Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

zato pa spoštujem ljudi, k mi rečejo kar majo za povedat in grejo proč od mene.

khm...dobro si ga bluziš...v svoji vseobsežni nepomembnosti lastnih besed...zdaj pa grem x:Dx upam...da bom vreden tvojega spoštovanja

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja ej mici, jzt samo pišem k druzga nimam bolj pametnega za počet.

 

sem pa res zagrenjen, ko se nekej matram dopovedat in se mi zdi, da me nobeden ne upošteva.Samo pole ko mi rečejo, da me razumejo, ma da jzt ne razumem njih, se pa užalim da sm mel sebe za norca:) če me razumeš :) sm človek in sem zagrenjen. Ok mici, kaj pa ti misliš o meni? kar češ := pa jaz ti lahko rečem, da te ne maram in ti mi lahko rečeš, da sem neumen, pa oba veva, da seb drug drugmu pirhe lahko barvava tudi vsak po svoje.

 

zato pa spoštujem ljudi, k mi rečejo kar majo za povedat in grejo proč od mene.

ok pišeš,pišem,pišejo

meni je všeč,da so zaključki vedno začinjeni s ciničnim povabilom na {po}govor

lahko bi bilo v prevodu takole:prinesi mi smuči nazaj,ker jih jutri rabim

pozdrav

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zej problem je ker je tam spodaj nekaj, kar obrača ljudi eden proti drugemu, da so si sovražni, da se ogrožajo

 

zej unis jaz nikol ne napadam človeka, ki ne napada drugih. da bi si nekoga privoščil kar tko za zabavo. mogoče res kakšen volk to počne ja. ring a bell ?

zej, če bi pa rad ljudem povedal, da je vse v njihovih glavah in predstavah. veš problem ni v tebi in meni. v najini komunikaciji.

 

ker med nama ni ničesar. sva samo ti in jaz. problem je v pomembnih drugih in v tem zakaj so drugi pomembni. verjem to bi ti rad povedal.

misliš, da tvojo frendico ti boliš, ko ji rečeš gnida. bolijo jo pomembni drugi. ker med teboj in frendico v resnici ni ničesar tako pomembnega, razen pomembnih drugih

 

jaz in ti in pomembni drugi

zej, če boš v tem postu ti čutil avtoriteto od mene, je to res samo tvoj problem, ker nasprotuješ stvarem, ki niso odvisne od mene.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ola kuvrtat. Jzt tudi mislm, da je problem v najini komunikaciji.

Ma veš kaj tud jzt mislm.Da ta zgodba se ne more končat, sem perpetum mobile so mi rekli, ja, ma jaz pa mislim da je tako.Govorim toliko časa ene in iste stvari, da ljudje vidijo, da jih ne ogrožam, se spravijo na moj nivo, in jaz si želim, da odidejo s tem spoznanjem, kako jaz gledam na svet tako, da bo njim pomagalo v življenju.Kako jim bo pomagalo?

Da se brigajo zase in razumejo tiste, ki so "napadalni" do njih.Jaz vidim, kdaj mi človek sika.Pa mislim, da sika zato, ker je kot pes ki laja na svojem dvorišču.KDO SI TI? KAJ SI TI?

ME BOŠ NAPADEL? SI ZLOBEN?

nevem.Zato te vprašam in se meniva. Ma besede so tukaj, jaz pa čutim tam kaj sem.

Luna je tam zgoraj, in ko mi gre vse narobe je luna kriva.

Pa lahko mi luna hoče samo povedati, da če ima nek predmet, ki je na nebu tako moč, da vpliva na moje razmišljanje, kaj se zgodi, ko pridejo drugi ljudje v mojo bližino.

V meni je še vedno tiste zlobne energije, ki jo lahko čutiš v mojih spisih.Ti lahko rečeš da je ne, ma jaz jo.

Ker še vedno ne znam povedat istega, samo na tak bolj primeren, kulturen način.

 

In če tebi ni všeč roza majica, jaz ne bom prišel k tebi na obisk v roza majici.

Ma ti je tudi ne bom kupil, ker si mi rekel da ti ni všeč. Samo jaz dobro vem, da tebe ne briga moja majica ampak si me samo dražil, da vidiš kako bom popenil.

Poglej leve, kako mu mladiči skačejo okrog grive.

Pa ne jebe, samo malo šavsne, da pokaže, da je še zmeraj on sebi lev.

 

veš kaj sem jaz po horoskopu?riba, ma znam bit tudi kača, bk, mona, al pa zapeljivec in šarmanten poba.

 

Kako me češ videt?

 

Jaz ko se menim tako kot jaz povem, me ljudje ne marajo, ker me ne razumejo.

 

Ma ja, pa kaj. Saj ni treba da cel svet ve, kaj delam.Samo da me ne država skozi tepe po žepu k jzt čem met tudi svoj žep poln.

 

Ola kuvrtat, pogledi kolikokrat sem omenil tebe in tvoj pogled?Niti enkrat.Samo na začetku da sem potem povedal svoje:)

 

ma ti veš kaka pizda sm, ker zdaj veš kaj delam :)

 

ti nimam nič za povedat, ker JAZ rad govorim o sebi :)

 

pa moja taktika je taka, da ti mi rečeš, da sem neumen pa jaz ti rečem, da vem da sem neumen in govorim potem moje naprej.

To je moja resničnost.Ne pusti, da se obračaš za mano, ma to boš delal dokler ne boš začel mislit s svojo glavo.

 

Samo stari, jzt še zmerm hočm met spoštovanje do sebe in to tebe.Zato k mi zdej poveš na tak način, jzt ti ne mislim tumpat na tak način, da ti rečem NIMAŠ PRAV.

 

Veš kaj?Osu gre samo enkrat na led, ma jzt sm se v mojem življenju do zdej samo sankal :) Si me zastopu?Sm se sanku z drugimi ljudmi, namesto da bi se sanku takrat in ko, si jaz želim.

Moja družba je najboljša družba.Pa če prideš še ti sva v dveh!

In kaj bova delala?

Ja lahko igrava pikado.Al pa šah.Ma jzt mislm, da dva k igrata šah si neč ne povesta zato, ker igrata svojo igro in se jebeta u glavo :) Sploh se ne gre zaradi figuric, ampak da pokažeš premoč nad drugim tipom/žensko s tem, da uporabiš mozeg.In ko zmagaš?Daš roko nasprotniku, ker se oba učita.In jaz se učim od tebe.

Toliko od tega, ti pa meni nisi nič dolžen, tko kot jaz mislim da tebi nisem.Me pa lahko ti naučiš kaj novega.Mene me je v enem pogovoru naučil več en človek od vožnje, kot bi se lahko sam.

Kaj mi je rekel?TI VOZIŠ GLUPO. POGLEJ KAKO SE DA.in jzt sm se počutu užaljen.in sm vozu in se uču počasi, zdej znam tko kot on.Ma mi je pomagu.Vse kr je reku je blo samo to, da se da na boljši način, ma ne pa da on zna vozit boljše.Je pa res.Samo jzt upam zdej bit tko kot on?Ja, ma on dela svoje stvari, jzt svoje, ma zdej k vozim jzt oba uživava v vožnji k si oba zaupava.

Ne vozim 80 k lahko vozim 48

Ma so ovinki za it 40

:)

in se rajcava, ma kdr vozim punco jo pa samo bolj zaljubljeno gledam :)

 

pomoje peder rataš iz prepričanja, da je tako prav :) kaj jaz vem, jaz vem, da to bi lahko probu samo se mi gnusi. zato raje ne bi.

ma mi lahko daš pištolo na čelo pa bom z veseljem gurow :) ma tebe al ti mene? ja odvisno kdo ma pištolo v pogovoru;)

pa ti veš da je moja pištola prazna :)

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma jaz sem hotu rečt, da ni problem v najini komunikaciji, pač pa v pomembnih drugih

 

kaj je tebi moje mnenje, če med nama ni pomembnih drugih ?

IMO nič, praznina, fuk v prazno oz. drugače bi obratno lahko bila neskončna ljubezen

 

zej to kar ti počneš počnejo tud drugi, sam ti maš bolj inteligentno razlago za sabo

men se vse to skupaj zdi neumno in če bi bil tle bi gledala oblake in nič rekla - men svet ne predstavlja smisla, ne v taki obliki kot se kaže. to vse je neumno, tudi moje obnašanje. in tvoje. pa še zarad sebe to ne počnem, ampak zaradi drugih. pol se pa lahko vprašaš - kako bi nekaj počel zaradi sebe. kako smo ljudej lahko tko neumni ?

 

30 let bom v službi sedel leže, ko me bo vsekalo bom sedel ravno kot dila. ma a me more ravno vsekat prej, da nekaj naredim zgolj zaradi sebe...

kaj, če se od danes naprej predam testu - samo še bral vas bom in nič napisal, sem zmožen ?

lahko bi se tudi jezusu, bi mici bla vesela in bi dobu rešpekt : d

 

evo od dons naprej vas samo še berem. itak je tole brez veze. in spet so mi motivacija pomembni drugi. če to ni bedno potem pa ne vem kaj je.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

veš da včerej sm se prvič pogovarjal s čukom-ptičem.

 

In sm se vsedu in mi ni blo jasno s kom se čuk pogovarja.

 

Je padu dež in iz žleba je počasi kapljalo v nekem ritmu.Ma takrat ku je padla kapljica, takrat je tudi čuk povedu svoje.

 

In jzt sm hotu zajebavat čuka u glavo tko da sm žvižgal svoje, ma me ni jebal, ker je slišal samo kapljico iz žleba.

Pa sm pol jzt probu oponašat kapljico.Nekako sm pri sebi čutu, ker sem pogruntal vzorc, da lahko zažvižgam točno takrat ko pade kaplja.Sem dobil svojo resonanco s kapljo in kar naenkrat je čuk slišal moje žvižganje namesto kaplje, ker sem mu to na fini način vsilil.

 

Kaj se je zgodilo potem.

Hotu sm, da bi čuk piskal tako kot bi jaz žvižgal in sem prvo žvižgal po svoje, me ni jebal.

Ma pole čez neki cajta sm ga vidu kako se je razpizdu in začel tudi on malo bolj visoko zažvižgat ker ga nisem jemal resno.

On misli, da se s tem meni pomoje z istim čukom, ma en k to gleda ne vidi razlike :)

 

Veš kej reče ena krava drugi kravi?Mu, ma obej jesta svojo travo naprej tko kot oni želita.Brez zamere, brez sovraštva, lahko si mukata cel dan.

 

Tako jzt štekam ljudi, da sem pole jaz bedak če me ne razumejo, da vem da lahko tudi jaz lažem nekomu v obraz in mu tega ne pokažem.

Moj oči je bil vohun, pa to se mi zdi da ostane v krvi :)

 

srbski, bosanski,makedonski, slovanski, ruski, kitajski, moji.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Nekateri menijo, da jih ima (teoretični?) bog raje, če verujejo vanj, ko opravljajo dobra dela

in da dobra dela ne štejejo, če se v (teoretičnega ?) boga ne veruje.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekateri menijo, da jih ima (teoretični?) bog raje, če verujejo vanj, ko opravljajo dobra dela

in da dobra dela ne štejejo, če se v (teoretičnega ?) boga ne veruje.

res je ,dobra dela ne štejejo,če človek nima vere v Jezusa Kristusa,samo po veri bomo opravičeni in zveličani ter deležni večnega življenja

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

res je ,dobra dela ne štejejo,če človek nima vere v Jezusa Kristusa,samo po veri bomo opravičeni in zveličani ter deležni večnega življenja

 

Hvala, za potrditev.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

res je ,dobra dela ne štejejo,če človek nima vere v Jezusa Kristusa,samo po veri bomo opravičeni in zveličani ter deležni večnega življenja

 

 

xrolleyesx

 

Kako veš?

Om hrim aim hrim Om Sarasvatyai namah
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Odgovor je kot na dlani,

a še lepše se sliši v poeziji.

Ne vem, če vam je ta pesmica že znana,

a tu jo vseeno podajam kot zanimivost:

 

Jesus loves me!

 

Jesus loves me! This I know,

For the Bible tells me so;Little ones to Him belong,

They are weak but He is strong.

Yes, Jesus loves me!

Yes, Jesus loves me!

Yes, Jesus loves me!

The Bible tells me so.

 

Jesus loves me! He who died,

Heaven's gate to open wide;

He will wash away my sin,

Let His little child come in.

Yes, Jesus loves me!

Yes, Jesus loves me!

Yes, Jesus loves me!

The Bible tells me so.

 

Jesus loves me! loves me still,

When I'm very weak and ill;

From His shining throne on high,

Comes to watch me where I lie.

Yes, Jesus loves me!

Yes, Jesus loves me!

Yes, Jesus loves me!

The Bible tells me so.

 

Jesus loves me! He will stay,

Close beside me all the way;

He's prepared a home for me,

And some day His face I'll see.

Yes, Jesus loves me!

Yes, Jesus loves me!

Yes, Jesus loves me!

The Bible tells me so.

 

...

 

LINK

 

 

...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Odgovor je kot na dlani,

a še lepše se sliši v poeziji.

Ne vem, če vam je ta pesmica že znana,

a tu jo vseeno podajam kot zanimivost:

 

 

 

...

 

LINK

 

 

...

 

 

Jel ja pričam tvoj jezik.

Ajmo još jednom.

 

Kako veš? x:)x x:)x

Om hrim aim hrim Om Sarasvatyai namah
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jel ja pričam tvoj jezik.

Ajmo još jednom.

 

Kako veš? x:)x x:)x

hehe...saj ne ve...samo verjame...v en majhen delček univerzalnega razsvetljenja...katerega nam jezušček razsvetlil...drugi pač verjamejo v druge delčke...razsvetljenja...vsak po svoje pač x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe...saj ne ve...samo verjame...v en majhen delček univerzalnega razsvetljenja...katerega nam jezušček razsvetlil...drugi pač verjamejo v druge delčke...razsvetljenja...vsak po svoje pač x:Dx

 

 

Om namah Shivaya

Om hrim aim hrim Om Sarasvatyai namah
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jel ja pričam tvoj jezik.

Ajmo još jednom.

 

Kako veš? x:)x x:)x

 

Verjetno si se v citiranju uštel

in to zablodo dojel kot nerazumevanje jezika.

 

Če temu ni tako, vseeno vprašam: Kako vem kaj ?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Verjetno si se v citiranju uštel

in to zablodo dojel kot nerazumevanje jezika.

 

Če temu ni tako, vseeno vprašam: Kako vem kaj ?

 

Ja, res je, se ti opravičujem. Ko sem prebral prvo vrstico prve kitice nisem več bral dalje. Videl sem samo še Jezus...

 

Kaj praviš na bhakte, oni imajo vero v Krišno. Ali recimo muslimani imajo vero v Alaha. Ali to pomeni, da njihova dobra dela ne štejejo. Njihova knjiga jim je povedala drugače. Bhagavad gita nikjer ne omenja vero v Jezusa. Razen če imaš v mislih Jezusa kot simbolj ljubezni in ne kot domišljiski lik.

Om hrim aim hrim Om Sarasvatyai namah
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj pa vem... isto sra. drugo pak. ? ali pa tudi ne. vsekakor je človek v notranjosti dreka poln, kar je posledica hranjenja.

 

No, pesmica je služila zgolj inspiraciji. Lahko se jo celo prepeva.

Meni se zdi ta del:...

 

"Jesus loves me! This I know,

For the Bible tells me so;Little ones to Him belong,

They are weak but He is strong."

 

...izjemen, saj je edinstveni predstavnik svoje vrste. Utemeljitev izjave je (for the bible tells me so) govori sama zase.

Pa tudi drugi del (katerega nisem skrbno odebelil) je izrazno močan. : )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...