Skoči na vsebino

piknikkkkkk!


cigancica

Recommended Posts

Itak! x:px darmar. x:Dx x;)x

 

aja sem postekala zakaj sele 26. maj.

 

da bo aliana vmes lohk shujsala pa to. pa gube si zgladila. x:Dx x:Dx x:px

 

jasn da je treba vec kot en mesec cajta si vzet, ves kaksne tezke psiholoske in fizicne predpriprave morjo bit za takle. x:px xcivx

x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 975
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Za vse babe, ki ste se zapičile v debelost xrolleyesx Hec je bil, madona xrolleyesx Potem pa kar ene debate, o tem, kako se ima kdo rad...ah ja. Sem potem preskakovala poste...

 

Cookie, ja sem oddana. Men je bilo vedno glavno, kaj jaz mislim o men x:Ix Mojemu sem itak najlepša x:px To nima veze...

 

 

KDAJ JE? 26. maja.

KJE?????

 

 

Jaz bom sam rekla: never say never....bomo videli x:px

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojla, po dolgem času mal pogledam kle gor in vidim, da bo piknik - nice :palec:

 

za kakšen plac v okolici Bleda se lohk jst pozanimam. vem za enega, kjer dobiš še dve kučici v kompletu (+balin plac), kar je dobr, če bi slučajn začel kej dol letet - je pa 5km iz Bleda proti Bohinju. alternativ je malo morje v našem koncu, npr. Završnica (od Lesc mal naprej), Ribno (pri Bledu), Šobec, Poljane, Mežakla, Mojstrana... plac res ne bi smel bit problem... no, če je želja, lohk do jutr mal pokličem, pa do nedelje mal pofotkam. eni so za najet, eni pa free, po načelu kdor prvi pride...

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx spet bo 10 strani blablabla xrolleyesx xcivx

 

Evo, datum vam dam: 26.maj 2007 (luna v tehtnici, sonce in merkur pa v dvojčkih, a bo tko dost čvekasto :inocent: )

 

plac pa en drug najde, jaz nimam pojma.

 

Levinja v akciji x:px, men se zdi ta dan čist kul x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene mal ma, da bi pišla :inocent: Po drugi strani pa ne vem xnckrivx če čem pustit cyber life v ReaLlife :8): Sem full firbčna, pa vem da bi blo fino, pa fajn ljudje, pa zanimivo.................. samo neki cincam

 

:vragec: xrolleyesx

Če si upaš s padalom letat, boš pa ja tud na piknik upala... x:Dx :palec: x:o)x

 

 

slis se kul, 26. maj. sam to je cez vec kot en mesec!

sej sploh ne vemo, ce bomo se zivi! x:o)x x;)x

 

:eek: xrolleyesx

Pa kaj? x:Dx

Saj to še za pet minut naprej ne moreš vedet... x:Dx x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec: xrolleyesx

Če si upaš s padalom letat, boš pa ja tud na piknik upala... x:Dx :palec: x:o)x

:eek: xrolleyesx

 

Ni vprašanje, če si upam :vragec: itak da x:px Nisem prapričana če hočem x:Ix Vidim pa, da se neki za gorensk konec menmo x:px , potem je že večja verjetnost, da se prikažem x;)x . Al pa pridem ''naključno'' mimo, pa vas pračekiram x:Dx

 

xrolleyesx spet bo 10 strani blablabla xrolleyesx xcivx

 

Evo, datum vam dam: 26.maj 2007 (luna v tehtnici, sonce in merkur pa v dvojčkih, a bo tko dost čvekasto :inocent: )

 

I Like It :2src: x:px

Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojla, po dolgem času mal pogledam kle gor in vidim, da bo piknik - nice :palec:

 

za kakšen plac v okolici Bleda se lohk jst pozanimam. vem za enega, kjer dobiš še dve kučici v kompletu (+balin plac), kar je dobr, če bi slučajn začel kej dol letet - je pa 5km iz Bleda proti Bohinju. alternativ je malo morje v našem koncu, npr. Završnica (od Lesc mal naprej), Ribno (pri Bledu), Šobec, Poljane, Mežakla, Mojstrana... plac res ne bi smel bit problem... no, če je želja, lohk do jutr mal pokličem, pa do nedelje mal pofotkam. eni so za najet, eni pa free, po načelu kdor prvi pride...

:palec:

 

Morda še srečam kje kakega Seal-a ?! x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ka lahko pridejo tud taki :ermm: , ki vas redno berejo, samo redko komentirajo, ker ste mal prehitri zame x:Ix (bi ponavad komentirala za tri strani nazaj) x:o)x ??

 

Imam še bolj malo gub in srednje kil, če je to kriterij x;)x

 

Lp, Kuky

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ka lahko pridejo tud taki :ermm: , ki vas redno berejo, samo redko komentirajo, ker ste mal prehitri zame x:Ix (bi ponavad komentirala za tri strani nazaj) x:o)x ??

 

Imam še bolj malo gub in srednje kil, če je to kriterij x;)x

 

Lp, Kuky

Brez najmanjšega problema x;)x :palec:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni vprašanje, če si upam :vragec: itak da x:px Nisem prapričana če hočem x:Ix Vidim pa, da se neki za gorensk konec menmo x:px , potem je že večja verjetnost, da se prikažem x;)x . Al pa pridem ''naključno'' mimo, pa vas pračekiram x:Dx

I Like It :2src: x:px

 

Pa potrudi se... x:Xx xsrcx

Če že pridem bi rad kakšnega Gorenjca oz. Gorenjko tam videl... x:Dx xsrcx

Me mal domotožje daje... x:Xx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: x?x xrolleyesx :vragec:

Kaj je zdaj?

Bo ali ne bo? x:Dx x8Dx xrolleyesx

Datum je določen, zdaj pa vsi utihnili... xrolleyesx x:Dx x:px

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Veš da... x:px x:px :onfire: :onfire:

Samo nekam slabo kaže da bo kaj iz tega... xrolleyesx :vragec: x:o)x xnckrivx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da ne bom jaz prej v penziji... xrolleyesx x:Dx x:o)x

Potem pa nobenga cajte ne bo... x:Dx x^x x8Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

info o najemu piknik plejsev mi ni uspel pridobit čez vikend, pofotkal sem pa že. no, bom vse skp postal v sredo/četrtek, ko se vrnem z Londona
Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Al pa pridem ''naključno'' mimo, pa vas pračekiram x:Dx

I Like It :2src: x:px

 

In misliš da te ne bi prepoznali :eek: xrolleyesx

 

Še posebno, če boš v družbi svoje zverinice in v majici brez rokavov :o|o: maskirana in neprepoznavna

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

COOKIE A TI PRIDEŠ!??!? x:Ix

Če sprašuješ mene :inocent: pol je odg. zaenkrat JA. Kolk časa me bo odg. držal, pa ne vem :o|o: sej prawm, odvisno od faze v kateri bom (čist možno da se program pr men nahitro na "asocialnovanzemaljski" obrne), sam men je date 26/5 zaenkrat čist ql. Pa upam, da se s 5rco prpelem, ni bejba hotla še nič povedat a me misli s sabo prpelat (in odpelat) al ne xcivx

 

info o najemu piknik plejsev mi ni uspel pridobit čez vikend, pofotkal sem pa že. no, bom vse skp postal v sredo/četrtek, ko se vrnem z Londona

Če citiram priljubljeno :o|o: Osenarco: Draaaaaaaaagi mooooooooooji, glih v sredo in četrtek mene v službi ne bo (in s tem ne na netu), pravzaprav me ne bo tja do 7/5, tko da boste moral glasovat brez mene (like U care xrolleyesx :vragec: x;)x )tko da...zaupam Mihaelovemu in vašemu izboru x^x men je zaenkrat vse ql (in dokaj ravno tudi; pa šele pondelk je in ura tut ne tko pozna) x^x kaj šele bo :eek:

 

En aplavz prosm...

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če sprašuješ mene :inocent: pol je odg. zaenkrat JA. Kolk časa me bo odg. držal, pa ne vem :o|o: sej prawm, odvisno od faze v kateri bom (čist možno da se program pr men nahitro na "asocialnovanzemaljski" obrne), sam men je date 26/5 zaenkrat čist ql. Pa upam, da se s 5rco prpelem, ni bejba hotla še nič povedat a me misli s sabo prpelat (in odpelat) al ne xcivx

Če citiram priljubljeno :o|o: Osenarco: Draaaaaaaaagi mooooooooooji, glih v sredo in četrtek mene v službi ne bo (in s tem ne na netu), pravzaprav me ne bo tja do 7/5, tko da boste moral glasovat brez mene (like U care xrolleyesx :vragec: x;)x )tko da...zaupam Mihaelovemu in vašemu izboru x^x men je zaenkrat vse ql (in dokaj ravno tudi; pa šele pondelk je in ura tut ne tko pozna) x^x kaj šele bo :eek:

 

En aplavz prosm...

x:Dx ja ja, če bom 100% prišla potem greš lahko 100% z mano x:Dx in res upam da bo to sobota in da ne bom dobila slučajno do takrat kake take službe, da bom mogla za vikende kaj delat xrolleyesx zaenkrat niti ne iščem v tej smeri ampak nikoli se ne ve xnckrivx

 

Sicer velja :palec:

 

Jst sem pa Cashy-ju vseeno naročila naj povpraša za Bled še enkrat, čist za vsak slučaj če ne pade kaka druga fiksna ponudba, ampak mi ni še nič sporočil. Sicer, a je že kak nov plac v "nominaciji" x:px x?x

 

 

Aja pa nekdo je neki o mrcinah govoril :fiju: moja bi znala zraven prit, razen če ne bo full drugih psov, ker je mal tečna če kdo vanjo skače x:)x mački je pa ne zanimajo kej dosti, tko da Aliana --- kumot pripelješ Tristana x:px

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...