Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

Dolgas je nesposobnost uma razumeti napisano brez besed in notranjega premlevanja. Kar me pripelje do tega, da bi mi rad povedal, da si neumen xcivx

:vragec:

 

tipichno rdechkarsko sprenevedanje....ops....zajebu.....kroulijevsko....no ja....stanistichno

aja....a lahko napishesh prevod zgornjoh dveh postou?....plizzz....ker me res zanima tole enoumje

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Medtem ko so pa vse religije zmotne. So korenine zla.

Hm, tak zgleda. Ne vem sicer ali so religije zmotne.........so pa ziher zmotne stalne zlorabe religij in težnja nadvlade religijie nad drugimi religijami......nesprejemanje drugih, enoumje, ki ga sicer očitajo drugače mislečim......pismo, k aakhut. x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, tak zgleda. Ne vem sicer ali so religije zmotne.........so pa ziher zmotne stalne zlorabe religij in težnja nadvlade religijie nad drugimi religijami......nesprejemanje drugih, enoumje, ki ga sicer očitajo drugače mislečim......pismo, k aakhut. x:Dx

:vragec:

 

pismo....vasha 40 in vech letna vladavina.... :vio: xrolleyesx :xx!:

muslije dat za hrano prashichem,

newage-arje poslat jarke kopat,

komunjaze v fojbe,

vegetarjance pa v pasje brikete predelat...

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

aja....a lahko napishesh prevod zgornjoh dveh postou?....plizzz....ker me res zanima tole enoumje

 

zlomk....tralala

 

 

Sicer ne vem, če bi ti verjel ampak naj ti bo -> bistvo napisanega.

 

I slava onome koji od moga ždrela napravio prolaz za svoji strelu istine i mesec za svoju čistotu -> Slava tistemu, ki je skozi mojo pojavo ( mojega žrela ), ker on ( njegovo žrelo ) je le čuvaj najvišje vizije vseh človeških veroizpovedi ( tudi te katere del je Crowley ). Torej slava tistemu, ki mu je uspelo skozi moje žrelo narediti prehod za svojo strelo resnice ( svojo vizijo resnice ) in mesec za svojo čistost ( rojstvo za svojo čistost ).

 

Vsak človek, ki kot del svoje vizije napiše, da je tudi njegova vera samo iluzija njegovega uma pri meni nekaj pomeni. Le tak človek ima namreč moč za svojo vizijo resnice in rojstvo svoje čistosti. Od življenja dano. Kar pomeni, da spregleda preko slike, ki mu jo je vrinil svet.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Si mislu...12 let na 50let podlage...... rečt, aakhut? :inocent: x:Dx To še ni nič......zdajšnja vlada pa pomen oblast treh let na več 100 let podlage. xcivx x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sicer ne vem, če bi ti verjel ampak naj ti bo -> bistvo napisanega.

 

I slava onome koji od moga ždrela napravio prolaz za svoji strelu istine i mesec za svoju čistotu -> Slava tistemu, ki je skozi mojo pojavo ( mojega žrela ), ker on ( njegovo žrelo ) je le čuvaj najvišje vizije vseh človeških veroizpovedi ( tudi te katere del je Crowley ). Torej slava tistemu, ki mu je uspelo skozi moje žrelo narediti prehod za svojo strelo resnice ( svojo vizijo resnice ) in mesec za svojo čistost ( rojstvo za svojo čistost ).

 

Vsak človek, ki kot del svoje vizije napiše, da je tudi njegova vera samo iluzija njegovega uma pri meni nekaj pomeni. Le tak človek ima namreč moč za svojo vizijo resnice in rojstvo svoje čistosti. Od življenja dano. Kar pomeni, da spregleda preko slike, ki mu jo je vrinil svet.

:vragec:

 

ok

ti govorish o individualni resnici....jaz pa zagovarjam bozhjo

 

zlomk....tralala

 

Si mislu...12 let na 50let podlage...... rečt, aakhut? :inocent: x:Dx To še ni nič......zdajšnja vlada pa pomen oblast treh let na več 100 let podlage. xcivx x:Dx

:vragec:

 

to she ni nch

chak chez 100 let k bo 103 na 100 podlage... x^x x^x x^x

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, tak zgleda. Ne vem sicer ali so religije zmotne.........so pa ziher zmotne stalne zlorabe religij in težnja nadvlade religijie nad drugimi religijami......nesprejemanje drugih, enoumje, ki ga sicer očitajo drugače mislečim......pismo, k aakhut. x:Dx

 

Religija sama po sebi ne obstaja. Nardijo jo ljudje, ki vanjo varujejo, jo interpretirajo, osmislijo....Zato religija je takšna, kot so ljudje, ki vanjo verujejo.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

ok

ti govorish o individualni resnici....jaz pa zagovarjam bozhjo

 

Ojoj. A ti misliš, da je tvoja ali moja individualna resnica ločena od Božje ? a ti božanski načrt kaj pomeni. A misliš, da je božanski načrt verjetje v Jezusov nauk in pot v nebesa.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojoj. A ti misliš, da je tvoja ali moja individualna resnica ločena od Božje ? a ti božanski načrt kaj pomeni. A misliš, da je božanski načrt verjetje v Jezusov nauk in pot v nebesa.

:vragec:

 

ojoj...a ti mislish, de je bozhji nachrt se ga zadevat s heroinom?...zram pa magijo furat?.. :xx!: :xx!: :xx!:

 

zlomk...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Religija sama po sebi ne obstaja. Nardijo jo ljudje, ki vanjo varujejo, jo interpretirajo, osmislijo....Zato religija je takšna, kot so ljudje, ki vanjo verujejo.

Bog nam pomagaj! x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojoj. A ti misliš, da je tvoja ali moja individualna resnica ločena od Božje ? a ti božanski načrt kaj pomeni. A misliš, da je božanski načrt verjetje v Jezusov nauk in pot v nebesa.

tule je polno vsakršnje filozofije ,kontradikcije in nasploh negacija negacije,nisi se sposoben zbrati,misliš,da nas vodi okrog žepa v.... tu si pa ti

 

Bog nam pomagaj! x:o)x

boš morak kaj drugega še postoriti,kot samo ,najprej si izbori pogoje

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tule je polno vsakršnje filozofije ,kontradikcije in nasploh negacija negacije,nisi se sposoben zbrati,misliš,da nas vodi okrog žepa v.... tu si pa ti

boš morak kaj drugega še postoriti,kot samo ,najprej si izbori pogoje

 

Ok ne razumem. kaj bi rada povedala, da je narobe z mano. Razen tega, da ne verjamem puhlo v vsako napisano knjigo ?

 

A si že vprašala jezusa kaj pravi o svojem življenju ? a sam iz knjige bereš ?

 

In jaz prav nič ne misli, da kdo kogar koli vodi. To samo ti fantaziraš glede nato kaj pišem. Lej zej bom nesramen -> stvar navade

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Npr.....pomagaj si sam in bog ti bo pomagal? :inocent: xokkx

a obvladaš kaj vprašaš a sprasuješ,da ti mineva čas,vidim,da ga imaš ogromno

 

Ok ne razumem. kaj bi rada povedala, da je narobe z mano. Razen tega, da ne verjamem puhlo v vsako napisano knjigo ?

 

A si že vprašala jezusa kaj pravi o svojem življenju ? a sam iz knjige bereš ?

 

In jaz prav nič ne misli, da kdo kogar koli vodi. To samo ti fantaziraš glede nato kaj pišem. Lej zej bom nesramen -> stvar navade

priznam,da si močan na besedi ki je bila najprej pri Gospodu,tudi počneš lahko kar hočeš,tudi ADAM jezačel podobno kot ti v vrtu Getsemane

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Veš kaj. Ti si na poti na kateri ti ne more uspeti razvit svoj osebnostni jaz na način, da bi izviral iz tebe. Torej tvojega notranjega spoznanja o tem svetu - tukaj in sedaj. Torej ali izbereš, da je Jezus predstavnik tvojega osebnostnega jaza ali pa spoznaš/dovoliš/izkusiš samega sebe kot predstavnika svojega osebnostnega jaza. Ne to ne pomeni, da si bog ali kaj podobnega. To samo pomeni, da zaživiš znotraj svojega pravega resničnega bitja. To je tistega kjer bog nima oblike, besede, značaja česar koli ampak vseeno je. Neopisljiv enak za vsakega in za vsakega drugačen. Ja ?

 

Torej že kot otrok sem razmišljal o neumnih ljudeh, ki pozabljajo na neka živa bitja na oni strani vesolja in pridigajo o Bogu in Jezusu in se s tem egocentrično obračajo vase. Kot, da je zemlja še vedno samo ravno ploskev x;)x Lej še enkrat bom nesramen; zadnji stavek in mežik je samo namig o nategu. O egocentralizaciji človeške rase v slepo verovanje. Ne v napačno. Ampak slepo. Pomisli kakšna je teža takšne naše kolektivne preteklosti. Kakšen je naš strah pred božjo kaznijo.

 

Če bi ti vedela kolk oblik ima strah pred božjo kaznijo in koliko Namenov. Ha ha. Potem nebi meni klobasala o ADAMU - to sem še za prej nesramen, zgorej ni blo dost.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a obvladaš kaj vprašaš a sprasuješ,da ti mineva čas,vidim,da ga imaš ogromno

Haha, to mi reče nekdo, ki čas trati s citiranjem svetega pisma in polapismenimi posti x:o)x Od jutra do večera. Neverniki pa delamo. x:Dx xcivx

 

Dans maš ob 23.00 na LJ1 omizje o svetem pismu..... x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Haha, to mi reče nekdo, ki čas trati s citiranjem svetega pisma in polapismenimi posti x:o)x Od jutra do večera. Neverniki pa delamo. x:Dx xcivx

 

Dans maš ob 23.00 na LJ1 omizje o svetem pismu..... x;)x

glej,da boš gledal

 

Veš kaj. Ti si na poti na kateri ti ne more uspeti razvit svoj osebnostni jaz na način, da bi izviral iz tebe. Torej tvojega notranjega spoznanja o tem svetu - tukaj in sedaj. Torej ali izbereš, da je Jezus predstavnik tvojega osebnostnega jaza ali pa spoznaš/dovoliš/izkusiš samega sebe kot predstavnika svojega osebnostnega jaza. Ne to ne pomeni, da si bog ali kaj podobnega. To samo pomeni, da zaživiš znotraj svojega pravega resničnega bitja. To je tistega kjer bog nima oblike, besede, značaja česar koli ampak vseeno je. Neopisljiv enak za vsakega in za vsakega drugačen. Ja ?

 

Torej že kot otrok sem razmišljal o neumnih ljudeh, ki pozabljajo na neka živa bitja na oni strani vesolja in pridigajo o Bogu in Jezusu in se s tem egocentrično obračajo vase. Kot, da je zemlja še vedno samo ravno ploskev x;)x Lej še enkrat bom nesramen; zadnji stavek in mežik je samo namig o nategu. O egocentralizaciji človeške rase v slepo verovanje. Ne v napačno. Ampak slepo. Pomisli kakšna je teža takšne naše kolektivne preteklosti. Kakšen je naš strah pred božjo kaznijo.

 

Če bi ti vedela kolk oblik ima strah pred božjo kaznijo in koliko Namenov. Ha ha. Potem nebi meni klobasala o ADAMU - to sem še za prej nesramen, zgorej ni blo dost.

daj poznam takšnele ptičke kot si ti,nabite z ezoteRIKO potem so ,pa kot mali mucki prišli k JEZUSU

 

:vragec:

 

no, no....

predvsem je bila EVA tista....

 

zlomk....tralala

TI PA TAKO ALI TAKO NIMAŠ POJMA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

glej,da boš gledal

daj poznam takšnele ptičke kot si ti,nabite z ezoteRIKO potem so ,pa kot mali mucki prišli k JEZUSU

TI PA TAKO ALI TAKO NIMAŠ POJMA

Oprosti micika - jaz in ezoterika imava bolj malo skupnega. Ravno toliko, da se poznava. Res pa ne vem kje si ti sploh ezoteriko našla. Spet fantaziraš ?

 

Še enkrat moj otrok je poleg matere in očeta imel in še vedno ima tudi Mater in Očeta - kar pa nima veze s krščanstvom. Enostavno ga ne zavoham. Ima pa ogromno veze s prasilo. Naravno usmerjenostjo Kozmosa znotraj človeka, ki deluje sama brez racionalne vednosti ega. To je edino meni otipljivo vodilo.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

glej,da boš gledal

daj poznam takšnele ptičke kot si ti,nabite z ezoteRIKO potem so ,pa kot mali mucki prišli k JEZUSU

 

Strah pred kaznijo. Tako močan, da človeka skupaj potegne na vznoter v njabolj šibko točko njega samega. Ja strah pred kaznijo brez pravega pomena. Kjer se pomen sam zase najde x;)x

 

No ja recimo, da so stvari take kot morajo bit.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Strah pred kaznijo. Tako močan, da človeka skupaj potegne na vznoter v njabolj šibko točko njega samega. Ja strah pred kaznijo brez pravega pomena. Kjer se pomen sam zase najde x;)x

 

No ja recimo, da so stvari take kot morajo bit.

STRAH JE TEBE NITI NORMALNO SE NE MORAŠ POGOVARJATI

 

STRAH JE TEBE NITI NORMALNO SE NE MORAŠ POGOVARJATI

PA PRAVIŠ,DA SE MENE NE DA BRATI

 

STRAH JE TEBE NITI NORMALNO SE NE MORAŠ POGOVARJATI

PA PRAVIŠ,DA SE MENE NE DA BRATI,saj samo prepisujem kot,vse ostalo pa ti veš,kako spravljaš skupaj o ezoteriki ne pišeš,o kristjanih tudi,morebiti o nekem peklu,pa še to ne veš kaj pišeš

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

STRAH JE TEBE NITI NORMALNO SE NE MORAŠ POGOVARJATI

 

Hmm ne vem no. Kaj sem ti pa zej naredu, da se moraš dret. Se mi zdi, da tebe Jezus včasih malo zapusti. Ali pa ti njega. Še dobro, da je njegova dobrota večna in srce neskončno. In to ti resno pravim, ker si dvolična glede na tvojo miselnost in vero. Ne morš bit tko hitr užaljena. Pa skakat iz ljubezni do Boga in Jezusa gor in dol nazaj v svoj samopomembni ego. Ker veš - jaz se ne pretvarjam in kažem, da nekje sem in nisem jaz odpru teme, ki bi širila Jezusovo ljubezen in njegovo sporočilo. To si ti odprla. Mej potem dovolj ljubezni, da prenašaš takšne in drugačne opazke.

 

Osebno menim, da te moja opazka na fantaziranje nebi smela vršt iz tira, če maš le kaj globine v svoji veri.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

glej,da boš gledal

daj poznam takšnele ptičke kot si ti,nabite z ezoteRIKO potem so ,pa kot mali mucki prišli k JEZUSU

TI PA TAKO ALI TAKO NIMAŠ POJMA

 

 

Pozdravljena MIci .Nekaj me zanima- ali ti resnično povsod vidiš greh in negativo,ali pa vsaj kdaj sprejemaš kaj, kar ne spada v sfero tvojega dojemanja ?'Tudi ne vem, čemu obsojaš drugačne izraze o bogu , božjem ali kakor koli že ...saj sama veš , da besede niso toliko močne, da bi presegle dejanja in resničnega občutenja ter usmerjenosti .

Malce se usmeri vase, potem pa sprejmi tudi ostale , pa boš / vsaj tukaj gor/ imela manj problemov z komunikacijo z ostalimi. Mene npr. pri tebi ne moti nič, le debelo gledam kako se melje v tej temi toliko otrobov, ki so že davno premleti in smotra, vsaj jaz- ne vidim . Besede so skoraj zastonj in to se tukaj zelo lepo vidi. Pa lepo bodi še dalje,

xegox :palec:

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...