Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

Mici citirala si tole:

 

"CITAT(nosorog @ 24. Jun 2007, 13:15)...": NOSOROGA

 

Omenjala si pa mene.

 

Samo v zvezi z zgornjim citatom nimam jaz NIČ. Obrni se na nosoroga.

 

Se mi pa zdi, da si ga prijetno presenetila. LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mici citirala si tole:

 

"CITAT(nosorog @ 24. Jun 2007, 13:15)...": NOSOROGA

 

Omenjala si pa mene.

 

Samo v zvezi z zgornjim citatom nimam jaz NIČ. Obrni se nosoroga.

 

Se mi pa zdi, da si ga prijetno presenetila. LP

se opravičuje ,ker ne znam toliko z računalnikom,kot tiin ostali oprosti

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja lepo,da znate citirat s.p.,pa ga dajmo,kdo bo začelmorda ti,izvoli lp

Če že citiram - citiram tist kar smatram, da ima nek point, pomen itd.........pri men s. p. ni med temi. x;)x In potem citirano v večini tud pokomentiram, podkrepim s kakšnim svojim razmišljanjem, ugotovitvami, sicer samo citiranje nima nobenga posebnga smisla, razen če pač hočeš folku težit.... x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Post od nosoroga je pa bil pod številko 281

 

Je oproščeno.

 

Mici

 

Kako Ti vidiš izvirni greh? Ali verjameš v njega? Kaj zate to je sploh?

zaradi greha kot takega{tdi izvirnega}je umrl Jezus na golgotskem križu,posledično smo bili oprani z njegovo krvjo vseh grehov,zato je treba Jezusu zaupat,ki pa tudi ni umrl z veseljem,ampak tako je odločil njegov oče in naš nebeški oče Bog,ampak grehi nam seveda niso kar tako zbrisa ni,ampak moramo zato še marsikaj postoriti ,za začetek moramo sprejeti g.Jezusa v svojo srce,izvirni greh je lepo opisan vsami genezi in v janezevem evangeliju in še marsikje

 

Če že citiram - citiram tist kar smatram, da ima nek point, pomen itd.........pri men s. p. ni med temi. x;)x In potem citirano v večini tud pokomentiram, podkrepim s kakšnim svojim razmišljanjem, ugotovitvami, sicer samo citiranje nima nobenga posebnga smisla, razen če pač hočeš folku težit.... x:o)x

jaz ne razglabljam stvari in se trudim,da ne bi bila utrujajoča,če pa že utrujan prideš na post,o čem bi pa ti pokometiral,če ti tema že v osnovi ni všeč,pojdi na drug post,čeprav zaradi mene lahko tudi ostaneš lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz ne razglabljam stvari in se trudim,da ne bi bila utrujajoča,če pa že utrujan prideš na post,o čem bi pa ti pokometiral,če ti tema že v osnovi ni všeč,pojdi na drug post,čeprav zaradi mene lahko tudi ostaneš lp

Prit na forum in ne razglabljat? :inocent: x:o)x Saj, kot vidiš se ne udeležujem preveč aktivno v tej temi, sam ko nekdo stalno sam citira s. p. , pa pač komentiram po mojem mnenju nesmiselnost tega......

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmmm, sem že kar nekaj prebrala, pa še nikoli nisem videla za Sveto pismo kakšne okrajšave. Meni se bere s.p. kot samostojni podjetnik ali karkoli drugega, ne pa Sveto pismo......Kakorkoli že uživajte v prepisovanju. Marsa ima prav, en govori kitajsko in ostali slovensko - nemogoče komunicirati.

pa pa pa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vam voščim preden grem spat vesel praznik jutri,lepo se imejte,kaj zapojte pojejte,igrajte se s svojimi otroci in kot pravi nekdo,da smo vsi božji otroci,prosite g.Jezusa za lep dan,za srečno pot in za mir v vaših dušah
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vam voščim preden grem spat vesel praznik jutri,lepo se imejte,kaj zapojte pojejte,igrajte se s svojimi otroci in kot pravi nekdo,da smo vsi božji otroci,prosite g.Jezusa za lep dan,za srečno pot in za mir v vaših dušah

 

Amen.

xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zaradi greha kot takega{tdi izvirnega}je umrl Jezus na golgotskem križu,posledično smo bili oprani z njegovo krvjo vseh grehov,zato je treba Jezusu zaupat,ki pa tudi ni umrl z veseljem,ampak tako je odločil njegov oče in naš nebeški oče Bog,...

Kako pa potem razumeš Jezusove besede "Jaz in Oče sva eno" :eek: ?

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako pa potem razumeš Jezusove besede "Jaz in Oče sva eno" :eek: ?

imamo troedinega Boga,Bog je duh,Jezus je človek,ki ga je poslal na ta svet,tu umre in tretji dan vstane od mrtvih,se pokaže učencem in zopet odide v nebo in spet pride,do takrat nas navdihuje Sveti Duh{tudi bog},Jezus pride kmalu,zato je pametno in edino dobro za nas,da se spreobrnemo in živimo v veri v imenu Jezusa Kristusa edinega nepoganskega boga,tudi ortodoksni izraelci so ateisti,čeprav so izvoljen narod,svojega Odrešenika niso nikoli priznali

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najprej pišeš, da je Jezus človek, ki ga je Bog poslal na ta svet, potem pa, da moramo sprejeti Jezusa kot edinega nepoganskega boga.

Torej, kaj pol?

A je bil Jezus človek, ki ga je poslal Bog.

Ali moramo Jezusa sprejemati kot Boga.

xnckrivx

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kapica tole si pa zakon napisala .:) najprej pomagaj sebi nato pa drugemu...če le tako želi ;)

 

alo mici....mal postudiri o tejle zadevi...

 

“I and the Father are one” is equivalent to “I am the Son of God” (v. 30, 36). This was a clear declaration of deity by Jesus and the Jews took it as such (v. 33). Only in a representative sense have men ever been called “gods.” However, one has lived among us who was more than just man. Jesus was God in the flesh (Jno. 1:14; Col. 2:9). His works confirm it. His words attest to it. Thus, He has power to save & to protect our souls. Do you believe it?

 

če rabiš prevod povej a ne....sicer pa ti dam link do ene strani kjer to napisano....btw....naslov je ''Ye Are Gods'' Vi ste bogovi.

 

ajd

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najprej pišeš, da je Jezus človek, ki ga je Bog poslal na ta svet, potem pa, da moramo sprejeti Jezusa kot edinega nepoganskega boga.

Torej, kaj pol?

A je bil Jezus človek, ki ga je poslal Bog.

Ali moramo Jezusa sprejemati kot Boga.

xnckrivx

Vemo,da je Božji Sin prišel in nam dal razum,da spoznamo Resničnega.V Resničnem tudi smo v njegovem Sinu Jezusu Kristusu.ON JE RESNIČNI BOG IN VEČNO ŽIVLJENJE{1JAN.PIS.5,20} LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kristus je umrl za naše grehe. Ali smemo vzeti njegovemu mučeništvu smisel in jih ne zagrešiti?

(Peterjevi citati (Laurence J.), Feifer, Jules, 1929-)

 

Da še jaz malo citiram in kopiram... http://www.cosgan.de/images/smilie/teufel/a045.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/a030.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kristus je umrl za naše grehe. Ali smemo vzeti njegovemu mučeništvu smisel in jih ne zagrešiti?

(Peterjevi citati (Laurence J.), Feifer, Jules, 1929-)

 

Da še jaz malo citiram in kopiram... http://www.cosgan.de/images/smilie/teufel/a045.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/a030.gif

izvoli prijatelj,ker imam občutek,da si prišel s strahom,vsi smo zadosti stari,da vemo kaj pišemo,vsak svoje ampak povej,kaj to pomeni

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

izvoli prijatelj,ker imam občutek,da si prišel s strahom,vsi smo zadosti stari,da vemo kaj pišemo,vsak svoje ampak povej,kaj to pomeni

 

Kaj pomeni? x:Dx

Preberi še enkrat, mogoče boš razumela... x;)x

En namig... x8Dx

Nesmisel citiranja brez debate o citiranem

S strahom sem pa razčistil že davno... :palec: x^x

Razčistil, ne opravil, da ne boš narobe razumela.

Razčistil v smislu da vem kako ravnati z njim... x^x

Kar se mi zdi da pri tebi ni slučaj... x;)x xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

S strahom sem pa razčistil že davno... :palec: x^x

 

pa bi te blo loh nekej še mal strah veš...

da je ena gajba pira u hladilniku premal, če janko okol pride x:px

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

KADAR JANKO HARA NA OKOLI......DVAKRAT PREVERI, CHE SO VRATA ZAKLENJENA....IN V MIRU PRAZNI SVOJO GAJBO

 

zlomk....tralala

 

TO JE BILA BOŽJA BESEDA x;)x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

S strahom sem pa razčistil že davno... :palec: x^x

Razčistil, ne opravil, da ne boš narobe razumela.

Razčistil v smislu da vem kako ravnati z njim... x^x

Kar se mi zdi da pri tebi ni slučaj... x;)x xsrcx

:vragec:

 

hehe

hochesh rechi, da je pri tebi sluchaj (oz. nakljuchje)..... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

hehe

hochesh rechi, da je pri tebi sluchaj (oz. nakljuchje)..... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

 

Ne, namen. x^x x:o)x

 

pa bi te blo loh nekej še mal strah veš...

da je ena gajba pira u hladilniku premal, če janko okol pride x:px

 

Me bo strah če deset jankotov pride... x:px x;)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...