Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

in še prav imaš.

 

mici, kaj se ti zdi takla ideja, da ljudje nasplošno ne vedo, kaj je vera.

Pa kako bi ti vero prikazala enmu, k ga taka misel na žalost odbija?

 

pa če začutiš sarkazem, ga kar lepo na mir pust, k te ne drezam.

unis poglej jaz pišem stvari ,kot jih čutim,razen cittov,ki jih prepišem,ampak poskušam biti pozitivna,ne zanima me obisk postov ,kot mi je nekdo danes navrgel,gre se za kvaliteto teme na splošno,mogoče kdo kaj odnese od mene in obratno ,vsem sem hvaležna za vsako vrstico ,tudi za kritiko,vera ne pride čez noč,je treba trdo delat zanjo,potem pa pridejo rezultati,molitve so čudovite,verovati pa danes ne znamo,ker mislijo ljudje,da če hodijo v cerkev,da so na konju,kje pa ,daleč od vsake vere je RKC njim se gre bolj za cerkveni turizem{romanja itd.stojnice pred cerkvijo na nji pa otroške puške},pozabljajo pa na Jezusa,edinega ,ki je kdajkoli umrl,za nas,dasi po njem zagotovimo večno življenje

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

;)

ničesar ne predvidevamo,vse je napisano v Svetem Pismu,samo z dobrimi deli si ne moreš zagotoviti nebes,pač pa je potrebna najprej vera,lepose imej

Sodba ob koncu časov (Mt. 25)

31 »Ko pride Sin človekov v svojem veličastvu in vsi angeli z njim, takrat bo sédel na prestol svojega veličastva. 32 Pred njim bodo zbrani vsi narodi in ločil bo ene od drugih, kakor pastir loči ovce od kozlov. 33 Ovce bo postavil na svojo desnico, kozle pa na levico. 34 Tedaj bo kralj rekel tistim, ki bodo na desnici: ›Pridite, blagoslovljeni mojega Očeta! Prejmite v posest kraljestvo, ki vam je pripravljeno od začetka sveta! 35 Kajti lačen sem bil in ste mi dali jesti, žejen sem bil in ste mi dali piti, tujec sem bil in ste me sprejeli, 36 nag sem bil in ste me oblekli, bolan sem bil in ste me obiskali, v ječi sem bil in ste prišli k meni.‹ 37 Tedaj mu bodo pravični odgovorili: ›Gospod, kdaj smo te videli lačnega in te nasitili ali žejnega in ti dali piti? 38 Kdaj smo te videli tujca in te sprejeli ali nagega in te oblekli? 39 Kdaj smo te videli bolnega ali v ječi in smo prišli k tebi?‹ 40 Kralj jim bo odgovoril: ›Resnično, povem vam: Kar koli ste storili enemu od teh mojih najmanjših bratov, ste meni storili.‹

41 Tedaj poreče tudi tistim, ki bodo na levici: ›Proč izpred mene, prekleti, v večni ogenj, ki je pripravljen hudiču in njegovim angelom! 42 Kajti lačen sem bil in mi niste dali jesti, žejen sem bil in mi niste dali piti, 43 tujec sem bil in me niste sprejeli, nag sem bil in me niste oblekli, bolan sem bil in v ječi in me niste obiskali.‹ 44 Tedaj bodo tudi ti odgovorili: ›Gospod, kdaj smo te videli lačnega ali žejnega ali tujca ali nagega ali bolnega ali v ječi in ti nismo postregli?‹ 45 Tedaj jim bo odgovoril: ›Resnično, povem vam: Kolikor niste storili enemu od teh najmanjših, tudi meni niste storili.‹ 46 Ti pojdejo v večno kazen, pravični pa v večno življenje.«

Tud ti se mej lepo ;)

 

tu pa tam ga pa pihneš,namreč to novo razodetje,to ne obstaja oziroma ni od Boga

Sam povej še, na kakšni osnovi lahko trdiš kaj takega :eek:

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni človeka,ki bi kdajkoli povzročil toliko nasprotujočih si mnenj o svoji osebi,kakor je to storil Jezus.Eni ga vroče in iskreno ljubimo,drugi ga zagrizeno sovražijo.Večini ljudi pa je o Jezusu mučno govoriti in se izogibajo tej temi.Zakaj pravzaprav,Jezus je za njih preveč oseben.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Verz iz Upanišad, da ne bo citirana samo Biblija & Lorber:

 

Cilj doseže vsakdo, ki je prepoznal Stvarnika kot božansko resnico, vir resnice, modrosti in neusahljivega veselja. Oni vidijo Gospoda v votlini srca in prejemajo vse blagoslove življenja.

xsrcx

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni človeka,ki bi kdajkoli povzročil toliko nasprotujočih si mnenj o svoji osebi,kakor je to storil Jezus.Eni ga vroče in iskreno ljubimo,drugi ga zagrizeno sovražijo.Večini ljudi pa je o Jezusu mučno govoriti in se izogibajo tej temi.Zakaj pravzaprav,Jezus je za njih preveč oseben.

 

Ne razumem nič. A Jezus je torej bil običajen, navaden človek, ali kako? Kako ti vroče ljubiš Jezusa, kako je to vroče ljubiti? Kdo ga zagrizeno sovraži? Na lnf nisem opazil ene same osebe, ki bi ga sovražila, kaj šele zagrizeno sovražila.....Kje vidiš tisto večino ljudi, ki ji je mučno govoriti o Jezusu? Sam tega nikjer nisem zaznal, niti da bi se kdo izogibal tej temi, ker bi jim bilo to mučno, prej ker jim je dolgočasna in dolgovezna. Kako to misliš, da je Jezus zanje preveč oseben, kaj pomeni biti preveč oseben? :inocent:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne razumem nič. A Jezus je torej bil običajen, navaden človek, ali kako? Kako ti vroče ljubiš Jezusa, kako je to vroče ljubiti? Kdo ga zagrizeno sovraži? Na lnf nisem opazil ene same osebe, ki bi ga sovražila, kaj šele zagrizeno sovražila.....Kje vidiš tisto večino ljudi, ki ji je mučno govoriti o Jezusu? Sam tega nikjer nisem zaznal, niti da bi se kdo izogibal tej temi, ker bi jim bilo to mučno, prej ker jim je dolgočasna in dolgovezna. Kako to misliš, da je Jezus zanje preveč oseben, kaj pomeni biti preveč oseben? :inocent:

:palec: :palec: :palec:

Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.

Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Očitno ni bil dovol močan v prepričanju xrolleyesx

 

Ja no močan ali ne močan. Mogoče pa le ni bil dovolj usklajen pa je naletel na nekoga , ki je.

 

Krščanstvo brez poglobljenega pogleda ( recimo duhovnega ) ponuja bolj malo.

 

Prazne upe za prazne glave, kje je tukaj druga lončarjeva roka pa je vprašanje.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne razumem nič. A Jezus je torej bil običajen, navaden človek, ali kako? Kako ti vroče ljubiš Jezusa, kako je to vroče ljubiti? Kdo ga zagrizeno sovraži? Na lnf nisem opazil ene same osebe, ki bi ga sovražila, kaj šele zagrizeno sovražila.....Kje vidiš tisto večino ljudi, ki ji je mučno govoriti o Jezusu? Sam tega nikjer nisem zaznal, niti da bi se kdo izogibal tej temi, ker bi jim bilo to mučno, prej ker jim je dolgočasna in dolgovezna. Kako to misliš, da je Jezus zanje preveč oseben, kaj pomeni biti preveč oseben? :inocent:

to sem posploševala,kaj si mi ti kdaj kaj pritrdil kar sem napisala ali si mi vedno oponiral in postavljal vprašanja,ki mi niso v prid. preglej poste nazaj ,kdaj si pritrdilno povedal oziroma napisal v imenu Jezusa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja no močan ali ne močan. Mogoče pa le ni bil dovolj usklajen pa je naletel na nekoga , ki je.

 

Krščanstvo brez poglobljenega pogleda ( recimo duhovnega ) ponuja bolj malo.

 

Prazne upe za prazne glave, kje je tukaj druga lončarjeva roka pa je vprašanje.

Brez pogloblenega pogleda nič ne ponuja nič večjega. Tud budizem postane sam vrtenje mlinčkov pa fitnes s priklanjanjem.

 

Vprašanje pa je, kolk lahko razumeš pomen mojstrovega dela. Česar ne razumeš, ni treba zanikati. ne vem, na osnovi česa ocenjuješ, kaj so prazni upi za prazne glave; in na kaj sploh ciljaš s tem.

 

Verz iz Upanišad, da ne bo citirana samo Biblija & Lorber:

 

Cilj doseže vsakdo, ki je prepoznal Stvarnika kot božansko resnico, vir resnice, modrosti in neusahljivega veselja. Oni vidijo Gospoda v votlini srca in prejemajo vse blagoslove življenja.

xsrcx

Lepo napisano

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

*”Samo dve stvari sta neskončni, vesolje in človeška neumnost. Samo za vesolje nisem prepričan.”* (Albert Einstein)

:vragec:

 

kaj pa bozhja ljubezen???.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko pa je nastopila polnost časa,je Bog poslal svojega edinegaSina,rojenega iz žene,rojenega pod postavo,da bi odkupil tiste ,ki so bili pod postavo,da bi mi prejeli posinovljenje.Galačanom4,4}
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

"O, she malo ne! Da bi tule ostal krizhem rok! Z vami se bom plazil po hosti, zakaj dokazati vam moram, da se ne bojim!""

KARL MAY, OLD SUREHAND 1, 197/19

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

"O, she malo ne! Da bi tule ostal krizhem rok! Z vami se bom plazil po hosti, zakaj dokazati vam moram, da se ne bojim!""

KARL MAY, OLD SUREHAND 1, 197/19

 

zlomk....tralala

x:Dx :palec: :palec: :palec:

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

"O, she malo ne! Da bi tule ostal krizhem rok! Z vami se bom plazil po hosti, zakaj dokazati vam moram, da se ne bojim!""

KARL MAY, OLD SUREHAND 1, 197/19

 

zlomk....tralala

BRAVO

 

x:Dx :palec: :palec: :palec:

BRAVO

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne razumem nič. A Jezus je torej bil običajen, navaden človek, ali kako? Kako ti vroče ljubiš Jezusa, kako je to vroče ljubiti? Kdo ga zagrizeno sovraži? Na lnf nisem opazil ene same osebe, ki bi ga sovražila, kaj šele zagrizeno sovražila.....Kje vidiš tisto večino ljudi, ki ji je mučno govoriti o Jezusu? Sam tega nikjer nisem zaznal, niti da bi se kdo izogibal tej temi, ker bi jim bilo to mučno, prej ker jim je dolgočasna in dolgovezna. Kako to misliš, da je Jezus zanje preveč oseben, kaj pomeni biti preveč oseben? :inocent:

Jezus se je popolnoma poistovetil z vsemi svetopisemskimi izreki.On sam je utelešena Božja Beseda.Šele po njem moremo spoznati Boga in njegovo brezmejno ljubezen da nas ljudi.Prav zato je Jezus prišel med nas in postal človek kot ti in jat.Ljudje so ga poznali kot stvarnega,vendar brezgrešnega človeka.Torej je bil Božja Beseda na dveh nogah,Bog ,ki je zaznaven.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

JAZ SEM bog!!!!

ena od bivshih mi je med sexom rekla:

"OOOOOOOooooooo......MOJ BOG!!!!!.......Kaj mi delash!!!!!!"

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

JAZ SEM bog!!!!

ena od bivshih mi je med sexom rekla:

"OOOOOOOooooooo......MOJ BOG!!!!!.......Kaj mi delash!!!!!!"

 

zlomk....tralala

verjetno si zdajle obujal spomine za dvajset let nazaj,pa še takrat te je spraševala,kaj ji delaš,si prepričan,da zavaljen ,kot si,nisi slučajno zgrešil strani

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

JAZ SEM bog!!!!

ena od bivshih mi je med sexom rekla:

"OOOOOOOooooooo......MOJ BOG!!!!!.......Kaj mi delash!!!!!!"

 

zlomk....tralala

 

maš srečo....men ponavad pravjo, "ti si žival!" ko pridejo do sape x:Dx

 

Jezus se je popolnoma poistovetil z vsemi svetopisemskimi izreki.On sam je utelešena Božja Beseda.Šele po njem moremo spoznati Boga in njegovo brezmejno ljubezen da nas ljudi.Prav zato je Jezus prišel med nas in postal človek kot ti in jat.Ljudje so ga poznali kot stvarnega,vendar brezgrešnega človeka.Torej je bil Božja Beseda na dveh nogah,Bog ,ki je zaznaven.

 

če smo že pri božji besedi.....imamo tudi drugačne razlage

 

HISTORY & COMPOSITION OF SIRI GURU GRANTH SAHIB

Guru Nanak brought the Word of God to manifestation upon the Earth. Through his Hymns and Prayers, he inspired and uplifted humankind to live a life of truth, righteousness and spirituality. These enlightening words were sung by his companions, Bala and Mardana, and by the Sangats which grew up around Guru Nanak. In his later years, at Kartarpur, it became customary for the members of the Sikh community to sing certain hymns on a daily basis: Japji in the morning; So Dar and So Purakh, the beginnings of Rehiras, in the evenings.

Guru Gobind Singh installed the Siri Guru Granth Sahib as Guru on October 30, l706. This day is celebrated today as Guru Gadi Day. At the time of his death, he declared that the Word of God embodied in the Siri Guru Granth Sahib was to be Guru for all time. He said, "O Beloved Khalsa, let any who desire to behold me, behold the Guru Granth. Obey the Granth Sahib, for it is the visible body of the Guru. Let any who desire to meet me, diligently search its Bani." Thus the Word of God, which has manifested as Guru in Nanak, and had passed through the ten incarnations of Guru, was now returned to its form as the Word, the Bani, the Shabad.

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

verjetno si zdajle obujal spomine za dvajset let nazaj,pa še takrat te je spraševala,kaj ji delaš,si prepričan,da zavaljen ,kot si,nisi slučajno zgrešil strani

:vragec:

 

eh...eh....nevoshchljivost.... xrolleyesx

kater naglavni greh je zhe to

drgach pa, che bi zgreshil stran....bi s polnimi usti tezhko kaj rekla

 

zllomk.....tralala

 

verjetno si zdajle obujal spomine za dvajset let nazaj,pa še takrat te je spraševala,kaj ji delaš,si prepričan,da zavaljen ,kot si,nisi slučajno zgrešil strani

:vragec:

 

eh...eh....nevoshchljivost.... xrolleyesx

kater naglavni greh je zhe to

drgach pa, che bi zgreshil stran....bi s polnimi usti tezhko kaj rekla

 

zllomk.....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...