Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

A dej dej, micike so spočete od svetega duha, ne pa tkole :inocent:

:vragec:

 

to je zhe moj profesor reku, de v starih chasih so temu rekli sveti duh

danes se temu reche dober sosed

:vio: :vio: :vio:

 

zlomk...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:inocent:

a je tukaj na forumu kakšen program za prevajanje te teme ali kak prevajalec

 

počasi bo skoraj tako kot pri maši, človek prisostvuje, ker verjame da gre za nekaj dobrega, čeprav mu ni nič jasno

no, seveda, to najbolj zame velja. :inocent: adijo xcivx

bla... glp
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mici...a si ti samo sveto pismo prebrala, al še kj? npr. koran, bhagavad-gita...?...zanima me, ali si samo tako vera, ali te dejansko teologija tok zanima

ja sem eno in drugo ,se pravi me zanima in sem verna, ,,,,,,,ko sem v življenju prišla do točke,ki sem se jo naključno zavedla{ali imam urejeno po moji smrti}in kosem predelala marsikaj,sem ugotovila,da edini ,ki je v življenju kaj storil,je Gospod Jezus,ki je za moje grehe in grehe vseh nas umrl in mi s tem omogočil večno življenje,sem se odločila zanj,potem pa iščeš skupino,ki ti ustreza in to je to LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsakogar skuša njegovo lastno poželenje,ki ga vleče in zavaja.Nato poželenje spočne,rojeva greh,storjeni greh pa porodi smrt.{Jakobovo pismo1,14-15}

 

Ja tole poželjenja, naslada, pohlep imeti še več, hedonizem v razmahu absurdnega. V teh časih ni tako, da bi te lastnosti morali prepovedati ali kaznovati in zatirati, pač pa se mi smiselno zdi, da se usmerijo v višje plane, da se odcepijo od zgolj čistega fizičnega zemeljskega trenutka, da se spojijo z Višjim ter se tam naprej razdvajajo. Tako se bodo take stvari same začele odtujevati od nas samih.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja tole poželjenja, naslada, pohlep imeti še več, hedonizem v razmahu absurdnega. V teh časih ni tako, da bi te lastnosti morali prepovedati ali kaznovati in zatirati, pač pa se mi smiselno zdi, da se usmerijo v višje plane, da se odcepijo od zgolj čistega fizičnega zemeljskega trenutka, da se spojijo z Višjim ter se tam naprej razdvajajo. Tako se bodo take stvari same začele odtujevati od nas samih.

tole pa podpišem,ampak kdo te usmeri,no,saj veš

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No ja recimo ampak začne se pa pri mislih, pri zavedanju, pri osebnem zavedanju. Kaj je prej zavedanje ali usmerjanje je pa itak jasno, usmerjanje seveda. Nebi specifično defniral.

glej naše misli so vedno na razpotju in je dobro,daimamo veliko modrosti,ker jo krepko rabimo

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sveto pismo je knjiga,s katero se je Bog razodel človeku,ne pa znanstvena knjiga,kot jih pozna 20.stoletje.Toda kadar govori o stvarnem vesolju,se ujema z odkritji sodobne znanosti.Tega seveda ne pripoveduje v sodobnem znanstvenem jeziku,kajti Sveto pismo govori vsem časom in vasem kulturam.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...