Skoči na vsebino

piknikkkkkk!


cigancica

Recommended Posts

Eden (oziroma dva :2src: ), ki sva bila v "luftu" sva končno potrdila udeležbo, 99,9% x:)x

 

Glede prevoza te bo, Janif, 5rca še kontaktirala (baje še imaš prostor xcrossfingx ), ker bom jaz nekaj dni odsoten x:px pred prijetnim piknikom v naravi grem še na, še prijetnejši, obisk v Štajerske konce x:)x x:)x x:)x

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 975
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Prej mi je Onix rekel da s xsrcx sigurno prideta, samo rabita prevoz iz Ljubljane, tako da zaenkrat se štejeta z mano, vsaj do Mercatorja v Šiški. Jst še ne vem če bo Druidka za sigurno šla (Petra prosim sporoči če tole bereš x:)x), mačonči pa sigurno gre z mano. Jst mislim da za 2 bi še imela prostora, sploh se pa lahko potem ko nabavimo še razdelimo za naprej, glede na to da meni res slabo potegne avtek :vio: it's either people or food x:px samo seveda, če ima Alef klimo bomo pirčke itak njemu uturili x;)x

 

Alef, koliko prostora imaš ti še?

 

Sploh --- kdo vse gre še iz Ljubljane :inocent: x?x

 

Eden (oziroma dva :2src: ), ki sva bila v "luftu" sva končno potrdila udeležbo, 99,9% x:)x

 

Glede prevoza te bo, Janif, 5rca še kontaktirala (baje še imaš prostor xcrossfingx ), ker bom jaz nekaj dni odsoten x:px pred prijetnim piknikom v naravi grem še na, še prijetnejši, obisk v Štajerske konce x:)x x:)x x:)x

Aja evo, si se že javil vmes x:px vbistvu gre Janif z Alefom tako da x:)x bo Alef povedal koliko placa ima še :palec:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A zdej pa kar vsi odpovedujete al kako :sori: sploh niste fer!

 

Ja piknik ...naj bi tam od poldneva (12h) naprej nekak prihajat začeli... vsaj tako sva se s Cashyjem pogovarjala da bi bilo morda kul, če ima kdo še kak predlog kar z besedo na dan. Recimo ob 10h v Ljubljani, do 11h futr nabavimo, do 12h enkrat smo na Bledu :inocent:

Ne jst sploh ne odpovedujem, ravno zato sprašujem, ker mi je pač še piknik vskočil, pa še ne vem a bi šla tja prej al kasnej, pa ravno to soboto vse na kupu, smešno, pol pa sigurno neki cajta ne bo nč.. x:)x

Mislim, da ja bi blo to čist v redu, okrog 12. na Bledu.

 

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jz grem načeloma z motorjem, če bo vsaj približno vreme, drugač bi se pa mogoče komu uštulila v avto oziroma mam še 3 mesta jaz frej.. bom vedla v petek, ko bo vremenska napoved bl zihr..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prej mi je Onix rekel da s xsrcx sigurno prideta, samo rabita prevoz iz Ljubljane, tako da zaenkrat se štejeta z mano, vsaj do Mercatorja v Šiški. Jst še ne vem če bo Druidka za sigurno šla (Petra prosim sporoči če tole bereš x:)x), mačonči pa sigurno gre z mano. Jst mislim da za 2 bi še imela prostora, sploh se pa lahko potem ko nabavimo še razdelimo za naprej, glede na to da meni res slabo potegne avtek :vio: it's either people or food x:px samo seveda, če ima Alef klimo bomo pirčke itak njemu uturili x;)x

 

Alef, koliko prostora imaš ti še?

 

Sploh --- kdo vse gre še iz Ljubljane :inocent: x?x

Aja evo, si se že javil vmes x:px vbistvu gre Janif z Alefom tako da x:)x bo Alef povedal koliko placa ima še :palec:

 

Će gre janif z mano potem imam prostor še za dva.

Avto je sicer registriran za 5 oseb, samo za tri zadaj ni ravno udobno... xrolleyesx x:o)x

Klima je, v prtljažnik gredo tri gajbe pira(preverjeno)... x:px x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no takle, mal mam paniko :inocent: ampak zaenkrat velja da grem :vio: no, morm kao mirovat, pa tolk smi želela odbojko špilat :wOOt: x;)x mam pa še v petek en pregled, če bojo kej zabluzli, pa še tak povem, pa odpovem :sori: ampak zaenkrat sm še zravn x:o)x

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no takle, mal mam paniko :inocent: ampak zaenkrat velja da grem :vio: no, morm kao mirovat, pa tolk smi želela odbojko špilat :wOOt: x;)x mam pa še v petek en pregled, če bojo kej zabluzli, pa še tak povem, pa odpovem :sori: ampak zaenkrat sm še zravn x:o)x

 

:eek: :wOOt: x:Dx x:Dx :palec:

Če prideš bova midva ravno za skupaj... x:o)x x:px x:Dx

Jaz tud ne smem preveč migat, imam rebra nekaj polomljena... :vragec: xrolleyesx x:o)x

Pa... x:Dx ...tud po obliki sva si trenutno mal podobna... :wOOt: x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xg:Dx sem študirala po kaki bilki :eek: pa mi je kanlo da na obliko misliš x:o)x :inocent:

 

x:o)x :palec:

Je že popravljeno, en O je manjkal... x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no, vsekakor upam da ti niso joški zrastli x:o)x

 

x:Dx

 

:eek: :wOOt: :wOOt: x:o)x

To ne... x:Dx

Ampak tisto en štuk niže... x:Dx :o|o: x8Dx x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx to je sam predfaza x:px x;)x

 

:eek: :vragec: :vragec:

A ne, tolk daleč pa ne mislim pustit... :wOOt: :cry:

Bo treba nekaj ukrenit predno priide do tiste faze... xrolleyesx :vragec: x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: :vragec: :vragec:

A ne, tolk daleč pa ne mislim pustit... :wOOt: :cry:

Bo treba nekaj ukrenit predno priide do tiste faze... xrolleyesx :vragec: x:o)x

 

lohk še zmeri rečeš, da si dolgiga puščaš x:Dx trebuh seveda, da nau kdo kej...khm.... :inocent:

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tkole nekak kaže - če bo vreme ugodno (kaže sicer da ne) potem grem jst najprej nekam letet in se nazaj grede oglasim na pikniku. Računam okrog 17 ure. A mamo kakšen zemljovid kako se do tja pride, ali pa telefonsko od organizatorjev, da lahko koga pokličem za napotke x:Ix x:)x
Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tkole nekak kaže - če bo vreme ugodno (kaže sicer da ne) potem grem jst najprej nekam letet in se nazaj grede oglasim na pikniku. Računam okrog 17 ure. A mamo kakšen zemljovid kako se do tja pride, ali pa telefonsko od organizatorjev, da lahko koga pokličem za napotke x:Ix x:)x

 

Imamo... x:Dx x^x

 

Piknik

 

Na tej strani je karta kako se do tja pride... x:o)x

 

lohk še zmeri rečeš, da si dolgiga puščaš x:Dx trebuh seveda, da nau kdo kej...khm.... :inocent:

 

x:Dx x:Dx :vragec: xrolleyesx xnckrivx :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tako naj bi bilo vreme v soboto... x:Dx x:px

 

http://www4.slikomat.com/07/0523/3505156a6v.jpg

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:xx!: :vragec: :xx!:

 

a imamo rezervno lokacijo ?

 

Nimamo, mislim... xDDx

Pa saj je ne rabimo... x:Dx

Vreme bo pa kar OK, malo bo ropotalo, pa kaj... :palec: :onfire: :onfire:

Bi bilo pa dobro če bi se začeli dogovarjat kdo gre s kom pa kdaj pa kje se dobimo... x?x x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ali velja --- oz. ali se strinjate vsi piknikaši za naslednjo varianto

 

a ) tisti, ki gredo iz Ljubljane

10.00 / Mercator center Šiška

 

b ) tisti, ki pridejo iz drugih lokacij direktno na Bled

od 12h enkrat naj bi se začeli zbirati na piknik placu

 

 

Vse predloge glede hrane bi bilo fajn, če bi navedli vsaj do petka v tejle temi x!x tako da kar z besedo na dan :palec:

 

 

Za plin bo poskrbel Cashy, za stroške se bomo nekak znašli tisti, ki bomo šli iz Ljubljane :inocent: potem pa na pikniku razdelimo, ok x?x

 

 

Vreme :sori: nič kaj obetavno ne kaže ane, dejmo samo pesti držat da se ne bodo napovedi uresničile xcrossfingx xrainbowx ker backup plana ni!

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vremenska slika

Iznad zahodne sega nad srednjo Evropo in Alpe šibko območje visokega zračnega pritiska. Od severovzhoda doteka nad naše kraje topel in precej vlažen zrak.

Obeti

V petek in soboto se bo nadaljevalo spremenljivo vreme s krajevnimi padavinami, deloma nevihtami.

ma to bi načeloma še kar ok moralo bit... :inocent:

 

aja, jaz ne bom že ob 10h hodila.. delam v petek cel dan, tko da bom mal potegnila s spanjem in pridem okol 12h gor.. aja... kolk denarja približno računamo :inocent:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne vem če bo Druidka za sigurno šla (

zadnje čase tak zelo malo na forumu bla, ker se učila, tak da se javljam mal pozno

žal ne bom uspela priti :sori:

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma to bi načeloma še kar ok moralo bit... :inocent:

 

aja, jaz ne bom že ob 10h hodila.. delam v petek cel dan, tko da bom mal potegnila s spanjem in pridem okol 12h gor.. aja... kolk denarja približno računamo :inocent:

 

lani ni bilo panike, tako da se s tem ni treba pretirano ukvarjat x;)x Še ena moje sorte :inocent:, no letos sem nekam priden zadnje cajte :wOOt:, že tretjo soboto zapored bom predčasno vstal, sam stanje se izboljšuje, 6.10, 7.00, 8.30 recimo :inocent:

 

zadnje čase tak zelo malo na forumu bla, ker se učila, tak da se javljam mal pozno

žal ne bom uspela priti :sori:

 

te bomo pogrešal :inocent:

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jah, meni se stanje slabša xcivx delam večinoma petke, sobote, kar pomeni vstajanje najpoznej ob 7h.. itak prej celo noč ne spim, ker mam skoz občutek, da bom zaspala in ne vstala pravi čas.. pol pa 6 - 12 ur stanja na nogah.. in pol nujno rabim naslednji dan za regeneracijo :o|o:

 

ja, vem, priznam.. razvajena do konca... xrolleyesx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jah, meni se stanje slabša xcivx delam večinoma petke, sobote, kar pomeni vstajanje najpoznej ob 7h.. itak prej celo noč ne spim, ker mam skoz občutek, da bom zaspala in ne vstala pravi čas.. pol pa 6 - 12 ur stanja na nogah.. in pol nujno rabim naslednji dan za regeneracijo :o|o:

 

ja, vem, priznam.. razvajena do konca... xrolleyesx

 

nč razvajena x:)x, če paše počivat, je treba počivat x^x, pa nč bat zame, da se mi je stanje drastično spremenilo, naslednji vikend

spim kakor se zagre xnckrivx x;)x, čeprav sem vabljen na en tek, prezgodi to, tak tempo ni zame x:Dx, itak sem se pa že med

prvomajskimi spraševal, če je pametno tri sobote zapored, ker potem se mi čez teden lohk zgodi, da se mi ne da vstat, no letos kr gre x:)x, nobenega dopusta nisem zaradi tega vzel :inocent:

 

Pa priporočam, da se zvečer ne ukvarjaš s tem, da boš zaspala, nima smisla, ti samo reči, da boš vstala tko kot se zagre, pa bo x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...