Skoči na vsebino

piknikkkkkk!


cigancica

Recommended Posts

  • Komentarji 975
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Koncno mal casa, da loh tud jaz kaj povem xrolleyesx

 

(Pondelk je bil itak cist nor, mislim v sluzbi :xx!:

Danes pa se vecja norisnica, ker se je zgodila prometna nesreca. Tik pred mano na poti v sluzbo in sem moral pomagati vozniku kamijona, ki je koncal v jarku do prihoda resevalcev. No pa potem tud se malo, ker so bili policaji tako zmendeni kot da se nikoli niso videli nesrece :o|o:

No vsaj mislim, da ni bil noben huje poskodvan :palec: )

 

Evo zdaj pa k pikniku.

Kot sem pricakoval je bilo res odlicno. Zelo me je veselilo vas tolk spoznat. Zal pa, ker nas je bilo letos dosti vec kot lani, nisem uspel govoriti z vsemi. No sej je se naslednje leto x:px

Upam da nisem komu proti veceru prevc tezil. Po Stanetovem viskiju se mi jezik kar ni hotel nehat vrtet xrolleyesx

Cas je res letel s svetlobno hitrostjo in ce bi bili tam cez noc v sotorih, (mogoce razmislit o tem za drugo leto, ker je plac res coolski) pa se cel naslednji dan, bi ravno tako prehitro minilo.

Do torte oz. jagodne pite pa nisem uspel priti. Sem prevec uneto med talanjem kosckov igral odbojko, verjamem pa da je bila odlicna.

 

Aja, se hvala za prevoz tja in nazaj v LJ. Kot je Indy rekel sva potem koncala na Metelkovi, kej je Jankovic cxastil prvi pir :eek:

 

Res izjeman dan in prijetna druzba :2src:

Priporocam vsem, ki se niso bili na luninem pikniku, da drugo leto ali mogoce se letos res pridejo x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Upam da nisem komu proti veceru prevc tezil. Po Stanetovem viskiju se mi jezik kar ni hotel nehat vrtet xrolleyesx

 

Sej ql, je blo za zdržat x:Dx x:px Sm bil jst tud tm tm kr se jacka tiče. Ob priliki nadaljujemo debato x;)x

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

eh, čedni ste vsi po vrsti.... :2src: no men so fantje mal bolj čedni kot dekleta :vio:

mene pa itak sama goflja pa izgovori....

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

......velik nos, se mi zdi x:Dx
a velik nos maš..ni vudet ;) :D

prej se opazi sco radarsko sekenrski pogled xcivx

 

 

Upam da nisem komu proti veceru prevc tezil. Po Stanetovem viskiju se mi jezik kar ni hotel nehat vrtet xrolleyesx

mah nisi težil..ko smo se peljal, simbil prav simpatičen in z indiyem sta mela svetovne izjave :lol:

 

Scene x:Dx :eek:

ne vpraši..... :switz: mislim, da neki časa ne bom vozla ponoč po ac

še čez dan civikam xrolleyesx :eek:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

:wOOt: :wOOt: :wOOt:

a STARA pa DOBRA????

 

zlomk....tralala

x:Dx

 

Ja.....stara goflja pa dobri izgovori....... xcivx x:Dx...hm.......tud stari izgovori pa dobra golflja bi šlo.....

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej mamo lahko tud večkrat, treba poletje izkoristit :vio:

zakva me ni? mam večinoma že vse zaplaniran, razen 25.8. :inocent: ...če bi res hotl imet šele avgusta

 

Bi bilo v redu to ponovit... :palec: x:px

Imamo tri mesece časa da se zmenimo... x:Dx

Mogoče bo takrat še avtorica teme lahko prišla... x:Dx x?x x8Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja, kaj sva pa tazga izjavla :inocent: x:o)x

o ja..js sem se prav veselo hihitala x:o)x x:Dx

najbolša je bla, ko ste se menl o porodu in si izjavu, sej če fotr ne bo zraven..bomo itak mi x:o)x

pa še ene par takih cvetk :palec:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na naslednjega, če ne bom tačas s hruške dol visu, kot mi je prerokoval Zvezani, pridem tut jaz, pod pogojem, da bosta dva roštilja.. ker tko kot Židje in njihov kosher ne smejo v isti trgovini imeti mlečne izdelke in mesne izdelke..

Tudi jaz ne smem jest zelenjave na žaru, ki jo moram izbrskat iz krožnika polnega mesa..gre za energijski subtilni pretok tamasa v sattvo očem neviden toda prisoten..tko kot vi na primer ne bi šli rojstnga dneva praznovat na pokopališče :)

 

sem pač član sekte kej čmo zdej..

 

Brez skrbi, bomo poskrbeli da ne boš ne lačen ne žejen... :palec: x:Dx

Na hruško pa raje obesi Zvezanega... x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V soboto in nedeljo je v Celju sejem alternativne medicine ALTERMED, pridite na pir

x;)x :palec: xcheersx :mex:

 

Kaj to pomeni? Da boš dal za pir, al da boš za kakšnim štantom dilal sol, per pa si bom moral kupit sam x:o)x ?

Kakorkoli - svoj mavelj bom v Celje privlekel.

 

alalal

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V soboto in nedeljo je v Celju sejem alternativne medicine ALTERMED, pridite na pir

x;)x :palec: xcheersx :mex:

 

Verjetno se vidimo... :palec:

LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Kaj to pomeni? Da boš dal za pir, al da boš za kakšnim štantom dilal sol, per pa si bom moral kupit sam x:o)x ?

Kakorkoli - svoj mavelj bom v Celje privlekel.

 

alalal

Ssol bo dilala ena gospa, midva bova pa z lunatkami pir pila x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a dej bil piknik???JST PA NC VEDU... xrolleyesx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bolje zate, ker bi te itak uporabili za ražnjiče. x:Dx

..a ni to neki najlepsga... razdajat se drugim... x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Res je ... Kako lepo se ti vrne. :2src: Samo v tvojem primeru ne vem, kako bi to bilo ... x:Dx Ko bi te enkrat naseckali in dali pečt ... Bi se že znajdu, saj si Dvo/šKO ("manipuliše sa mnogo darovima" ... ali kako že). x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Res je ... Kako lepo se ti vrne. :2src: Samo v tvojem primeru ne vem, kako bi to bilo ... x:Dx Ko bi te enkrat naseckali in dali pečt ... Bi se že znajdu, saj si Dvo/šKO ("manipuliše sa mnogo darovima" ... ali kako že). x:Dx

...jest bi reku samo: "To je moje telo, ki se daje za Vas!!!" tko kokr pravjo prostitutke al kdo že... :inocent:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...