Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

Hmm ne vem no. Kaj sem ti pa zej naredu, da se moraš dret. Se mi zdi, da tebe Jezus vačsih malo zapusti. Ali pa ti njega. Še dobro, da je njegova dobrota večna in srce neskončno. In to ti resno pravim, ker si dvolična glede na tvojo miselnost in vero. Ne morš bit tko hitr užaljena. Pa skakat iz ljubezni do Boga in Jezusa gor in dol nazaj v svoj samopomembni ego. Ker veš - jaz se ne pretvarjam in kažem, da nekje sem in nisem jaz odpru teme, ki bi širila Jezusovo ljubezen in njegovo sporočilo. To si ti odprla. Mej potem dovolj ljubezni, da prenašaš takšne in drugačne opazke.

 

Osebno menim, da te moja opazka na fantaziranje nebi smela vršt iz tira, če maš le kaj globine v svoji veri.

saj mene nič ne vrže iz tira,malo drugače obrnem besedo ,pa sem že s tira,ampak povej kaj povej poanto,zakaj se gre ,stagniraš in nikamor ne moreš,si bil kdaj na drugačni točki,sfilozofiraj že nekaj,džsamo moriš se vsezkozi,nobene teme,nič nisi,,,to me pa malo moti,ker takšni se izločijo,ti pa še obstajaš ,daj vendar nekaj od sebe lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj mene nič ne vrže iz tira,malo drugače obrnem besedo ,pa sem že s tira,ampak povej kaj povej poanto,zakaj se gre ,stagniraš in nikamor ne moreš,si bil kdaj na drugačni točki,sfilozofiraj že nekaj,džsamo moriš se vsezkozi,nobene teme,nič nisi,,,to me pa malo moti,ker takšni se izločijo,ti pa še obstajaš ,daj vendar nekaj od sebe lp

 

ojoj :eek:

 

No ja lahko tud rečem, da na tiru ostaneš le malce razburjena in trčena deluješ. Mislim, da so zgornji posti dovolj zgovorni.

 

Me pa zanima kako si lahko človek s poglobljeno vero v Jezusa in Boga dovoli takšno ocenjevanje ljudi na daljavo ali pa preko foruma.

Sicer imam svojo predstavo o tem. Pa jo bom zase zadržal.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljena MIci .Nekaj me zanima- ali ti resnično povsod vidiš greh in negativo,ali pa vsaj kdaj sprejemaš kaj, kar ne spada v sfero tvojega dojemanja ?'Tudi ne vem, čemu obsojaš drugačne izraze o bogu , božjem ali kakor koli že ...saj sama veš , da besede niso toliko močne, da bi presegle dejanja in resničnega občutenja ter usmerjenosti .

Malce se usmeri vase, potem pa sprejmi tudi ostale , pa boš / vsaj tukaj gor/ imela manj problemov z komunikacijo z ostalimi. Mene npr. pri tebi ne moti nič, le debelo gledam kako se melje v tej temi toliko otrobov, ki so že davno premleti in smotra, vsaj jaz- ne vidim . Besede so skoraj zastonj in to se tukaj zelo lepo vidi. Pa lepo bodi še dalje,

xegox :palec:

glede,da te ne poznam,si štejem v čast,imaš prav nikakor ne bi želela biti v ospredju,naj bo Jezus,hvala ti za opozorilo in otrobe

 

grem ura bo počasi 11 lep pozdrav vsem,mirno noč

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

grem na pir

de bom do 11ih nazaj

 

zlomk....tralala

:vragec:

 

eh

sm mislu, de bo bl polemichno

tko pa eno samo jajcanje

 

 

zlomk....tralala

ps....bi raj she ene dva sisnu

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vsem voščim lep dan,naj se vam izpolnijo želje,skratka imejte se lepo

:vragec:

 

ochitno se mi obetajo tri mladoletnice.... x:px x:px x:px

x:Dx

 

zlomk...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sejalec je šel sejat svoje seme.Ko je sejal je nekaj semena padlo na pot.Pohodili so ga in ptice in ptice neba so ga pozobale.Drugo je padlo na skalo,in ko je pognalo,se je posušilo,ker ni imelo vlage.Drugo je padlo med trnje,in.. je zrastlo z njim,ga je zadušilo.In spet drugo je padlo v dobro zemljo in pognalo ter obrodilo stoteren sad.{luk.8,5-8} lp
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

ochitno se mi obetajo tri mladoletnice.... x:px x:px x:px

x:Dx

 

zlomk...tralala

 

 

Sejalec je šel sejat svoje seme.Ko je sejal je nekaj semena padlo na pot.Pohodili so ga in ptice in ptice neba so ga pozobale.Drugo je padlo na skalo,in ko je pognalo,se je posušilo,ker ni imelo vlage.Drugo je padlo med trnje,in.. je zrastlo z njim,ga je zadušilo.In spet drugo je padlo v dobro zemljo in pognalo ter obrodilo stoteren sad.{luk.8,5-8} lp

:vragec:

 

za otroke delat je she zmeri cajt.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vidiš,da deluje,ena izmed najbolj pametnih od tebe,ŠALJIVČEK

:vragec:

 

a sm kdaj reku, de ne deluje?

matr....trapaste babe xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V resnici je nosil naše bolezni{Jezus},naložil si je naše bolečine,mi pa smo ga imeli za zadetega,udarjenega od Boga in ponižanega.On pa je bil ranjen zaradi naših prestopkov,strt zaradi naših krivd.Kazen za naš mir je padla nanj,po njegovih ranah smo bili ozdravljeni.{iza534,5}
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Kadar boste iz dveh naredili eno, kadar bo notranja stran enaka zunanji, kadar bo zgornja stran enaka spodnji, kadar boste iz moškega in ženske naredili eno bitje, da ne bo več niti moški, niti ženska, kadar boste postavili oči na mesto enega očesa, roko na mesto ene roke, nogo na mesto ene noge, eno podobe na mesto ene podobe, takrat boste vstopili v Kraljestvo."

 

Jezus ne govori, da sprejmite jezusa.Jezus govori o tem, da postanete jezus.

 

Ali ti pomeni, da si pustiš rasti dolge lase in hodiš z oslom od mesta do mesta?

no tole moram pokomentirati,čeprav te v resnici ne razumem,tako ,kot tudi Biblijo nemalokrat,bi pa vseeno rekla,da tvoja duša ni mirna,da si sicer izredno razmišljajoč,ampak si negativec ,ker tudi zablode duhovnosti ne morejo priti izdobrih ljudi,dobrim ljudem,vernim,se ne more zgoditi da bi zablodili ali pa izgubili,zgubijo se ponavadi frustrirani ljudje,ljudje,ki jih starši niso izdelali ozroma pripravili za ta svet,nasploh je blodnjak vedno večji,saj tako tudi mora biti,da ljudje vidijo kakšni ne smejo biti

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Molitve in pokora ne bodo pripeljale do odrešitve, razen, če je v osnovi spoznanje. Oboževanje, romanje, usmiljenje, žrtvovanje, izvajanje mantre in tantre dajejo omejene rezultate.

Kako lahko pričakujemo realizacijo, če nismo še dosegli poosebljanja s fizičnim telesom?"

 

"Duhovne vaje služijo očiščenju uma, ne omogočajo pa, da dosežemo božanstvo, ki predstavlja stanje zavesti dosežene s trenutnim zaznanjem resnice, ki je višja od običajne."

"Kako je mogoče, trpimo peklenske muke, preživljamo dneve v agoniji in nismo opazili, da je rešitev vseh problemov v tem?"

Raje ne reci ničesar, hvala.

spoštovani jaz res ne dosežem tvoje veličine ,ampak zakaj rušiš in dirigiraš,ti imaš torej rešitev,ti se poglabljaš,KAM si se poglobil zadnječase,v romanja ,oboževanja itd.,zakaj vsiljuješ tule neke druge stvari,imaš parcelo,in če me ne maraš za sosedo stanuj drgje in ne hodi v mojo hišo

 

spoštovani jaz res ne dosežem tvoje veličine ,ampak zakaj rušiš in dirigiraš,ti imaš torej rešitev,ti se poglabljaš,KAM si se poglobil zadnječase,v romanja ,oboževanja itd.,zakaj vsiljuješ tule neke druge stvari,imaš parcelo,in če me ne maraš za sosedo stanuj drgje in ne hodi v mojo hišo

pa tudi kaj veš ti kaj je božanstvo,kaj je molitev,navsezadnje pa sploh ne veš zakaj se gre,tudi .če boi spremljal temo bi se ti moralo sanjati ,pač pa si se mi na koncu zahvalil,da naj ne reagiram,ti ,ki prihajaš v to temo z mantarmi in podobno,,,ustvari kakšno novo zablodo in hvala ti ,ničesar ne odgovori,ker resnično ne bom odreagirala na te zablode,pa lepo se imej prijatelj lepih navad

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sejalec je šel sejat svoje seme.Ko je sejal je nekaj semena padlo na pot.Pohodili so ga in ptice in ptice neba so ga pozobale.Drugo je padlo na skalo,in ko je pognalo,se je posušilo,ker ni imelo vlage.Drugo je padlo med trnje,in.. je zrastlo z njim,ga je zadušilo.In spet drugo je padlo v dobro zemljo in pognalo ter obrodilo stoteren sad.{luk.8,5-8} lp

 

Jah taki kmetijski nasveti vedno prav pridejo. Kmetje pa danes že vedo in kako in kaj.... x;)x

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Božje ime je seme, ljubezen je voda s pomočjo katere seme vzklije, disciplina je mreža, ki ga ščiti, njiva, v kateri raste, je srce pobožnega, in kar bo dozorelo, bo blaženost. {Sai Baba}

morebiti je res,ampak jaz Sai Babe ne poznam,dočim ti bi pa lahko gospoda Jezusa,zdaj še pa moje razloži,potem gremo pa spat

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lepo si razumela ,kar tako naprej,pa ti bodo mnoga vrata odprta

 

Jah na kako kmetijsko šolo nisem šla, ampak take zadeve pa vseeno kar razumem. xDDx

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dovolj je osnovna šola

 

Ja no sej, razumljivo...

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...