Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

a bl je clovk blatast, umazan, smrdljiv, drekast... bl fletno mu je?

x:o)x :vragec: ja........pol k se umije :2src:

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ime, ki ga lahko opredelimo, ni nesprejemljivo ime.

 

NE - BIVANJE je predhodnik neba in zemlje.

 

Bivanje je mati vseh stvari."

 

Začetne vrstice iz Tao Te King (Lao Tse)

"...ko pride čas odhoda, preprosto odidi brez nepotrebnega vznemirjenja."

Do takrat:

 

"Prepusti se krogustvari, predaj se valovom velikega spreminjanja,

 

ne bodi srečen, ne prestrašen"

 

Enostavno BODI.

 

Napisal "pogan", "milijardne države", kjer verujejo na druge načine.

 

Pred tisoči let. Ko je Europa bila še na nivoju "jamskih" ljudi...

 

Je na Kitajskem bila razvita visoka civilizacija.

 

 

Verjetno govoriš o šamanizmu -res je to verstvo nastalo nekje v sibiriji -kot religija , jasno je da je kitajska malce bliže kot evropa...je pa tudi res , da Tao nikoli ni bil religija..temveč dojemanje-opredeljevanje vsega ,tudi BIVANJA ...pa tudi tao ni bil kar takole- v trenutku od a do žnj...tukaj si malce stvari opredelil povsem po svoje...kot misel trenutka -tamle govoriš o pasivnosti - ne spada glih v ta koncept...tole je daoistična misel , ki nekje sovpada z aktivnim konfucijem, ni pa zdravo za gotovo, pravzaprav je nasprotje, to nasprotje pa je rodilo teorijo o interakciji, ki mislim, da kar drži...Prej nekje si naštevel spremembe v krščanski misli - mislim, da je tole povsem v redu- kar pa si mi mislimo o vsem skupaj- je pa spet individum dojemanja- povsem subjektiven ..in take stvari so in bodo ..včasih vsak misli, da je nadgradnja nekoga , vse skupaj pa je vsekakor celota...samo česa ?? naših osebnih razlag o naših osebnih vprašanjih...nekomu je vse "jasno ", drugi se sprašuje, tretji tava..VSI PA IMAMO SVOJE RESNICE... in težko je povedati in opredeliti svojo kot edino pravilno, a ne ?

A ni bolje sprejemat nekako tko -Vsak nosi v sebi svoje resnice, tudi o bogu, o času in prostoru...tebi morda smešno, janezu ali miski pa ne ...kaj pa vem..občutenje je tisti osebni indikator resnic, pa tudi tle si nismo enaki...ma meni se zdi , da vsak nosi "pravo " resnico v sebi, vsaj o sebi, če ne drugega pa ima pravico do tega...zgodovina nas pa uči..a nas res ?? in kdo jo piše ?? tisti , ki imajo tisti trenutek prav....zakaj prav..zato , ker navadno v tistem trenutku spadajo pod IN ....Kdor se sprašuje, ima pravico do tega, do sprejemanja napisanih ali nepisanih naukov..saj vsak je režiser in scenarist po svoje...ampak po svoje ..in kje je neomajno napisano , da NI TAKO ??? jebi ga, mnogo resnic je in bodo ..in prav je tako ...

xegox xrainbowx

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no,da se oglasim,počasi postaja stvar nihilistična,tako kot so angleški nihilisti ves dan popivali eno pijačko,tako tule eni postavljajo eno in isto vprašanje v nedo gled,mislim,da vam je jasno,da prepisujem iz svetega pisma sistematsko,da s citati odgovarjam konkretno in za navadne šolarčke dovolj razumno in razumevajoče,pišem samo sveto pismo,kdor to želi naj bere naj bere ,z nikomur ne filozofiram in se ne konfrotiram,zato sem odprla to temo,meni je všeč in morda še komu ,če pa hočete kaj konkretno izvedeti,pa prosim lp
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prepričan bit u neki, kar ti pomaga v tem svetu hodit skozi to ''napeto ozračje'' in reševat vrsto problemov, ki na nas stresno vplivajo, ni tako napačno.

Verjet v nekaj popolnoma slepo pa je že vprašanje, ki vodi v obsesivna stanja, katera se rada končajo v depresivnih situacijah, iz katerih ponavadi težko pogledamo in znova zadihamo. Slednje se zgodi....to je dejstvo....vprašanje bi bilo ''Za kakšno ceno?''

 

Sam verjamem, da biblija ni čisto mimo, njena vsebina nas lahko vodi, če lahko vidimo globji pomen vseh prispodob in metafor, ki jih uprizarja. V vsem je nekaj resnice, potrbno je le pretehtati ali je to resnica, ki jo želite slišati oz. ali je le ta v skladu z vesoljnimi zakoni, ki obstajajo odkar se je vse začelo in bodo obstajali v več ali manj enaki obliki do ''konca''.

 

Glede skript pa kakšnih zvitkov k so jih pisali ''veliki modreci'' in jih skrili v kakšne templje deževnih gozdov Peruja in drugje je pa tako ali drugače predpostaviti, da se je pri kakšnih prevodih izpustil kakšen stavek za voljo naivnih ljudi, ki bi si lahko to narobe razložili. Saj verjetno veste, da se je od časa vsemogočnega Jezusa pa do danes v Vatikanu marsikaj spremenilo in samo ''bog'' ve kako bodo stvari potekale naprej.

 

Verjamem, da je bil Jezus človek, kateremu je bil name odkriti skrivnosti življenja in tistih 12 spoznanj o življenju samem, katerih se naj bi zavedal vsak Zemljan. Le tako naj bi doživel ''nebesa na zemlji''....Verjetno si lahko to še kako drugače razložim, ampak sodeč po interpretaciji vseh do sedaj znanih informacijah in osebnih izkušnjah, se vedno bolj odločam za zadnjo varianto.

 

Verjetno nisem edini, ki se smatra za energijsko bitje, katerega obdaja v osnovi enaka energija kot jo ima žival, drevo, kamen, zvezda,....in, da smo že tako ali drugače večni. Tu smo samo zato, da se nekaj naučimo, da izživimo in ustvarimo tisto za kar smo bili poslani. Vsak v sebi čuti nekakšno gonilno silo, ki nas poganja proti ''koncu'' oz. realizaciji naših najglobjih misli, skritih želja, ciljev, duhovne rasti, ter višje zavesti, kjer začnemo sprejemati okolje takšno kot je.

 

Umetnost življenja samega je enostavna: POSTAVITI SVOJE SPOSOBNOSTI IN RAZMIŠLJANJE V HARMONIJO Z OKOLICO, torej s svetom v katerem živimo...

Težje pa je to doseči....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prepričan bit u neki, kar ti pomaga v tem svetu hodit skozi to ''napeto ozračje'' in reševat vrsto problemov, ki na nas stresno vplivajo, ni tako napačno.

Verjet v nekaj popolnoma slepo pa je že vprašanje, ki vodi v obsesivna stanja, katera se rada končajo v depresivnih situacijah, iz katerih ponavadi težko pogledamo in znova zadihamo. Slednje se zgodi....to je dejstvo....vprašanje bi bilo ''Za kakšno ceno?''

 

Sam verjamem, da biblija ni čisto mimo, njena vsebina nas lahko vodi, če lahko vidimo globji pomen vseh prispodob in metafor, ki jih uprizarja. V vsem je nekaj resnice, potrbno je le pretehtati ali je to resnica, ki jo želite slišati oz. ali je le ta v skladu z vesoljnimi zakoni, ki obstajajo odkar se je vse začelo in bodo obstajali v več ali manj enaki obliki do ''konca''.

 

Glede skript pa kakšnih zvitkov k so jih pisali ''veliki modreci'' in jih skrili v kakšne templje deževnih gozdov Peruja in drugje je pa tako ali drugače predpostaviti, da se je pri kakšnih prevodih izpustil kakšen stavek za voljo naivnih ljudi, ki bi si lahko to narobe razložili. Saj verjetno veste, da se je od časa vsemogočnega Jezusa pa do danes v Vatikanu marsikaj spremenilo in samo ''bog'' ve kako bodo stvari potekale naprej.

 

Verjamem, da je bil Jezus človek, kateremu je bil name odkriti skrivnosti življenja in tistih 12 spoznanj o življenju samem, katerih se naj bi zavedal vsak Zemljan. Le tako naj bi doživel ''nebesa na zemlji''....Verjetno si lahko to še kako drugače razložim, ampak sodeč po interpretaciji vseh do sedaj znanih informacijah in osebnih izkušnjah, se vedno bolj odločam za zadnjo varianto.

 

Verjetno nisem edini, ki se smatra za energijsko bitje, katerega obdaja v osnovi enaka energija kot jo ima žival, drevo, kamen, zvezda,....in, da smo že tako ali drugače večni. Tu smo samo zato, da se nekaj naučimo, da izživimo in ustvarimo tisto za kar smo bili poslani. Vsak v sebi čuti nekakšno gonilno silo, ki nas poganja proti ''koncu'' oz. realizaciji naših najglobjih misli, skritih želja, ciljev, duhovne rasti, ter višje zavesti, kjer začnemo sprejemati okolje takšno kot je.

 

Umetnost življenja samega je enostavna: POSTAVITI SVOJE SPOSOBNOSTI IN RAZMIŠLJANJE V HARMONIJO Z OKOLICO, torej s svetom v katerem živimo...

Težje pa je to doseči....

prepričan sem,da midva ne bova sklenila nobene zaveze o tem kdo naj tule karkoli razlaga,želim pa povedati,da včasih človek sploh ne prevozi kilometre iz lj.,do portoroža,pa veselo nazdravlja v pergoli kakšnim primorkam katerih možje veslajo in skrbijo za vso pijačo,ki jo bodo tisto noč popile ,VATIKAN in vse ostale stvari mene ne zanimajo,ker nisem romarka in ne turistka,sem božji otrok v imenu g.Jezusa,edinega resničnega Boga,ki je med drugim ustvaril tudi vesolje lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

odgovarjam konkretno in za navadne šolarčke dovolj razumno in razumevajoče,

 

 

lepo da misliš na nas

x:o)x http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/g020.gif

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V razmerju 12,39 : 0,78 ponujam stavo, da od tele tetke pametnega odgovora na svoje vprašanje ne boš dobil. :vio:

 

samo a

Take stave menda ja ne bom sprejel x:o)x

 

Čeprav, v začetku sem pa vseen mal mislu, da mogoče pa bom dobil kakšen odgovor xrolleyesx

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no,da se oglasim,počasi postaja stvar nihilistična,tako kot so angleški nihilisti ves dan popivali eno pijačko,tako tule eni postavljajo eno in isto vprašanje v nedo gled,mislim,da vam je jasno,da prepisujem iz svetega pisma sistematsko,da s citati odgovarjam konkretno in za navadne šolarčke dovolj razumno in razumevajoče,pišem samo sveto pismo,kdor to želi naj bere naj bere ,z nikomur ne filozofiram in se ne konfrotiram,zato sem odprla to temo,meni je všeč in morda še komu ,če pa hočete kaj konkretno izvedeti,pa prosim lp

 

xrolleyesx :vragec:

Pa... x:Dx ...nisem ravno navaden šolarček... x;)x

Mogoče ravno zato ne razumem zakaj?

Če ne filozofiraš in se ne konfrontiraš, niti ne debatiraš... :o|o: xnckrivx

Samo prepisuješ iz svetega pisma... xDDx

Zakaj potem ta tema?

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no,da se oglasim,počasi postaja stvar nihilistična,tako kot so angleški nihilisti ves dan popivali eno pijačko,tako tule eni postavljajo eno in isto vprašanje v nedo gled,mislim,da vam je jasno,da prepisujem iz svetega pisma sistematsko,da s citati odgovarjam konkretno in za navadne šolarčke dovolj razumno in razumevajoče,pišem samo sveto pismo,kdor to želi naj bere naj bere ,z nikomur ne filozofiram in se ne konfrotiram,zato sem odprla to temo,meni je všeč in morda še komu ,če pa hočete kaj konkretno izvedeti,pa prosim lp

 

 

Se pravi -jaz negiram dejstva- ......katera dejstva.???Nihilizem je namreč to ....Če pa ti prepisuješ iz sv. pisma -je to tvoj problem ....kajti , če bi , kot šolarčki prebrala tisto kar sem napisal -bi pogruntala , da spoštujem to -tvoje mnenje in sv. pismo , samo tvoja merica sprejemanja drugače mislečih - je ni kakršna...torej ???' kaj si potem ti - tam nekje v Kristusu -kdo ve -kakšna si ????''

Mislim, da svoje probleme lahko rešuješ tudi drugače- v praksi ...samo dvomim, da to počneš....

xegox -sicer si pa simpatična dečva....sam -bodimo realni ....

xsrcx xsrcx :palec:

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx :vragec:

Pa... x:Dx ...nisem ravno navaden šolarček... x;)x

Mogoče ravno zato ne razumem zakaj?

Če ne filozofiraš in se ne konfrontiraš, niti ne debatiraš... :o|o: xnckrivx

Samo prepisuješ iz svetega pisma... xDDx

Zakaj potem ta tema?

iz katere teme si se pa ti vzel,kaj posplošuješ,jaz pišem o svetem pismu,mi boš prepovedal morda,neiščem prijatelja

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

iz katere teme si se pa ti vzel,kaj posplošuješ,jaz pišem o svetem pismu,mi boš prepovedal morda,neiščem prijatelja

 

Kaj bi ti prepovedoval?

Samo vprašal sem te za namen te teme.

Če je tebi sami to jasno... x:Xx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj bi ti prepovedoval?

Samo vprašal sem te za namen te teme.

Če je tebi sami to jasno... x:Xx xsrcx

zanimivo... ne ve se namena teme... popisanih pa ze 11 strani x:Dx xrolleyesx xsrcx

kolkr spremljam to temo... se mi zdi, da mici zeli spoznat kaksnega bozjega otroka, ki bi se ji priduzu na njeni poti..., hkrati se pa boji, da neb zasla... z vsemi citati pa deluje, men osebno nevsiljivo in kot "resiteljica" za nas, ki po njenem nismo bozji otrocicki... mici oprosti, da pisem, kot da te ni tle... sej krscanstvo tud uci strpnosti, iskrenosti... predvsem pa odpuscanja... tko, da upam, da ni ti problema to razumet...

 

da mi VSI plavamo v "ocenu"..., ki nima mej, Sredice je pa vsepovsod... in logicn, da eni kot drugi plavajo al hitreje al boljse, pocasneje, slabse... en mim drugega, mim razlicnih ljudi, mim razlicnih bojev, clo mim razlicnih utapljajocih..., ki so se predali, obupali, al pa samo sledijo... (in vse to le-zato, ker niso znal "ohrant stvari, za ktere so prosil"...) in pol se navadno najde kksna pescica, ki se odloci "pomagat" utapljajocim, ceprav je to al si priznamo al pa ne, lahk zelo "nevarno"... k lahk utapljajoci resevalca utopi... sam, ce je resevalc izkusen, zaupa sam vase, ve da obstajajo razlicni "prijemi": al za vrat, al za lase, al pa eno konkretno na nos (pac da utapljajoci zgubi zavest, k po moje vsi veste, da ce se ne zganja panika oz. ne postavlja vprasanj je lazje "pomagat")... sam je pa zalostno, k velikrat pa pride do "tocke" k se "mora" resevalc odlocit al bo "tvegal lajf" obeh al pa "resu" le sebe... skratka... ce clovk ne more najprej seb pomagat in resnicno zaupat vase in v svojo resnico in po vrh usega, da se vseen dvomi, al je prava al ne, in al je na pravi poti al ni... al clo da je preprican, da je na pravi, hkrati pa se boji, da lahk zaide... naj se ne gre resevalca! ampk nj se "loci"! sam ne od potapljajocega, ki je kt odsev lastne notranje bolecine... temvec od... "ubijalca", ki ga ma v glavi... in nj raje sodeluje v skladu z svetlobo svoje duse...

 

joj hehe...trenutno nimam druge moznosti, kt, da vam... ne vam, ampk teb... mislm seb... pisem bedarije in neumnosti... x:Dx

brez zamere... pa ne se mi pustit zapeljat :palec:

 

mir z Vami... predvsem pa v Vas

xsrcx

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Matjaž Bogdan

 

Tisto o "NE - BIVANJE je..." sem napisal kot "provokacijo" za Micin kasnejši odgovor:

 

"veliko je poti,ampak pot z gospodom Jezusom je nalepša ,pristna in za vedno,zato je umrl na križu popljuvan in zasramovan,zato je umrl,da tudi jaz in verjetno še kdo imamo vero,ljubezen,prijatelje,da skupaj pojemo in hvalimo gospoda lp"

 

!!!!!!!!!

To je bil tudi edini namen:

 

dobit odgovor v "slogu":

 

"veliko je poti..."

 

Če tudi s "knedljem" v grlu.

 

Pa ne zdaj tega "knedlja" jemat dobesedno. :)

 

V sam tekst, kar sem napisal. Se nisem poglabljal... Šlamparija. :)

 

Drugač pa. Vsak ima svoj pogled na predmete vsebin debat na temule forumu. In prav je, da se toleriramo. Spoštujemo poglede drugih. In se od koga tudi kaj naučimo. LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Matjaž Bogdan

 

Tisto o "NE - BIVANJE je..." sem napisal kot "provokacijo" za Micin kasnejši odgovor:

 

"veliko je poti,ampak pot z gospodom Jezusom je nalepša ,pristna in za vedno,zato je umrl na križu popljuvan in zasramovan,zato je umrl,da tudi jaz in verjetno še kdo imamo vero,ljubezen,prijatelje,da skupaj pojemo in hvalimo gospoda lp"

 

!!!!!!!!!

To je bil tudi edini namen:

 

dobit odgovor v "slogu":

 

"veliko je poti..."

 

Če tudi s "knedljem" v grlu.

 

Pa ne zdaj tega "knedlja" jemat dobesedno. :)

 

V sam tekst, kar sem napisal. Se nisem poglabljal... Šlamparija. :)

 

Drugač pa. Vsak ima svoj pogled na predmete vsebin debat na temule forumu. In prav je, da se toleriramo. Spoštujemo poglede drugih. In se od koga tudi kaj naučimo. LP

dobro tantra na koncu se ponavadi opravičiš tudi za kakčno mizerijo,ampak imaš eden redkih bom rekla zavest,da veš kje se nahajaš{drugače pa duhovniki v katol.c. nimajo s.p. na dnevnem redu,tudig.Jezus jih ne omenja,da bi bili potrebni}

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"...eden redkih bom rekla zavest,da veš kje se nahajaš..."

 

Se mi zdi, da je na temule forumu kar nekaj teh ljudi.

 

Pred teboj je bila ena, ki je prinašala "Ljubezen..." med forumaše. Bila je "raztrgana". Kasneje pri nekaterih sprejeta...

 

Mici do tebe so forumaši presenetljivo zelo strpni. Zlasti po stavku:

 

"Kje ste...". LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"...eden redkih bom rekla zavest,da veš kje se nahajaš..."

 

Se mi zdi, da je na temule forumu kar nekaj teh ljudi.

 

Pred teboj je bila ena, ki je prinašala "Ljubezen..." med forumaše. Bila je "raztrgana". Kasneje pri nekaterih sprejeta...

 

Mici do tebe so forumaši presenetljivo zelo strpni. Zlasti po stavku:

 

"Kje ste...". LP

lahko noč

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no,da se oglasim,počasi postaja stvar nihilistična,tako kot so angleški nihilisti ves dan popivali eno pijačko,tako tule eni postavljajo eno in isto vprašanje v nedo gled,mislim,da vam je jasno,da prepisujem iz svetega pisma sistematsko,da s citati odgovarjam konkretno in za navadne šolarčke dovolj razumno in razumevajoče,pišem samo sveto pismo,kdor to želi naj bere naj bere ,z nikomur ne filozofiram in se ne konfrotiram,zato sem odprla to temo,meni je všeč in morda še komu ,če pa hočete kaj konkretno izvedeti,pa prosim lp

 

Hmmmm iz tega stavka kar vije samovšečnost in podcenjevanje drugih. Jezus si tega ne bi nikoli dovolil, pa tudi ne bi dovolil svojim učencem, privržencem.

 

"Ljubite drug drugega kot samega sebe."

 

Glede sistemskega odgovarjanja bi se pa dalo govoriti, saj vsi t.i. solarčki so že ugotovili v čem je srž tega. Prebrala sem vsa in posamezniki so zelo konkretno postavili vprašanja, vsaj sama sem jih videla! Odgovora pa nisem dobila.

 

Priznam pa, da sem se kar dobro nasmejala njenim postom, sem se pa veliko, res veliko naučila od vas ostalih. Hvala. :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dobro tantra na koncu se ponavadi opravičiš tudi za kakčno mizerijo,ampak imaš eden redkih bom rekla zavest,da veš kje se nahajaš{drugače pa duhovniki v katol.c. nimajo s.p. na dnevnem redu,tudig.Jezus jih ne omenja,da bi bili potrebni}

 

Ne me jebat; sposobna si tudi mnenja izven okvirov svetopisemskih citatov.

Drugače pa, ko že omenjaš zavest, mislim, da je pri tebi sila skromna. Tak vtis namreč dobim, če se spomnim definicije zavedanja, ki je "vedenje o obstoju nečesa, do katerega pridemo na osnovi kritične presoje", pri tebi pa kritične presoje skorajda ne zaznam, ampak sam skrivanje za citati. Če sklepam naprej - da naše cilje omogoča zavestno delovanje, verjetno tudi kakšnih omembe vrednih ciljev nimaš, vsaj uresničljivih ne. Cilj namreč imenujemo uresničljivo pričakovanje nečesa, če ni uresničljivo, so to le sanje. Da torej sanje spremenimo v uresničljiv cilj, moramo imeti zavestno predstavo, kako bo naše delovanje privedlo do želenega rezultata.

Če ti je torej cilj, da s pasusi iz "svetih tekstov" kogarkoli usmerjaš, moraš najprej pokazati, da jih razumeš, da jih znaš zagovarjati ... Če razumevanja ne pokažeš, ti ne bo nihče sledil, in tisto, kar si želiš, da bi bil tvoj cilj, bodo ostale sanje.

 

lalala

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne me jebat; sposobna si tudi mnenja izven okvirov svetopisemskih citatov.

Drugače pa, ko že omenjaš zavest, mislim, da je pri tebi sila skromna. Tak vtis namreč dobim, če se spomnim definicije zavedanja, ki je "vedenje o obstoju nečesa, do katerega pridemo na osnovi kritične presoje", pri tebi pa kritične presoje skorajda ne zaznam, ampak sam skrivanje za citati. Če sklepam naprej - da naše cilje omogoča zavestno delovanje, verjetno tudi kakšnih omembe vrednih ciljev nimaš, vsaj uresničljivih ne. Cilj namreč imenujemo uresničljivo pričakovanje nečesa, če ni uresničljivo, so to le sanje. Da torej sanje spremenimo v uresničljiv cilj, moramo imeti zavestno predstavo, kako bo naše delovanje privedlo do želenega rezultata.

Če ti je torej cilj, da s pasusi iz "svetih tekstov" kogarkoli usmerjaš, moraš najprej pokazati, da jih razumeš, da jih znaš zagovarjati ... Če razumevanja ne pokažeš, ti ne bo nihče sledil, in tisto, kar si želiš, da bi bil tvoj cilj, bodo ostale sanje.

 

lalala

ma dobro tantra,si ti človek,ki je sposoben rarumeti,da pišem stvari iz s.p.in,da znam zagovarjat stvari,ki jih piše s. p.,si ti eden izmed mnogih,ki ne sprejmejo nekaj povsem običajnega,saj se nikomur ne vsiljujem,ne menjam tem,vsezkozi sem pri isti temi,danes si mogoče slabše volje,ampak jaz nisem,te vseeno toplo pozdravljam in ti želim malo več razumevanjain ne tekmovalnosti v smislu kdo več ve,jaz se trudim,da bi s.p. čim bolje obvladala,kar pa tudi ni pogoj za boljše oziroma drugačno življenje in še nekaj pri meni ni dvomov in ne filozofiranja lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma dobro tantra,si ti človek,ki je sposoben rarumeti,da pišem stvari iz s.p.in,da znam zagovarjat stvari,ki jih piše s. p.,si ti eden izmed mnogih,ki ne sprejmejo nekaj povsem običajnega,saj se nikomur ne vsiljujem,ne menjam tem,vsezkozi sem pri isti temi,danes si mogoče slabše volje,ampak jaz nisem,te vseeno toplo pozdravljam in ti želim malo več razumevanjain ne tekmovalnosti v smislu kdo več ve,jaz se trudim,da bi s.p. čim bolje obvladala,kar pa tudi ni pogoj za boljše oziroma drugačno življenje in še nekaj pri meni ni dvomov in ne filozofiranja lp

 

In kaj ima Sveto Pismo skupnega z naslovom teme? http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a040.gif xnckrivx x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In kaj ima Sveto Pismo skupnega z naslovom teme? http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a040.gif xnckrivx x:Dx

tule bi normalen človek lahko obupal,ampak življenje je samo po sebi toliko okusno,da zna človeka tudi razveselit,življenje te nauči,da vidiš,tudi ,če ne vidiš

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In kaj ima Sveto Pismo skupnega z naslovom teme?

ej ta hip sem pisala komentar, pa ga zbrisala....

k sem si premislila uletet v debato.

 

sam sem mdr napisala, da edino skor v temi mi je svec naslov. x:)x

sam tud men nima zveze s temo.

 

posamezni posti so kul, sam ce en govori po kitajsk, brez da bi kitajscino razumel, se ne morem z njim pogovarjat niti po kitajsk niti po slovensk (k ce ze svojga jezika, torej tega, v katerem govori, ne razume, je utopicno pricakovati, da bo razumel mojga). xDDx

tako debata ni mozna.

pa me ni.

 

ck ck, ze odletavam. xcivx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tule bi normalen človek lahko obupal,ampak življenje je samo po sebi toliko okusno,da zna človeka tudi razveselit,življenje te nauči,da vidiš,tudi ,če ne vidiš

 

A zato ti še nisi obupala? x:Dx

Tisto da vidiš tudi če ne vidš... x:Dx ...ti to o sebi? x8Dx

 

Še vedno nisi pojasnila kaj sploh hočeš povedat... :eek: x?x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...