Skoči na vsebino

piknikkkkkk!


cigancica

Recommended Posts

  • Komentarji 975
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

:wOOt: ma meni je itak ta Bled plac dbestičen sploh, lansko leto mi je blo super pa čeprav so tisti pred nami mal potegnili x:Dx full je blo placa za vse, za izležavat na sončku ali v senci, gugalnice, beachvolley, tisti žar je bil že pripravljen, muziko smo lahko imeli xsrcx sej pravim meni je blo super in letos tut navijam za to :flowerface:

 

Mi je pa kul tudi drugod, tako da ostali forumaši, ki se nameravate piknika udeležit, kar z besedo na dan :palec:

 

Tiste dva placa od Mihaela morm rečt da tut zlo fajn zgledata, če bi morala izbrati, bi izbrala varianto A!

 

 

Aja pa komentar za Tolmin; načeloma obožujem tisti del Slovenije in bi bila takoj za, res pa da je mal preveč odročen in da bi bilo treba kar zgodaj nazaj, ponoči jst namreč ravno daleč nebi še vozila xrolleyesx za prespat pa dvomim, da bi bili vsi za.

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če slučajno ne pride kej vmes :inocent: pridem xcivx

fajn se mi zdi Cashyjeva varianta :palec: Tolmin je marsikomu res od rok, drugač pa :2src: :2src: od Mihija pa A, če bote zbral kaj od tega :inocent: x:Dx

 

Free, letos pa le prid :palec: x;)x

 

aja, za jest se mi pa tud zdi najboljš, da se tam zbere keš pa kupi, da ne bo česa preveč, premalo ... :palec:

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
no, zglasite se, ali vzamem plac, ko me pokličejo, če je frei, ali bomo vzeli kaj drugega?

Ajd, častim plac namesto pira za roj. dan x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In --- ostali x?x x?x x?x :wOOt:

 

 

Mihaelov plejs A (Bled - Bohinj) ali B (Lesce pri Bledu) x?x

 

ali

 

Cashyev piknik plejs (Bled) x?x

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem za Cashy-jev plac... :palec: x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej vidve... beeeejbi (Mystica & Pika Pikica) --- namesto da sanjata o Hiltonu raje povejta za ker plejs sta in če prideta na pikkkkknik :wOOt: mislim slednje sploh ni vprašanje ker prideta v vsakem primeru ane :vragec: x;)x :palec:

 

 

cashy, tvoja varianta se mi zdi fajn! :palec:

Free a potemtakem ti s tem potrjuješ, da prideš x;)x x?x

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne

:xx!: pre-SSolit se pejt! Pa sploh zdej ko imaš *brummm* x:o)x x:Dx x:px

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o tem nisem pisal.

a bi me rada vidla al kako?

xyesx xsrcx

 

Ksenia, če gre kdo iz Zasavja te pričakujemo da se prištuliš za prevoz in prideš :palec:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja. zakaj pa?

Ja kar tako xnckrivx ker si fajn pač in bi blo čist luštno če bi prišel tut ti na piknik x:)x

 

Jeternica, a tebe pa dam na seznam prihajajočih? Skupaj z levčkom :inocent:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men je vseen.Zmente se.Mejbi pridem.

 

Komu pa zdej ti to :inocent: :8): x:Dx ? Mal si iz ene druge teme uletel mam filing al ni res :inocent:

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...