Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

Mogoče je Tomažev tudi dokaj avtentičen, ampak rečt, da Tomažev uči, da cerku ni potrebna, za razliko od ostalih štirih, je pa mal naivno. Tudi v ostalih najdemo besede kot so "Jaz sem luč sveta"

 

Po mojem ni point v "jaz sem luč", ampak v "Razcepi les in jaz bom tam. Dvigni kamen in našel me boš.", kar pomeni, da je božja zavest vseprisotna in da ne rabiš cerkve kot posrednika, da prideš njo v stik.

 

če pa vzameš citat "Jaz in Oče sva eno", je pa nekako tud jasno kaj pomeni "Jaz sem pot, resnica in življenje; nihče ne bo prišel k Očetu, razen z Menoj."

Oče ali ljubezen je osnovno življenje vsega življenja; kdor se ne vrne k temu živemu praviru vsega življenja, ostane mrtev in si ne more pridobiti življenja nikjer drugje. Samo z življenjem po Jezusovem nauku se doseže večno življenje za duha in dušo.

 

Pizda Emanuel, mam eno drugačno teorijo. Ker gre za gradivo za mojo novo knjigo, o tem zaenkrat raje nebi na forumu. Ti bom pa ob priliki poslal na mail. Me prav zanima, kaj boš rekel ...

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla Emanuel

 

Jst mislm, da ti Boga mal podcenjuješ. Bi blo simpl ja, če bi blo za nebesa dost imet vero v Boga. Ker, verovat v Boga, celo zelo iskreno, je enostavno. A to vero je potrebno živeti. Nekdo, ki veruje, obenem je pa poln napuha, zamerljivosti, zajedljivosti, sovraštva, nesprejemanja različnih..., ta vere ne živi. Nekdo drugi, ki za Boga še ni nikoli slišal, živi pa sprejemanje drugih takih kot so, brez napuha, sovraštva, obsojanja..., ta vero živi, pa čeprav nima pojma o Bogu in se ima za ateista. Kdo od njiju bo prišel v nebesa /karkoli to že je/?

 

xsrcx

:palec: :palec: :palec:

 

tole premišljanje je pa za pozdravit,dodala bi samo tole,da ne obstajajo ljudje,ki so zapisani v drugem delu{namreč brez Boga}lp

Ti res vse veš! Ne vem, zakaj te ne izvolijo za predsednico, proglasijo za svetnico in ne vem kaj še vse. A lahko dopustiš možnost, da se tud ti motiš? Nihče ni nezmotljiv, tko da...mal se s prestola dol spust. xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne sprašuj Boga o poti v nebo - pokazal ti bo najtežjo.

Oscar Wilde

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vsekakor ne rabimo nobene cerkve,da hodimo oziroma pridemo,do nebeškega očeta ,v vsakem primeru pa na nobeni poti nikakor ne moremo brez Jezusa,on je temelj in nobena pot razen z njim ne vodi nikamor,seveda pa mnogi to negirajo ,predvsem Jehove priče,ki pravijo ,da je bil Jezus eden izmed nad angelov in s tem popolno izkrivljajo svojo poslanstvo,evangeliji so 4.in imajo pri krisjanih vsak svojo vlogo,daleč najlepši pa je Janezev evangelij,ki nas uči.oziroma nam prikazuje vero v osebvega Odrešenika lp

 

vsekakor ne rabimo nobene cerkve,da hodimo oziroma pridemo,do nebeškega očeta ,v vsakem primeru pa na nobeni poti nikakor ne moremo brez Jezusa,on je temelj in nobena pot razen z njim ne vodi nikamor,seveda pa mnogi to negirajo ,predvsem Jehove priče,ki pravijo ,da je bil Jezus eden izmed nad angelov in s tem popolno izkrivljajo svojo poslanstvo,evangeliji so 4.in imajo pri krisjanih vsak svojo vlogo,daleč najlepši pa je Janezev evangelij,ki nas uči.oziroma nam prikazuje vero v osebvega Odrešenika lp

Bog namreč svojega Sina ni poslal na svet,da bi svet sodil,ampak ,da bi se svet po njem rešil.{JAN.ev3,17}

 

:palec: :palec: :palec:

Ti res vse veš! Ne vem, zakaj te ne izvolijo za predsednico, proglasijo za svetnico in ne vem kaj še vse. A lahko dopustiš možnost, da se tud ti motiš? Nihče ni nezmotljiv, tko da...mal se s prestola dol spust. xrolleyesx

pikica zdravo,poglej punca,jaz nisem na nobenem piedestalu,nikoli ne bom svetnica in ne vem vsega,mogoče poizkusiš z debato,če ti to dovoli tvoj ponos lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bog je dal svojega edinega sina,da je umrl na golgoti v velikih mukah,bil je zasramovan ,popljuvan,na koncu so odredili,da se vsem,ki so umrli na križu strejo noge,no edino Jezus tega ni bil deležen,pač pa ga je na koncu vojak prebodel s sulico v bok in tu se da razbrati,kakšen je odnos do kristjanov tudi v današnjem času lp
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: Kak se da iz tega razbrati odnos do kristjanov?

 

Men se pa zdi, ko kdaj preberem tu mal kaj citiraš, da je krščanstvo apriori proti drugače verujočim in mislečim......ker izhaja, da smo vsi drugi razn kristjanov izgubljeni.....samo vaša pot je prava pot. xrolleyesx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: Kak se da iz tega razbrati odnos do kristjanov?

 

Men se pa zdi, ko kdaj preberem tu mal kaj citiraš, da je krščanstvo apriori proti drugače verujočim in mislečim......ker izhaja, da smo vsi drugi razn kristjanov izgubljeni.....samo vaša pot je prava pot. xrolleyesx

tudi vsi iz krščanstva,se ne bodo rešili,rešili se bomo le tisti,ki smo sprejeli Jezusa Kristusa v srce in s pomočjo Svetega Duha,ki obstaja kot bog SVETI DUH,ter seveda z vero,ki nam je bila navržena zastonj,vse to je odplačano s smrtjo gospoda JEZUSA,

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ahjej, k je tko lepo slišat pa to prebrat, dokler ne pomisliš, da je wildić položil svoje domneve v usta Vsemogočnega.

Po domače, ne sprašuj, ma jzt ti bom pa dal odgovor.

In učili so me, da ni referenčne točke, tko da ma vsak prow svoj prow.Je prow?!

 

xcivx

 

Je prow. :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dodala bi še,da ,ko sem slučajno prebrala spodnjo temo o osamljenosti,ki jo je začela Kapica,se mi je utrnila misel,da če si z gospodomJezusom SE TI POPOLNA PRAZNINA enostavno ne more zgoditi lp
lepo, da si "zdruzila" ""prblizn 5 in 2007 letno zgodovino"" :palec:

 

danes je slab dan,vsi so doma na toplem,lepo je
a ce si z gospodom, se ti pa slabi dnevi se vseen lahk zgodijo? :inocent:

 

In učili so me, da ni referenčne točke, tko da ma vsak prow svoj prow.Je prow?!
eh kje... ni prov, sploh... ti je to prov? x:Dx

......DOBR JE........

 

xsrcx

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

KAPICA,lepo da se pokažeš,slabo vreme je ,zato človek nima toliko elana,kot ob lepih dnevih,to sem mislila,drugače pa je z gospodom vedno lepo,lahko ga vedno kaj vprašaš,predvsem ga lahko prosiš za mnogo stvari,imej se lepo
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Krščanstvo kot nauk je super. Ima par zanimivih resnic. Ki pa so nažalost prirejene za um in inteligenco ter čistost ljudi izpred več tisoč let. Kaj to pomeni ? To pomeni, da je v svojem nauku okleščen globje vsebine resničnosti. Kar ne pomeni, da je nečist. Sporočilnost je čista - vendar se nanjo lepi fraza -> včasih je bolje ne vedeti. Spet kaj to pomeni ? To pomeni, da jahaški konj pride na cilj tudi, če ne vidi levo ali desno. Prav nič slabega s tem ne mislim.

 

Vendar le. Današnji časi ponujajo dva ekstrema. Eden se nagiba h čistosti. Drugi pa vedno bolj strmi k zlu. Zej včasih je bilo pač tako, da so ljudje bili še bolj nerazgledani in so bolj slepo verovali v stvari. Dan danes je naše informacijsko polje mnogo bolj razširjeno in osveščeno. Kar mogoče vpliva na povečanje ekstrema. Kam tukej pade Jezus. Človek resda lahko zapre oči in teče po jahaški progi kot konj s priloženimi navodili - vendar le zaradi širine informacisjkega polja, izboljšanja astralnega vida, večje odprtosti tretjega očesa, notranje iskrivosti in raziskovalnosti obstoječih in prihajajočih generacij človek težko verjame na tak slep način. Seveda Jezus vodi svojo pot vendar le to ni pot posameznika to je le roka iz neba. Jezus ne bo nikogar odrešil. Vsak se bo odrešil sam. S svojim lastnim spoznanjem o tem kdo je in kakšna je njegova vloga. Glede na notranji razplod in napredek za katerega verjamem, čutim, vidim da se dogaja je enolična usmerjenost znotraj nekih konceptov vere zame napačna. In jo mirno lahko poimenujem usmerjanje sicer naravnega toka. Resda se strinjam, da je usmerjanje tega naravnega toka še vedno potrebno vendarle Jezus se umika in pridružuje posamezniku znotraj njegovega lastnega odkritja - kjer ima vsaka pot svoj lasten zaključek in vendarle skupnega. Ne ne govorim o nebeškem kraljestvu. Pač pa manifestacij Univerzalnega načrta na Zemlji katerega del je tudi Jezus. Ta manifestacija pa se dogaja kot sproten in naraven prehod naše zavesti.

 

Ni smisla in tudi ne logike, da Zemljo omejimo na spoznanje ali še slabše ' verjetno resnične ' zapise o Jezusu.

Kaj čem rečt je, da se ljudje rojevajo z drugačnimi lastnostmi in bolj odprtimi energijami in vidijo usmeritev brez Jezusa in Boga o katerem tu menda govrimo. Kot, da bi reku, da se nekateri pametni rodijo. Lahko, da potem pozabijo ali bodo pozabili vendar, ko se bodo spomnili bo energija lastne usmeritve nadomestila vse ostale, ki so zgolj v pomoč.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Krščanstvo kot nauk je super. Ima par zanimivih resnic. Ki pa so nažalost prirejene za um in inteligenco ter čistost ljudi izpred več tisoč let. Kaj to pomeni ? To pomeni, da je v svojem nauku okleščen globje vsebine resničnosti. Kar ne pomeni, da je nečist. Sporočilnost je čista - vendar se nanjo lepi fraza -> včasih je bolje ne vedeti. Spet kaj to pomeni ? To pomeni, da jahaški konj pride na cilj tudi, če ne vidi levo ali desno. Prav nič slabega s tem ne mislim.

 

Vendar le. Današnji časi ponujajo dva ekstrema. Eden se nagiba h čistosti. Drugi pa vedno bolj strmi k zlu. Zej včasih je bilo pač tako, da so ljudje bili še bolj nerazgledani in so bolj slepo verovali v stvari. Dan danes je naše informacijsko polje mnogo bolj razširjeno in osveščeno. Kar mogoče vpliva na povečanje ekstrema. Kam tukej pade Jezus. Človek resda lahko zapre oči in teče po jahaški progi kot konj s priloženimi navodili - vendar le zaradi širine informacisjkega polja, izboljšanja astralnega vida, večje odprtosti tretjega očesa, notranje iskrivosti in raziskovalnosti obstoječih in prihajajočih generacij človek težko verjame na tak slep način. Seveda Jezus vodi svojo pot vendar le to ni pot posameznika to je le roka iz neba. Jezus ne bo nikogar odrešil. Vsak se bo odrešil sam. S svojim lastnim spoznanjem o tem kdo je in kakšna je njegova vloga. Glede na notranji razplod in napredek za katerega verjamem, čutim, vidim da se dogaja je enolična usmerjenost znotraj nekih konceptov vere zame napačna. In jo mirno lahko poimenujem usmerjanje sicer naravnega toka. Resda se strinjam, da je usmerjanje tega naravnega toka še vedno potrebno vendarle Jezus se umika in pridružuje posamezniku znotraj njegovega lastnega odkritja - kjer ima vsaka pot svoj lasten zaključek in vendarle skupnega. Ne ne govorim o nebeškem kraljestvu. Pač pa manifestacij Univerzalnega načrta na Zemlji katerega del je tudi Jezus. Ta manifestacija pa se dogaja kot sproten in naraven prehod naše zavesti.

 

Ni smisla in tudi ne logike, da Zemljo omejimo na spoznanje ali še slabše ' verjetno resnične ' zapise o Jezusu.

no,rada bi nekaj dodala,najprej ti odgovorim,da so sporočila,katere pošilja vsakemu gospod Jezus včasih zelo težko razumljiva ali pa sploh ne,tudi sveto pismo kot tako je težko razumljivo,ker je v njem veliko simbolike,vse pa sicer na podlagi resnic,res je ,da je na svetu čedalje več zla in hudobije in kdor bere ve kaj to pomeni in Jezus nas bo odrešil in nas pripeljal k nebečkemu očetu,le-ta mu je namreč Jezusu dal popolno oblast in stvari se poklapajo že sedaj in kot je pisano vse se dobi zastonj,vse dobi človek,ki prosi gospoda Jezusa,saj on je ja v končni fazi zastavil svoje živlenje za nas,kako bi nas pustil na cedilu hvala ti za midli KUVRTAT

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se opravičujem MISLI

če pa dodam še k prejšnjemu razmišljanju,tudi mi svoje otroke pripravljamo,da bodo enkrat vse prevzeli,da bodo odšli v svet in ,da bomo mirni,ker smo jih dobro vzgojili,tudi mi svojemu otroku veliko obljubimo in mu tudi izpolnemu,ker jih imamo radi lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo prepis dela knjige Vizija in Glas (Alister Crowley, ki je btw bil Satanist in se je ukvarjal z Duhovnim Satanizmom - kar nima veze z modernim satanizmom in podobnimi čira čarami. Btw jaz nisem Satanist ), ki se je meni po moji čutni naravi prikazala kot sporočilno resnična, čeprav mi pri več kot polovici ni bilo čisto jasno kaj, kako in zakaj.

 

 

KRIK 11. ETIRA

 

U kameu se odmah pojavljuje Mesečeva Kamenja ( magični kvadrat ) . Ona je savijena; iza nje se pojavljuje ogroman Skup Anđela. Okrenuti su leđima prema meni ali vidim kako in je sjajno oružje, a to su kopja i mačevi. Na šlemovima i na petama imaju krila; obučeni su od glave do pete u uklop , a najmanji od njihovih mečeva je kao oluja munja. najmanje od njihovih kopalja je poput ogromnog mlaza vode. Na njihovim štitovima si oči Tetragramatona, sa krilima od vatre - bela, crvena, crna, žuta i plava. Bočno od njih su ogromne čete slonova a iza njih je njihova meteorska artiljerija. Oni koji sede na slonovima naoruženi su gromovima zevsa. Međžutim u čitavoj toj gomili nema nikakvog kretanja. Pa ipak, oni se ne oslanjaju na oružje, več su napeti i budni. A između mene i njih je Bog Šu, koga ranije nisam video, jer njegova sila ispunjava čitav Etir. I zaista njegov oblik nije vidljiv. Niti se on ne javlja vidovnjaku kroz neko od njegovih čula; on se više podrazumeva nego što je izražen.

 

Primečujem, da ovu močnu armiju čuvaju trđave, devet močnih kula. od čelika na međama Etira. Sve kule seu pune ratnika u srebrnim oklopima. Nemoguče je opisati ovo osečanje napetosti; oni su kao veslači koji čekaju pucanj iz pištolja. Vidim, da mi sa svake strane stoji po jedan Anđeo; ne, ja stojim u sred mnoštva naoružanih Anđela, a ispred mene stoji njihov kapetan. I on je u srebrnom oklopu; a oko njega, pripijen uz njegovo telo je uskovitalni vetar, koji tako brzo duva, da bi se o njega razbilo svaki udarac usmeren protiv kapetana.

 

A on mi se obrača ovim rečima: pogledaj močnu stražu protiv užasa stvari, brzinu Najuzvišenijeg legije večne budnosti;to to su oni koji paze i čuvaju stražu dan i noč kroz eone. U njima je sva snaga Moćnog, pa ipak se ne miče ni pero na krilima sa njihovih šlemova. Pogledaj temelje Svetog Grada, nejgove kule i bastione! Pogledaj armije svetlosti uperene protiv najdubjeg Bezdana ( Bezdan pomeni Brezno ali po krščanski izpovedi Pekel ) protiv užasa praznine i zlobe Horonzona ( Horonzon je Krščansku Satan, Hudič karkoli hočete ). Pogledaj kako je puna divljena mudrost Majstora , što je postavio sovju postojanost u lutajuči Vazduh i u promenljivi Mesec. U purpurnom bljesku munje On je ispisao reč Večnost, a u krilima lastavice naimenovao je odmor. Puta tri i puta tri i puta tri je ojačao temelje protiv zemljotresa koji je tri. Jer u brojuu devet je promenljivost brojeva dovedena do nule. jer, ma kojim borjem, da ga pokriješ on je nepromenjen.

Ove se stvari govore onome koji razume a to je oklop na grudima slona ili prsni oklop anđela ili oklop na kulama od čelika. Pa ipak je je ova močna armija pripremljena samo za odbranu, a onaj koji pređe liniju obrane neka se ne nada njihovoj pomoči. x;)x

 

Pa ipak, onaj koji razume mora poči u najdubiji Bezdan, i tamo mora govoriti sa onim koji je postavljen iznda četvorostrukog terora, Prinčevima Zla, čak i sa Horonzonom, tim moćnim đavolom koji naseljava najdubiji Bezdan. A sa njim niko ne može razgovarati , niti ga razumeti, osim sluga Babilon

Pogledaj ! Srce čovekovo niti njegov um ne mogu ovo, da shvate; jer bolest tela je smrt, a bolest srca je očajanje, a bolest uma je ludilo. Ali u njadubijem Bezdanu je bolest težnje i bolest volje, i bolest suštine svega, i nema ni reči ni misli gde se odražava lik njegovog lika. A onaj koji prođe u najdubiji Bezdan, osim ako je od onih koji razumeju, pruža ruke, i saginje vrat, u lance Horonzona. I poput đavola hoda zemljom, besmrtan, i uništava cveće na zemlji, i zagađuje sveži vazduh, i truje vodu; a vatru koja je prijatelj čoveka , i zalog njegovih težnji, videvši da se ona uvek uzdiže poput piramide , i videvši da ju je čovek ukrao u šupljoj cevi sa Neba, čak je i tu vatru razorio, i pretvorio u ludilo, i groznicu, i uništenje. A ti, koji si gomilica suve prašine u gradu piramida, moraš razumeti te stvari.

 

A sada se nešto dešava, što nažalost predstavla potpunu besmislicu; jer je Najdubiji Bezdan napao Etri koji predstavlja temelj svemira, i jedini način, da to opišem jeste, da kažem, da se svemir potresao. A svemir se nije potresao. I to je tačna istina; tako da to predstavlja uvredu za racionalan um koji tumači ove duhovne stvari; ali budući, da je izvežban da sluša, on odbija ono što razume. Jer racionalni um odista razmišlja ali nikada ne dostiže Razumevanje; ali Vidovnjak je od onih koji razumeju.

 

Anđeo kaže: Pogledaj. On je ustanovio Svoje milosrđe i svoju moć i Svojoj moči je dodao pobedu, a Svome milosrđu je dodao sjaj. I sve ove stvari uredio je u lepoti, i čvrsto ih postavio na Večitu Stenu, i na nju je pričvrstio Svoje kraljestvo kao biser ( Malkut ali Kraljestvo Zemlje ) koji je postavljen u dragulj od šezdeset i dvanaest bisera. I ukrasio ga je sa Četiri Sveta živa Biča kao Stražarima, i tu je urezao pečat pravičnosti i izglačao ga je vatrom Svoga Anđela i rumen Njegove ljupkosti ga obaveštava , i radošču i duhom mu je razgalio srce, i ta srž je Tajna njegovog biča, i tu je Njegovo ime Generacija. A njegova postojanost nosi broj 80, jer cena toga je Rat.... itd.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa kdo bo to bral :xx!:
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

danes je slab dan,vsi so doma na toplem,lepo je

:eek: ...božji otroci ne rabte delat? :inocent: Mamljivo x:px x:o)x

 

No, zdaj k smo neverniki s tlake pršli, pa nam je bog sončka dal..... x:)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bog je dal svojega edinega sina,da je umrl na golgoti v velikih mukah,bil je zasramovan ,popljuvan,na koncu so odredili,da se vsem,ki so umrli na križu strejo noge,no edino Jezus tega ni bil deležen,pač pa ga je na koncu vojak prebodel s sulico v bok in tu se da razbrati,kakšen je odnos do kristjanov tudi v današnjem času lp

 

Jah madona, na svetu se dogajajo še hujše stvari, kot pa je bilo pribitje Jezusa na križ. Tko da pretiravaš. Je to zgodovinski dogodek, ampak meni to nima kakega velikega pomena. Tudi ostali moramo veliko žrtvovati, nekateri dajo celo svoje življenje, da rešijo druge itd. Big deal. Tak je ta svet. Krut.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jah madona, na svetu se dogajajo še hujše stvari, kot pa je bilo pribitje Jezusa na križ. Tko da pretiravaš. Je to zgodovinski dogodek, ampak meni to nima kakega velikega pomena. Tudi ostali moramo veliko žrtvovati, nekateri dajo celo svoje življenje, da rešijo druge itd. Big deal. Tak je ta svet. Krut.

ja res je,da se dogajajo hude stvari,me pa zanima kaj si se ti konkretno žrtvovala in koga poznaš,da je umrlj namesto nekoga drugega ali so to same floskule lep popoldan ti želim

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja res je,da se dogajajo hude stvari,me pa zanima kaj si se ti konkretno žrtvovala in koga poznaš,da je umrlj namesto nekoga drugega ali so to same floskule lep popoldan ti želim

 

Jah očitno ti poznaš edino osebo: Jezusa.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...