Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

vsak se lahko napifla stvari na pamet, jih ne razume, pa vseeno uporablja pri izrazanju, mislec, da deluje pomembno, inteligentno. lahko se je strinjati z enako mislecimi, tezko pa je dopustiti ostalim, da imajo drugacno mnenje (to nagovarja le eno osebo). nekako me spominja na dolocene rezime v svetu.
Take it easy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

same persone grate,pa zopet tabule raze

sicer je pa tole dokaz da ne veš točno kaj pomenijo izrazi, ki jih tle popaš......

najprej je citiral biblijo zdej pa slovar tujk...pa sej je poba še kr domiseln na koncu koncev.

sam škoda k ne ve kaj piše....

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa ti razloži

haha, jest ti bom zdele razlagu kaj pomenijo tele izrazi al kaj x:Dx

itak sta zgrešena in en in drug. Prvi v prenesenem pomenu, drugi pa čist direktno mim tolče,

ker je pshilogija prvotni pomen potvorila.

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

haha, jest ti bom zdele razlagu kaj pomenijo tele izrazi al kaj x:Dx

itak sta zgrešena in en in drug. Prvi v prenesenem pomenu, drugi pa čist direktno mim tolče,

ker je pshilogija prvotni pomen potvorila.

če bi razumel in vedel bi povedal,izraza sta vsakdanja,vsak mšolan človek ju pozna,ti lulek pa ne,vidiš,da si lulek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

če bi razumel in vedel bi povedal,izraza sta vsakdanja,vsak mšolan človek ju pozna,ti lulek pa ne,vidiš,da si lulek

spet ena iz vrtca..........ti pimpek :xx!: x:Dx

če bi vedel kaj si napisal bi tudi vedel kaj sem odgovoril x;)x

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V razmislek.

Pozivam vse aktivne tega foruma, da se vzdržijo komentarjev in poskušajo ignorirati osebo pod imenom Mici59.

Namen foruma je izmenjava misli, idej, kritik in ponekod celo skritih želja in strahov.

Kritika, graja, oz. presoja drugih ljudi naj bi bila v nekem pozitivnem odnosu do drugačno mislečega ravno zaradi tega, da se ne bi nepotrebno spetljali in si skakali v lase.

Oseba pod imenom Mici59 razburja ljudi, ki poskušajo na uvideven način dopovedati ravno že zgoraj napisano.

 

Če v vas globoko tli želja, da bi kaj napisali v temi, ki jih odpira mici, se prosim vzdržite.

 

Hvala.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V razmislek.

Pozivam vse aktivne tega foruma, da se vzdržijo komentarjev in poskušajo ignorirati osebo pod imenom Mici59.

Namen foruma je izmenjava misli, idej, kritik in ponekod celo skritih želja in strahov.

Kritika, graja, oz. presoja drugih ljudi naj bi bila v nekem pozitivnem odnosu do drugačno mislečega ravno zaradi tega, da se ne bi nepotrebno spetljali in si skakali v lase.

Oseba pod imenom Mici59 razburja ljudi, ki poskušajo na uvideven način dopovedati ravno že zgoraj napisano.

 

Če v vas globoko tli želja, da bi kaj napisali v temi, ki jih odpira mici, se prosim vzdržite.

 

Hvala.

Po drugi strani pa take teme malce razbijejo monotonost in sladkobnost foruma in jaz se prav zabavam, kaj čem.

Saj ni storjene nikakršne škode, če se malce prepiraš s kakšnim zapitim novinarčkom, potemtakem bi lahko ignorirali tudi

Kalodonte, teme o mačkah, ki imajo veliko skupnega z duhovnostjo, a ne in še marsikaj bi se našlo. Vsakemu svoje veselje..... x:px

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V razmislek.

Pozivam vse aktivne tega foruma, da se vzdržijo komentarjev in poskušajo ignorirati osebo pod imenom Mici59.

Namen foruma je izmenjava misli, idej, kritik in ponekod celo skritih želja in strahov.

Kritika, graja, oz. presoja drugih ljudi naj bi bila v nekem pozitivnem odnosu do drugačno mislečega ravno zaradi tega, da se ne bi nepotrebno spetljali in si skakali v lase.

Oseba pod imenom Mici59 razburja ljudi, ki poskušajo na uvideven način dopovedati ravno že zgoraj napisano.

 

Če v vas globoko tli želja, da bi kaj napisali v temi, ki jih odpira mici, se prosim vzdržite.

 

Hvala.

agitator nedoseženih ciljev,težka budala si,grem,da boš glavni

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nič posebnega nočem,zagovarjam Boga in ne pridem skozi,potem seme doloći,da sem brez šol,potem sem peder,zapiti novinar,potem se mi zbriše stran,ko naroči nekdio iz ozadja,mogoče sem narobe razumel živelj na forumu,moj prijatelj mi pravi,da so forumaši,samo propadli ljudje,večina samskih,ki ne znajo na cesti in v družbi vzpostaviti stik,no jaz sem mu to negiral,sedaj sem pa dobil po glavi,torej forum je okalupljen zbir ljudi,ki želijo pomeniti nekaj in zbrišejo vse pred sabo,torej,če nisi naš,si proti nam,kar je skregano s človeško identiteto,se poslovim,dovolim vam ,da zbrišete temo,uživajte,lep pozdrav
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nič posebnega nočem,zagovarjam Boga in ne pridem skozi,potem seme doloći,da sem brez šol,potem sem peder,zapiti novinar,potem se mi zbriše stran,ko naroči nekdio iz ozadja,mogoče sem narobe razumel živelj na forumu,moj prijatelj mi pravi,da so forumaši,samo propadli ljudje,večina samskih,ki ne znajo na cesti in v družbi vzpostaviti stik,no jaz sem mu to negiral,sedaj sem pa dobil po glavi,torej forum je okalupljen zbir ljudi,ki želijo pomeniti nekaj in zbrišejo vse pred sabo,torej,če nisi naš,si proti nam,kar je skregano s človeško identiteto,se poslovim,dovolim vam ,da zbrišete temo,uživajte,lep pozdrav

 

No, pa jaz nisem za to, da greš. Zdaj si me zmedla. Torej SI moški in tisto o tvojih otrocih in možu ni res? Nekako sem začutila da človeka res na nek način res vidiš v dušo in sem že x-tič spoznala, da se ne želim odzivati enako. Da me nekdo potegne na svoj level. Pa četud je to 42. Včasih poden. In kot si videla, so te tukaj vsi sprejeli, le ne razumemo, zakaj vse absolutno podajaš v svojo manifestacijo oz. se igraš s tem. Itak je vsepovsod resnica. Če nekdo pač ne pristane na izražanje kot ga imaš ti, da vsakega nalaja s prve, bo odgovor dobil drugje in verjemi, da mu je lepše v duši, ker ni nikogar prizadel. Zato, mogoče, drugič premisli prej, no, saj itak s svojim odhajanjem to počenjaš. Skratka, ne idi, ker te imamo radi

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, pa jaz nisem za to, da greš. Zdaj si me zmedla. Torej SI moški in tisto o tvojih otrocih in možu ni res? Nekako sem začutila da človeka res na nek način res vidiš v dušo in sem že x-tič spoznala, da se ne želim odzivati enako. Da me nekdo potegne na svoj level. Pa četud je to 42. Včasih poden. In kot si videla, so te tukaj vsi sprejeli, le ne razumemo, zakaj vse absolutno podajaš v svojo manifestacijo oz. se igraš s tem. Itak je vsepovsod resnica. Če nekdo pač ne pristane na izražanje kot ga imaš ti, da vsakega nalaja s prve, bo odgovor dobil drugje in verjemi, da mu je lepše v duši, ker ni nikogar prizadel. Zato, mogoče, drugič premisli prej, no, saj itak s svojim odhajanjem to počenjaš. Skratka, ne idi, ker te imamo radi

ti odgovorim,ker se mi zdi,da je pošteno.vse je res,samo situacijo obrnemo in dodamo otroka.podajanje situacij je pač stvar posameznika,svoje delo sem opravil,uspešno,mogoče je najbolj zanimivo to,da kar koli človek počne se naveže,pa četudi na level,ampak ključno je ,da je suma sumarum živelj na forumih pač poden un to sem želel doživeti,lepo se imej

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

prejšna tema je bila pobrisana, ker je ista kot ta, samo da so bili v njej samo off-topic posti. Zato se je zbrisala- tuki pa se lahko pogovor, ki se nanaša na temo nadaljuje, ker se je skozi celotno temo tudi razvijal x;)x

 

torej so tvoji posti resnično tvoje razmišljanje, ali si ateist? :o|o:

razvijajte temo sami naprej,če bo interes,nastavki so dobri,odvisno od interesa,jaz se vrnem čez čas z novim imenim in temo

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mah, tole je pa res brez zveze in strahopetno...

najlazje je prit z novim imenom in novo temo :o|o:

 

kaj te je zmotilo zdaj, kar naenkrat, po vsem tem bockanju?

ne mores ostat in povedat kaj o sebi, ko si ravno zacel zanimat ljudi ti, ne pa tvoje fore...?

kr neki ... :sleeping:

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...