Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

In si z navdušenjem ugotovila, kak smo Pirančani verni, ker vsakega ko nekaj vprašaš, na primer koliko je ura, nagne glavo proti tebi in reče molim.

bili smo Kopru na koncertu,popoldne smo se kopali v Fiesi,če veš kje je to

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In si z navdušenjem ugotovila, kak smo Pirančani verni, ker vsakega ko nekaj vprašaš, na primer koliko je ura, nagne glavo proti tebi in reče molim.

prijazni ljudje so v Piranu,posebej Dolores Mohorič,če si pirančan,pa povej kdo jeto

 

Jezus ljudi ljubi,ker so Božja stvaritev.Vse brez razlike in izjeme in takšne kot smo.Ljubi nas s popolno ljubeznijo,od srca.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem resnično zelo vesela,da me vprašaš o tem,namreč večina vem napamet,ampak ne celotno besedilo,vem pa na pamet,kje bom kaj našla,se pravi,avtorje, vem ,kje moram iskati,verjetno še kaj napišem,lepo se imej,citati in nasploh vsebina Svetega Pisma je osnovno vodilo v življenju,se pa te knjige verjetno premalo poslužujemo.lp

 

men se pa zdi v svetmu pismu in v vsaki veri nasploh prevec protislovja. spostujem staro zavezo, ker je to zidovska zgodovina. dodatki in napihovanje resnice v svetem pismu pa me motijo, zato ga ne berem.

 

SVAKA TI CAST, DA VSE TO TOK POZNAS!!!! :palec: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men se pa zdi v svetmu pismu in v vsaki veri nasploh prevec protislovja. spostujem staro zavezo, ker je to zidovska zgodovina. dodatki in napihovanje resnice v svetem pismu pa me motijo, zato ga ne berem.

 

SVAKA TI CAST, DA VSE TO TOK POZNAS!!!! :palec: :palec:

Pri Gospodu Jezusu ni nikoli bilo in nikoli ne bo protislovij,zato te moram tu popraviti,verjetno marsikaj ne razumeš ker vsebuje simboliko,ki jo zaznaš z poglobljeno vero.Sveto Pismo je ena najlepših knjig.lahko ti kaj pomagam razložiti,pa tudi sama moraš brati najprej novo zavezo,recimo Janezov evangelij.lepo se imej v prekrasnem poletju in oglasi se še kaj

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V Ljubljani je ful prijazen Janez Novak, če si Ljubljančanka povej kdo je to!

A da ti prišepnem tale prijazni Janez nima svojga evangelija, lahko mu pa rečem da ga napiše.

LOL xokkx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V Ljubljani je ful prijazen Janez Novak, če si Ljubljančanka povej kdo je to!

A da ti prišepnem tale prijazni Janez nima svojga evangelija, lahko mu pa rečem da ga napiše.

Gospa Dolores ima gostilnico Fontana,ampak ti nisi Pirančan,mogoče zaradi image-a.

 

Kdor ljubi, bo ljubljen. xcivx

 

 

Bog je umrl -- naj živi Bog! :vio:

tole ne drži,Bog ni nikoli umrl,lahko te pa zapusti,bognedaj lp

 

Kdor ljubi, bo ljubljen. xcivx

seveda moraš najprej imeti sebe rada

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

če sam pomislim, da sem bila nekaj let nazaj čisto podobna mici :horro-cb: :icon15: :OO!:

še dobr, da sem dobla brco v rit...pa da sem šla eno krakec naprej x^x

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

če sam pomislim, da sem bila nekaj let nazaj čisto podobna mici :horro-cb: :icon15: :OO!:

še dobr, da sem dobla brco v rit...pa da sem šla eno krakec naprej x^x

pa opiši kakšna si,sicer me vprašaj kakšna sem jaz,ne moreš me enačiti s sabo

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

prazzaprav te dojemam nekoga, ki živi življenje dobesedno po sv, pismu..ki ne sprejema ničesar dugega kot to...prava verna katoličanka....ali je črno ali belo....vmesne poti ni

nekoč sem tudi to sama bila...sam pa sem po določenih dogodkih spremenila mnenje...in dopustila, da imamo vsi prav....kot budisti, katoliki, gnostiki, hinduici islmisti(ajde pustimo pri miru razna negativna gibanja)...kdo pa smo mi, da lahka zagovarjamo absolutno resnico? da je moj prav bol vredn od tvojega

vsi smo ena taka razgibana mavrica, ki ima delno prav

kar je pa dejansko res, bomo pa itak zvedl, ko bomo umrli ;)

 

edino kar ti dam prav, da bog je..v kakršni koli obliki, ki jo vsak posameznik vidi

vse ostalo je pa od samega posameznika odvisn kako to vidi

vsake oči imajo svojega malerja ;)

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

prazzaprav te dojemam nekoga, ki živi življenje dobesedno po sv, pismu..ki ne sprejema ničesar dugega kot to...prava verna katoličanka....ali je črno ali belo....vmesne poti ni

nekoč sem tudi to sama bila...sam pa sem po določenih dogodkih spremenila mnenje...in dopustila, da imamo vsi prav....kot budisti, katoliki, gnostiki, hinduici islmisti(ajde pustimo pri miru razna negativna gibanja)...kdo pa smo mi, da lahka zagovarjamo absolutno resnico? da je moj prav bol vredn od tvojega

vsi smo ena taka razgibana mavrica, ki ima delno prav

kar je pa dejansko res, bomo pa itak zvedl, ko bomo umrli ;)

 

edino kar ti dam prav, da bog je..v kakršni koli obliki, ki jo vsak posameznik vidi

vse ostalo je pa od samega posameznika odvisn kako to vidi

vsake oči imajo svojega malerja ;)

življenje po Svetem PISMU ni enostavno in se mu stežka približamo,ampak se da,vendar tudi mi,oziroma jaz pridem v skušnjave ,ampak se jih že v naprej izogibam,nikoli nobenega ne maltretiram,čeprav vem,da se bodo sedaj vsuli name z razno raznimi opazkami.Da ti pojasnim,da nisem katoličanka,ampak samo kristjanka,kar pa ni vseeno,zate pa mislim,da v trenutkih ko si opustila Boga nisi imela dovolj velike vere in strpnosti,pa verjetno tudi nikogar,ki bi ti stal ob strani,pa ti povem ,se splača malo potruditi in vztrajati,tudi jat spoštujem vse vere,ampak ko si enkrat z Jezusom je življenje šele čarobno.lepo se imej

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no tu sma si pa različne.....edini pametni stavek..za mene seveda..je...ljubi svojega blijžnjega kakor sam sebe.....tu notri je vse

 

za mene je jezus samo prerok nič več in nič manj...samo človek..in ne bog

tu se strinjam z islamom...bog je samo eden

 

in nisem zgubila vere v boga...sem bila na najboljši poti...ampak nisem

ampak verujem samo v boga in angle...vse ostalo mi ni pomembno

ne jezus, ne marija, ne buda, ne nevekdo

 

js sem samo preverila svoje temelje, svoje zidove vere..in kar mi ni všeč menjujem....mogoče se motim..mogoče se ti....ampak to ni bistvenega pomena

vsak ima prav, dokler se drži zgoraj povdarjenega stavka

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no tu sma si pa različne.....edini pametni stavek..za mene seveda..je...ljubi svojega blijžnjega kakor sam sebe.....tu notri je vse

 

za mene je jezus samo prerok nič več in nič manj...samo človek..in ne bog

tu se strinjam z islamom...bog je samo eden

 

in nisem zgubila vere v boga...sem bila na najboljši poti...ampak nisem

ampak verujem samo v boga in angle...vse ostalo mi ni pomembno

ne jezus, ne marija, ne buda, ne nevekdo

 

js sem samo preverila svoje temelje, svoje zidove vere..in kar mi ni všeč menjujem....mogoče se motim..mogoče se ti....ampak to ni bistvenega pomena

vsak ima prav, dokler se drži zgoraj povdarjenega stavka

Jezus je edini in resnični in pravi Bog,to ti lahko zagotovim,ne bom ti zdaj iskala dokaze,seveda če si apriori proti,potem je tudi mojih besed škoda,tudi jaz se s koranom v marsičem strinjam,angeli so samo pomožni delavci v stvarstvu in ti ne morejo pomagati,tudi to razložim,če želiš,je pa življenje z JEZUSOM edina prava pot,kar veš tudi ti

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mogoče je jezus neka kar je za mene BOG

vsaka ma po svoji strani prav ;)

,,,,njihovi so očaki in iz njih po mesu izhaja Kristus,Bog ,ki je nad vsem,slavljen na veke,amen{Rimljanom9,5} ,,,,,,,ko pričakujemo,da se bosta uresničila blaženo upanje in pojavitev slave velikega Boga in našega odrešenikaJezusa Kristusa,ki je dal sam sebe za nas,da bo nas odkupil,,,{PISMO TITU2,13} IN ŠE IN ŠE lepo se imej

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

,,,,njihovi so očaki in iz njih po mesu izhaja Kristus,Bog ,ki je nad vsem,slavljen na veke,amen{Rimljanom9,5} ,,,,,,,ko pričakujemo,da se bosta uresničila blaženo upanje in pojavitev slave velikega Boga in našega odrešenikaJezusa Kristusa,ki je dal sam sebe za nas,da bo nas odkupil,,,{PISMO TITU2,13} IN ŠE IN ŠE lepo se imej

 

A ti kaj svojega tudi znaš povedat ali je čredni nagon premočen, da bi se podala takšnemu "podvigu" naproti?

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

poznam sv. pismo zelo doro.....mogoče je za nekatere vodilo....za nekatere ne......svobodna volja ;)

tudi ti bodi sončno

če pa ga dobro poznaš{s.p.},potem je preveč neznank ZATE in tudi zame,ampak,,,,,

 

A ti kaj svojega tudi znaš povedat ali je čredni nagon premočen, da bi se podala takšnemu "podvigu" naproti?

kaj boš pa ti povedala,razen da si črede tako kot jaz in še marsikdo,pa ti povej,kaj sem napisala

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V bistvu sploh ne vem, kaj točno palamudiš.

 

Kaj če bi zraven svete bukve še malo pravopis začela študirat? Bi te ljudje mogoče celo razumeli ... :o|o:

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V bistvu sploh ne vem, kaj točno palamudiš.

 

Kaj če bi zraven svete bukve še malo pravopis začela študirat? Bi te ljudje mogoče celo razumeli ... :o|o:

manjka iz.pa ti meni povej,kaj pomeni NOČNIK brez,da kam pogledaš,joj,kam me speljete v mizerijo

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...