Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

Zato pa lahko danes vsakdo lahko bere Sveto pismo, kar pa v Lutrovih časih ni blo samo po sebi umevno. Branje je bilo prepovedano pod grožnjo smrtne kazni, celo grščino se ni smel učit, da ne bi kdo slučajno dobu kakšnega grškega Svetega pisma, ki so ga v Grčiji pod grško pravoslavno cerkvijo ljudje lahko bral.

 

In kaj je narobe s tem, da je bil Luter kot duhovnik poročen in imel tri otroke? A mogoče Sveto pismo kje prepoveduje duhovnikom se poročat in imet otroke?

 

Sicer pa je blo v tistih časih podobno kot v komunizmu. Saj je blo večini jasno, da je vse sam farsa in pokvarjeno, pa so vseen v glavnem vsi sodelval pri tem, ker so se po eni strani bal, po drugi so pa v tej farsi delal karjero pa dobr živel. Tako kot v komunizmu so pa tisti najbol brezvestni pa fanatični najbol napredoval. Je pa že kakih 200 let pred Lutrom na Češkem Jan Hus zagovarju podobne ideje. Sicer so ga v Rimu fental, ampak vseen je bla na Češkem cerka 250 let Husistična cerku, potem pa jo je Rim zatru, ko so jih nemški protestantje izdal. Je bil pač nemški nacionalni interes večji, od tega, da so si bili versko bližje.

mogoče se nisva prav razumela,namreč nič nimam proti,da imajo duhovniki otroke,kot v evangeličanski cerkvi,saj končno je tudi Bog dal Adamu družico

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"...saj končno je tudi Bog dal Adamu družico..."

 

In ju izgnal iz raja, ko sta segla po sadežu...:

 

imela spolni odnos. Ali se motim? :)

mogoče mi bolj pride naprej ob teh zgodbah dejstvo,da sta grešila,storila sta proti navodilom Boga in če se bere s.p.ugotoviš,da sta bila naga,tako sta se tudi počutila,tako so tudi Bog obravnava grešne ljudi,,,razodetje3 pravi,,Praviš ,premožen sem ,obogatel sem ,ničesar ne potrebujem.Ne zavedaš se,da si siromak in bednež,ubog slep in nag.,,

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

tele pre-greshnice so mi zdele prou mislt dale

prouzaprou se vsi uteleshujemo zarad njih

za nas zlomke je itaQ odvech besede nucat

amapk tale jezus....tam pr ochetu je meu itaQ pravichnikou kokr je hotu

GRESHNICE so ga zvabile sem....in tko oche ga-se je ustvaru...pa prshu....pa odresheval.... x:px x:px x:px

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

takšne, ki nimamo pojma smo pa še posebej slastne...

:vragec:

 

in sochne....in greha vredne

aja.... :inocent: ...pa sej zlomki....a mi tut spljoh lohk greshimo???.... x:Dx x:Dx x:Dx

no...skratka ste MULTIJUZIBL... x:px x:px x:px

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

don't be sad, aakhuthttp://www.millan.net/anims/giffar/smileyhug.gif

 

v bistvu sem kopirala samo sončka ki se objema pri tebi, no pa naj bo mi lan

:vragec:

 

THC.... x:)x x:)x x:)x

ups.... T H X...... x;)x

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Looooooooool, da sta imela spolne odnose ni grešno, kako pa naj bi vrsto nadaljevala???? x:Dx

No ja, tehnično gledano to sploh ni bil spolni odnos. Glede na to, da je bila Eva nekakšna metamorfoza Adamovega rebra, je šlo za prav posebno sorto masturbacije. x:Dx x:o)x

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No ja, tehnično gledano to sploh ni bil spolni odnos. Glede na to, da je bila Eva nekakšna metamorfoza Adamovega rebra, je šlo za prav posebno sorto masturbacije. x:Dx x:o)x

:vragec:

 

kokr de bi bla eva napihljiva.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...