Skoči na vsebino

UPANJE


kapica

Recommended Posts

z UPANJEM ponovno prižge, Vero, Mir in Ljubezen!!! ...:)))

šrmc šrmc a to je bil tvoj prvi post na forumu čudovito ej... grem poiskat mojga prvega... :2src:

ti ga je ratal poiskat? xrolleyesx

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 216
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

z UPANJEM ponovno prižge, Vero, Mir in Ljubezen!!! ...:)))

šrmc šrmc a to je bil tvoj prvi post na forumu čudovito ej... grem poiskat mojga prvega... :2src:

ti ga je ratal poiskat? xrolleyesx

ja v mojem podpisu je zdej... vsaj tapameten kos..

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

z UPANJEM ponovno prižge, Vero, Mir in Ljubezen!!! ...:)))

šrmc šrmc a to je bil tvoj prvi post na forumu čudovito ej... grem poiskat mojga prvega... :2src:

ti ga je ratal poiskat? xrolleyesx

ja v mojem podpisu je zdej... vsaj tapameten kos..

:palec:

 

hasta la vista x:px

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x kaj pa če bi borisu dale možnost ,da izbere samx?x mogoče bi blo pa manj boleče,razen če vam je všeč šoubiznis x:Dx  x;)x

Kaj sem vse zamudil :eek: :sori: , prosil bi le, da se ne bi teple-i zaradi mene x:Ix x:Dx ...pa res, mogoče bi res hotele medsebojno obračunati, že zaradi starih grehov :vragec: x:Dx x:o)x , pa menda ja ne.....obema in vsem en lep dan, Borism x:Xx x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x kaj pa če bi borisu dale možnost ,da izbere samx?x mogoče bi blo pa manj boleče,razen če vam je všeč šoubiznis x:Dx  x;)x

Kaj sem vse zamudil :eek: :sori: , prosil bi le, da se ne bi teple-i zaradi mene x:Ix x:Dx ...pa res, mogoče bi res hotele medsebojno obračunati, že zaradi starih grehov :vragec: x:Dx x:o)x , pa menda ja ne.....obema in vsem en lep dan, Borism x:Xx x:)x :palec:

prosis, da se ne bi teple zaradi tebe? ali UPAS, da se ne bi? Aja, no sej si napisal, da prosis.... Sam bolj pametno je upat! Hmm pa sej je pa ja dobr bit v "srediscu pozornosti" (vsaj tko za vecino)

 

sm pa dobla eno lustno misel: upanje je dejanje razuma, ki isce izvor v luci!

 

logicno ne? x;)x

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: x;)x

 

za vse, vedno in povsod! tud navadne ljudi, ne le mavricne x:px

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

UPANJE je kot mleko;če predolgo traja se skisa.

 

Po moje ta misel ne bi smela držati,saj mora biti (kot je Kapica napisala) ta sveča upanja vedno prižgana ne pa da ugasne,ča traja predolgo oz. se skisa kot mleko. :vio:

Vsi smo angeli z eno samo perutjo,

zato lahko letimo samo objeti.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

There is still hope, for love on mars and war on venus... and with that hope i today cross mars and head for jupiter in search of peace.
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx šele ko se upanje spremeni v delovanje ..so vidni rezultati

al pa enostavn le upas da bos deloval! da bodo iz tega upanja na delovanje prisli upajoci rezultati x:Dx

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe jaz odkrivam da je v mojemu življenju vsepreveč upanja, preveč gamblam z usodo... one of these days me bo nekdo po glavi... z macolo...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe jaz odkrivam da je v mojemu življenju vsepreveč upanja, preveč gamblam z usodo... one of these days me bo nekdo po glavi... z macolo...

lahk js! x;)x upam, da bodo pol kaksni ucinki! k ce ne bodo pol brez pomena x:Dx

 

aja macole nimam... :xx!:

 

p.s: upanja ni nikol prevec! kvecjemu premal... x;)x

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne vrjemi včasih prav škodi... tolk verjamem da bom na konc še pre lahko pršeu skozi.... pismu nekje v lifu smo jaz al pa moji starši zajebail... pri moji vzgoji... preveč upanja preveč vere, človeka pravi v kašo ki je ne more premagat... upa pa seveda ampak takrat je že prepozno..... :D

 

Zdaj če nimaš ravno macole pri roki hm nevem kaj mi je nazadnje padlo na glavo. hehe kaka ideja recimo lahko zelo trdno sede?

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx prav je da imamo pozitivno naravnanost in vero ...

a če si žejen in imaš pred seboj kozarec vode , in čakaš , da ti ga nekdo prinese k ustom...lahko v tem čakanju umreš od žeje.

potrebna je aktivna energija , ki jo usmerimo z namenom da realiziramo cilj , ki smo si ga zadali.

izgovarjanje na bilo koga je v bistvu tudi izgovor za nas .

nebesa se ne odpirajo sama od sebe...potrebno je prijeti za kljuko in vstopiti

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm upanje je zelo dobra stvar pravzprav lahko pomeni razlikov tem da čakaš neljubi al ljubi dogodek slabe volje al dobre volje....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

UPANJE je kot mleko;če predolgo traja se skisa.

 

Po moje ta misel ne bi smela držati,saj mora biti (kot je Kapica napisala) ta sveča upanja vedno prižgana ne pa da ugasne,ča traja predolgo oz. se skisa kot mleko.  :vio:

joj hehehe greh primerjat upanje z kisanjem mleka! x:Dx

 

tole bi bolj veljal za pricakovanja... kadar kej pricakujemo potih upamo, pa navadn kr pricakujemo ne dobimo in se "skisano" pocutmo... sam pol pride lahk pa vn skuta??? dobr no... isti rezultat, enega pricakovanja, enake resnice, ki si jo vsak interpretira (pricakuje) po svoje... navadn pa tko resnicih trenutkov srece, ne zaznamo..., navadno pridejo nepricakovano, ko smo najmanj pripravljeni... sam ucinek je pa vecji! x;)x

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...