Skoči na vsebino

ZMENEK NA SLEPO?!


Gogo

Recommended Posts

Punce, fantje.... To temo sem odprl, ker se mi zdi, da bi blo fajn, če se nas tle gor najde par takih, ki bi se želeli spoznati (na slepo) seveda. Po mojem je to kar fajn izkušnja in res neki fajnega za spoznavanje novih oseb.

 

Bom kar začel:

 

Sem 19 letnik, (lj) visok, vitek, zanimiv in zabaven. Spoznati želim zanimivo punco za zmenek. x:)x :2src:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hahaha.... Ja kaj si boš pa začel ko ti je dolg cajt?? Misliš da se mi da it nekam vn bluzit pa spoznavat folk??

Kr enostavno daš na net... cap cap vsak kmet ma že internet in računalnik , napišeš... in to je to., Se dobiš pa je!

 

A NI TAKO???

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hahaha.... Ja kaj si boš pa začel ko ti je dolg cajt?? Misliš da se mi da it nekam vn bluzit pa spoznavat folk??

Kr enostavno daš na net... cap cap vsak kmet ma že internet in računalnik , napišeš... in to je to., Se dobiš pa je!

 

A NI TAKO???

x:Dx Čak, ko ti uleti kak nilski konj...takoj te bo minilo spoznavanje folka potem neta xg:Dx xsmx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o fak, santos ... da se nauš krvav useknu :vragec: (zarad nilskega konja) x:o)x

 

februarja, ko smo ble dol v portorožu same babe si fino zatajil. :vragec:

:inocent: Delal sem baby...vsekakor bo še prilik...upam. x:Xx x;)x x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Punce, fantje.... To temo sem odprl, ker se mi zdi, da bi blo fajn, če se nas tle gor najde par takih, ki bi se želeli spoznati (na slepo) seveda. Po mojem je to kar fajn izkušnja in res neki fajnega za spoznavanje novih oseb.

 

Bom kar začel:

 

Sem 19 letnik, (lj) visok, vitek, zanimiv in zabaven. Spoznati želim zanimivo punco za zmenek. x:)x :2src:

 

 

Wtf x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

 

A s ti en mal falil, ane? xrolleyesx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kera tema x:o)x x:Dx

 

no čez dobro urco se dobim z noskotom na kofetku.....sam to ni zmenek na slepo, ker se že poznama x^x x:Dx :palec:

 

micken, mi2 še mama tud en dejt za splanirat, ne xcivx x:Dx sam ne dejt na slepo ampak avtodejt x^x

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni je tut kulska tema Gogo x:Dx :palec: sam jst mislim da se bom v nadaljne vzdržala spoznavanja partnerjev preko LNF-ja --- there was one and one enough x:px cikam na something real this time xsrcx čeprav zato pa imamo piknike, da se tut v živo kaj spoznamo, da nam ni treba na slepe zmenke hodit x:o)x

 

 

:onfire: a na letošnji piknik kak novi dečko pride :fiju: :vio:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Folk newem kaj vam je in kaj vas muči. Večina vas je fakerjev, ki se skrivate za svojimi računalniki in ste važiči ter se mečete vn. Močni ste, ne pravim da niste, vendar samo preko tipkovnice!!! :palec: :palec: :palec:

 

Sj kul, vsak ma svoje mnenje, pa ni treba da je to zmenk na slepo. Mogoče se spoznaš neven preko neta, menjaš slike, pokličeš osebo se meniš z njo. Pol vidš če je oseba v redu, če je fajn, ali pa pač ni. In ne mi z nilskimi konji in takimi. Ne žalite oseb, ki so mogoče kaj drugačne od vas, perfektov in nimajo nobene veze zej tle. Se pravi jih ni treba omenjat!!!

 

 

SICER pa ne gazit po tej temi in bluzit s takimi komentarji, če se ne navezujejo na zmenke. Dejte bit človeški no. Sicer pa, sj vem da niste za stvar in ste prpe. Ali pa "cvikate" po domače. Napisat si pa upate. x:Dx x:Dx

 

In ne mi zej na te besede spet metat in pljuvat svinjarije OK???

 

 

 

Ja pa še to:

 

SANTOS!!!!!!!!! kje si???

 

to ime maš po neki nadaljevanki a ne??? Sj tvoj karakter nakazuje, da si malo tak in ni čudno če gledaš španske limonade kot moja babica, ki nima pametnejšega dela. Sj ne pravim da ni fajn, je. Sam stvar postane freak-ovska ko si začne človk nadevat ime SANTOS.... kao.. js sm zvezda limonade.

Še dobr da nimaš Leonardo Di Caprio.

 

 

x8Dx x8Dx x8Dx SMEH

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Folk newem kaj vam je in kaj vas muči. Večina vas je fakerjev, ki se skrivate za svojimi računalniki in ste važiči ter se mečete vn. Močni ste, ne pravim da niste, vendar samo preko tipkovnice!!! :palec: :palec: :palec:

 

Sj kul, vsak ma svoje mnenje, pa ni treba da je to zmenk na slepo. Mogoče se spoznaš neven preko neta, menjaš slike, pokličeš osebo se meniš z njo. Pol vidš če je oseba v redu, če je fajn, ali pa pač ni. In ne mi z nilskimi konji in takimi. Ne žalite oseb, ki so mogoče kaj drugačne od vas, perfektov in nimajo nobene veze zej tle. Se pravi jih ni treba omenjat!!!

 

 

SICER pa ne gazit po tej temi in bluzit s takimi komentarji, če se ne navezujejo na zmenke. Dejte bit človeški no. Sicer pa, sj vem da niste za stvar in ste prpe. Ali pa "cvikate" po domače. Napisat si pa upate. x:Dx x:Dx

 

In ne mi zej na te besede spet metat in pljuvat svinjarije OK???

Ja pa še to:

 

SANTOS!!!!!!!!! kje si???

 

to ime maš po neki nadaljevanki a ne??? Sj tvoj karakter nakazuje, da si malo tak in ni čudno če gledaš španske limonade kot moja babica, ki nima pametnejšega dela. Sj ne pravim da ni fajn, je. Sam stvar postane freak-ovska ko si začne človk nadevat ime SANTOS.... kao.. js sm zvezda limonade.

Še dobr da nimaš Leonardo Di Caprio.

x8Dx x8Dx x8Dx SMEH

 

 

Oooo, hudo, fant, kva si pa ti na oštro zastavil x:Dx

A kr Santosov karakter si prokužil, al kva?

Še dobr, da nisi mojga, ker vedno, kadar se odpravimo na pot, se moramo ustrezno opremit, veš, ker nikoli ne vemo, kaj nas čaka na poti x:Dx

No, me zanima, kaj santos poreče na tole psihoanalitično oceno njegovega karakterja, ampak ti rečem, da ne pričakuj, da je kaj dosti limonadast, veš, vendar ni panike, saj verjetno imaš odgovore v malhi pa ni problema x:Dx

 

Tvoja tema je pa čisto v redu - sam ne zame - sto ljudi, sto čudi, vsak po svoje, ane xDDx

Ajde, mej se lepo pa mirne živce :vragec: xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kolega ...jaz sem šla...in sploh ni bilo slabo. Prav zabavala sem se x^x

Veš koliko zanimivega lahko doživiš: presenečenje, smeh, strah, razočaranje, šok, ljubezen, kritiko...vse xcivx

Ne uporabljaj prevare, ki škoduje; misli neškodljivo in pravično, in če govoriš, tako tudi govori.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...