Skoči na vsebino

NEZNANO


Fenix

Recommended Posts

:palec:

 

No, kaj vemo?

Česa ne vemo?

Živjo! x:)x

 

Za začetek: vemo, da je Zemlja okrogla, ne vemo pa če je vesolje neskončno--.... x:)x Fajn, da si oprl to temo, meni full blizu tema! Veš, to kar mislijo strokovnjaki, fiziki, to jim je neznano, pa čeprav mislijo, da vedo.... :vragec: lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x prav maš! Torej si v prednosti!

Ampak današnji čas je od Starega veka hitro napredoval in zdaj ne moreš več reči, da so vse stvari tebi nerazumne x:)x Marsikaj se je spremenilo, se spreminja in se bo spremenilo. Zdaj vemo več, kot prej! :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x prav maš! Torej si v prednosti!

Ampak današnji čas je od Starega veka hitro napredoval in zdaj ne moreš več reči, da so vse stvari tebi nerazumne x:)x Marsikaj se je spremenilo, se spreminja in se bo spremenilo. Zdaj vemo več, kot prej! :palec:

Ali pa manj ... ker zdaj bi nam pa že bilo lahko jasno, da večina tega, kar danes "vemo" jutri ne bo več renična.

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, prav imaš Kukica! Vse se že sproti pozablja in to ni fajn :C: Nepomembne reči dominirajo, tisto kar pa je za nas, denimo za narod koristno pa pozabijo!!!! Vso preteklost pokoplejo, sedanjost pa tut! Pač politika! :o|o:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uf, o polotiki (namerno) nimam pojma.

Govorila sem bolj o znanosti ... kako se stare teorije ovržejo pod novimi odkritji ... in kako danes postaja jasno, da objektivnosti ni niti v naravoslovni znanosti in take stvari. Vse znanje se ves čas spreminja ....

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uf, o polotiki (namerno) nimam pojma.

Govorila sem bolj o znanosti ... kako se stare teorije ovržejo pod novimi odkritji ... in kako danes postaja jasno, da objektivnosti ni niti v naravoslovni znanosti in take stvari. Vse znanje se ves čas spreminja ....

 

Nisi nič zamudla, vrjemi x:)x V bistvu vsa stara znanost res temelji na današnjih stvareh. skoraj vsi fizikalni zakoni temeljijo na današnjih dosežkih. In poglej; včasih niso imeli take možnosti, niti pravih instrumentov za raziskavanje pa so kjub temu odkrili največje teorije.Mi pa nemoremo nič več. Pa smo 8x bolj napredni.... in kaj znamo.... uničevati in uporabljati teorije izpred 300 let, ki niso bile mišljene slabim dejanjem!!!! Ni fer, da to znanje spreminjamo.

 

" A časi se spreminjajo im mi se spreminjamo z njim!" :O:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kdo pa nam garantira, da ČAS sploh je?

Morda je JUTRI le iluzija ... x;)x

 

Ja, ljudje smo si zmislili čas! Morda smo pa res živimo le v iluziji! Večkrat sem si sam pri sebi mislo, da je našo osončje, naša galxija, vidno vesolje v veliki črni luknji. Zveni bedasto, a kaj, če smo ujeti v luknji. To bi edinole lahko razložilo iluzijo. Podobnega mnenja je S. Hawking! x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, ljudje smo si zmislili čas! Morda smo pa res živimo le v iluziji! Večkrat sem si sam pri sebi mislo, da je našo osončje, naša galxija, vidno vesolje v veliki črni luknji. Zveni bedasto, a kaj, če smo ujeti v luknji. To bi edinole lahko razložilo iluzijo. Podobnega mnenja je S. Hawking! x:)x

Ali pa bi iluzijo lahko razložilo še neskončno drugih razlag, ki pač ne padejo v naše mogočne razumčke. xDDx

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

brez razuma ni razlage...le praznina...in občutek vsega x:Dx

ne bi vedela ... moj razum vedno je. Včasih multipliciran. x:Dx

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ali pa bi iluzijo lahko razložilo še neskončno drugih razlag, ki pač ne padejo v naše mogočne razumčke. xDDx

 

Ja, to so teme, ki so nedostopne oz. so že dostopne, a se jih ne zavedamo. Iluzia je predvsem filozovska tematika. x:)x . juhuuuu... xrolleyesx

Res pa je, da se še bo znanost do popolnosti kar dogo razvijala! Če se bo spoloh razvila, da nebo prej vsega konec!!! :O:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj pa če ne veš, da veš, da nič ne veš x:o)x

Mogoče je potem v redu vedeti da ne veš, da veš, da nič ne veš. x:px

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O hej klarus! <Fenix naju je res spravo v zadrego... :eek: Če pa ne veš, da nič ne veš pa si po Aristotlovem mnenju" navadni nemisleči smrtnik". Mislim, zdaj nas je Aristotel spravo v vlko zadrego! x;)x Saj bo, Klarus!!!

 

 

To je relativno, zelo relativno! x;)x Ma vse na svetu je relativno----------- še naše življenje! x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zakaj bi mislili...no sej pride včasih prav...sam se je pa olje zanesti na intuicijo ;)

 

Zato, ker je vsa stvar zgrajena na DA ali NE! - no konec filozofiranja!!! :o|o: Ja, intucija pa je res zanimiva reč. Jaz sem se že kar nekajkrat zanesel na intuicijo in mi pomagala! Pa ti? Kaj meniš o njej! :8):

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

js jo vedno bolj uporabljam...se je izkazalo vedno prav....

če se pa nisem uboglala je blo pa sranje :D

Kull ej! Sej jaz tut, samo ne vem, kdaj je pravi čas za to....??? x:)x Kak pr tebi vidiš, da je pravi čas za uporabo in, ali ne tvegaš....???

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kull ej! Sej jaz tut, samo ne vem, kdaj je pravi čas za to....??? x:)x Kak pr tebi vidiš, da je pravi čas za uporabo in, ali ne tvegaš....???

 

Pravi čas je trenutek preden ugotoviš, da o tem razmišljaš...tvegaš pa v vsakem primeru, tudi, če ne uporabljaš intuicije, v tem primeru pa sploh...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...