Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

prej so me vprašali.ne slediš lp

 

Ravno zato ker sledim sem to tudi vprašal... x:o)x

 

Blagor njim,katerih pot je popolna,ki hodijo v Gospodovi postavi.

 

http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/h050.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Spet same zanimivosti. xrolleyesx

 

Bog je rekel, ko pišeš vejice, se za njimi dela presledke. Vsak stavek začni z veliko začetnico, da boš dolgo živel in ti bo dobro na zemlji.

Pika, 27,21,21 (razlaga številk: pri 27-letih, ob 21 uri in 21 minut) x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bodi malo bolj možat in ne glej na množino komentarjev,saj nisi ovca in najbrž nimaš črednega nagona lp

x:o)x

 

Hehe, pa kdo ima več črednega nagona k ovce k sledijo nekemu domnevnemu bogu? Pa svetemu pismu? Večina ljudi ima čredni nagon. Slovenci še posebej, baje. Vedno rabijo nekega vodjo, očeta, boga, nekoga, ki jim pove kaj je prav in kaj ne......Ker sami niso sposobni izoblikovati svojega mnenja, razmišljati s svojo glavo, z veseljem sprejmejo navodila pa kogarkoli že.......boga, njegovga posrednika duhovnika, politika predsednika, očeta naroda, kogarkoli, pa magar je to celo nevaren sovražnik, samo, da jim pove kaj je prav in kaj ne.........da neb svoje glave preveč utrujal, ker uporabiti je tako ne znajo. Nekje sem bral, da je to pri slovencih predvsem zaradi tkim. "odsotnosti očeta" v družini........pol pa si nadomestnega poiščejo, pa če je to jezus, alah, buda, drnovšek al janša.......sam, da jim nekdo pokaže pravo pot, k je revčki sami ne najdejo.....ccccc xrolleyesx Hlapci.....bi reku Cankar.

 

Sicer pa......živiš pošteno, si dober človek, delaš dobro.......sam pri bogu ti to nič ne pomaga.......morš slepo verjet vanj? Potemtakem imajo pri bogu več šans hudobni in zli ljudje, z velik grehov na grbi, sam verujejo pa v boga.... x:o)x

 

Tam neke prestrašene novinarje komuniste v nekem sam tebi razumljenem konceptu omenjaš? Lepo te prosim, kdo pa se je kdaj koga bolj bal k komunistov bogatuni in cerkev? x:px :vragec:

 

Micka,

:OO!: :icon15: :wOOt:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:OO!: :icon15: :wOOt:

 

Aha! x:Dx :devil:

Evo ga, prestrašeni komunist! http://www.cosgan.de/images/smilie/figuren/g025.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/o020.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

 

Bog vse odpusti...... sam komunizma ne...... x;)x x:o)x

 

Aja, zaj boš pa ti komunajzar men komunizem očital? :o|o: :xx!: x:Dx Me to na en zbor spominja..... x8Dx Ko si ti veselo z rdečo knjižico okol mahal še mene blo ni. x:px x:o)x A to sn se že kdaj pohvalu, da sn 3x zavrnil povabilo v partijo? :inocent: Hehehe, že mulotu mi nadavtoritete niso ble všeč.......In tko nkol nisn bil zavezan partiji pa bogu tud ne, kul.....kolk je kaj še takih, ha? :inocent: x:px x:px

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaoooooooooooooooo x:Dx x:Dx

 

 

 

Mici si pomislila mogoče,da te sploh ne napadajo.Delajo ti zastonj reklamo.

Če bi tu samo ti citirala sveto pismo,bi te dal zdavnaj na ignor,tako te moram pa brati,da sem na tekočem xNNx

x:Dx :palec:

zgleda je clo s to temo... "zdruzila" prov veliko kolicino folka :eek: k je recimo folk k se zadrzuje pretezno sam v cvekarijah, al v mislih, astrologiji, prehrani itd... + kombinacije..., ampk tle notr se je nabral po moje ze iz vsega smorna vsega po mal x:Dx x:px tko, da mici...... bravo :palec:

 

 

za pridit v nebesa je to premalo,pa si rekla,da spremljaš temo ,no vseeno z dobrimi deli se ne moreš odkupiti{seveda,moram opozoriti,da vsi delamo,no vsaj trudimo,da delamo dobra dela}in ne prideš v nebesa,verni moramo biti,sicer spet ni nič,stvar je bolj kompleksna kot se zdi,stari papež pa je rkc naredil več škode kot koristi,ampak mene ne zanima rkc,ampak gospod Jezus lp

prej so me vprašali.ne slediš lp

glede na-to, da si zelo pod vplivom krscanstva..., recimo, da prides v nebesa, nekdo, ki ti je pa v tem lajfu fuuuuuuuuul pomenil pa v pekel... kaksen raj je pol to zate? :inocent:

a sem razumljiva?

 

xsrcx

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nosorog jaz tak trdim da je marijo eden na šverc napumpal ( zdej a je bil to joško al, pustmo, on je itab bil en lalek) in ker je to bil v tistih časih strahoten greh ( spomnimo se - kamenjanje in takšno) se je bejba fenomenalno znašla....nekih konkretnih postopkov za preverjanje devištva tak niso poznali, kvečjemu bi se lahko našel kak " preverjalec" ki bi potrdil da ni več devica x:Dx

 

Todika, ne moreš vseh po seb ocenjevat xrolleyesx

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Temule na luninem forumu pravimo Stanetov sindrom - nekaj vprašaš, tisti, kateremu je bilo vprašanje namenjeno, pa te pošlje brat knige. Če bi bral sveto pismo, te tega ne bi spraševal. Ga pa ne nameravam brati, saj ni avtentično. Dokaz:

- Nekatera dejstva govorijo v prid temu, da je celo Jezus, kasneje pa tudi njegovi učenci, širil gnostično obarvano ezoterično učenje, kar so seveda cerkveni očetje, ki jim je nato sledila večina starih in modernih zgodovinarjev, zanikali (M. Eliade: Zgodovina religioznih verovanj in idej II.). Šlo je za učenje skrivnih iniciacijskih obredov, razločevanje vernikov, zaobljubo molka itd. Širjenje nekega ezoteričnega učenja je omenjeno tudi v Markovem evangeliju (prim. 4, 10 isl.; 17 isl.; 10, 10 isl.). Po Origenesu »so evangelisti skrili (apokryphan) razlago, ki jo je Jezus dal o več prilikah« (Com. Mt. XIV,2), Klemen Aleksandrijski pa npr. pravi, da so njegovi učitelji »ohranili pravo izročilo blaženih učenj, ki izhajajo naravnost od svetih apostolov, Petra, Jakoba, Janeza in Pavla, ki jih posreduje Oče v Sinu in ki so prišla k nam zahvaljujoč Bogu« (Stromates, I, 1, 11, 3).

 

Nekak ne razumem tvoje utemeljitve, da evangeliji niso avtentični. Po moje je samo po sebi umevno, da je Jezus svojim učencem zaupal več, kot pa je povedal v svojih javnih nastopih. To je jasno tudi iz samih evangelijov. Poglejmo si prispodobo o sejalcu;

 

Prilika o sejalcu

1 Tisti dan je šel Jezus iz hiše in sédel ob jezero. 2 Pri njem so se zbrale velike množice, tako da je stopil v čoln in sedel, vsa množica pa je stala na obrežju. 3 Takrat jim je veliko povedal v prilikah. Dejal je: »Sejalec je šel sejat. 4 Ko je sejal, je nekaj semena padlo ob pot. Priletele so ptice in ga pozobale. 5 Drugo seme je padlo na kamnita tla, kjer ni imelo veliko prsti. Hitro je pognalo, ker ni imelo globoke zemlje. 6 Ko pa je sonce vzšlo, ga je ožgalo, in ker ni imelo korenine, se je posušilo. 7 Spet drugo je padlo med trnje in trnje je zrastlo ter ga zadušilo. 8 Druga semena pa so padla na dobro zemljo in so dajala sad: eno stoternega, drugo šestdeseternega in spet drugo trideseternega. 9 Kdor ima ušesa, naj posluša!«

 

Namen prilik

10 Tedaj so pristopili učenci in mu rekli: »Zakaj jim govoriš v prilikah?« 11 Odgovoril je in jim dejal: »Vam je dano spoznati skrivnosti nebeškega kraljestva, njim pa to ni dano. 12 Kdor namreč ima, se mu bo dalo in bo imel obilo; kdor pa nima, se mu bo vzelo tudi to, kar ima. 13 Zato jim govorim v prilikah, ker gledajo, pa ne vidijo, poslušajo, pa ne slišijo in ne razumejo. 14 V njih se izpolnjuje Izaijeva prerokba, ki pravi:

Poslušali boste, poslušali – a ne boste doumeli,

gledali boste, gledali – a ne boste videli.

15 Otopelo je namreč srce temu ljudstvu;

z ušesi so težko slišali

in zatisnili so si oči,

da ne bi z očmi videli,

da ne bi z ušesi slišali,

da ne bi v srcu doumeli in se spreobrnili

in da bi jih jaz ne ozdravil.

16 Blagor pa vašim očem, ker vidijo, in vašim ušesom, ker slišijo! 17 Kajti resnično, povem vam: Veliko prerokov in pravičnih si je želelo videti, kar vi gledate, pa niso videli, in slišati, kar vi poslušate, pa niso slišali.«

 

Razlaga prilike o sejalcu

18 »Poslušajte torej pomen prilike o sejalcu. 19 K vsakemu, ki posluša besedo kraljestva in je ne razume, pride hudič in mu ugrabi, kar je vsejano v njegovo srce. Ta človek je tisti, ki je vsejan ob poti. 20 Na kamnita tla je vsejan tisti, ki posluša besedo in jo takoj z veseljem sprejme, 21 nima pa v sebi korenine, ampak je nestanoviten. Ko nastane zaradi besede stiska ali preganjanje, se takoj pohujša. 22 Med trnje vsejan je tisti, ki posluša besedo, toda posvetna skrb in zapeljivost bogastva zadušita besedo in postane nerodovitna. 23 V dobro zemljo vsejan pa je tisti, ki posluša besedo in jo tudi doume. Ta zares obrodi in daje sad: eden stoternega, drugi šestdeseternega in spet drugi trideseternega.«

 

Jezus priliko o sejalcu pove širši množici. Učencem pa razloži, zakaj govori v prispodobah, ter jim to prispodobo tudi razloži. Ne vem pa, če bi temu lahko rekli razločevanje vernikov. A so bili vsi, ki so ga prišli poslušat, njegovi verniki? A ni bila njegova beseda zgolj kot seme, ki je potem v nekaterih vsklilo, v nekaterih pa ne. Sploh pa se mi zdi tvoja delitev na gnostike in ne-gnostike nekam toga. Izraža težnjo po predalčkanju. Ne da se vse popredalčkat, čeprav ljudje nekako težimo k temu, da bi stvri predalčkali. V evangelijih je omenjeno tudi, da je Jezus svojim učencem naročil, da naj o čem molčijo, dokler stvar ne dozori. A je to gnosticizem :eek: . Kaj jest vem. To je bil pač en pojav v cerkveni zgodovini, ko se ljudje niso strinjali med sabo ter je prišlo do razkola v prepričanju med tistimi, ki so imeli podobno prepričanje. Je to dokaz, da Evangeliji niso avtentični? Po moje ne. Evangeliji imajo dokaj visoko stopnjo avtentičnosti, razhajanja so bila vedno bolj v pogledih na zapisano, kot pa v tem, da bi se kaj poneverjalo.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne ne nauk pa ni isti,protestantska cerkev pa res ne govori,da je bila Marija v nebo vzeta,edini,ki je kdajkoli šel v nebo je Jezus Kristus in še in še

Iz tega sklepam, da ti je protestantsko učenje bližje kot katoliško. Nekje omenjaš, da imeš Sv. pismo z razlagami. Osebno poznam v slovenščini sam uradno sveto pismo, pri katerem so razlage katoliških strokovnjakov (če sevede odmislim dela novega razodetja). Imaš ti mogoče kakšne druge razlage.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

 

Bog vse odpusti...... sam komunizma ne...... x;)x x:o)x

 

Aja, zaj boš pa ti komunajzar men komunizem očital? :o|o: :xx!: x:Dx Me to na en zbor spominja..... x8Dx Ko si ti veselo z rdečo knjižico okol mahal še mene blo ni. x:px x:o)x A to sn se že kdaj pohvalu, da sn 3x zavrnil povabilo v partijo? :inocent: Hehehe, že mulotu mi nadavtoritete niso ble všeč.......In tko nkol nisn bil zavezan partiji pa bogu tud ne, kul.....kolk je kaj še takih, ha? :inocent: x:px x:px

 

:vragec: x:o)x

Kaj se boš ti hvalil... xrolleyesx

Meni ga ni bilo treba niti zavrnit... x^x

Me je sodelavec predlagal, brez moje vednosti... :eek:

Pa je zato dobil ukor ker je predlagal moralno :eek: in ideološko neprimerno osebo... http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d070.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/c015.gif xnckrivx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Večina ljudi ima čredni nagon. Slovenci še posebej, baje.

Ma ja, pol pa, ko izgubijo Tita, nekaj časa še vpijejo po titovi poti, kmal pa rabjo že kakšn drug kult osebnosti, kašnga Kučana, pa Drnovška :vragec: :xx!:

 

Sicer pa......živiš pošteno, si dober človek, delaš dobro.......sam pri bogu ti to nič ne pomaga.......morš slepo verjet vanj? Potemtakem imajo pri bogu več šans hudobni in zli ljudje, z velik grehov na grbi, sam verujejo pa v boga.... x:o)x

Mah, si klovn x:o)x

Hudobni in zli ljudje itak nimajo vere v Boga xrolleyesx

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma ja, pol pa, ko izgubijo Tita, nekaj časa še vpijejo po titovi poti, kmal pa rabjo že kakšn drug kult osebnosti, kašnga Kučana, pa Drnovška :vragec: :xx!:

Mah, si klovn x:o)x

Hudobni in zli ljudje itak nimajo vere v Boga xrolleyesx

 

Nekateri pa Rodeta pa Ratzingerja... :xx!: :vragec:

Ovce so vedno ovce, samo pastirji so različni... http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/a045.gif

Nekateri pač ne zmorete prerasti razmišljanja da MORA vsakdo bit otročje navezan na nekaj ali nekoga... :vragec:

In razmišljanja v stilu - kdor ni z nami je proti nam... xrolleyesx x:o)x

Mar ni ta rek zrasel prav v komunizmu?

Nekaterim je nedoumljivo da nekdo lahko razmišlja tudi s svojo glavo in da pri tem ni ne rdeč ne črn ne bel.

Nekaterim pač Rodeti pa Ratzingerji pa Janše povedo kaj in kako je treba razmišljat... :vragec:

Drugim pa Drnovški, Kučani itd... x:o)x http://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/g045.gif

 

Saj RKC pravzaprav MORA obstajat... x:o)x

Če bi jo nekako ukinili, bi po Sloveniji tavalo na tisoče zblojenih ovc ki bi jim nihče ne mogel povedat kam naj gledajo, kako naj mislijo... x:o)x x:o)x x:o)x

Beeeee... x:Xx xsrcx x:Dx x:Dx x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

emanuel:

 

Ali pa najdejo "Boga" v Janši; drugih. Jih je kar nekaj.

Mick:

 

"Sicer pa......živiš pošteno, si dober človek, delaš dobro.......sam pri bogu ti to nič ne pomaga.......morš slepo verjet vanj? Potemtakem imajo pri bogu več šans hudobni in zli ljudje, z velik grehov na grbi, sam verujejo pa v boga...."

Osebe s podobnim razmišljanjem se nemalokrat začnejo ukvarjat s kako "relax" metodo (avtogeni trening itd.).

 

Jih začne zanimat. Začnejo s kako meditacijo na "ne - mislit"; Zen.

 

Zaključijo pa čez leta: nekateri pri kakem "homo, bi usmerjenemu" ala Sai Baba, Chinmoi itd.

 

Pravim nekateri. Večina NE. Jim je "alko..." bližje. Oz. se ukvarjajo s športom...

 

 

Ka pa jaz ne razumem zakaj relax pelje v -> ne misliti Zen ta pa v -> homousmerjenost ali alko ali šport.

 

Mogoče imam idejo zakaj bi tako mislil vseeno me zanima.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poznam primere, ko so "ateisti" začeli z avtogenim treningom (ateisti, športniki, managerji...)

 

Nekateri so šli čez leta v aikido, zen.

 

Nekateri k Sai Babi, Chinmoiu (zlasti športniki rekreativci).

 

Chinmoi je sam športnik (tekač, dvigovalec uteži izredne fizične moči še danes v "upokojenskih" letih)...

_________

 

Spolni škandali (pedhofilia, homo, bi):

 

Chinmoi:

 

http://www.factnet.org/cults/Sri_Chinmoy/index.html

 

http://www.answers.com/topic/sri-chinmoy

 

Chinmoi "forsira" drugače spolno vzdržnost...

 

Vsebina njegovih knjig, glasba mi drugače deluje ok.

_________

 

Saibaba:

 

http://www.kam.soltek.de/viewtopic.php?t=6...ca28f496e8e7111

 

http://www.lunin.net/forum/index.php?showt...st&p=842019

 

http://www.liberatapublishers.com/misticizam.htm

 

http://www.exbaba.com/

 

Osebno mi je njegovo učenje (teorija) ok.

 

Človek pa kljub temu NE bo nikoli BOG.

_________

 

Mnogi verujejo. Tudi veliko Slovencev v Saibabo:

 

http://www.bojangorenc.cjb.net/

_________

 

Ramakrishna:

 

http://www.tantra.rs.ba/forum/viewtopic.ph...bb88c5e2769cfd4

 

oz.

 

pdf knjiga o gurujih:

 

http://rapidshare.de/files/27925380/Stripping_the_Gurus.pdf

_________

 

Kulti:

 

http://www.factnet.org/CultGroups.html#C

 

http://www.kam.soltek.de/viewforum.php?f=3...7bf5b462218f5d8

_________

 

Pok. karateist Masutatsu Oyama:

 

"Duhovni element je v človeku. Razodeva se ga z meditacijo. Z manj sebičnosti in trdosrčnosti..."

 

Prvo pa treba izpraznit um od dogem, ideologij, prepričanj, vzorcev, predsodkov... Razvijat odnos ravnodušnosti...

_________

 

Za "ne mislit" je osnova bit sproščen in buden. Poznat "vrzel" med izdihom in ponovnim vdihom. Ko se za trenutek "zasveti" naraven um svoboden od "vsega"...

 

To je pa osnova za štart v "ne - mislit" prakse (zen itd.).

 

AT je praksa, katera pri izurjenem vzpostavi sproščenost in budnost. Na trenutke tudi stanje "ne - mišljenja". Katere izurjeni b.p. z leti podaljšuje...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec: x:o)x

Kaj se boš ti hvalil... xrolleyesx

Meni ga ni bilo treba niti zavrnit... x^x

Me je sodelavec predlagal, brez moje vednosti... :eek:

Pa je zato dobil ukor ker je predlagal moralno :eek: in ideološko neprimerno osebo... http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d070.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/c015.gif xnckrivx

x:o)x

 

Men so tud v JLA to "ponudli".....pol pa sn bil pol leta kazensko na straži :xx!: x:Dx

 

Mah, si klovn x:o)x

Hudobni in zli ljudje itak nimajo vere v Boga xrolleyesx

xcivx ...daj, premisli raj preden kaj napišeš, no. Mogoče res nimajo vere v boga, so hipokriti, se pa deklarirajo kot v bogaverujoči in delajo pi.darije......takih je zlo velik med vami. x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mick:

 

"Sicer pa......živiš pošteno, si dober človek, delaš dobro.......sam pri bogu ti to nič ne pomaga.......morš slepo verjet vanj? Potemtakem imajo pri bogu več šans hudobni in zli ljudje, z velik grehov na grbi, sam verujejo pa v boga...."

Osebe s podobnim razmišljanjem se nemalokrat začnejo ukvarjat s kako "relax" metodo (avtogeni trening itd.).

 

Jih začne zanimat. Začnejo s kako meditacijo na "ne - mislit"; Zen.

 

Zaključijo pa čez leta: nekateri pri kakem "homo, bi usmerjenemu" ala Sai Baba, Chinmoi itd.

 

Pravim nekateri. Večina NE. Jim je "alko..." bližje. Oz. se ukvarjajo s športom...

 

Hehehe, ja. Nimam teh blemov, to sn napisal sam kot možno razmišljanje, mene noben od vseh prej zgoraj navedenih potencialnih bogov ne zanima tolk, da bi veroval vanj...... x^x

 

:vragec:

 

dej grauzhmick spizdi na kubo.... :xx!: :xx!: :xx!:

 

zlomk....tralala

 

Hm. Letos imam v planu Grčijo in Turčijo, mogoče drugo leto, sploh če bo Castro še živ...... :palec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm. Letos imam v planu Grčijo in Turčijo, mogoče drugo leto, sploh če bo Castro še živ...... :palec:

:vragec:

 

spizdi chimprej....pa svoje komunajzarske LDSovske kapitaliste s sabo uzem.....golazan.... :xx!: :xx!: :xx!:

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se boš moral pa mal bl potrudit........s kakšnim sponzoriranjem, pa to x:px Tebi kot resnicoljubnemu in da se ne menimo resnicogovorečemu x:o)x, delovnemu, izobraženemu, v bogaverujočemu človeku to ne bo posebn blem, pa še rešiš se me..... x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se boš moral pa mal bl potrudit........s kakšnim sponzoriranjem, pa to x:px Tebi kot resnicoljubnemu in da se ne menimo resnicogovorečemu x:o)x, delovnemu, izobraženemu, v bogaverujočemu človeku to ne bo posebn blem, pa še rešiš se me..... x;)x

:vragec:

 

sponzorira nej te kr una najina skupna "prjatlca"

ma bogatga mozha pa she bivshi komunajzar je

de o privatizaciji in to vemo kaki spljoh nebi zgublal besed

al pa vashmu bivshmu zhupanu rech...sej je iste sorte

 

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mirno sedenje v družbi. In v tišini. S krožečo "baso" vsekakor ni to. LP

 

Haha upam, da to ni name letelo. Jaz ne kadim. Malo me je begalo kaj imajo skupnega relax, zen, homo in šport x:Dx

 

Drgač pa je en dečko tukej gor pisal drugačno tehniko. Premikanje svojega uma stanje tretje pozornosti. Opisal je meditacijo opazovanja vetra in dihanje njega. Opazuješ samo kako se veter giblje in dihaš/vdihavaš veter oz zrak tako, da na dihanje nič ne misliš. Načeloma se mora tvoj um premaknit v veter v njegovo dogajanje in potem padeš iz lastne pozornosti v tretjo pozornost.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Spet same zanimivosti. xrolleyesx

 

Bog je rekel, ko pišeš vejice, se za njimi dela presledke. Vsak stavek začni z veliko začetnico, da boš dolgo živel in ti bo dobro na zemlji.

Pika, 27,21,21 (razlaga številk: pri 27-letih, ob 21 uri in 21 minut) x:o)x

 

no pa si le uporabna

Aha! x:Dx :devil:

Evo ga, prestrašeni komunist! http://www.cosgan.de/images/smilie/figuren/g025.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/o020.gif

 

 

jaoooooooooooooooo x:Dx x:Dx

x:Dx :palec:

zgleda je clo s to temo... "zdruzila" prov veliko kolicino folka :eek: k je recimo folk k se zadrzuje pretezno sam v cvekarijah, al v mislih, astrologiji, prehrani itd... + kombinacije..., ampk tle notr se je nabral po moje ze iz vsega smorna vsega po mal x:Dx x:px tko, da mici...... bravo :palec:

glede na-to, da si zelo pod vplivom krscanstva..., recimo, da prides v nebesa, nekdo, ki ti je pa v tem lajfu fuuuuuuuuul pomenil pa v pekel... kaksen raj je pol to zate? :inocent:

a sem razumljiva?

 

xsrcx

moje prijateljice ne morejo v pekel prijateljice si lahko tudi zbiraš,nebesa dosežeš s težavo ,predvsem,če te bolj zanimajo kot pekel lp drugače pa hvala

 

:lol: ... besedna igra xcivx

 

še dobro, da me starši niso posiljevali z "vero in politiko" ... in so mi prepustili lasten izbor ... kljub temu, da me obe zanimata, se nisem nikoli našla v njih x^x

mal se potrudi pa bo šlo,dobrodošla

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...