Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

pred nekaj dnevi so bile pri meni dve ženski, ki sta mi preko pogovora želeli pomagati v vsakodnevnem stresu, se ve, preko svoje vere... in sem se (imela sem pač čas) spustila med vrati z njimi v debato (pomankljuvi oblečena, ker sem bila izpod tuša, kar je bil prvi odpor proti meni), nato nadaljujemo, vsak stavek se je začel - Bibilja pravi, v Svetem pismu piše... pa pravim, pa vaše mnenje? pa pravi kako to mislite, nadalčjujem, kakšno je vaše mišljenje, pa pravi ja glede na to, da v Bibliji piše... pa nadaljujemo pa moje besede sprevrača, pa pravim, a poznate Boga, pa pravi ja v Sv. pismu piše.... pa smo vse tri zaključile. Na koncu mi reče, da se lahko še oglasi če imam kakšno vprašanje, jaz pa - jaz ga nimam, če ga imate vi, pa kar pridite in vprašajte

ups, zdej se bom pa cvrla

 

ps škoda da ne najdem ene slikice angelskih kril, katero sem slikala sama... jst boga doživljam, men se ni potrebno sklicevat na besede ki so zapisane

verjetno sta bili Jehove priče,drugače kar se pa tiče kril,pa le čuvaj da ne udariš kje z njimi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

verjetno sta bili Jehove priče,drugače kar se pa tiče kril,pa le čuvaj da ne udariš kje z njimi

zopet nekaj sklepate po svoje... tisti ki so že nekaj časa prisotni na forumu vedo da sem enkrat doživela trenutek, ko so se oblaki spremenili v krila... bil je zelo čudovit prizor...

in ni važno katere vere sta bili, pomembno je, da nista znali povedati, kaj čutita oni, osiromašeni svojih doživetij. vam je kaj znano...

naj vas ne skrbijo moja krila, še kako se zavedam svoje majhnosti in šibkosti v tem svetu

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zopet nekaj sklepate po svoje... tisti ki so že nekaj časa prisotni na forumu vedo da sem enkrat doživela trenutek, ko so se oblaki spremenili v krila... bil je zelo čudovit prizor...

in ni važno katere vere sta bili, pomembno je, da nista znali povedati, kaj čutita oni, osiromašeni svojih doživetij. vam je kaj znano...

naj vas ne skrbijo moja krila, še kako se zavedam svoje majhnosti in šibkosti v tem svetu

če človek razlaga po Svetem pismu,pač razlaga in če kdo pride na vrata,jaz vprašam,kdo je,kar se pa tiče oblakov in kril pa razumem,oblake je lepše videti od blizu

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jehove priče razlagajo Sveto pismo po svoje,zavračajo božanstvo Jezusa,zavračajo telesno vstajenje,zavračajo,da je odrešitev možn a samo po Božji milosti ect.,,

 

nikjer nisem rekla, da ne vem katere vere sta, zame to ni pomembo... pomembno je to, da sta zatrli svoj lastni notranji glas... pa sej me ne razumete ane?

 

naja01 z harekrišnovci se da prav fletno pogovarjat

Jehove priče morajo narediti tedensko normo,kdo se bo ob tem vprašal za svoj notranji glas

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jehove priče morajo narediti tedensko normo,kdo se bo ob tem vprašal za svoj notranji glas

:vragec:

 

vish....kok je njim enostavno

ne pa teb ubogo zgarano bitje k mash DNEVNO NORMO kle gor.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk.....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nikjer nisem rekla, da ne vem katere vere sta, zame to ni pomembo... pomembno je to, da sta zatrli svoj lastni notranji glas... pa sej me ne razumete ane?

 

naja01 z harekrišnovci se da prav fletno pogovarjat

 

Ksenia, saj se da, tisti tipčki so tud zlo kjut, ampak tiste knjigce pa kar rinejo vate, pa čeprav jih nočeš. Samo to me moti :)

 

Jehove priče razlagajo Sveto pismo po svoje,zavračajo božanstvo Jezusa,zavračajo telesno vstajenje,zavračajo,da je odrešitev možn a samo po Božji milosti ect.,,

Jehove priče morajo narediti tedensko normo,kdo se bo ob tem vprašal za svoj notranji glas

 

Nop, ravno oni se ga striktno držijo, ti si tista, ki si ga razlagaš po svoje. Saj še ne ločiš Boga od Jezusa, no x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ksenia, saj se da, tisti tipčki so tud zlo kjut, ampak tiste knjigce pa kar rinejo vate, pa čeprav jih nočeš. Samo to me moti :)

Nop, ravno oni se ga striktno držijo, ti si tista, ki si ga razlagaš po svoje. Saj še ne ločiš Boga od Jezusa, no x:Dx

glej ,ti si se odločila,da boš moja mnenja na vsak način podrla,lepo sem napisala,da Jehove priče ne priznavajo Jezusovega božanstva,kar pa v Svetem pismu ne piše ,ampak piše ,da je Jezus Bog,odloči se vendar a napadaš iz unata,ali so ti naročili,ali iz nevednosti,pa če mi argumentiraš,da se Jehove priče striktno držijo s.p.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v kateri verziji Svetega pisma?

 

a lahko jaz argumeniram vašo trditev? samo en vem kaj želite točno da se argumentira...

ja argumentirajte kar hočete,lahko je iz Svetega pisma,čeprav ni bilo namenjeno vam

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja potem pa zbrišejo takšnele prodane duše,ki hodijo po forumu,da oponirajo,da provocirajo,to so ljudje kateri so resnično ubogi na duši,pokvarjenci,mali psi

:vragec:

 

grrrr.....vuf....vuf....vuf

 

zlomk....grrrrr

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nate ničesar ne leti,če si ti na sliki,si pa zrihtaj frizuro ,pa tudi ta slika ne daje slutiti,da zadaj stoji grrrr...vuf

:vragec:

 

kwa pa ti vesh kwa stoji zadi.....k mash nos skos u bibliji

frizurca je pa mladim pichkicam chist ushech

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

kwa pa ti vesh kwa stoji zadi.....k mash nos skos u bibliji

frizurca je pa mladim pichkicam chist ushech

 

zlomk....tralala

jaz ga imam v bibliji,ti ga pa nimaš tam tolikokrat kot bi si želel,oziroma tam kjer ti misliš,da mi mislimo

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz ga imam v bibliji,ti ga pa nimaš tam tolikokrat kot bi si želel,oziroma tam kjer ti misliš,da mi mislimo

:vragec:

 

ne prodaji kle de znash sploh misliti... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

glej ,ti si se odločila,da boš moja mnenja na vsak način podrla,lepo sem napisala,da Jehove priče ne priznavajo Jezusovega božanstva,kar pa v Svetem pismu ne piše ,ampak piše ,da je Jezus Bog,odloči se vendar a napadaš iz unata,ali so ti naročili,ali iz nevednosti,pa če mi argumentiraš,da se Jehove priče striktno držijo s.p.

 

mici ne, te ne napadam, tvoja paranoja je res povsem odveč, samo popravljam tvoje bedarije. Več kot očitno je, da pisma sploh nisi prebrala, ker res ne verjamem, da si tako zelo neumna, da ne veš kaj bereš. Ne, nikjer ne piše, da je Jezus Bog, skozi vse pismo piše, da je Jezus božji sin in da izpolnjuje voljo svojega očeta, h kateremu je tudi ves čas molil.

In glede na tvoje žaljivke in izražanje resnično deluješ kot oseba, ki časti Satana, ne pa boga (kateregakoli že). Če je že koga bog pritegnil, ga je vse minilo zaradi tebe x:Dx

 

aakhut, dobra frizurca x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mici ne, te ne napadam, tvoja paranoja je res povsem odveč, samo popravljam tvoje bedarije. Več kot očitno je, da pisma sploh nisi prebrala, ker res ne verjamem, da si tako zelo neumna, da ne veš kaj bereš. Ne, nikjer ne piše, da je Jezus Bog, skozi vse pismo piše, da je Jezus božji sin in da izpolnjuje voljo svojega očeta, h kateremu je tudi ves čas molil.

In glede na tvoje žaljivke in izražanje resnično deluješ kot oseba, ki časti Satana, ne pa boga (kateregakoli že). Če je že koga bog pritegnil, ga je vse minilo zaradi tebe x:Dx

 

aakhut, dobra frizurca x:)x

ma res si smešna in glede,da se strinjam da je potrebno veliko popravljat za vsemi,zati forum tudi je,ampak če ne razumeš,da ima krščanstvo troedinega Boga,potem se bova težko pogovarjali

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...