Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

pervroče je zunaj čez dan,pa se ljudje kljub temu odlično zabavajo,včasih ko grem v trgovino,vidim pred njo stalno ene in iste goste,sprašujem se kje so njihove žene,otroci,nikoli niso z družino,ne hodijo skupaj,moški se tudi napijejo,preklinjajo,jaz sem drugačna,tekam za Jezusom in ni mi žal,sem srečna ,imamo tri otroke ,mož me podpira,včasih katero zapojemo,tudi v noč,večinoma pišem citate iz svetega pisma,danes zvečer pa ne,vroč a lep dan je bil,pred nami so nove preizkušnje,mirno noč vam voščim

 

Zelo znaš ocenjevati druge, Jezusa pa očitno ne poznaš.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dans menim takole; človek, ki svojo srečo in upe išče zunaj svojega srca. Tak človek skozi idejo v katero verjame idejo, ki se nahaja zunaj njega. Kar pomeni samo , da v svoji ideji ni srčen. Taka ideja se na astralu pojavlja kot projekcija nekih pobožnih želja brez prave vrednosti energije.

Stvarnik je kot lončar. Lončar ima eno roko v izdelku, drugo pa zunaj njega. Ustvarja z obema rokama, obe sta enako pomembni. Roka, ki je znotraj, ter roka, ki je zunaj, nista dva različna nasprotna principa temveč eno delo ki služi enemu cilju. Obe roki služita istemu cilju, ustvarjata isti izdelek. Samo z roko, ki je v izdelku, mojster ne more ustvarjati.

Prav tako, kot tisto, kar je položeno v srce, je pomembna tudi postava, ki je dana od zunaj in je namenjena vzgoji ljudi. In kot morata biti obe lončarjevi roki usklajeni, se mora uskladiti tudi to, kar je v človeku in tisto, kar se uči zunanje.

 

Lej pust duhovnika tam kjer je. On je bil ravno tako močan v prepričanjih kot ti. Mogoče še bolj, ker je opravljal in širil svojo vero med ljudi. In to aktivno.

 

Če ti ne potegne kaj čem reč ti pač ne.

Očitno ni bil dovol močan v prepričanju xrolleyesx

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zelo znaš ocenjevati druge, Jezusa pa očitno ne poznaš.

zdravo deklica ,a veš ,da te ne razumem kaj mi hočeš povedati,poznaš ti mene,sigurno ga bolj poznam,kot ti mene lep pozdrav in v senco pojdi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ko nekateri pišejo o zablodah v duhovnosti,se sprašujem zakaj je danes čedalje manj ljudi,kimobiskujejo cerkvene pridige,kje so ljudje ,ki bi dali popolno avtoriteto celotnemu S VETEMU PISMU,se kdo vpraša kje je napaka,namreč cerkve zapuščajo osnovo s.p.in tako izgubljajo avtoriteto
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zdravo deklica ,a veš ,da te ne razumem kaj mi hočeš povedati,poznaš ti mene,sigurno ga bolj poznam,kot ti mene lep pozdrav in v senco pojdi

 

Saj razumem, da nič ne razumeš. Misliš, da ga poznaš, vendar dvomim. Dvomim, namreč po tvojih izrečenih besedah in tvojih vrednotah, ki jih tukaj izražaš. Poznam te le toliko, kot se tukaj sama pokažeš.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj razumem, da nič ne razumeš. Misliš, da ga poznaš, vendar dvomim. Dvomim, namreč po tvojih izrečenih besedah in tvojih vrednotah, ki jih tukaj izražaš. Poznam te le toliko, kot se tukaj sama pokažeš.

z spoznanji,ki jih imam jaz,z večletnimi željami te Jezus tudi sprejme,če le prečistiš svoje srce,če priznaš,da si grešen in se predaš da te on vodi,to so najlepši trenutki mojega življenja in ne me takoj obsoditi,da je vse skupaj za lase privlečeno,želim tudi tebi podobne izkušnje in ne mi odgovoriti,da tega ti ne rabiš lep dan še naprej

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

z spoznanji,ki jih imam jaz,z večletnimi željami te Jezus tudi sprejme,če le prečistiš svoje srce,če priznaš,da si grešen in se predaš da te on vodi,to so najlepši trenutki mojega življenja in ne me takoj obsoditi,da je vse skupaj za lase privlečeno,želim tudi tebi podobne izkušnje in ne mi odgovoriti,da tega ti ne rabiš lep dan še naprej

 

No, saj imam precej podobne izkušnje. Le da jaz zase ne menim, da sem grešna, ampak nepopolna. Ter, da se trudim samostojno na tej poti do popolnosti moje biti. Morda je popolnost napačni izraz. Gre za težnjo po tem, da sem v stiku s samim seboj, uravnotežena itd. Te pa ne obsojam. Zdi se mi samo....čudaško, morda smešno. No, kakorkoli uživaj v svojem ritmu.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, saj imam precej podobne izkušnje. Le da jaz zase ne menim, da sem grešna, ampak nepopolna. Ter, da se trudim samostojno na tej poti do popolnosti moje biti. Morda je popolnost napačni izraz. Gre za težnjo po tem, da sem v stiku s samim seboj, uravnotežena itd. Te pa ne obsojam. Zdi se mi samo....čudaško, morda smešno. No, kakorkoli uživaj v svojem ritmu.

kako mi lahko določiš,da bi me lahko celo obsojala,ampak me ne obsojaš,zakaj bi me sploh obsojala,saj sem stokrat bolj čista v srcu kot ti

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kako mi lahko določiš,da bi me lahko celo obsojala,ampak me ne obsojaš,zakaj bi me sploh obsojala,saj sem stokrat bolj čista v srcu kot ti

dodala bi še,da nepopolni smo vsi,tudi grešni,za prvo ne moremo vplivat za drugo stvar pa,treba se je odpreti in priznati,se ti zdi,da lahko nosiš s sabo nešteto grehov,to je nepopolnost

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, saj imam precej podobne izkušnje. Le da jaz zase ne menim, da sem grešna, ampak nepopolna. Ter, da se trudim samostojno na tej poti do popolnosti moje biti. Morda je popolnost napačni izraz. Gre za težnjo po tem, da sem v stiku s samim seboj, uravnotežena itd. Te pa ne obsojam. Zdi se mi samo....čudaško, morda smešno. No, kakorkoli uživaj v svojem ritmu.

pa povej kakšne so tvoje izkušnje,kje si obstala,saj stvar ni tako preprosta,lahko tule pišemo in se naslajamo ob izjavah,seveda to delajo nevedni,stvar ni tako enostavna lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vprašam se zakaj tolikim ljudem povzroča beseda Jezus preglavice,zakaj ga ljudje sovražijo,zakaj se nihilistično ,nevredno obnašajo do tako pomembeih stvari Jezus je direkten oseben,zgodba o JEZUSU razvnema duhove,kdo je ta Jezus,ki mu želimo istočasno biti blizu,nekateri ali večina ,pa tako daleč lp
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Te vaše debate ne spremljam in bi komentirala samo trditev, da ljudje Jezusa sovražijo.

 

Sama še v življenju nisem slišala kletvice v zvezi z Jezusom. Če nekdo ne verjame v njegovo zgodbo, še ne pomeni, da ga sovraži. Mislim, da bi si RKC naredila veliko uslugo, če ne bi širila Svetega pisma in njegovih akterjev kot čisto resnico, ampak poučno čtivo polno metaforike, temelječo na nekaterih resničnih dogodkih in osebah.

 

Goreči zagovorniki in glasniki katere koli religije pa bi se morali zavedati, da sodelujejo v najstrejšem mrežnem marketigu, da počno to predvsem v lastno korist (pričakovanje nagrade tu ali v nebesih) in da ravno s svojo nespretnostjo velikokrat povzročajo odpor do svojega produkta.

Dr. Dolittle je fantazijski lik.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če boš globoko v sebi iskal, kaj je narobe z nauki, kaj je narobe s svetim pismom, ti garantiram, da boš to tudi našel.

Kajti . ..

Ni dobrega brez slabega. + -, z vsakim rojstvom se začne smrt.Brez svetlobe je tema, kontrast je pestrost življenja, kateremu monotonost je nasprotje.

Ali lahko preskočiš temo, ki jo vidiš in razumeš ali lahko daš možnost tako skorumpirani organizaciji in najdeš dobro?

Kam se boš obrnil?

Imaš možnost izbire.

Ali lahko sprejmeš tako dobro, kot slabo?

 

Ali lahko brez zadržkov bereš in poskušaš z omejenostjo lastnih čutenj, razumeti, kaj je dobrega v tem?

 

Mici govori o +

 

Oni ji kažejo - .

Kreganje in nerazumevanje nastane v tistem momentu, ko vsakdo trdi o resničnosti Svojega brega in ne upošteva resničnosti nasprotnega.

 

In smešno, v tem trenutku vidim Jezusa, kako za naše grehe visi na križu.Med dvema bregovoma.

Pa samo radi se imejte, je bila njena misel.

In ona je izbirala, koga bo imela rada in koga lahko ima on rad.

Pizda ti.

lajko te je samo sram,da me zmerjaš kadarkoli prideš tu gor,ti si nestrpnež,ti nisi za sem,ti si z{grešen},pa vseeno lepo se imej

 

Te vaše debate ne spremljam in bi komentirala samo trditev, da ljudje Jezusa sovražijo.

 

Sama še v življenju nisem slišala kletvice v zvezi z Jezusom. Če nekdo ne verjame v njegovo zgodbo, še ne pomeni, da ga sovraži. Mislim, da bi si RKC naredila veliko uslugo, če ne bi širila Svetega pisma in njegovih akterjev kot čisto resnico, ampak poučno čtivo polno metaforike, temelječo na nekaterih resničnih dogodkih in osebah.

 

Goreči zagovorniki in glasniki katere koli religije pa bi se morali zavedati, da sodelujejo v najstrejšem mrežnem marketigu, da počno to predvsem v lastno korist (pričakovanje nagrade tu ali v nebesih) in da ravno s svojo nespretnostjo velikokrat povzročajo odpor do svojega produkta.

premalo ga širi,RKC se ukvarja bolj s čim drugim,kot da bi privabljala z RESNICO.LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dodala bi še,da nepopolni smo vsi,tudi grešni,za prvo ne moremo vplivat za drugo stvar pa,treba se je odpreti in priznati,se ti zdi,da lahko nosiš s sabo nešteto grehov,to je nepopolnost

 

Imaš težave z razumevanjem. Odgovorila sem na tvojo trditev, da te obsojam. pa ti pravim, da te ne. Razlika med grešnikom in nepopolnostjo je velika. Jaz se ne počutim grešnice, ker se ne kesam svojih dejanj. Svoja dejanja označim kot potrebna in nujna, pa naj bodo napačna ali pa pravilna. Tako da razlika je velika. Nikomur se ne opravičujem za svoja dejanja, nikogar ne prosim odpuščanja. V kolikor sem se odločila napačno in storila nepopolno, to analiziram in v naslednjem poskusu, poskusim spremeniti situacijo. Če se komu opravičim, se opravičim sebi, da sem delovala nespametno, neracionalno....

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kako mi lahko določiš,da bi me lahko celo obsojala,ampak me ne obsojaš,zakaj bi me sploh obsojala,saj sem stokrat bolj čista v srcu kot ti

 

Tvoj ego je malo na višku. Pa te bo že življenje naučilo. kaj čem ti tukaj pamet soliti.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tvoj ego je malo na višku. Pa te bo že življenje naučilo. kaj čem ti tukaj pamet soliti.

poglej nelika ,ne bi želela,da ti izpadem,kot nekdo,ki ne ve kaj hoče.življenje me uči vsak dan bolj in bolj in sem tudi zadovoljna z njim,probleme rešujemo sproti,si povemo,kaj nam ne paše,skratka v notranji oceni smo zase zelo odlični,in si polagamo tudi račune,tudi vsako kritiko z veseljem sprejem,saj jaz nisem edina,ki hrepeni poljubezni,takšni ,ali dtugačni,na tem postu pač vsezkozi ponavljam ,da je Jezus naša zadnja šansa,to vem ,to čutim.nikogaršnje življenje ne morem spreminjati in to tudi ni moja želja,sem samo prisotna z Jezusom na čelu in kaj zdaj,zakaj bi bila potrebna posebne obravnave,želim ti lepo nživljenje in vsak odgovarja zanj in za svojo prihodnost,saj nisi več smrklja boš že uredila,vesela sem ,da prebereš kakšno mojo vrstico,čeprav ti ni všeč,pa vseeno

 

Vsak prebere in razume, kar želi dobiti in razumeti.

 

Povem direktno prelepo, rečejo, da so zaznali ironijo.

Oni že vedo, da se igram z njimi.

 

Praviš, da sem zgrešen.

S to idejo se lahko strinjam ali pa jo zavrnem.

Kakorkoli se že odločim, ni na meni in ni na tebi, da mi lahko sodiva v dobro ali v slabo.

Tvoje mnenje o meni je, pa naj se še tako resnično sliši, samo in le, tvoja sodba.

tudi tvoja mnenja so zame le puhlica,pa vseeno jih spoštujem tudi če se podpišeš PIZDA TI,mogoče probaš z PIZDA JAZ LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Česar oko ni videlo in uho ni slišalo in kar v človekovo srce ni prišlo,je Bog pripravil tistim,ki ga ljubijo.{1.Korinčanom2,9}

 

Se pravi NIČ? PRAZNINO? Čaki praznina je že kdaj prišla v človekovo srce....

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mici, ali verjameš sebi, da ne morem imeti 100x bolj raje jezusa, kot ga boš ti lahko imela, kadarkoli v življenju?

Ali ne moreš sprejeti misli, bilokako močno se boš trudila v življenju, unis bo vedno imel in bil bližje Jezusu, kot boš ti lahko kdajkoli?

In karkoli rečem, in karkololi napišem pa naj se konča s kletvico ali ne, boga imam resnično bolj rad, kot ti.

Kje občutiš nestrinjanje?

čuj ,če si res toliko prepričan,pa naj bo,samo ,da ne preklinjaš

 

Se pravi NIČ? PRAZNINO? Čaki praznina je že kdaj prišla v človekovo srce....

no ,vidim,da želiš iz svoje lupine in ti bo tudi uspelo

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no ,vidim,da želiš iz svoje lupine in ti bo tudi uspelo

 

Meni je že zdavni uspelo, sam ti tega po moje ne vidiš.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jezus je prekolnil figovec, nagnal ženske in iz templja rešil živino namenjeno žrtvovanju in pred tem je še obrnil mize trgovcem.

 

Jezus je bil en tough mutha fucka.

 

Haha, pa še res je.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jezus je prekolnil figovec, nagnal ženske in iz templja rešil živino namenjeno žrtvovanju in pred tem je še obrnil mize trgovcem.

 

Jezus je bil en tough mutha fucka.

 

Zopet sodiš in seješ svoje besede, kot da veš, kaj se bo zgodilo in to z gotovostjo trdiš.

Ostani pri jezusu in ne misli, kaj in kako delujejo drugi.

Vse to so tvoje blodnje.

Zdi se mi, da sem to nekje že slišal, in da mi je to nekdo že očital.No naj bo, če že mora biti tako, samo, da tega ne delaš več.

veš kaj,boš moral še kaj drugega vzeti v roke ,film je film,vsemi s.p.,pa boš videl,kdo je preklinjal

 

Meni je že zdavni uspelo, sam ti tega po moje ne vidiš.

vidim,vidim,seveda vidim,saj si nekaj postov nazaj povedala,ampak nimaš nikogar,da bi te v veri ojačal,namreč nisi zdržala,prenehala si,kot,da nisi nikoli nikjer bila

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

veš kaj,boš moral še kaj drugega vzeti v roke ,film je film,vsemi s.p.,pa boš videl,kdo je preklinjal

vidim,vidim,seveda vidim,saj si nekaj postov nazaj povedala,ampak nimaš nikogar,da bi te v veri ojačal,namreč nisi zdržala,prenehala si,kot,da nisi nikoli nikjer bila

tvoje zablode sem pa opazila,res tema za vriskat

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...