Skoči na vsebino

UPANJE


kapica

Recommended Posts

  • Komentarji 216
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

x:Dx  xDDx ...ej Opij, koliko si pa včeraj spil, da si tolk aktiven pri podpisu :8):  :o|o:  x:Dx  x:o)x

:vragec:

 

ej....kdo pa tebi prishepetava...de si tkooo pameten x:Dx x:o)x x:o)x

 

666 zlomkou...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...in če ti kdo razbije srce,

nič se ne boj,

še vedno so vsi koščki celi.     x:Ix  :inocent:  :vio:

:palec: :palec: to si morem js vsakič prebrat od zdej naprej ko se kaj zgodi mojemu srčku... :D res je to... vsi koščki razen en....

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...in če ti kdo razbije srce,

nič se ne boj,

še vedno so vsi koščki celi.    x:Ix  :inocent:  :vio:

:palec: :palec: to si morem js vsakič prebrat od zdej naprej ko se kaj zgodi mojemu srčku... :D res je to... vsi koščki razen en....

x:o)x ...ja dobro se slliši ne x:Ix x:Dx

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm kam nej grem drugam kot v tole temo... Imam drzno teorijo da če bi mi zamnjkalo upanja in bi vse razpadlo vse možnosti pošle, in ostala zgolj še ena stvar za narest bi jo naredil.... prej pa sam upam... upanje ki ustvarja iluzije... počas mi gre na k.... moja lepa prihodnost, pomoje sem brezupen primer, ma me da bi bil globoko veren, da bi verjel in upal v boga, hja na žalost niti tega privilegija nimam, v meni skoraj ni vere v boga morda se kje kulturno poraja... ampak ne, upam da bom nekega dne se zazru v nebo ga poslal v tri krasne, in da mi bo prbil nazaj, obsojam te na večno srečo in mir, in js ne bom mogu nič, kajti tretja krasna stvar na katero me bo obsodu je da se vse to zgodi šele naslednji dan in kot pravi tashykin podpis ne stori jutri kar lahko storiš pojutrišnem... zato bom najbrž dokler se resno kaj ne bo zajebalo čakal na jutri... ko sonce ne vzide, ko je upanje v zatonu, takrat ko sem jaz v pogonu, ko mi poguba sede na desno ramo kot težko breme ko mi oči zažarijo z zadnjo voljo po preživetju... skratka upam da pride ta dan, ko se rešim iz tega bednega začaranega kroga... čutim da je blizu a jebat ga jutri nikol ne pride....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še ni bilo prevarano upanje, ki si ga je bil izbral človek za posodo svojega življenja; nihče ga ne more prevarati, tudi ne smrt.

 

Ivan CANKAR

http://skins.hotbar.com/skins/mailskins/img/100103/100103kiss_prv.gif

Življenje se ne meri s številom vdihov, ki jih naredimo,

temveč s trenutki, ki nam dih vzamejo!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...