Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

Bog bo svet pokončal zaradi grešnosti,tako kot Sodomo,pa ne glej nazaj Nelika,če te bodo slučajno zgrešili,ker jaz še vedno računam,da bova skupaj v nebesih lep pozdrav

 

Ne bog, narava...In ne zaradi grešnih dejanj do ljudi, ampak zaradi neobčutljivosti do našega prostora v katerem živimo....

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne bog, narava...In ne zaradi grešnih dejanj do ljudi, ampak zaradi neobčutljivosti do našega prostora v katerem živimo....

 

Ja sej to so naša grešna dejanja. In naše lastno pokončanje je pokončanje od Boga :mezik:

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Svet, kakršnega pznamo, se bo vsekakor končal, in to preden bo minilo 2000 let od Jezusovega javnega delovanja.

 

To je lahko tudi naznanitev nove dobi in ne pokončanja. Vse moje misli navijajo za novo dobo.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To je lahko tudi naznanitev nove dobi in ne pokončanja. Vse moje misli navijajo za novo dobo.

Nato sem videl novo nebo in novo zemljo.Kajti prvo nebo in prva zemlja sta izginila in morja ni bilo več.Videl sem tudi novi Jeruzalem,ko je prihajal z neba od Boga,pripravljen ,kakor nevesta ki se je ozaljšala za svojega ženina.

 

To je lahko tudi naznanitev nove dobi in ne pokončanja. Vse moje misli navijajo za novo dobo.

Nato sem videl novo nebo in novo zemljo.Kajti prvo nebo in prva zemlja sta izginila in morja ni bilo več.Videl sem tudi novi Jeruzalem,ko je prihajal z neba od Boga,pripravljen ,kakor nevesta ki se je ozaljšala za svojega ženina.In slišal sem močen glas,ki je prišel od prestola in rekel,,Glej,prebivališče Boga med ljudmi.In prebival bo z njimi,njihov Bog.In obrisal bo vs solze z njihovih oči in smrti ne bo več,pa tudi žalovanja,vpitja in bolečine ne bo več.Kajti prejšnje bo minilo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja sej to so naša grešna dejanja. In naše lastno pokončanje je pokončanje od Boga :mezik:

 

To niso naša grešna dejanja. Nikjer v krščanstvo ne piše, da je potrebno skrbeti za planet Zemljo. Celo narobe. Narekuje, da si jo moramo podvržiti, uporabiti njene naravne surovine.

 

To pokončanje ni pokončanje od Boga, ampak naravna posledica naših dejanj. Podobno kot bi rekel kadilcu, da ga bo bog kaznoval. Ni res. Sam deluje nespametno in se uničuje.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mici tvoje pisanje mi je na čase ful všeč, včasih spet izredno žaljivo. Večinoma se probam oklepat tistega kar lahko uporabim in kar me vodi dalje.

 

Verjamem, da je moč tvoje Vere v popolni predaji Besedilu. Vendar moč moje vere ne izvira iz takšne popolne predaje pač pa preprosto iz spoznanja delovanja mojega uma - kar vsebuje tudi dojemanje pravilnosti napisanih Besedil. Nikoli ne ne zavržem možnosti katerega.

 

Če se taka Sodba zgodi se bo zgodil - se ji bom predal. Ne morem pa si v realnem času privoščiti take slepe dogmatičnosti. Nič osebnega.

 

Lahko tudi rečem, da se začutil pravilnost v tvojih Besedah. Točno tistih zgoraj napisanih. Vendar Verjamem v načelo. Stare besede za stare Ume.

 

Prejeli pa ste le toliko kot ste v danem trenutku bili sposobni prejeti

 

Z veseljem pa še preberem kaj tvojega.

 

To niso naša grešna dejanja. Nikjer v krščanstvo ne piše, da je potrebno skrbeti za planet Zemljo. Celo narobe. Narekuje, da si jo moramo podvržiti, uporabiti njene naravne surovine.

 

To pokončanje ni pokončanje od Boga, ampak naravna posledica naših dejanj. Podobno kot bi rekel kadilcu, da ga bo bog kaznoval. Ni res. Sam deluje nespametno in se uničuje.

 

Nelika ne tko dobesedno no. Mislim, da ne piše o izkoriščanju Zemlje. Pač pa o Naravni danosti. Ki jo uporabimo. Z Ljubeznijo. Jezus govori o tem, da vzamemo sadje, hrano nasploh itd. Govori tudi o tem, da se slečemo gremo na sonce se mu predamo, vetru, dihu Narave. Živeti z Naravo je uporabiti njene naravne sestavine.

 

Naše pokončanje je pokončanje od Boga, ker smo del Božje Kreacije. Zatorej je brezsmiselno vlečenje vsak na svojo stran zgolj zategovanje vozla. Vsi skupaj smo en Bog in sami si pišemo Božjo sodbo. Pokončanje od Boga. Seveda tud možno, da se nebo Sesuje x:Dx

 

Ah seveda verjamem, da obstajajo smernice, ki presegajo zgolj nas same. Ampak imamo tudi šanso, da sami sebe zaserjemo.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lej to. Berem eno Knjigo o Magiji. Začne pa z raznimi vajami. Nato naprej, ko je osvojena Volja in kontrola nad telesom Asane in še par drugih stopenj se pojavi koncentiranje uma.

In piše o trikih uma, ko je ta že dobro natreniran v primerjavi s povprečnim človeškim: predpostavljamo, da si izberemo bel križ ( enake prečke ). On bo začel premikati svoje prečke gor - dol, izobčil prečko, obrnil prečko, kraka bosta postala neenaka, obrnil se bo na glavo, dobil bo grbe, napočil bo, dobil figuro na sebi, spreminjal obliko kot ameba, spreminjal svojo velikost - razdaljo - celost, spremenil stopnjo svoje svetlosti, spremenil barvo. Postal bo grd, krhek, puščal bo lise, vzdignil se bo padel bo, obrnil, oblaki bodo prelili njegovo površje.

 

Ne more pa se pojaviti sprememba, ki je križ ni sposoben. Razen, če se zgodi, da križ izgine in se pojavi nekaj drugega. In piše naprej. Vsak, ki ni sposoben takega doživetja naj sploh ne proba meditirati - ker v resnici to sploh ne bo počel.

 

Ok kaj zej to pišem. Sprašujem se kako prerokbo in znanje bi sprejeli, če bi se človeški um takrat že nahajal vsaj v zgornjem stanju. Pa se še danes ne.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nelika ne tko dobesedno no. Mislim, da ne piše o izkoriščanju Zemlje. Pač pa o Naravni danosti. Ki jo uporabimo. Z Ljubeznijo. Jezus govori o tem, da vzamemo sadje, hrano nasploh itd. Govori tudi o tem, da se slečemo gremo na sonce se mu predamo, vetru, dihu Narave. Živeti z Naravo je uporabiti njene naravne sestavine.

 

Naše pokončanje je pokončanje od Boga, ker smo del Božje Kreacije. Zatorej je brezsmiselno vlečenje vsak na svojo stran zgolj zategovanje vozla. Vsi skupaj smo en Bog in sami si pišemo Božjo sodbo. Pokončanje od Boga. Seveda tud možno, da se nebo Sesuje x:Dx

 

Ah seveda verjamem, da obstajajo smernice, ki presegajo zgolj nas same. Ampak imamo tudi šanso, da sami sebe zaserjemo.

 

Malo preberi citat v sv. pismu in mi ga citiraj. Bomo potem razglabljali kako dobesedno je. To so tvoje dodane besede...Jezus o tem ni govoril 100%.

 

Od koga smo kreacija je pa spet stvar prepričanja. Oz. po moje prej stvar znanost in ne prepričanja.

 

mici dej najdi ta citat v sv.pismu x;)x

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No pa mi ti prilepi citat, če lahko.

 

Em Mi in Kreacija. Če se je kdo vmešal v našo evolucijo smo tudi mi kreacija. Drugače pa se z Božansko Kreacijo nanašam na obstoj vsega, česar del smo tudi mi. Bral sem tudi enkrat eno besedilo kjer se je omenjalo umešavanje Angelov v naravni evolucijski proces Zemlje. Sicer pa ima zemlja lastne Angele, ki so del Narave - varuhi v nekem smislu, če se ne motim. Ptice naprimer - popolnoma v varstvu Angelskih sil. Ptice nasploh so bitja, ki ti lahko predajo sporočilo, če kdo tako želi. Zlo zavedna bitja kar se tega tiče - na intuitivni ravni ampak s prenosom v realni svet.

 

Me pa zanima kako Krščanstvo razmišlja o pračloveku, pa tistem mankajočem linku iz pračloveka v človeka. In kje je tu stvarjenje ' po lastni podobi ' ?

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Malo preberi citat v sv. pismu in mi ga citiraj. Bomo potem razglabljali kako dobesedno je. To so tvoje dodane besede...Jezus o tem ni govoril 100%.

 

Od koga smo kreacija je pa spet stvar prepričanja. Oz. po moje prej stvar znanost in ne prepričanja.

 

mici dej najdi ta citat v sv.pismu x;)x

o čem naj najdem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No pa mi ti prilepi citat, če lahko.

 

Em Mi in Kreacija. Če se je kdo vmešal v našo evolucijo smo tudi mi kreacija. Drugače pa se z Božansko Kreacijo nanašam na obstoj vsega, česar del smo tudi mi. Bral sem tudi enkrat eno besedilo kjer se je omenjalo umešavanje Angelov v naravni evolucijski proces Zemlje. Sicer pa ima zemlja lastne Angele, ki so del Narave - varuhi v nekem smislu, če se ne motim. Ptice naprimer - popolnoma v varstvu Angelskih sil. Ptice nasploh so bitja, ki ti lahko predajo sporočilo, če kdo tako želi. Zlo zavedna bitja kar se tega tiče - na intuitivni ravni ampak s prenosom v realni svet.

 

Me pa zanima kako Krščanstvo razmišlja o pračloveku, pa tistem mankajočem linku iz pračloveka v človeka. In kje je tu stvarjenje ' po lastni podobi ' ?

 

Jaz ne berem sv. pisma. Sem pa nekoč brala in imam dober spomin vsaj o tem, da vem, da pomen ni tak kot si ga napisal.

 

o čem naj najdem

 

Citat v sv. pismu, kjer bog ukaže človeku naj si podredi zemljo, živali in naravo.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mogoče smo malo zašli,govorimo o tem ,kdo bo komu prilepil citate in podobno,saj če bi vsi vse vedeli,bi bilo žalostno,je pa važno,da vemo resnico

 

Ja resnica naj bi bila v sv. pismu-po tvojem ne? Pol pa najdi ta citat. Jaz nimam sv. pisma doma.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz ne berem sv. pisma. Sem pa nekoč brala in imam dober spomin vsaj o tem, da vem, da pomen ni tak kot si ga napisal.

Citat v sv. pismu, kjer bog ukaže človeku naj si podredi zemljo, živali in naravo.

Bog ju je blagoslovil in Bog jima je rekel,,Bodita rodovitna in množita se,napolnita zemljo in si jo podvrzita,gospodujta ribam v morju in pticam na nebu in vse živalim,ki se gibljejo po zemlji{1.Mojzes1,28}

 

Ja resnica naj bi bila v sv. pismu-po tvojem ne? Pol pa najdi ta citat. Jaz nimam sv. pisma doma.

zelo elegantno

 

To niso naša grešna dejanja. Nikjer v krščanstvo ne piše, da je potrebno skrbeti za planet Zemljo. Celo narobe. Narekuje, da si jo moramo podvržiti, uporabiti njene naravne surovine.

 

To pokončanje ni pokončanje od Boga, ampak naravna posledica naših dejanj. Podobno kot bi rekel kadilcu, da ga bo bog kaznoval. Ni res. Sam deluje nespametno in se uničuje.

Mi smo Božja kreacija,Bog nas je ustvaril po svoji podobi in vsak ,ki poseže v to kreacijo bo kaznovan,plačilo za gre je smrt

 

za greh{se opravičujem}

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zelo elegantno

 

Aha

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No pa mi ti prilepi citat, če lahko.

 

Em Mi in Kreacija. Če se je kdo vmešal v našo evolucijo smo tudi mi kreacija. Drugače pa se z Božansko Kreacijo nanašam na obstoj vsega, česar del smo tudi mi. Bral sem tudi enkrat eno besedilo kjer se je omenjalo umešavanje Angelov v naravni evolucijski proces Zemlje. Sicer pa ima zemlja lastne Angele, ki so del Narave - varuhi v nekem smislu, če se ne motim. Ptice naprimer - popolnoma v varstvu Angelskih sil. Ptice nasploh so bitja, ki ti lahko predajo sporočilo, če kdo tako želi. Zlo zavedna bitja kar se tega tiče - na intuitivni ravni ampak s prenosom v realni svet.

 

Me pa zanima kako Krščanstvo razmišlja o pračloveku, pa tistem mankajočem linku iz pračloveka v človeka. In kje je tu stvarjenje ' po lastni podobi ' ?

 

Mah kaki angeli lepo te prosim....

 

si zadovoljna z najdenim

 

Jp jp. me spomin še ne vara. Hvala

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mah kaki angeli lepo te prosim....

Jp jp. me spomin še ne vara. Hvala

angeli so duhovi,ki opravljajo službo in so poslani,da strežejo zaradi tistih,ki bodo dediči odrešenja,skratka nepomembna vloga

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

angeli so duhovi,ki opravljajo službo in so poslani,da strežejo zaradi tistih,ki bodo dediči odrešenja,skratka nepomembna vloga

O madona. od kje vam take ideje....A to v sv. pismu piše, al kaj?

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a tega se pa ne spomneš

 

ne, ampak res ne.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nelika ti pa nisi kaj veliko razmišljala o Angelih, kejnede de ne ? vsaj vrata si pusti odprta ne pa, da apriorij zavračaš.

Mici a lahko kaj o Angelih ? če ne pol pa ne.

 

Mici bi mogoče kako rekla o pračloveku in manjkajočem linku ? me zanima, če je Bog bil najprej opica. Hecam hecam ne zamert. Me pa zanima tvoje mnenje. Al pa od Emanuela, če ni že drugje pisal.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nelika ti pa nisi kaj veliko razmišljala o Angelih, kejnede de ne ? vsaj vrata si pusti odprta ne pa, da apriorij zavračaš.

Mici a lahko kaj o Angelih ? če ne pol pa ne.

 

Sem veliko razmišlala, zato pa že imam ustvarjeno mnenje.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...