Skoči na vsebino

@POHVALA@


@patrik@

Recommended Posts

POHVALA VSEM ČLANOV IN VSEM ODLIČNIH, TER ZANIMIVIM TEMAM NA LF

 

 

Res mi ni žal. da sem se vam priključil.... x:)x Sem ponosen, da ima net tako zanimive strani in čveke, kot je to Lf. Hvala bogu, da obstalate. Tukaj sem dobil marsikateri odgovor x^x , ob enem pa se "vtopil" v obilci zanimih tematik...

 

Moj moto vsem, ki ste komaj postali začetniki: ČE KAJ RABITE,..., ALI ČE SE POČUTITE ZDOLGOČASENI IN ŽELJNI NOVIH VEZI IN ZNANJA, SE VLOGIRAJTE V LF............................., NE BOOOO VAM ŽAL :palec: Če rabite spodbude, svetovanje, pridite sem.....

 

HVALA, DA STE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Lp

@patrik@

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nosorog je bil dva dni mrtev, pa sta ga Marsa in Mitja obudila v življenje (vsaka podobnost z delovanjem Jezusa je morda slučajna, morda pa tudi ne). Hvala lepa; luštn je bit spet živ.

 

lalala :palec:

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

jaz pa že en lepa čas ugotavljam kaj so tile komentarčki na moji osebni strani :D

 

v glavnem so mi všeč ;)

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...