Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

no ko sem postala kristjanka,je iz mene padlo težko breme.Izginil je slab občutek krivde.Šele zdaj vem ,kaj je prava radost

mam prijatlco...muslimanko....iste stresa iz rokava....radost pa to....samo malo drugo pakovanje xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mam prijatlco...muslimanko....iste stresa iz rokava....radost pa to....samo malo drugo pakovanje xsrcx

p.s. čist človeško...ti rečem...ups...sem napačnega smajlija pripopal....sem misli totega x:Dx not poknit x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

javila sem se na začetku te diskusije, pa se bom zdajle po dolgem času spet, ker se moram

mici, mam feeling, da si se full negativno nasršila proti nam kao nevernikom, full grdo in eksplozivno odgovarjaš s posti, enostavno ne dovoliš, da bi mel kakšen človek drugačna prepričanja, kot so tvoja

 

pa dej pusti folku naj si misli kar si hoče in tudi ti si misli, kar si hočeš

full ne prenašam nestrpnosti do drugačnih, ti pa včasih že prav posiljuješ s temi citati

kdor bo hotel slišati glas boga, ga bo itak slišal.

 

ajd, stari moji

 

pa lep dan in brez zamere :fiju: :)

Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.

Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

javila sem se na začetku te diskusije, pa se bom zdajle po dolgem času spet, ker se moram

mici, mam feeling, da si se full negativno nasršila proti nam kao nevernikom, full grdo in eksplozivno odgovarjaš s posti, enostavno ne dovoliš, da bi mel kakšen človek drugačna prepričanja, kot so tvoja

 

pa dej pusti folku naj si misli kar si hoče in tudi ti si misli, kar si hočeš

full ne prenašam nestrpnosti do drugačnih, ti pa včasih že prav posiljuješ s temi citati

kdor bo hotel slišati glas boga, ga bo itak slišal.

 

ajd, stari moji

 

pa lep dan in brez zamere :fiju: :)

sploh ni res ,kar trdiš in mi nekaj podtikaš,pa nimaš dokazov,kot Rop Janši,skoraj vsak dan pozdravim na začetku,ko se vzpnem na post in tudi zvečer voščim lahko noč,poglej par postov nazaj današnjih namreč,kjer sva z Neliko komentirali,za vaša preprianja nimam jaz nič zraven in kdor želi si tudi kaj vzame,nastopaš pa ti ekszekutorsko in se mi dovoliš vsiliti z mnenjem ,naj pustim ljudi pri miru,saj komu ne paše mu ni treba ne brati in ne sekati po meni,če pa že kdo useka,pa vrnem nazaj,saj imamo vsi dve ličnici.nikoli se ne premaknem s tega posta,ne gostujem pri nobenemu drugemu mnjenju in zato me pusti pri miru,dvakrat si pogledala na moj post,pa si ugotovila,da ustvarjam nestrpnost,NESTRPNOST USTVARJAJO TISTI,KATERI OBTOŽUJEJO,DA SO DRUGI LJUDJE NESTRPNI.LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

podtikam? Napisala sem tisto, kar sem opazila in verjetno nisem edina!

 

mici, nima smisla, da ti še kar koli rečem, ker vidim, da boš ti vedno prva in najboljša....bla bla bla

tako si prepričana v svoja načela, da ti že škodi

ne bom se kregala, je danes prevroče za take bedarije. Glavno sem ti povedala in to je to.

pa brez zamere

ajd

Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.

Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

podtikam? Napisala sem tisto, kar sem opazila in verjetno nisem edina!

 

mici, nima smisla, da ti še kar koli rečem, ker vidim, da boš ti vedno prva in najboljša....bla bla bla

tako si prepričana v svoja načela, da ti že škodi

ne bom se kregala, je danes prevroče za take bedarije. Glavno sem ti povedala in to je to.

pa brez zamere

ajd

ne sekiraj se ,saj sem tudi jaz iz bližine Celja,najbrž sem pa res na drugi strani Savinje,tudi tebi lep pozdrav

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej, a ne vidte da vas eden (ali ena) u glavo?? zadaj sploh ni resnosti ampak samo provokacija....tud nekateri citati se ne ujemajo...nekateri "njeni" posti sami sebe negirajo...po načinu in vsebini pisanja je tale mici en nezrel pobalin ali pa v življenju globoko razočarana in na ves svet jezna oseba....
"It is not a shame to be down but to stay down"
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

koran vsebuje zelo podobne stvari,no nažalost nimajo Jezusa

na vzhodu jezusa priznavajo kot solidnega guruja...drugač pa majo takšnih in podobnih patronov dovolj...razsvetljen človek je bil...ampak še vedno samo človek....tako kot ti in jaz...nič drugega...no...pa k trpljenju je bil malo nagnjen...kar se pozna v radoti tistih...ki ga slepo častijo...nobody is perfect...for everybody x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej, a ne vidte da vas eden (ali ena) u glavo?? zadaj sploh ni resnosti ampak samo provokacija....tud nekateri citati se ne ujemajo...nekateri "njeni" posti sami sebe negirajo...po načinu in vsebini pisanja je tale mici en nezrel pobalin ali pa v življenju globoko razočarana in na ves svet jezna oseba....

dokaži mi citat,ki je nepravilen

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dokaži mi citat,ki je nepravilen

pravilnost in nepravilnost...je stvar osebnega dojemanja....zato rajš kr sama sebi dokaži....da je nepravilen...ali pravilen...pa malo jezuščka na miru pusti...da boš sama sebe boljše vidla x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pravilnost in nepravilnost...je stvar osebnega dojemanja....zato rajš kr sama sebi dokaži....da je nepravilen...ali pravilen...pa malo jezuščka na miru pusti...da boš sama sebe boljše vidla x:Dx

ne razumem,kako si dovoliš,in mi določuješ kaj bom počela in ne posplošuj,se počutim kot takrat,ko je partija podrla vse pred sabo,ne drzni mi narekovat ,kaj bom delala

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne razumem,kako si dovoliš,in mi določuješ kaj bom počela in ne posplošuj,se počutim kot takrat,ko je partija podrla vse pred sabo,ne drzni mi narekovat ,kaj bom delala

eh...draga...ne daj se zmotit...na svoji poti jezusove odrešitve....le sprejemanje vsega...in niča seveda x:Dx ...te vodi v božansko kraljestvo...v jezuščkov objem...in tam boš ugotovila...da imamo vsi vse prav...in narobe...ker prav in narobe je del univerzalne resnice....ljubezni...tud jezuščkovo zavedanje je bilo...le enostavna ljubezen do vseh...brez izjeme...brez zamere x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

eh...draga...ne daj se zmotit...na svoji poti jezusove odrešitve....le sprejemanje vsega...in niča seveda x:Dx ...te vodi v božansko kraljestvo...v jezuščkov objem...in tam boš ugotovila...da imamo vsi vse prav...in narobe...ker prav in narobe je del univerzalne resnice....ljubezni...tud jezuščkovo zavedanje je bilo...le enostavna ljubezen do vseh...brez izjeme...brez zamere x:)x

pa kaj bluziš frajer brez veze,nimaš pojma kaj pišeš,na preberi si še enkrat,s čim se daješ na ogled

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xcivx

 

Sveto pismo pa politika......micini interesi x:Dx

vem samo to ,kar je bilo poTV,da je ROP po nedolžnem obtožil Janšo,kar menda ne more dokazati,bo to je zame španska vas,,voščim vam mirno noč in lepo spite

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa kaj bluziš frajer brez veze,nimaš pojma kaj pišeš,na preberi si še enkrat,s čim se daješ na ogled

pa kaj misliš....da je bil jezušček tak zategnjen kot si ti...free je bil...svoboden...zato pa je bil kdo je bil...rad je mel vse...bluzere ...frajere...in tudi take kot si ti...aja...samo še to...saj si kul pičkica...samo malo oladi stotim jezuščkom...ker taki zakon kot si predstavljaš da je bil...pa tud ni bil x:Dx je pa bil definitivno boljša polovička....vsega kar poznam x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa kaj misliš....da je bil jezušček tak zategnjen kot si ti...free je bil...svoboden...zato pa je bil kdo je bil...rad je mel vse...bluzere ...frajere...in tudi take kot si ti...aja...samo še to...saj si kul pičkica...samo malo oladi stotim jezuščkom...ker taki zakon kot si predstavljaš da je bil...pa tud ni bil x:Dx je pa bil definitivno boljša polovička....vsega kar poznam x:Dx

če poznaš stvari kot praviš,bodi vesel,prav mogoče je tvoj Jezus milejši,no to sploh ni važno,važno je ,da se seje še naprej,zaenkrat kaže dobro,za pomoč vzemi pa Sveto Pismo,no pa vidva sta tako ali tako težka prijatelja in prav je tako,moj namen ni,da bi razburjala,ampak je vse kaj drugega,voščim ti lep dan in vse ostalim tudi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

,saj komu ne paše mu ni treba ne brati in ne sekati po meni,če pa že kdo useka,pa vrnem nazaj,saj imamo vsi dve ličnici.

 

Ja Jezus je reku, da nastavi drugo lice, ne pa da useki nazaj. Ja kako natančno pa bereš sveto pismo?

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x dobr vas drma tale mici. Če bo tko šlo naprej bo njen-njegov cilj 15.000 postov dosežen. x:o)x : :vragec: Obisk te teme je že preko 15.000 Ta pa je žleht...... :vragec:

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nelika glih me je to zbodlo. Tale mici je cist cloveska, celo sposobnosti nekonfliktnosti ni razvila v sebi, kaj sele da bi zivela po veri Jezusa. da pa se gres hvaliti z otrocjo mascevalnostjo, magri n besedni ravni, kot da imas do tega pravico, ceprav je ravno to greh, tole pa je ze ta zadnje! in da taka oseba puhla v srcu, tukaj glumi nekoga vec od nas, ona da ima prav, ki sploh nima v sebi ama nista, odpuscanje je pogoj, ljubeznivostz in sprejemanje drugacnih, ampak neeeeee, tako da res ne vem, kero vero svojo v svoji pameti predstavlja

Moji dnevi so šteti.Kakorkoli,moje življenje pripada Jezusu.In ker je Jezus Kristus vstal od mrtvih,bom z njim vstala in živela tudi jaz.Tako grob zame ni moje poslednje bivališče.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja mici je protislovna od kar jo berem. Pa zdaj ne vem ali to ona resno, ali se malo heca z nami. Je pa res, da večina ljudi, ki pripadajo neki religiji navdaja napuh, prikrito ali odkrito sovraštvo do drugih pripadnikov religije oz. ljubezen do istomislečih, samopoveličevanje, in občutek večvrednosti. Obdaja jih tudi občutek, da imajo več znanja, kot drugi, zato so se pripravljeni za svoja prepričanja boriti-besedno ali s krvjo. Odvisno od situacije.
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja mici je protislovna od kar jo berem. Pa zdaj ne vem ali to ona resno, ali se malo heca z nami. Je pa res, da večina ljudi, ki pripadajo neki religiji navdaja napuh, prikrito ali odkrito sovraštvo do drugih pripadnikov religije oz. ljubezen do istomislečih, samopoveličevanje, in občutek večvrednosti. Obdaja jih tudi občutek, da imajo več znanja, kot drugi, zato so se pripravljeni za svoja prepričanja boriti-besedno ali s krvjo. Odvisno od situacije.

zate še enkrat,,religija je vera v,,nekaj,,-krščanstvo pa je popolna življenska povezanost z Jezusom.lp

 

mater zdaj sem pa jezna, saj ni cudno da so zupniki taki, kot so, če celo puhli pozunanjeni malikovalci ne predstavljajo niti teoreticno nic od tega, kar je ucil Jezus...

Mici glede na to, da zagovarjas mascevanje, ki se meni osebno zdi najhujsi greh, ali en najhujsih nasploh, ki izhaja iz prevelikega ega, iz nesposobnosti odpuscanja, (in vendar bi morala ti to znati odpuscati, ne da bi te bolelo, iti mimo) in vendarle trobis o svoji ljubezni do jezusa, ceprav Ga zarad nasprotnega delovanja, ki ga on ucil, nimas v svojem srcu, ampak samo pozunanjeno, si ti sedaj na teh straneh vec stokrat zlorabila njegovo ime, zlorabila si to, kar Jezus predstavlja!!

GOSPOD pa je videl,da na zemlji narašča človekova hudobija in da je vse mišlenje in hotenje njegovega srca ves dan le hudobno.{1Mojzes6,5}

 

x:o)x dobr vas drma tale mici. Če bo tko šlo naprej bo njen-njegov cilj 15.000 postov dosežen. x:o)x : :vragec: Obisk te teme je že preko 15.000 Ta pa je žleht...... :vragec:

saj veš ,da je sprva krščeval le Janez Krstnik,pozneje pa so vsi ušli k Jezusu se krščevat

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...