Skoči na vsebino

Maitreya


E.C.

Recommended Posts

mamo srečo v tej Kali jugi ne? in ne le to, da smo lahko tudi žaljivci popolnoma odrešeni,

Pa šaljivci tudi, upam. Imamo srečo. x:)x

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 89
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

http://img408.imageshack.us/img408/3397/60015360lb7.jpg

 

Kaj dela tista roka v zraku?

Da ni to to, o čemur govori tema. x:o)x

 

Edino če poptv-jevci obvladajo photoshop. x:Dx

I know the pieces fit cause I watched them fall away
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bi sam rad zgornjo izjavo mal drgač zastavil:

 

ne glede na mojo pot, se lahko od nekoga, ki ima tako veliko srce da mu je mar tudi za tiste, ki v boga sploh ne verjamejo, veliko naučim.

 

to je to.

 

e.

Do kokr te jz poznam, si ti učenja, ki bi ti jih nudil, v tem topiku omenjeni Maitreya, že prerasel oz. dosegel (s pomočjo drugih njemu podobnih).

 

Tistim, katerih učenja bi ti po mojem mnenju trenutno prišla prav, je vedno neskončno mar za vse. Vsa slava Jim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://img408.imageshack.us/img408/3397/60015360lb7.jpg

 

Kaj dela tista roka v zraku?

Da ni to to, o čemur govori tema. x:o)x

 

Edino če poptv-jevci obvladajo photoshop. x:Dx

To je tista roka iz Adams family, ki se je očitno vrgla v katolicizem.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:)

 

 

drugače so pa Jehove priče že kar nekajkrat s čolni silili na kakšen hrib in tam čakali na vesolnji potop, ki se potem seveda ni zgodil (vsaj na tem planetu).

 

Američani majo Jehove priče verjetno ravno zaradi tega za eno "najnevarnejših sekt". S svojimi mislimi in čustvi pač vplivamo na dogodke ...

 

la

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

res ne štekam v čem je poanta tiste dlani... res da je lepo izoblikovana, ampak tristokosmatih saj je samo odtis... Ljudje vrjamejo, da ima ta dlan neko posebno moč, blablabla, ampak a ni tko z vsemi stvarmi v katere ljudje resnično (z vsem srcem) verujejo?! vsaka stvar ima lahko "posebne moči" samo verovat mormo v to...

 

me je prou zgrabil, da si naredim eno kopijo te dlani in nesem kakemu radiestezistu...:D

 

tud sama ne vem v čem je poanta dlani in ko sem prebrala zgodbo povezano s to dlanjo, se mi je zdelo vse skupaj kr nekaj. Pa sem dala sliko roke kot ozadje mojga račnalnika ... in za finto dam svojo dlan na tole dlan in začutim neko čudno vibracijo ter po obrazu mi začnejo polzeti solze...

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tud sama ne vem v čem je poanta dlani in ko sem prebrala zgodbo povezano s to dlanjo, se mi je zdelo vse skupaj kr nekaj. Pa sem dala sliko roke kot ozadje mojga račnalnika ... in za finto dam svojo dlan na tole dlan in začutim neko čudno vibracijo ter po obrazu mi začnejo polzeti solze...

 

 

Svaka čast za odprtost.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

heh ... takvu me majka rodila :D

 

x:Dx x:Dx

 

drugače pa me zanima tvoje mnenje glede fotke roke

 

A) Ne morem (nočem) zanikat dejstva, da (če se odprem), zaznavam močan pretok izrazito pozitivne energije skozi to fotko.

B.) Kot sem že delja, modrecev, takih ta pravih, ki ljudem pomagajo, ne pa indoktrinirajo, ta svet še kako potrebuje. Če je to maitraya, potem je to lepo.

C) Zdrava kmečka pamet v meni pa pravi: so what. Na koncu koncev sem sam odgovoren za svoj napredek.

 

lp

e.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Benjamin Crem je Satanov poslanec,

 

ki iz riti serje smrdljivo kremo, ki jo potem njegovi oboževalci pridno jejo in pri tem veselo mljaskajo, HE HE HE, pri svojem ostudnem početju pa še krulijo Maitreja Maitreja in tako žalijo in Boga in sebe.

 

Sem gledal v odaji Duhovni utrip pred nekaj tedni odajo o BC in njegovemu Maitreji. si ne morem drugače tolmačiti stvari, kot da ima Maitreja BC kozje noge. Ma kakšni zablojeni naivci so sledilci BC. Predavanje BC me je navdalo z ostudnim gnjusenjem, saj je BC samo leporečil anjegove besede so pravzaprav samo hrana za izbrane naivne šibkega značaja.

 

Ma kakšne bedarije kvasi ta BC. sem ga videl kako zblojeno govori ta BC. Naj ga samo malo citiram: "Nič ne skrbite, Maitreja je blizu in vse bo še dobro. Vsak čas bom tukaj in vse bo ok..." Ma takšne bedarije pa lahko poslušajo samo oreng velike naivčine. Njegovo govoričenje, bi lahko dobilo nagrado za najbolj nedomišljato leporečenje zadnjega leta HE HE HE.

 

Pa tudi ljudje ki so ga poslušali, so mi delovali blazno nesamozavestni. Npr. en je bil našemljen kot Kristus, mogoče bi mu pa nekdo moral povedati da so leta zapušenih hipijev že minila he he he.

 

Pa tudi sleci nauka gospe Blavatske morajo biti res trdi, da ji še sploh verjamejo, saj so se Teozofske napovedi o novi boljši dobi zmeraj izkazale za laž in zmoto. Ti lažnjivi teozofi so že v prejšnjem stoletju inkarbnirali enega maitrejo, pa se je izkazalo da je ta maitreja navaden človek. Zgleda, da je njihova norost napredovala do te stopnje, da so nakoncu svoje laži utelesili v navadnemu človeku za katerega so trdili, da je bog ali pa kaj podobnega. Kakšni bebčki. Navden otrok je postal navaden človek, njim pa je ostala neumnost in sramota.

 

Torej Teozofi sedaj ponovno vračajo udarec z novo inkarnacijo, ki so jo poimenovali maitreja. Človek se lahko vpraše, koliko neumnosti in bedarij in neuresničenih prerokb moraš izreči pa ti ljudje še vedno verjamejo. Res tragikomočno mar ne.

 

Tudi dokazi BC za svoje napovedi so res smešne. Slike dlani in ognja..., ma moraš biri res trdonja da verjameš takim dokazom. Slika ognja je živo naključje. Nekoč je na kresu plamen izoblikoval sliko tridenta, vendar jaz pri tem nisem trdil, da se je pred mano pojavil bog Zeus s trizobom. Nadaljnji komentar ni potreben. Z takšnimi dokazi vam lahko dokažem, da ste bili v prejšjnjem življenju Napoleom Bonaparte ali pa Kleopatra. Tudi narediti takšne dokaze je resnično enostavno. Svetlobne slike niso nič drugega kot sij laserja ali kaj podobnega. Res trdni dokazi. HE HE HE Z malo truda in domišljije vam jih repliciram v tisočih primerkih. Odtis dlani he he, takih slik vam s corel draw programom dizajniram v vseh možnih verzijah in oblikah.

 

Po mojem je napoved BC o prihodu maitreje velika laž. Že prvič so falili, potem bodo zagotovo tudi drugič a ne obupati, saj star slovenski špregovor pravi: V tretje gre radi in še slepa kura zrno najde.

 

Prosim ne zgražajte se, ker sem BC označil s Satanovim ritolizcem. Je BC napovedal, da Maitreja pride vsak trenutek, če ne že danes, vprašanje sekund, vi samo verjemite. Če pa Maiteja ne bo prišel, vsak čas, kot jaz pravim potem sem imel jaz prav pa me potem sodite, kdo je govoril resnico - JAZ ali BC.

 

OM RADHAKAKLI OM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene ta Maitreya na Bin Ladena spominja x^x

Je pa smešno, da mora imet svojega port parola, namest da se že enkrat pojavi in reče I'm the Messiah, pa da ga pol k Monthy Pythone lovijo po Londonu.

x:Dx x:Dx

Moje osebno mnenje je sicer, da je vsa ta jara kača o Maitreyinem prihodu

zgolj osebno fantaziranje gospoda Crema. Ki ga, seveda, uspešno prodaja.

Le zakaj...... x;)x

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zgodovina uci, da nekaterih stvari ni modro storiti ob neprimernem trenutku. Ljudje v vecini se nismo zmozni sprejeti.

Jezusa so krizali. Ce danes cloveku naravnost v obraz poves resnico, te sovrazi, ubije, linca, whatever. Ni mozen sprejeti. Kdo je zmozen sprejeti "realnost"? Se sebe ne sprejemamo v celoti. Se globalnega segrevanja nismo bili zmozni, oz. nekateri hga se vedno niso; dokler se jim bajta ne zrusi na glavo. Kaj sele tistega kar se tice nasih osebnosti, polne tosocletnih navlak. Sprejeti nekaj kar ti pokaze kdo v resnici si? Cel, gol, z vsem kar je navleceno v ogrodju znotraj katerega lezi nasa dusa.

Mar bi otrok dovolil prizadeti svoje starse? Mar bi ogrodje dovolilo, da prizadenejo njegovo duso? Prizadelo tistega ki ga hrani, ki ga je ustvarilo, negovalo in povzdigovalo a oklestilo takrat, ko se je je prevec razbohotilo? In to se pocne. Tako nasa osebnost tudi skrbi za nas. Vcasih tudi prevec in misli, da je ona di capo.

 

Iz nivoja osebnosti pa je notranje bitje nerazumljiva substanca, saj v tem svetu osebnosti prevladuje osebnost pred izrazom notranjega bitja.

Tako kot so moje besede nekomu, ki situacijo dojema zgolj iz nivoja osebnosti povsem mejne ali nerazumljive, tako so tudi besede nekaterih drugih oseb, uciteljev, mojstrov, itn lahko sprejete na podoben nacin. Predvsem pa tisto cesar ne razume ali (se) ni pripravljen razumeti.

 

V soju dvojnosti kjer se clovestvo nahaja, kjer pogled sega zgolj v temo ali svetlobo, nad, in vmes pa v razumevanju ne obstaja, je seveda tezje sprejeti tisto o cemer se nam niti sanja ne, kaj sele, da bi razmisljali, verjeli, hrepeneli. Pa ceprav.

 

Tako kot, ce recimo sedaj tukaj govorim o nivoju duse, dusnosti, kvalitetah, ki jih je redkeje srecati... si bo vsakdo lahko moje pricevanje predstavljal drugace. Predvsem pa glede na njegove lastne izkusnje, razvoj ter stopnjo zavedanja.

In tako kakor otrok morda ne razume cemu reka tece le navzdol in ne navzgor, tako clovek ne razume mnogo tega kar ne zna razloziti.

In ce cesar ne zna razloziti, se ponavadi tudi boji. Strah pa je tisto kar cloveka in njegovega duha najbolj hromi (z izjemo strahu, ki prihaja preko intucije ali kanalov pomoci).

 

Tako je bil tudi Jezus (kot je sam govoril) "port parola" necesa visjega. Namrec, ce ze v ucencu clovestvo ugleda satana, temo in nekateri tudi veliko lepsega, oziroma pravzaprav najveckrat svoje lastno ogledalo; ki ga zamaje tako mocno, da si vcasih ne opomore tudi tisocletja; kaj bi sele bilo, ce pride ucencev ucitelj in njegovi bratje.

Namrec clovek niti svoje luci ne sprejme, kaj sele luc tistih, ki svetijo se mnogo bolj.

 

Jasno pa, ker se bojimo in nas je zivljenje primoralo, da na vse gledamo cimbolj racionalno, tako, da si "znamo razloziti", da se pocutimo cim bolj varne; je razumljivo tudi to, da se tisto, kar bi lahko izkusili tudi drugace, ne pustimo blizu sebe. Vcasih niti toliko da pozdravimo, pogledamo, obcutimo in spoznamo le za hipec. "Vsaj" toliko, da pustimo vse teorije, prepricanja in moznosti ter ostalo mentalno navlako in strahove. Energijo tistega kar prinasa mir, pa cetudi za hip ali dva. Ne besede tistega, kar je po nasem prepricanju drugacno kot nase prepricanje. Nemir, ki ga ustvarimo sami, zato, ker zamaje nase dosedanje meje razumevanja, ki smo jih zgradili tako in zato, da se v njih pocutimo dovolj varne za gojenje lastne osebnosti. Meje tega zidu pa so vedno bolj tanke in to vemo in spoznavamo, bolj ali manj ugodno, pocasi, prav vsi.

 

Verjamem, da ko bo clovestvo (govorim o celoti in ne posamezniku) zelelo pomoc jo bo dobilo. A to ni odvisno od drugih, temvec nas samih.

 

 

pa lep pozdrav

 

 

morda v vednost in zanimivost:

Evelyn Glennie v CD-ju >>

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsak izbira sam, al bo iskal izven sebe ...

Al bo gradil/izgradil oporo v sebi, izhajal iz sebe ...

Z ali brez "zunanjih bergelj", ... - skozi čas.

Glede na svoja stališča, poglede, izkušnje, naivnost/nenaivnost,

okolje od koder je, evolucijo svojo, ...

S pravljicam raznim ali brez. -)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsak izbira sam, al bo iskal izven sebe ...

Al bo gradil/izgradil oporo v sebi, izhajal iz sebe ...

Z ali brez "zunanjih bergelj", ... - skozi čas.

Glede na svoja stališča, poglede, izkušnje, naivnost/nenaivnost,

okolje od koder je, evolucijo svojo, ...

S pravljicam raznim ali brez. -)

Ljudje na splošno nekako radi verjamejo pravljicam in raznoraznim teorijam, najbrž

zato, ker jih mine tista resnična otroška radovednost, pa se z takšnimi instant odgovori

tolažijo. Ne vidim drugega razloga, kako lahko nekdo slepo verjame nepreverjenim

trditvam. Pa če so stare 2k let ali pa dva meseca, to ni pomembno.

Prav zanima me, kaj bi učitelj učiteljev koga naučil, če bi se kar pojavil

in s čarobno paličko v roki uredil zadeve? Ali povedal nekaj "bistvenih" odgovorov?

Prav nič.

Recimo, da nam res kakšno bolj razvito bitje pomaga pri odraščanju(evoluciji). Torej spodbuja

na kakršenkoli način že našo radovednost, predanost, željo da se kaj naučimo itd.

To, da čaka na dan ko bomo dovolj pridni, ljubeči in ubogljivi da nas reši je bolj jajc.

In to gnil.

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OK, moje mnenje torej je:

nekaj je na stvari in čisto iskreno povedano, ta svet dejansko potrebuje čim več modrecev, ki bi nam vsem tako ali drugače pomagali na poti k globji izpolnjenosti.

Zatorej, če lahko dam svoj glas, naj to velja: maitreya ti kar pridi, in to čim prej. You are welcome!

tnx 4 your time

 

Svet ne potrebuje modrecev,pa tudi mi jih ne potrebujemo,le zakaj?Vsak od nas je "modrec" na nek način,no večina še "zaspanih",prej ali slej se zbudimo vsi:) Modrost ni nekaj kar se išče od zunaj,ampak nekaj kar se najde od znotraj! Vsako čakanje pa potegne slabo izkoriščen čas,prelaganje.Delati na sebi zdaj in tu je velikega pomena.Pa na sebi seveda.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Modrost ni nekaj kar se išče od zunaj,ampak nekaj kar se najde od znotraj!

 

No ja, koliko modrosti je za najti v možganih (z možgani) primata, je vsekakor vprašanje...

lahko bi rekli, da bo lahko človek, ko bo sposoben uporabljati 100% svojih možganov, imel svojo banano brez večjih frustracij.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zgodovina uci, da nekaterih stvari ni modro storiti ob neprimernem trenutku. Ljudje v vecini se nismo zmozni sprejeti.

Jezusa so krizali. Ce danes cloveku naravnost v obraz poves resnico, te sovrazi, ubije, linca, whatever.

 

 

Je pa res, da so Jezusa križali, prav tisti, ki so najbolj pričakovali prihod novega mesije. Če bi Jezus prišel ponovno na Zemljo, bi ga po vsej verjetnosti ljudje kot so Benjamin Crem in podobna kompanija najprej označili za utelešenega satana nakar bi mislili samo na to, kako ga ubiti.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No ja, koliko modrosti je za najti v možganih (z možgani) primata, je vsekakor vprašanje...

lahko bi rekli, da bo lahko človek, ko bo sposoben uporabljati 100% svojih možganov, imel svojo banano brez večjih frustracij.

 

 

Po mojem pa ludje že uporabljamo svoje možgane 100%. Te pričice, kako uporabljamo samo par procentov možganov so lari fari. Če pogledamo naravo dela vse racionalno in zakaj bi možgani bili izjema. Kot da bi se človek, rodil z tono mišic, a uprabljal bi jih samo par kil. Whats the point of this? Kot mišice se pa da tudi možgane trenirati, samo da ne pride do živčnega zloma ali pa do obrabljenega miniskusa he he. Za duh pa pravijo, da je neskončen, a to je že druga tema. :mezik:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...