Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

da te nam še na kšn namen mogu spomnt :vragec: x:px

 

ops... dobr je :palec:

 

janko je eden in edini in neponouljiv.... od boga poslan x;)x

 

:eek: x?x

A ni to Aakhut? x:Dx

Luč v temi... x:Dx :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dober večer prija telji,upam,da ste preživeli lep praznični dan,da ste se naužili eden drugega in ,da ste svoji najgražji osebi podarili kakšno swkundo

ewo mici... še teb eno xvrtcx

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vemo,da je Božji Sin prišel in nam dal razum,da spoznamo Resničnega.V Resničnem tudi smo v njegovem Sinu Jezusu Kristusu.ON JE RESNIČNI BOG IN VEČNO ŽIVLJENJE{1JAN.PIS.5,20} LP

A pred tem pa niso mel razuma :eek:

 

Pravzaprav, ali razum lahko spuzna Najvišjega? Je to spoznanje stvar razuma? Po mojem ne. Zgolj Duh lahko spozna Duha. Kot je Jezus dejal učencu Petru, ki je odgovoril, kdo je Jezus; "...tega ti nista razodela meso in kri (torej to ni razumsko spoznanje), ampak moj Oče, ki je v nebesih (se pravi, duhovno spoznanje)."

 

Se pravi, da je govorjenje o razumu, ki nam je dan, mal izven konteksta.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A pred tem pa niso mel razuma :eek:

 

Pravzaprav, ali razum lahko spuzna Najvišjega? Je to spoznanje stvar razuma? Po mojem ne. Zgolj Duh lahko spozna Duha. Kot je Jezus dejal učencu Petru, ki je odgovoril, kdo je Jezus; "...tega ti nista razodela meso in kri (torej to ni razumsko spoznanje), ampak moj Oče, ki je v nebesih (se pravi, duhovno spoznanje)."

 

Se pravi, da je govorjenje o razumu, ki nam je dan, mal izven konteksta.

no moram priznati,da je tole vprašanje dobro,ampak,ko sprejmemo gospoda Jezusa v svoje srce,ga sprejmemo z vsem srcem in še vedno pomivamo svoja okna s krpo,ki jo primemo v roko,torej ne mahamo sprazno roko,da se okno ščisti,gre se pa zato,da dela nebeškega očeta enostavno ne doumemo in seveda njegove veličine on je ustvaril zemljo ,kopno,ptice....,kaj to ni fantastično

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lepo prosim,ne mešaj angele in JEZUSA{JEHOVA PRAVI,DA JE BIL JEZUS ANGEL},KDO SO ANGELI PIŠE V SVETEM PISMU,SKRATKA SO DUHOVI,KI NIMAJO TEŽE,JEZUS JE BIL ČLOVEK

Se sprašujem, kaj je človek? Ali je človek meseno telo, ki je obsojeno na smrt :sori: ?

Ali je človek duša, ki je začasno ujeta v materialno telo, in je v resnici večna in nesmrtna :2src:

 

Kdo ima torej težo? Zgolj tisto, kar je vpeto v materialni svet.

 

Poleg tega se sprašujem, ali se lahko angeli utelesijo v človeško telo.

Mislm, zakaj pa se ne bi smel xnckrivx

 

no moram priznati,da je tole vprašanje dobro,..

Je pa zato tvoj odgovor tolk bol filozofski :eek:

(da ne rečem izmikajoč x:o)x )

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se sprašujem, kaj je človek? Ali je človek meseno telo, ki je obsojeno na smrt :sori: ?

Ali je človek duša, ki je začasno ujeta v materialno telo, in je v resnici večna in nesmrtna :2src:

 

Kdo ima torej težo? Zgolj tisto, kar je vpeto v materialni svet.

 

Poleg tega se sprašujem, ali se lahko angeli utelesijo v človeško telo.

Mislm, zakaj pa se ne bi smel xnckrivx

no o angelih sem že napisala citat,mogoče še dodam,da bodo angeli imeli pa le veliko vlogo,saj bodo nosili mrtve v nebo ob Kristusovem prihodu,sigurno pa ne bodo sedeli na desni strani kot mi ob nebeškem očetu,človek je meseno bitje,torej grešno,sedaj pa pojdi nazaj in preglej iz mojih postov ,kaj je treba storiti

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"pozdravljena no to je mnenje vsakega posamezznika,je pa to edina prava pot,sicer se žgeš v peklu"

 

To je pogled tistega, kateri verjame v to.

 

Moj pogled subjektivni pa je, da je to mentalni balast. Preko katerega se kontrolira verujoče in se jih straši...

 

 

"Meseni greh..."

 

Enako gre za subjektivni pogled posameznikov. Osebno ga ne vidim.

 

Mici ti se kar S.P. drži. Ti bosta "meseni greh...", "peklo" prihranjena. :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne, namen. x^x x:o)x

:vragec:

 

hvala bogu, de nateb...de ne namen.... :vio:

 

sam Mici, kukr so mene učil, kristjani že dolg tole ne verjamejo tko dobesedno xrolleyesx

:vragec:

 

po isti logiki lohk pol tut z ustavo pa zakoni nekak tkole.....nedobesedno pochnemo..... :vio:

 

bog vse vidi in vse ve, tako kot dedek Mraz xDDx

:vragec:

 

sibirsko strashilo nima v tej temi kej iskat.... :xx!: :xx!: :xx!:

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozdravljena no to je mnenje vsakega posamezznika,je pa to edina prava pot,sicer se žgeš v peklu

:OO!:

Joj, Mici, si pa res smešna. Ti zaupno povem, da pekla ni več...sm šla enkrat ke na obisk, pa so se me vsi hudiči tok ustrašl in se razbežal, tko, da gremo kr vsi v nebesa. x^x

 

To ni zdravo...tako mišljenje. Čudno je. :vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ti zaupno povem, da pekla ni več...sm šla enkrat ke na obisk, pa so se me vsi hudiči tok ustrašl in se razbežal,

 

Glede na to, da sem te osebno spoznal, jih povsem razumem ... ( x:o)x x:o)x x:o)x )

 

lalala

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja, men se vse bolj zdi da je pekel na zemlji. Če še ni, ga pa ustvarja(jo)mo.

Naj mi nekdo pove kam točno vodi trenutno stanje če ne v pekel?

I know the pieces fit cause I watched them fall away
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...