Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

:vragec:

 

ma tota mici je prouzaprou toti mick-rob

sam si ne upa debatirat pod lastnim nikom, ker pach zagovarja ateizem pa rdechkarje

nivo povedanega je pa isti kot v vseh njegovih postih

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Ne ne to bo pomota. Mislm, da smo govoril o tistem izpadu moškega spola in o raznih IQ zadevah in tako naprej.....

Pa o tem zakaj nihče nič ne pohavali. To je blo mogoče retorično vprašanje ?

Iskreno jaz sem te hotu, mam razlog dva, pa sem se vsakič premislu, ko sem naletel na nestrpnost znotraj te teme.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala ti mako,čeprav mislim,da si me pogrešal le na forumu,ne verjamem če tudi vsebinsko.hvala ti za dobre misli,takoj sem pa opazil,da vsi me paniste veseli,pa nič ne de

 

Ne ne to bo pomota. Mislm, da smo govoril o tistem izpadu moškega spola in o raznih IQ zadevah in tako naprej.....

Pa o tem zakaj nihče nič ne pohavali. To je blo mogoče retorično vprašanje ?

Iskreno jaz sem te hotu, mam razlog dva, pa sem se vsakič premislu, ko sem naletel na nestrpnost znotraj te teme.

tudi največji misleci ali matematiki,ki so prišli do diferencialnega računa,božanskosti niso priznavali

 

v Janezevem evngeliju piše,kaj vam bom razlagal nebeške stvari,če mi še zemeljskih ne verjamete

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Šest dni pred pasho je Jezus prišel v Betanijo,kjer je bil Lazar,ki ga je Jezus obudil od mrtvih.Tam so mu pripravili večerjo;Marta je stregla Lazar pa je bil eden izmed tistih,ki je bil z njim pri mizi.Tedaj je Marija vzela funt dragocenega dišavnega olja iz pristne narde,mazilila Jezusu noge in mu noge obrisala s svojimi lasmi.Hiša se je napolnila z vonjem po dišavnem olju.Juda Iškarijot,eden izmed njegovih učencev,ki ga je pozneje izdal,je rekel:Zakaj tega olja ne bi prodali za tristo denarijev in te dali ubogim?Tega pa ni rekel,ker bi skrbel za uboge,ampak ,ker je bil tat;imel je namreč denarnico in si je prilaščal,kar so dali vanjo.Jezus je rekel:Pusti jo,naj ga prihrani za moj pogrebni dan.Uboge imate namreč vedno med seboj,mene pa nimate vedno
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jezus je dejansko reku: Pusti jo,naj ga prihrani za moj pogrebni dan.Uboge imate namreč vedno med seboj,mene pa nimate vedno :eek:

 

hmm, mal čudn se tole sliši... kot, da bi hotu povdariti svojo večvrednost?! :eek:

še vedno si za hece,sploh ,ko se gre o večvrednosti

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...