Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

no pa si le uporabna

moje prijateljice ne morejo v pekel prijateljice si lahko tudi zbiraš,nebesa dosežeš s težavo ,predvsem,če te bolj zanimajo kot pekel lp drugače pa hvala

mal se potrudi pa bo šlo,dobrodošla

Zgleda, da vseen ne zadost, ker se te ni nič prijelo. :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, s to vsebino, ki jo ti vsiljuješ, so mi prali možgane prvih 18 let mojga življenja. Pol sm pa pogruntala, da lohk tud sama z njimi mislim in sem sama sposobna presodit, kaj je prav in kaj narobe. Pa ne rabim nikogar, da mi bo pamet solil, odpuščal grehe, mi govoril kaj in kdaj lahko delam določene stvari. Dej, ne bod kokoš al ovca, kot rada sama druge poimenuješ, pa se zbud!

 

Itak pa, če se že greš kristjanko al kogarkoli že, si še enkrat preber zapovedi in sveto pismo, pa se lepš obnaši! Ker po tvoji veri nimaš ti kej sodit in pametovat, ampak je to božje delo. A ne? xrolleyesx

 

See you in hell! :vragec: x:o)x :lol:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, s to vsebino, ki jo ti vsiljuješ, so mi prali možgane prvih 18 let mojga življenja. Pol sm pa pogruntala, da lohk tud sama z njimi mislim in sem sama sposobna presodit, kaj je prav in kaj narobe. Pa ne rabim nikogar, da mi bo pamet solil, odpuščal grehe, mi govoril kaj in kdaj lahko delam določene stvari. Dej, ne bod kokoš al ovca, kot rada sama druge poimenuješ, pa se zbud!

 

Itak pa, če se že greš kristjanko al kogarkoli že, si še enkrat preber zapovedi in sveto pismo, pa se lepš obnaši! Ker po tvoji veri nimaš ti kej sodit in pametovat, ampak je to božje delo. A ne? xrolleyesx

 

See you in hell! :vragec: x:o)x :lol:

kakšne probleme si ti imela je tvoj problem,pojdi brat druge teme ,ne pa da tule razmetavaš s svojimi travmami,kot da jih mi nimamo lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mici mal nas pouči o nebesi in peklu......hm....sam ti si še vica pozabila. x:o)x Včasih so nas s peklom in vicami strašil če nismo bli pridni. x:o)x Sem že tolk časa na svetu, da sem že mal pozabila vse to.

 

http://www.cosgan.de/images/smilie/teufel/a020.gif

 

A veš da me spominjaš na nekoga ki je pred časom tle gor strašil........ http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/c060.gif

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

sponzorira nej te kr una najina skupna "prjatlca"

ma bogatga mozha pa she bivshi komunajzar je

de o privatizaciji in to vemo kaki spljoh nebi zgublal besed

al pa vashmu bivshmu zhupanu rech...sej je iste sorte

zlomk....tralala

Ah, ne......oni me ne pošiljajo na Kubo. x;)x Ti pa me, te pa se mal potrud, ne :$$: , pol pa ti z veseljem ustrežem in ostanem tam vse dokler mi tvoja sponzorska sredstva to omogočijo........Bl mal bo to, ne :vragec: xg:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kakšne probleme si ti imela je tvoj problem,pojdi brat druge teme ,ne pa da tule razmetavaš s svojimi travmami,kot da jih mi nimamo lp

Jst nisem nobenih travm razlagala. Te maš očitno ti. Brala bom pa točno to, kar mi bo pasal. Čeprov mi tvoji verski fanatizmi že počas presedajo. Pa Bog ne mara prepira, tko da takoj nehi težit, če ne boš šla v pekel! :vragec: Pa nastavi mi še drugo lice! :blackeye:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mici mal nas pouči o nebesi in peklu......hm....sam ti si še vica pozabila. x:o)x Včasih so nas s peklom in vicami strašil če nismo bli pridni. x:o)x Sem že tolk časa na svetu, da sem že mal pozabila vse to.

 

http://www.cosgan.de/images/smilie/teufel/a020.gif

 

A veš da me spominjaš na nekoga ki je pred časom tle gor strašil........ http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/c060.gif

poglej prijatelj,kar si do sedaj napisal,bi lahko napisal tudi na forumu,ki vsebuje humor morda,je res,da je nekaj izjem,ampak večina ljudi me zmerja naj se odstranim,naj neham,berejo temo,ki jim je vsiljevana vso otroštvo,pa pojdite delati to kar ste sposobni,tu je pa res dovolj tarnanja,nekaj je tudi dobrih komentarjev ,pa trpijo zaradii,,,,,,,,

 

Jst nisem nobenih travm razlagala. Te maš očitno ti. Brala bom pa točno to, kar mi bo pasal. Čeprov mi tvoji verski fanatizmi že počas presedajo. Pa Bog ne mara prepira, tko da takoj nehi težit, če ne boš šla v pekel! :vragec: Pa nastavi mi še drugo lice! :blackeye:

pišeš,da so ti starši vsiljevali in eno in drugo18 let in to zate ni travma

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

poglej prijatelj,kar si do sedaj napisal,bi lahko napisal tudi na forumu,ki vsebuje humor morda,je res,da je nekaj izjem,ampak večina ljudi me zmerja naj se odstranim,naj neham,berejo temo,ki jim je vsiljevana vso otroštvo,pa pojdite delati to kar ste sposobni,tu je pa res dovolj tarnanja,nekaj je tudi dobrih komentarjev ,pa trpijo zaradii,,,,,,,,

Ej, prijatelj,ti sam piš,že maš razlog,pa te osrečuje to,ti sam piči,,,, :palec: Mi ti sam pomagamo, da sploh kaj folka pride še v to temo.....al si si to zamislil kot solo temo,v kateri ti prepisuješ sp, mi pa vsi v pričakovanju nestrpno komaj čakamo, da napišeš spet kak citat? Tak da v bistvu ti delamo uslugo.... x;)x Ajd, zaj pa piči.....

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

poglej prijatelj,kar si do sedaj napisal,bi lahko napisal tudi na forumu,ki vsebuje humor morda,je res,da je nekaj izjem,ampak večina ljudi me zmerja naj se odstranim,naj neham,berejo temo,ki jim je vsiljevana vso otroštvo,pa pojdite delati to kar ste sposobni,tu je pa res dovolj tarnanja,nekaj je tudi dobrih komentarjev ,pa trpijo zaradii,,,,,,,,

pišeš,da so ti starši vsiljevali in eno in drugo18 let in to zate ni travma

Ok, naj ti najprej še enkrat razložim, da je Robida ŽENSKA! Če ti že po imenu to ne potegne, pol pa tud ne vem...in Mick je moški...za vsak slučaj, če še nisi dojela.

 

Krščanstvo zame ni bila travma. Fora je v tem, da sem bila v maldih letih pač dojemljiva za vse te izmišljotine, ker še nisem imela razdelanih stališč o svetu in življenju (priznam, da jih še zdaj nimam, ampak vseeno dosti več, kot takrat!). In sčasoma sem začela veliko razmišljati o tem. A je res vse tok narobe, pa brala sem knjige in sm potem vidla, da to ni to. Da te ne more nekdo tolk omejevat pri življenju, ki je že tako težko in kratko, pol morš pa še skoz študirat na to, da je pa dons post in ne smeš mesa, pa da se boš poročil z nekom, ki še nikoli ni seksal, ti pa tud ne in bosta zarad tega mel cel lajf zjeban, ker bosta seks po možnosti dojemala kot eno sranje. Pa še cel kp blesavih omejitev je. Sej, z določenim se strinjam...ne ubijaj, ne kradi, sploh, če maš dost za preživetje, pa to, da si slab do drugih.

 

Vsak človek naj bi se držal tega, da drugim ne dela to, kar noče, da bi drugi njemu, pa bi vsi lahko dost lepš fural skoz življenje. Ne pa to pranje glave. xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"NE FILOZOFIRAJ KER BOG TE NIMA RAD, JAZ BEREM SVETO PISMO IN ČISTO SRCE JE DOVOLJ HVALA UNIS"

 

!!!!!!!!!

V bistvu tole zgoraj DRŽI. Tudi, če je šlo za hecanje s tvoje strani.

 

Ko se Jezusov nauk ponotranji. Živi.

_________

 

!!!!!!!!!

To je pa potem že Duhovnost.

 

Ko bit nauka postane bit človeka. Njegovega srca.

 

Ko se deluje z osebnim zgledom.

 

Brez "intelektualiziranja".

 

In "vsiljivega evangeliziranja".

 

Širjenja "verskih resnic" ene religije kot edino resničnih...

_________

 

V primerjavi z religioznostjo na jeziku.

 

In bolj ekstremnim klerikalizmom. Oz. fundamentalizmom.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mici mal nas pouči o nebesi in peklu......hm....sam ti si še vica pozabila. x:o)x Včasih so nas s peklom in vicami strašil če nismo bli pridni. x:o)x Sem že tolk časa na svetu, da sem že mal pozabila vse to.

 

A veš da me spominjaš na nekoga ki je pred časom tle gor strašil........

 

poglej prijatelj,kar si do sedaj napisal,bi lahko napisal tudi na forumu,ki vsebuje humor

 

x:o)x

Vidim da imaš ti težave tudi z razlikovanjem spolov... http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/s065.gif

A sploh ločiš med moškim in žensko? http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/n075.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x

Vidim da imaš ti težave tudi z razlikovanjem spolov... http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/s065.gif

A sploh ločiš med moškim in žensko? http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/n075.gif

in to od tebe kao 55let

 

Ok, naj ti najprej še enkrat razložim, da je Robida ŽENSKA! Če ti že po imenu to ne potegne, pol pa tud ne vem...in Mick je moški...za vsak slučaj, če še nisi dojela.

 

Krščanstvo zame ni bila travma. Fora je v tem, da sem bila v maldih letih pač dojemljiva za vse te izmišljotine, ker še nisem imela razdelanih stališč o svetu in življenju (priznam, da jih še zdaj nimam, ampak vseeno dosti več, kot takrat!). In sčasoma sem začela veliko razmišljati o tem. A je res vse tok narobe, pa brala sem knjige in sm potem vidla, da to ni to. Da te ne more nekdo tolk omejevat pri življenju, ki je že tako težko in kratko, pol morš pa še skoz študirat na to, da je pa dons post in ne smeš mesa, pa da se boš poročil z nekom, ki še nikoli ni seksal, ti pa tud ne in bosta zarad tega mel cel lajf zjeban, ker bosta seks po možnosti dojemala kot eno sranje. Pa še cel kp blesavih omejitev je. Sej, z določenim se strinjam...ne ubijaj, ne kradi, sploh, če maš dost za preživetje, pa to, da si slab do drugih.

 

Vsak človek naj bi se držal tega, da drugim ne dela to, kar noče, da bi drugi njemu, pa bi vsi lahko dost lepš fural skoz življenje. Ne pa to pranje glave. xrolleyesx

ja kaj naj rečem,da si očitno tule že skoraj razlila del svojega srca,no mogoče smo zdaj tam zakaj sem se oglasila s to remo,no,lahko bi se tudi s katero drugo,gre zato ,da se za računalnikom lahko skrivamozelo dolgo in smo prepričani ,kako smo močni,zraven,pa zvečer,ko gremo spat,pa nastopijo frustacije,si definitivno moja prijateljica

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in to od tebe kao 55let

ja kaj naj rečem,da si očitno tule že skoraj razlila del svojega srca,no mogoče smo zdaj tam zakaj sem se oglasila s to remo,no,lahko bi se tudi s katero drugo,gre zato ,da se za računalnikom lahko skrivamozelo dolgo in smo prepričani ,kako smo močni,zraven,pa zvečer,ko gremo spat,pa nastopijo frustacije,si definitivno moja prijateljica

Take prjatlce pa nimam. Ker bi jo po mojem umorila prej. :vragec: x:o)x

 

Sej, v bistvu mi sploh ne greš na živce, zabavaš me s svojo ozkoglednostjo. Pa smiliš se mi. Ker ti je nekdo spral možgane. Ampak trdno verjamem, da tudi zate obstaja upanje. Ker nisi slaba, samo neznansko za časom. xnckrivx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Take prjatlce pa nimam. Ker bi jo po mojem umorila prej. :vragec: x:o)x

 

Sej, v bistvu mi sploh ne greš na živce, zabavaš me s svojo ozkoglednostjo. Pa smiliš se mi. Ker ti je nekdo spral možgane. Ampak trdno verjamem, da tudi zate obstaja upanje. Ker nisi slaba, samo neznansko za časom. xnckrivx

no zdaj si udarila nazaj,pa sploh ne veš zakaj in po komu,samo da udariš,še nekaj usmiljenja si mogoče potrebna ti,še zdaleč ne jaz,tudi možgane so sprali tebi ne meni,in ti greš s časom,ker takšni so časi danes,ampak ljudje ne znajo iz agonije,pa še tole lepo se imej,ker zate je upanje,jaz sem to že prešla

 

no zdaj si udarila nazaj,pa sploh ne veš zakaj in po komu,samo da udariš,še nekaj usmiljenja si mogoče potrebna ti,še zdaleč ne jaz,tudi možgane so sprali tebi ne meni,in ti greš s časom,ker takšni so časi danes,ampak ljudje ne znajo iz agonije,pa še tole lepo se imej,ker zate je upanje,jaz sem to že prešla

Kajti kakor pride dež in sneg izpod neba in se ne vrača tja,ne da bi napojilo zemljo,jo naredil rodovitno in brstečo,dal sejalcu seme in uživalcu kruh,tako bo z mojo besedo,ki prihaja iz mojih ust,,ne vrne se k meni brez uspeha,temveč bo storila kar sem hotel in uspela v tem ,za kar sem jo poslal{izaija55,10,11}

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Blagor ubogim na duhu, tudi oni so božji otroci... x:o)x

Ne vem če sem prav citiral... xnckrivx

Mici http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/k045.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Blagor ubogim na duhu, tudi oni so božji otroci... x:o)x

Ne vem če sem prav citiral... xnckrivx

Mici http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/k045.gif

Poglejte kakšno ljubezen nam je podaril Oče,,,,kakršen je in vsak ,ki ima upanje nanj,se očiščuje,kakor je tudi on čist{1Jan.p.3,1,2}

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa še tole lepo se imej,ker zate je upanje,jaz sem to že prešla

Bom tole vzela, kot da si priznala, da ga zate ni več. x;)x

 

Evo, v bistvu se ti opravičujem, ker sem te napadla. Sej maš pravico do tega, da živiš v zablodi in zmoti in misliš, da pekel in nebesa obstajata. Če ti je tko lažje funkcionirat v življenju in se ne soočit z realnostjo, maš moj žegen.

 

Sej, jst tud v dobre vile verjamem, kaj češ. Vsak ma svoje felerje. xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bom tole vzela, kot da si priznala, da ga zate ni več. x;)x

 

Evo, v bistvu se ti opravičujem, ker sem te napadla. Sej maš pravico do tega, da živiš v zablodi in zmoti in misliš, da pekel in nebesa obstajata. Če ti je tko lažje funkcionirat v življenju in se ne soočit z realnostjo, maš moj žegen.

 

Sej, jst tud v dobre vile verjamem, kaj češ. Vsak ma svoje felerje. xDDx

ok,tudi moje življenje je srečna pravljica,lepo se imej

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Merlin 6:

 

Kdo je Miran?

 

In zakaj umira?

_________

 

Veliko živih je v "sebi" že dolgo mrtvih oz. v umiranju.

_________

 

V spomin Alojziju Šuštarju, ex slovenskemu metropolitu:

 

Ohranil je spokojnost tudi ob zadnji preizkušnjah tukajšnjega bivanja:

 

http://24ur.com/bin/article.php?article_id..._media=60030050

 

http://aktualno.rkc.si/?id=8006

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Enako. Lepo spanje Vsem.

_________

 

Društvo Hospic.

 

Pomoč pri spremljanju umirajočih bolnikov in svojcev:

 

http://www.drustvo-hospic.si/htm/index2.htm

_________

 

Umiranje po krščansko...:

 

http://www.pozitivke.net/article.php/20070423002506530

_________

 

Tibetanska knjiga življenja in umiranja

By Sogyal Rinpoche (povzetek):

 

http://lkm.fri.uni-lj.si/xaigor/slo/povzetki/tkziu.htm

_________

 

V knjižnicah se dobi:

 

Tibetanska knjiga življenja in umiranja By Sogyal Rinpoche:

 

http://www.juliadoria.com/index.php?page=s...&Itemid=134

_________

 

Živet človek začne, ko med drugim razčisti osebni odnos do življenja, umiranja in smrti pravijo "mistiki" vseh naukov in veroizpovedi.

 

V skladu s tistim v kar posameznik veruje; verjame...

 

Mirno življenje. Spokojen odhod. Ko pride čas.

 

Lepo življenje vsem. LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za nekoga ki ne pozna Mirana,on sploh ni važen.Kdor ga pozna,mu ga ni treba predstavljati.
:palec:

 

PETE U KURAC VZEMTE SVOJE BOGOVE SABO.UMIRA MIRAN. IMA VEČ VOLJE DO ŽIVLJENJA,KOT VI VSI SKUPAJ.

PIZDA VAM BOŽJA.JE VEČ VREDEN KOT VI VSI SKUPAJ.

ce ma clovk neki za bogove, zkj je pol "prizadet" in ce je "prizadet", zkj jih se ima za bogove?

nda, kolk je zivljenje dragoceno..., traja le droben trenutek vecnosti... po en stran je pa sploh ironija zivet, ker je tko lepo in vsemogocno... in k clovk to (ne glede na kaksne nacine) spozna, jp, se navadno "ustrasi"... in se zacne "borit"... smrt & rojstvo: vse-eno...

!...telo ni Ti...!

nj mu umiranje ne vzame volje! :vragec: xsrcx

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gre za odnos posameznika do umiranja in smrti.

 

Pokojni metropolit Alojzij Šuštar je "odšel" spokojno. Spravljen s seboj in svetom.

 

Dalaj Lama je nekoč izjavil. Da je radoveden, kako bo. Da si pa želi oditi spokojno, ko pride čas.

_________

 

Tale odnos zdravnice do umirajočega... NI bil ravno spoštljiv v odnosu na etiko medčloveških odnosov:

 

http://24ur.com/naslovnica/novice/slovenij...704_3101209.php

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...