Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

:vragec:

 

tistle z best frendom pa sexom....hehe...sm pozabu she svizce z milko dodat....z medvedi sm tut frend

drgach mam pa na sumu mici pa mick-roba de sta ista oseba....prevelika nagnjenost se razkriva do totalitarnih sistemou

 

zlomk....tralala

ne ,se motiš,pa še zmerja me in zbada

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

danes sem bila v šoli,kijo obiskujeta moji hčeri,imeli sta referat o protestantizmu in sta me vključili,seveda sem dobila dovoljenje profesorja ,bilo je fino,otroci so z zanimanjem poslušali ,referat je uspel,

sem že mislila da spadate pod gnostično cerkev pa mi je bilo čudno, ker tam je sistem obravnavanja sočloveka drugačen, kot ga premorete vi... očitno ne...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Enajst učencev se je odpravilo v Galilejo na goro,kamor jim je bil Jezus naročil.Ko so ga tagledali,so se mu do tal priklonili,nekateri pa so dvomili.Jezus se jim je približal in spregovoril,,Dna mi je vsa oblast v nebesih in na zemlji.Pojdite torej in naredite vse narode za moje učence.Krščujte jih v imenu Očeta in Sina in Svetega duha in učite jih spolnjevati vse,karkoli sem vam zapovedal.Veddite pa,jaz sem z vami vse dni do dovršitve sveta.{matejev evangelij28,16-20}
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ob Svetem pismu poskočita glava in srce,zatresejo se griči.Sveto pismo je knjiga odzivov,veličastnih in tragičnih prispodob,velikih družbenih zahtev,prerokb,ki naznanjajo bratsko enakost med ljudmi,,pomiritev sprtih narodov in celo narave. JEAN JAURES
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Odrešitev nas vpelje v osebni odnos z Bogom.Tako kot z rojstvom postanemo del neke družine na zemlji ,postanemo z novim duhovnim rojstvom člani Božje družine.Zaradi tega lahko Boga v resnici imenujemo naš Oče.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kot Božji otroci imamo Očeta,ki ne laže in njegove besede ostanejo večno resnične-,,tvoja Beseda je Resnica,,.Ker se v vsem,kar oznanja,kaže njegova trajna narava,se lahko popolnoma zanesemo na njegovo Besedo.Vsemu,kar Božja beseda potrjuje,lahko popolnoma zaupamo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

seminarsko napisat... madona in to lih dans ko se mi nč ne da x:Dx x:Dx ah če je noe barko naredu, pol bom tud jst seminarsko x:Dx

kakšno mucko s sabo vzemi,zapri se v vodotesno sobo za vsak slučaj,če ne narediš do potopa{hec}

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mici nekaj ti povem, čisto res je kar si povedala, ampak, če verjameš v Boga mu pusti da on sam presodi kdo je dober in slab, kdor je slep ali bilo kaj. Naj to ne bo tvoja skrb ;)

 

 

ITS A CIRCLE.

 

 

7->8->9

everything
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sicer pa to skozi lajf ni najbrž nekaj dokončnega... (tud circle is not round) in življenje lahko ima moč znova in znova zbuditi upanje v nas, pa vendar, ako ljubimo kot je rekel gibran da bi le-to voljno in radostno s hvalnico na ustih zvečer ter zjutraj z molitvijo v srcu za ljubljenega/ljubljeno.

 

:flowerface:

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mici nekaj ti povem, čisto res je kar si povedala, ampak, če verjameš v Boga mu pusti da on sam presodi kdo je dober in slab, kdor je slep ali bilo kaj. Naj to ne bo tvoja skrb ;)

ITS A CIRCLE.

7->8->9

 

Lepo povedano in se men to tud zdi ključno: znati letting go... Tega ponavadi ne zmoremo, dokler se v vseh možnih variacijah ne zmatramo dovolj in se nekje v sebi zavemo, da smo naredili vse za tisto kar smo želeli. Od nekod zaznat zaupanje, četudi ne vedeti, pa vendar biti onkraj upanja.

 

Sicer pa to skozi lajf ni najbrž nekaj dokončnega... Življenje lahko ima moč znova in znova zbuditi upanje v nas, pa vendar, ako ljubimo kot je rekel gibran dajmo to voljno in radostno s hvalnico na ustih zvečer ter zjutraj molitvijo za ljubljenega/ljubljeno.

 

(seven ate nine x;)x )

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sicer pa to skozi lajf ni najbrž nekaj dokončnega... (tud circle is not round) in življenje lahko ima moč znova in znova zbuditi upanje v nas, pa vendar, ako ljubimo kot je rekel gibran da bi le-to voljno in radostno s hvalnico na ustih zvečer ter zjutraj z molitvijo v srcu za ljubljenega/ljubljeno.

 

:flowerface:

glede na to,da jaz gledam z verskega stališča,je prvi del neumen

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

glede na to,da jaz gledam z verskega stališča,je prvi del neumen

 

Ne vem točno kateri prvi del misliš in če sploh lahko rečeš, da gledaš z verskega stališča. Ali si verna al pa nisi verna..

 

Sem se pa nekako naučila, da me več ne boli tako zelo izgledati neumna. Kot je rekel anthony: "Jaz sem osel, ti si osel, v čem je torej problem?"

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem točno kateri prvi del misliš in če sploh lahko rečeš, da gledaš z verskega stališča. Ali si verna al pa nisi verna..

 

Sem se pa nekako naučila, da me več ne boli tako zelo izgledati neumna. Kot je rekel anthony: "Jaz sem osel, ti si osel, v čem je torej problem?"

nisem rekla,da si ti neumna,pač pa,da je z verskega stališča neumno,da se zanašaš na življenje,da se zaganja vsake toliko časa,je pa res,da z veliko ljubezn se pa da živet,samo sedaj mora biti tudi ta ljubezen čista nezamerljiva in iskrena,filozofije pač ni

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nisem rekla,da si ti neumna,pač pa,da je z verskega stališča neumno,da se zanašaš na življenje,da se zaganja vsake toliko časa,je pa res,da z veliko ljubezn se pa da živet,samo sedaj mora biti tudi ta ljubezen čista nezamerljiva in iskrena,filozofije pač ni

 

Vem da nisi meni rekla, sam še vedno malo užališ z nekimi predispozicijami kako drug misli. Kdo se zanaša na življenje ki se zaganja vsake toliko? To so izrazi, ki jih jaz ne uporabila. S tistim nedokončnim sem mislila, da znova lahko vstanemo, potem ko smo padli... Če ne drugače z vero v nekoč...

 

A je versko stališče zate samo eno al priznavaš mogoče vsaj dve če že ne toliko koliko je človeških src?

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vem da nisi meni rekla, sam še vedno malo užališ z nekimi predispozicijami kako drug misli. Kdo se zanaša na življenje ki se zaganja vsake toliko? To so izrazi, ki jih jaz ne uporabila. S tistim nedokončnim sem mislila, da znova lahko vstanemo, potem ko smo padli... Če ne drugače z vero v nekoč...

 

A je versko stališče zate samo eno al priznavaš mogoče vsaj dve če že ne toliko koliko je človeških src?

lepo si napisala,versko stališče pa je na prvem mestu vsaj zame

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...