Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

sej sem vedu, da maš ti neki prot men

bi rad, da si noge polomim, a ?

 

x:px

eh...samo pomagati sem ti hotel...ko si se tolk trudil...skoz šipo skakat...ti z lastnih izkušenj rečem...da balkon dela x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

eh...samo pomagati sem ti hotel...ko si se tolk trudil...skoz šipo skakat...ti z lastnih izkušenj rečem...da balkon dela x:Dx

 

jah sej to sem tud že probal, pa sem se spet zaletu :D ...ma ne, resnica osvobaja laži omejujejo, ko se soočiš z resnico postaneš prepleten z lažmi...

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jah sej to sem tud že probal, pa sem se spet zaletu :D ...ma ne, resnica osvobaja laži omejujejo, ko se soočiš z resnico postaneš prepleten z lažmi...

mislim...hočeš rečt...da laži postanejo resnične x:Dx ko se soočiš z eno in edino resnico

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne hočem rečt, da se s podivjanimi psi ni dobro objemat, jezus je reku; ne dajajte svetega psom in ne mečite biserov svinjam

 

mako jaz sem črnogled, ti zgleda, da nisi

svet pa rabi tako tebe kot mene, da ravnotežje sploh lahko je

če jih ti spominjaš na lepo jih jaz na grdo

 

enega brez drugega pa ni ...

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no glih zele sem se spomnu, kako priročno...

meda 60% odraslih američanov verjame, da bo jezus iz nek uletu in uniču zemljo

 

torej 60% američanov v svet sproža misli o koncu sveta misli, ki si jih oni itak želijo

....govoreč o sejanju zla..... :vragec:

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no glih zele sem se spomnu, kako priročno...

meda 60% odraslih američanov verjame, da bo jezus iz nek uletu in uniču zemljo

 

torej 60% američanov v svet sproža misli o koncu sveta misli, ki si jih oni itak želijo

....govoreč o sejanju zla..... :vragec:

Upam, da je Življenje pametnejše in da se ne bo odzvalo na take bebave misli. x:o)x

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no ja v svetu prevladuje paranoja takšna ali drugačna velikokrat zarad neprepoznavanja, to je neki normalnega, paranoja...

sicer pa tud jaz upam ja...

Žal je res paranoja postala nekaj normalnega.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako naj bi človek to izjavo interpretiral ? Kaj so biseri in kaj svinje ?

 

 

ne vem no, sej fino tole razbijanje stereotipov, subjektivnih predstav itd.

ampak en banalen primer je, ko hočjo vsi moji znanci postat najboljši frendi ker sem zadel na lotu

kaj pa recimo, da sem zadel razsvetljenje

kolko časa bom čist in kolko časa bodo moje cunje ne raztrgane

a veš ?

 

sej ni treba vsega pripisovat osebnim predstavam posameznika

človek more tud vedt kdaj bit tiho in kdaj govor

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

karikiram marko, ne se zej na štrik obest, kr tkole iz nič

 

drgač pa

velik um velika odgovornost majhen um majhna odgovornost

al meniš, da je drugače

če rabš, da ti je vseeno pač rabš, sej jaz tud...

 

sem pa ziher, da je to mim pot, kvečjemu orodje nevtralizacije

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hecna asociacija v zvezi z biseri in pa svinjami:

 

Jezus je dejansko videl nekatere ljudi kot manjvredne in jih poimenoval "svinje".

Z "biseri" je menil lastne besede, katere je imel za bolj vzvišene od besed ostalih ljudi.

 

...

 

to bi bila ena možna interpretacija, niti ne tako nemogoča, ki pa vsekakor paradigme malo na glavo postavi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jah sej možno, na koncu je to vsekakor stvar osebne interpretacije

sam raje povzamem duhovni vidik

 

zej vem tud, da če se po blatu valaš si pol blaten itd.....

zej maš pa recimo ljudi, ki sami o sebi menijo, da so manjvredi, precej verjetno na pol zavednem nivoju brez pravega vedenja zakaj je tako

in pol taki ljudje, hmm, posegajo po višavah duhovnosti s svojim delovanjem krojijo usodo vseh nas, nas zavirajo, ovirajo

to počnejo z polnim zavedanjem o lastnem početju, ne pa tudi o pravih vzrokih za to početje

 

hmm, kaj naj si mislim o takem človeku, ki me je pripravljen spremeniti v greznico, da bi preko mene začutil malo več tistega, kar sam ne more, ker verjame v napačen cilj

sploh ne govorim o teh tipičnih predstavah, ki bi se vam lahko sedaj porajale - to so že posledice

govorim o tistih, ki so že pred tem, pred posledico

 

,,-torej govorim o črvu v tišini-,,

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz razumem ta stavek od Jezusa takole:

 

quote

Those who are not yet spiritually wise,, simply cannot appreciate, or even recognize, those who are.

Fortunately, you can still blow their socks off as you live the truths you've uncovered.

Hubba, hubba -

The Universe

quote

 

Torej s svojega stališča gledano, če čutiš da si nerazumljen, da te ne cenijo, ne prepoznajo, ti pa čutiš da poslušaš svoje srce in tako deluješ, potem je to čas kjer spoznaš, da je bolje odnehati želeti potrditev od zunaj. Ker enostavno ti si ti, edinstven in noben te ne more v nulo razumet. Tisti ki je človek v pravem pomenu bo razumel in začutil da si nerazumljen, ker te bo začutil s srcem.. Rodi se sočutje. V kolikor ne, je brezplodno vztrajat. Kot drugi so po mojem v tem stavku mišljeni predvsem naši lastni deli, ki bi želeli prevladati in razumsko odločati proti srcu.. Tudi če so, jih ni potrebno prepričevati, ker ljubezen prevlada.

 

 

Saj je že nekaj podobnega rekel tud De Mello: ne učite prašiča peti, ker samo čas zapravljate in prašiča mučite.

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kot drugi so po mojem v tem stavku mišljeni predvsem naši lastni deli, ki bi želeli prevladati in razumsko odločati proti srcu..

 

Zanimivo, ja.

Čeprav je ta primerjava s svinjami... no...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

svinjska.

 

 

 

(Sicer pa, kaj hočemo,

saj jezus ni bil bog,

da bi lahko perfektne izdave dajal.)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Stvarnik in rešenik - res bizarna zadeva. Najprej človeka vržeš v globoko vodo, polno ljudožerskih morskih psov, potem pa ga želiš rešiti iz te vode. Ker pa ne veš, kako ga boš rešil, vržeš v vodo lastnega sina, katerega predhodno namažeš s krvjo. Morski psi seveda požrejo tvojega sina, tistega nesrečnika pa rešiš in potem od njega zahtevaš, da časti tvojega sina, ker je umrl zate. To je v bistvu osnova krščanstva za telebane.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
življenje ni pametno...če ljudje bebavo mislijo x:Dx

Življenje je neodvisno od misli ljudi.

 

od vedno je ta tema vroča

Krvava tudi. Pa ne na tem forumu.

 

Stvarnik in rešenik - res bizarna zadeva. Najprej človeka vržeš v globoko vodo, polno ljudožerskih morskih psov, potem pa ga želiš rešiti iz te vode. Ker pa ne veš, kako ga boš rešil, vržeš v vodo lastnega sina, katerega predhodno namažeš s krvjo. Morski psi seveda požrejo tvojega sina, tistega nesrečnika pa rešiš in potem od njega zahtevaš, da časti tvojega sina, ker je umrl zate. To je v bistvu osnova krščanstva za telebane.

To je glavna pravljica krščanstva in osnova za vse, ki verjamejo krščanstvu, ne samo za telebane. Ali pa so telebani vsi, ki verjamejo krščanstvu. xnckrivx

Popravljeno -> Alan_New
Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimivo, ja.

Čeprav je ta primerjava s svinjami... no...

svinjska.

(Sicer pa, kaj hočemo,

saj jezus ni bil bog,

da bi lahko perfektne izdave dajal.)

Jezus je Bog,podam ti samo en primer{prvo Janezovo pismo 5.20}

 

Stvarnik in rešenik - res bizarna zadeva. Najprej človeka vržeš v globoko vodo, polno ljudožerskih morskih psov, potem pa ga želiš rešiti iz te vode. Ker pa ne veš, kako ga boš rešil, vržeš v vodo lastnega sina, katerega predhodno namažeš s krvjo. Morski psi seveda požrejo tvojega sina, tistega nesrečnika pa rešiš in potem od njega zahtevaš, da časti tvojega sina, ker je umrl zate. To je v bistvu osnova krščanstva za telebane.

to pa ti nisi,namreč teleban?

 

Življenje je neodvisno od misli ljudi.

Kravava tudi.

To je glavna pravljica krščanstva in osnova za vse, ki verjamejo krščanstvu, ne samo za telebane. Ali pa so telebani vsi, ki verjamejo krščanstvu. xnckrivx

ne se toliko ukvarjati s krščanstvom,bo še kdo začel verjeti

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...