Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

{brez kakršnihkoli genov,no greh je greh in ga je potrebno plačat}

podpišem

 

Aha RAZUMEM. Degenerirani-razne prizadete osebe, duševno bolani, rojeni invalidi-so po vašem grešniki oz. posledica grešnega življenja staršev...Recimo, da razumem logiko, ki jo promovirate...

 

Vsi ostali pa nismo grešniki

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Postanite uresničevalci besede in ne le poslušalci,ki sami sebe varajo.Če je namreč kdo poslušalec besede,ne pa njen uresničevalec,je podoben človeku,ki ogleduje svoj rojstni obraz v zrcalu,pogleda se,a odide in takoj pozabi kakšen je bil.{Jakobovo pismo1,22-25}

 

Aha RAZUMEM. Degenerirani-razne prizadete osebe, duševno bolani, rojeni invalidi-so po vašem grešniki oz. posledica grešnega življenja staršev...Recimo, da razumem logiko, ki jo promovirate...

 

Vsi ostali pa nismo grešniki

če ne bi bila grešnica,te ne bi bilo na tej strani,skrbi te ,,,,

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In zakaj misliš, da so se onegavl vse povprek. Ma ja, blazno se trudiš pobruhat in posvinat vse, kar uči krščanstvo. Verjetno celo misliš, da s tem delaš nekaj dobrega, pri tem pa si zgol slep služabnik sil, ki se upirajo prodiranju svetlobe :sori:

Krščanstvo in svetloba pa imata res veliko skupnega... xrolleyesx

 

Vse te slikce so nekrščanskega izvora in izvirajo pa izpred dobe krščanstva.

:palec:

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes ne živimo po bo+ji postavi,pravzaprav tudi v celoti ne moremo,namreč kdor bere ali išče in tudi najde v stari zavezi popolno življenje po postavi se lahko kaj hitro zave,da je takšno življenje podobno smrtni obsodbi.Evangeliji ali vesela oznanila pa so v tem,da je Bog sklenil novo zavezo,ki sloni na njegovi milosti.Jezus je namreč starozavezno,,smrtno obsodbo,,vzel s seboj na križ.toliko za razmišljajoče,seveda se še kaj dobimo lp
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes ne živimo po bo+ji postavi,pravzaprav tudi v celoti ne moremo,namreč kdor bere ali išče in tudi najde v stari zavezi popolno življenje po postavi se lahko kaj hitro zave,da je takšno življenje podobno smrtni obsodbi.Evangeliji ali vesela oznanila pa so v tem,da je Bog sklenil novo zavezo,ki sloni na njegovi milosti.Jezus je namreč starozavezno,,smrtno obsodbo,,vzel s seboj na križ.toliko za razmišljajoče,seveda se še kaj dobimo lp

 

Jezus ni nič drugega kot inteligentna oseba, ki je v tistem času razmišljala s svojo glavo. Namereč v stari zavezi je Bog krut, zahteva maščevanje, poboje....Bil je Žid po rodu in je v judovski religiji videl odklone, zato je začel opozarjati na napake in ljudem razlagati kako bi moralo vse skupaj biti. Ljudje v tisem času so dajali večji pomen duhovnosti in so v njegovih besedah spoznali, da bi lahko bil mesija. Namreč pokazal jim je nove vidike, ki jih niso doslej poznali. Postal je nevaren judovskim oblastem, zato so ga Judje zašpecali rimljanom. Rimljanom se niti ni zdel tako nevaren, vendar da bi pomiril množico judov, so ga usmrtili. vse ostalo so miti, ki so nastali skozi zgodovino.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jezus ni nič drugega kot inteligentna oseba, ki je v tistem času razmišljala s svojo glavo. Namereč v stari zavezi je Bog krut, zahteva maščevanje, poboje....Bil je Žid po rodu in je v judovski religiji videl odklone, zato je začel opozarjati na napake in ljudem razlagati kako bi moralo vse skupaj biti. Ljudje v tisem času so dajali večji pomen duhovnosti in so v njegovih besedah spoznali, da bi lahko bil mesija. Namreč pokazal jim je nove vidike, ki jih niso doslej poznali. Postal je nevaren judovskim oblastem, zato so ga Judje zašpecali rimljanom. Rimljanom se niti ni zdel tako nevaren, vendar da bi pomiril množico judov, so ga usmrtili. vse ostalo so miti, ki so nastali skozi zgodovino.

nisi zdržala in si nalepila zadnjih 9 besed brez potrebe,nobenih mitov ni,zgodovina pa ja

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nisi zdržala in si nalepila zadnjih 9 besed brez potrebe,nobenih mitov ni,zgodovina pa ja

 

Miti, a razumeš...miti...pravljice. Kot legenda o kralju Matjažu.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma ja, blazno se trudiš pobruhat in posvinat vse, kar uči krščanstvo. Verjetno celo misliš, da s tem delaš nekaj dobrega, pri tem pa si zgol slep služabnik sil, ki se upirajo prodiranju svetlobe :sori:

 

Dobr no. Res priznam. Krščanstvo je kr neki. Kot Religija. Pač vera posiljevanja ali očitnega ali pa prikritega.

 

To ne pomen, da se trudim pobruhat krščanstvo. Veš o krščanstvu sploh ne razmišljam. Tudi mirno grem mimo crkva in kapel in križev. O tem sploh ne razmišljam. Pač pa se včasih ustavim. Malce pomirim misli in raziskujem sporočilo. Gledam.

 

Incest kot tak pa je sam po sebi 'pohujšlijiv' pa ne zaradi mene ali tebe. Pač pa zaradi kolektiva. In se mu lepo prileže beseda onegavljenje.

 

Slovar:

 

onegaviti -im nedov. (a a) ekspr., s širokim pomenskim obsegom izraža dejanje, ki je znano, a se noče, ne more imenovati : ves dan nekaj onegavi okoli hiše; gospodinja že onegavi po kuhinji; kaj se boš onegavil, kar z menoj pojdi; z avtom se onegavi okrog; zalotili so ga, da se onegavi z drugimi ženskami / kje pa tako dolgo onegavi je, se mudi, zadržuje; zaradi tega se ne bom onegavil se jezil, razburjal, prepiral

 

Ful smešno drgač, če slovar upoštevaš pa krščansko moralo, ful paše skupaj xDDx

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Miti, a razumeš...miti...pravljice. Kot legenda o kralju Matjažu.

dobro,ne bom s tabo o tem,pač pa ti sporočam naprej,,namesto nas je pretrpel peklenske muke na križu,kjer je bil zasramovan od vseh tudi lastnih sorodnikov,zaradi in namesto nas je pretrpelbožjo obsodbo o grehu in tu sedaj Bog sklepa s posamezniki,z vsemi,ki po veri priznavajo,da je Kristus umrl zanje in se v duhu znova rodijo,,lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dobro,ne bom s tabo o tem,pač pa ti sporočam naprej,,namesto nas je pretrpel peklenske muke na križu,kjer je bil zasramovan od vseh tudi lastnih sorodnikov,zaradi in namesto nas je pretrpelbožjo obsodbo o grehu in tu sedaj Bog sklepa s posamezniki,z vsemi,ki po veri priznavajo,da je Kristus umrl zanje in se v duhu znova rodijo,,lp

 

Tudi ti bi trpela peklenske muke v Iranu, če bi spodbijala njihovo versko prepričanje.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa, da še mal Makota kopiram. Ne bit tok zategnjeni. Jezus ziher ni bil. In tudi znano je, da so vsi bom rekel ljudje s spoznanjem veliko smejijo v čimer pa se skriva sproščena energija notranjega otroka.

 

In sem ziher, da ima Bog raje, da se smejimo v radosti svojega otroka, kot pa, da brezmisleno razmišljamo v imenu Krščanstva in obranjenja njegove Svete pravice v tem svetu na račun Adama in Eve in podobnih tekstov. Komu je to pomembno. Bogu ? Jezusu ?

 

 

S poznanjem o notranjem otroku pride tud sopoznanje o nevarnostih, ki mu pretijo. Zato pa ne zategovat tega otroka z neumnimi dogmani. Nič pa ne rečem,da na to,da so v Svetem Pismu praktična navodila. Prav nič. Celo strinjam se lahko. Vsak potrebuje navodila in usmeritev.

 

Eni jih dobimo tu drugi pa tam.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa, da še mal Makota kopiram. Ne bit tok zategnjeni. Jezus ziher ni bil. In tudi znano je, da so vsi bom rekel ljudje s spoznanjem veliko smejijo v

 

Jezus je sigurno obstajal, za Boga pa nisem 100%.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako si pa lahko za Jezusa ziher za Boga pa ne.

 

O Jezusu obstajajo neki zapisi. Sicer jih je potrebno brati z distanco, pa vseeno mi ni logično, da ta oseba ne bi obstajala. Glede Boga, pa sem že povedala, da za moj obstoj ni pomembno vedeteti ali obstaja ali ne. Sploh pa je nevarno, da bi se kakorkoli opredeljevala.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja ok ampak, kar se mene tiče je lahko tudi izmišljen. Sam preden me kdo napade - jaz o tem ne razmišljam

 

Zej Bog je lahko nevaren ja. Se strinjam. Zej jaz pravim. Če te je strah. Se bojiš. Se ga bojiš. Se bojiš njegove kazni. Ga ne razumeš. Itd.

 

Potem ne veruj. Kako lahko verjamem v Boga, če pa se ga bojim. Ne morem. Torej, če predpostavljam, da Bog je in se ga bojim to pomeni samo, da nekej počnem narobe in je bolje, da neham. Če bi začutil Boga ali to kar verjame, da je in začutim neizmerljivo toplino in Ljubezen imam zelo dobre razloge, da nadaljujem.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzz

 

čebele bzzzzzzzzzzzz mijav mucka mala bezzzzzzzzzzz brrrrrr brrrrrr aneeeeeeeeeeeeee

 

čebele, marele, gobe, bzzzzzzzzz bzzzzzzzzzz mijav hov hov

 

Kuža laja,

hov,hov,hov,

muca mijavka,

mijav,mijav,mijav,

starka z okna vpije,

mularija,mularija,mularija, -> mici haha x:px

kuža zalaja,

mucka zamijavka,

starka pa zakriči,

boste že videli,

mulci nagajivi.

 

xcivx

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmm tukaj ima emanuelči prav. Vsi mi imamo genski zapis vseh naših prednikov. degeneracija je posledica skupnih dednih bolezni. vendar, vsi mi naj bi bili potomci Adama in Eve. Pol bi mogli biti vsi malo degenerirani. Ali kako?

 

praviš, da je med belcem in črncem manjša verjetnost degeneracije. Kaj nimata skupnih prednikov?

Večja, kot je sorodstvena distanca, se pravi, dlje, kot je kakšen skupni prednik, manjša je možnost skupnih dednih bolezni.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Krščanstvo in svetloba pa imata res veliko skupnega... xrolleyesx

9 Resnična luč, ki razsvetljuje vsakega človeka, je prihajala na svet. 10 Beseda je bila na svetu in svet je po njej nastal, a svet je ni spoznal. 11 V svojo lastnino je prišla, toda njeni je niso sprejeli. 12 Tistim pa, ki so jo sprejeli, je dala moč, da postanejo Božji otroci, vsem, ki verujejo v njeno ime 13 in se niso rodili iz krvi ne iz volje mesa ne iz volje moža, ampak iz Boga.

 

Vse te slikce so nekrščanskega izvora in izvirajo pa izpred dobe krščanstva. Če to kar koli pomeni naj se vsak sam odloči.

Sevede pomeni, obljuba o Jezusovem prihodu je še iz prastarih časov x:)x

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobr no. Res priznam. Krščanstvo je kr neki. Kot Religija. Pač vera posiljevanja ali očitnega ali pa prikritega.

Enkrat sem prebral misu, da kdor ima modrost, opazi zlato tudi pod debelim prahom ceremonjalnosti.

Ti pa očitno vidiš sam prah.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzz

 

čebele bzzzzzzzzzzzz mijav mucka mala bezzzzzzzzzzz brrrrrr brrrrrr aneeeeeeeeeeeeee

 

čebele, marele, gobe, bzzzzzzzzz bzzzzzzzzzz mijav hov hov

 

Kuža laja,

hov,hov,hov,

muca mijavka,

mijav,mijav,mijav,

starka z okna vpije,

mularija,mularija,mularija, -> mici haha x:px

kuža zalaja,

mucka zamijavka,

starka pa zakriči,

boste že videli,

mulci nagajivi.

 

xcivx

no saj je prav,da se tudi malo pošalimo

 

Aja ok ampak, kar se mene tiče je lahko tudi izmišljen. Sam preden me kdo napade - jaz o tem ne razmišljam

 

Zej Bog je lahko nevaren ja. Se strinjam. Zej jaz pravim. Če te je strah. Se bojiš. Se ga bojiš. Se bojiš njegove kazni. Ga ne razumeš. Itd.

 

Potem ne veruj. Kako lahko verjamem v Boga, če pa se ga bojim. Ne morem. Torej, če predpostavljam, da Bog je in se ga bojim to pomeni samo, da nekej počnem narobe in je bolje, da neham. Če bi začutil Boga ali to kar verjame, da je in začutim neizmerljivo toplino in Ljubezen imam zelo dobre razloge, da nadaljujem.

ma kaj bluziš,priznaj svoje grehe Jezusa in ne bodi mlačen

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Enkrat sem prebral misu, da kdor ima modrost, opazi zlato tudi pod debelim prahom ceremonjalnosti.

Ti pa očitno vidiš sam prah.

 

Vidiš kako ti sam sebi v skledo pluvaš. Namreč uspešno si uspel preskočiti izražanje moje pobude po odkrivanju Namena. Še bolj uspešno pa na meni že kar nekaj časa odkrivaš razne napake, očitno moja nepopolnost tvojega pogleda kar bruha na dan.

 

Torej modrosti le nimaš si pa bogat v besedah. Practice what you preach

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja ok ampak, kar se mene tiče je lahko tudi izmišljen. Sam preden me kdo napade - jaz o tem ne razmišljam

 

Zej Bog je lahko nevaren ja. Se strinjam. Zej jaz pravim. Če te je strah. Se bojiš. Se ga bojiš. Se bojiš njegove kazni. Ga ne razumeš. Itd.

 

Potem ne veruj. Kako lahko verjamem v Boga, če pa se ga bojim. Ne morem. Torej, če predpostavljam, da Bog je in se ga bojim to pomeni samo, da nekej počnem narobe in je bolje, da neham. Če bi začutil Boga ali to kar verjame, da je in začutim neizmerljivo toplino in Ljubezen imam zelo dobre razloge, da nadaljujem.

 

Nikjer nisem rekla da se boga bojim. kaj ti ne znaš brati? Rekla sem, da se je nevarno za moj obstoj, moje sebstvo, karkoli opredelovati. Še posebej, ker nisem naklonjena lahkoverju.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nikjer nisem rekla da se boga bojim. kaj ti ne znaš brati? Rekla sem, da se je nevarno za moj obstoj, moje sebstvo, karkoli opredelovati. Še posebej, ker nisem naklonjena lahkoverju.

no ,saj vem,da nekako moramo zgodbo peljati naprej ,že zaradi nas samih,ampakNELI ob teh besedah se mi pa enostavno ne izplača da bedim,preberi si kaj pišeš,saj smo vendar na forumu

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...