Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

ne vem ,a se tule še splača kaj povedat,svoje sem naredil,zastopili niste dosti,to je izplen učenosti forumov,seveda so bile tudi izjeme,ki pa se tule tudi spoznajo

rajš priznaj, da nimaš kaj za povedat :xx!: naredu si pa mal heca, kar je čist kul.....oz. smo si ga sami :vragec:

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj je bil sploh tvoj namen?

igra manipulacije potrebuje manipulanta in manipulatorja. Manipulator v procesu manipulira samega sebe, saj mora obdržati okvir.

Tvoj okvir ni vzpostavil nobene avtoritete, ki bi lahko prikazala banalnost in primitivnost nevednežev.

Na koncu se poskušaš smejati, kako si prismuknjeno vse potegnil za nos, a vsi so ti pri tem govorili, da sam sebe vlečeš za ..

Dokazal si le to, kar je vsem že dolgo jasno. Ljudje smo skregani z načeli drugih ljudi.

 

Tako na levi in na desni strani, se nahaja beseda ljudje.

 

Vmes pa prepričanja.

 

Bravo mici.

 

Sram te je in to pokažeš na drugačen način. Dokler vzdržuješ okvir, imaš še vse pod nadzorom.

Težko je pogoltniti sranje, ko se zaveš, da kontroliraš samo svoje bedno življenje, na druge pa kričiš samo zato, ker iščeš pozornost.

Sam sem to počel do pubertete. Potem sem v roke dobil pištolo. Poskusi kdaj tudi ti mici, no, saj imaš sveto pismo, govoriva o istem..

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne se hecat iz njega noo.. pa kaj če nima šole? ima pa zato mlado ženo pa 4 odličnjake za otroke :palec: x:Dx x:Dx x:Dx

pa pomembno raziskavo za sabo...lahko bi mu podelili kak časten naziv x:Dx

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne vem,kako si ti toliko tupa,imam 7. stopnjo,verjameš tudi vse kar rečem v dovtipu,beri malo med vrsticami

a to je pokazala vibracija črke t, ki sem jo prejle stisnila. so izmerila vaše mašine?

me je že strah.

 

pa pomembno raziskavo za sabo...lahko bi mu podelili kak časten naziv x:Dx

ja, in brezplačno članstvo na forumu.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj je bil sploh tvoj namen?

igra manipulacije potrebuje manipulanta in manipulatorja. Manipulator v procesu manipulira samega sebe, saj mora obdržati okvir.

Tvoj okvir ni vzpostavil nobene avtoritete, ki bi lahko prikazala banalnost in primitivnost nevednežev.

Na koncu se poskušaš smejati, kako si prismuknjeno vse potegnil za nos, a vsi so ti pri tem govorili, da sam sebe vlečeš za ..

Dokazal si le to, kar je vsem že dolgo jasno. Ljudje smo skregani z načeli drugih ljudi.

 

Tako na levi in na desni strani, se nahaja beseda ljudje.

 

Vmes pa prepričanja.

 

Bravo mici.

 

Sram te je in to pokažeš na drugačen način. Dokler vzdržuješ okvir, imaš še vse pod nadzorom.

Težko je pogoltniti sranje, ko se zaveš, da kontroliraš samo svoje bedno življenje, na druge pa kričiš samo zato, ker iščeš pozornost.

Sam sem to počel do pubertete. Potem sem v roke dobil pištolo. Poskusi kdaj tudi ti mici, no, saj imaš sveto pismo, govoriva o istem..

si se kar dolgo pripravljal,jaz pa sem čakal in oba veva,da sem dosegel vse,kar mi oponirar,pozornosti ne rabim,jo imam dovolj doma,mogoče jo ti poterbuješ več in stoprocentno to drži

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, in brezplačno članstvo na forumu.

in to dosmrtno.....pa še posebno zahvalo za koristnost raziskave in odkritje novih

znanstvenih metod.

Grem stavit, da niti natančno ne ve, kaj pomeni 7. stopnja izobrazbe....neki kar si želiš

ko maš premajhno plačo, za njegovo razumevanje :vragec:

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in to dosmrtno.....pa še posebno zahvalo za koristnost raziskave in odkritje novih

znanstvenih metod.

Grem stavit, da niti natančno ne ve, kaj pomeni 7. stopnja izobrazbe....neki kar si želiš

ko maš premajhno plačo, za njegovo razumevanje :vragec:

FSDN 1983

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in to dosmrtno.....pa še posebno zahvalo za koristnost raziskave in odkritje novih

znanstvenih metod.

Grem stavit, da niti natančno ne ve, kaj pomeni 7. stopnja izobrazbe....neki kar si želiš

ko maš premajhno plačo, za njegovo razumevanje :vragec:

po mojem pa misli, da je to najvišja stopnja inteligence :fiju:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok, do zdaj sem samo brala, ampak to moram pa ven spravit. niti 10 stopnja izobrazbe-ce bi obstajala-ne more napraviti cloveka inteligentnega. lahko je samo ucen, pa se to le na podrocju, na katerem se je izobrazeval. in to ni dokaz inteligence.
Take it easy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok, do zdaj sem samo brala, ampak to moram pa ven spravit. niti 10 stopnja izobrazbe-ce bi obstajala-ne more napraviti cloveka inteligentnega. lahko je samo ucen, pa se to le na podrocju, na katerem se je izobrazeval. in to ni dokaz inteligence.

ja, ampak na tisti šoli v tistih časih tudi učen nisi mogel postati x:Dx to je bil faks za luzerje

in nesposobne sinove funkcionarjev.....čeprav itak dvomim da je diplomiral...

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozabu si še dodat, da maš maldo ženo pa 4 odličnjake :fiju:

res sem pozabil,da je trenutek peripatije lahko stresen in vsi pointri kažejo na usip ljudi,ki je bil solmizacijsko pričakovan,mogoče komu res delujem terzitsko ,ampak to je vaša stvar lepo noč,posebej tistim ,ki praznujete

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

res sem pozabil,da je trenutek peripatije lahko stresen in vsi pointri kažejo na usip ljudi,ki je bil solmizacijsko pričakovan,mogoče komu res delujem terzitsko ,ampak to je vaša stvar lepo noč,posebej tistim ,ki praznujete

mici, a misliš vsip, usip ali osip?

aja... večina nas kar skoz kaj praznuje. če ne drugega življenje.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozabu si še dodat, da maš maldo ženo pa 4 odličnjake :fiju:

pozabu je še dodat, da se ga je v življenju zapil, pa žena ga je zapustila,

otroc so postal pa luzerji kot on...... :vragec:

ubogi micek......sej je kul sej te mamo vseen radi xsrcx

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...