Skoči na vsebino

piknikkkkkk!


cigancica

Recommended Posts

Haallo,

 

tudi jaz potrjujem, da pridem!! :frog: Tam okol 14.-15. ure (upam, da bom našla) xrolleyesx , za hrano mi ni (bom kaj probala-vsejedka) :yumy: , pijem pa kakšno pivo (glede na to, da vozim 1-2) :fiju: tako svetlo rumeno z belo peno xcheersx (ne padam na znamke), prispevam pa kolikor boste rekli :D !!

 

LP, Kuky xflowx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 975
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Haallo,

 

tudi jaz potrjujem, da pridem!! :frog: Tam okol 14.-15. ure (upam, da bom našla) xrolleyesx , za hrano mi ni (bom kaj probala-vsejedka) :yumy: , pijem pa kakšno pivo (glede na to, da vozim 1-2) :fiju: tako svetlo rumeno z belo peno xcheersx (ne padam na znamke), prispevam pa kolikor boste rekli :D !!

 

LP, Kuky xflowx

 

uuu, Kuky, dbest :hepko: :hepko:

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo, jaz tud potrjujem.. 99% (če slučajno kaka višja sila :inocent: )

mela v planu tzatziki nardit, sam mislim da sam z dvema kumarama nima smisla.. pa tud ne bi ga cmarla celo pot do Bleda v torbi.. tko da pridem brez vsega x:o)x

 

Tristan se je odpovedal, ker ste nekaj pse omenjal :inocent: pa pravi, da je imel eno vožnjo z motorjem za letos dovolj xnckrivx

 

no, se vidmo..

 

(Petrca, mene ne bo ob 10h pri Mercatorju, pridem pozneje na Bled.. da me ne boste čakal..)

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo, jaz tud potrjujem.. 99% (če slučajno kaka višja sila :inocent: )

mela v planu tzatziki nardit, sam mislim da sam z dvema kumarama nima smisla.. pa tud ne bi ga cmarla celo pot do Bleda v torbi.. tko da pridem brez vsega x:o)x

 

Tristan se je odpovedal, ker ste nekaj pse omenjal :inocent: pa pravi, da je imel eno vožnjo z motorjem za letos dovolj xnckrivx

 

no, se vidmo..

 

(Petrca, mene ne bo ob 10h pri Mercatorju, pridem pozneje na Bled.. da me ne boste čakal..)

 

:inocent: a maš kakšen telefon, da nas ne boš iskala x:)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hmm... glih gledam, da od samih takih, ki jih ne bo... nej mi kdo pošle na os...

zgubila se bom itak, nič novega x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ammmm...eee....moram priznati, da sem se tako po hitrem postopku spravila v Lj, da nimam nobenih piknik rekvizitov zraven! xredx Pa...če bi se pojavila otovorjena kot češki turist (se opravičujem vsem Čehom in še ostalim, če je potrebno!), me lahko Alef še v Lj pusti! x:Dx x:Dx Ampak fotoaparat pa imam! x^x xrosex

Držim pesti za badbinton! x;)x

... Say what you mean

And mean what you say ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ammmm...eee....moram priznati, da sem se tako po hitrem postopku spravila v Lj, da nimam nobenih piknik rekvizitov zraven! xredx Pa...če bi se pojavila otovorjena kot češki turist (se opravičujem vsem Čehom in še ostalim, če je potrebno!), me lahko Alef še v Lj pusti! x:Dx x:Dx Ampak fotoaparat pa imam! x^x xrosex

Držim pesti za badbinton! x;)x

 

posluš pičkica...

če bi rada bla prepoznavna kot čehinja, si nabau črne bikinke, pa se po fkk sprehod

zdej bi mogu smeško pomežiknt, pa jih nimam. jebi ga... pa resn uzem... kwa t jes morem

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

posluš pičkica...

če bi rada bla prepoznavna kot čehinja, si nabau črne bikinke, pa se po fkk sprehod

zdej bi mogu smeško pomežiknt, pa jih nimam. jebi ga... pa resn uzem... kwa t jes morem

:frog:

... Say what you mean

And mean what you say ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Haallo,

 

tudi jaz potrjujem, da pridem!! :frog: Tam okol 14.-15. ure (upam, da bom našla) xrolleyesx , za hrano mi ni (bom kaj probala-vsejedka) :yumy: , pijem pa kakšno pivo (glede na to, da vozim 1-2) :fiju: tako svetlo rumeno z belo peno xcheersx (ne padam na znamke), prispevam pa kolikor boste rekli :D !!

 

LP, Kuky xflowx

 

 

hmm... glih gledam, da od samih takih, ki jih ne bo... nej mi kdo pošle na os...

zgubila se bom itak, nič novega x:o)x

 

Na 10-ti strani te teme je karta z označeno približno lokacijo piknika... x:Dx

Po avtocesti do odcepa za Blejsko Dobravo, potem čez Kočno.

Se mi zdi bolj primerno kot skozi Bled, zaradi prometa... xrolleyesx x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na 10-ti strani te teme je karta z označeno približno lokacijo piknika... x:Dx

Po avtocesti do odcepa za Blejsko Dobravo, potem čez Kočno.

Se mi zdi bolj primerno kot skozi Bled, zaradi prometa... xrolleyesx x:Dx

:wOOt: :wOOt:

In potem se meni zazdi, da sem se zbudila zgoooodaaaj! :wOOt:

Ampak...jaz grem probat nazaj zaspat, da ne bom slučajno popoldan crkovina! x;)x

... Say what you mean

And mean what you say ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jah, sej nikol nisem točno rekla, da pridem...sm rekla, da bom vidla....pa morm zdej nečakinjo čuvat mal, k greva s sestro na štajersk, samo, znava bit kmal popoldan nazaj in če mi bo, pridem pogledat. x:)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Odkar vstajam ob 6h med delovnikom se mi zdi danes kot da sem nekaj full dlje spala pa sem bila že ob 7h budna x:o)x komaj čakam da spet vse vidim :onfire:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A to je ista lokacija kot lani

DA!

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ob 16h mam eno snemanje na Vršiču, če nau predolgo vas pridem pogledat proti večeru, če bo še kdo tam...

:2src: x;)x

 

no js tud štart parajt, jeti vidim da je zrihtala :palec: tko da majka x:px

 

sam piko bom okol kepe enedvakrat :vragec: xsrcx x;)x

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako vam potem ustreza:

sobota, 10.00 / Mercator center Šiška ?!

 

Se dobimo pri tistemu bifejčku zraven vhoda, kjer je tudi tako stojalce za pse privezat --- to je levo od vhoda torej!

 

A lahko potrdite tisti, ki greste iz Ljubljane naprej na Bled, torej tisti ki se boste zbrali pri Mercatorju xsrcx pa da izmenjamo še telefonske, če se slučajno kaj "izgubimo" ali pa če kdo zamudi :palec:

Načeloma pa kot kaže kupujemo hrano za cca 24 ljudi x!x

Aeval *

Alef *

Aliana *

Cashy *

Cigančica

Desire *

enja (mogoče pride na hitro pogledat)

Indigo *

janif *

Jeti *

klarus *

kuky

Levček *

mačona *

Mihael *

misko76 *

Nordika

Onix + srči *

Pika Pikica *

5rca *

SStane *

Todika *

Tomazslo (mogoče)

= 24 (tisti z zvezdico so 100% zraven)

potrjujem ,da me ne bo...delam do kake sestih,pa se brez avta sem zdej.....tko ,da nazalost ne pridem.

lepo se mejte

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

škoda, da je bilo tako hitro konec. bilo je ful luštno x:)x ...polno luštnih deklet, in jaz v sredi med njimi xloveyx

res je bilo fenomenalno xyesx vsem, ki ni ste šli, bad luck...upam, da naslednji piknik popravite vtis x;)x

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...