Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

Aja. Zaka pa potem govori na križu Očetu ?

ko boš kaj več razumel,ti bom razložila,zaenkrat pa samo iz prvega Janezovega pisma 5,20,,Vemo da je Božji SIN prišel in nam dal razum,da spoznamoResničnega.oN je resnični Bog in večno življene.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jezus je Bog

 

bog je jezus.

ali lahko to poimenujemo kot npr. energijo, svetlobo, ocean,

ne maram personifikacij.

mia

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz dobr vem ka ti mislš s tem. Sam v resnic posplošuješ, ker je priročno. Če bi kdo prepoznal kaj več, kot samo to kar knjiga pravi bi pa tud že vedel, da je Jezus lahko vsak. Ker v vsakem lahko beseda božja zaživi. Ni pa to mala malica.

 

Taka napisna beseda je bila in pri nekaterih še vedno je potrebna, ker ne razumejo/mo lastnih pasti. Če bi razumel te pasti ti pa tud ni potrebno sledit taki besedi. Vsa fora je v čistosti ega in razumevanju Univezalnih pojavnosti.

 

In Božje Kraljestvo na zemlji se skriva v izrazu združitev mikro in marko kozmosa znotraj človeka ali drugače, da znanje duhovnega plana začne delovati znotraj človeka tu in sedaj. Torej finta je v tem, da se človeku ne zaupa toliko, da bi mu dal tisto pravo resnico. Ker se niti noče potrudit, da bi jo v sebi prepoznal in je ne ubil ter izkoristil. To je pač varnostno stikalo.

 

No ja seveda tega v Svetem Pismu ni.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Razodela se je namreč Božja milost,ki rešuje vse ljudi.Vzgaja nas,naj se odpovemo brezbožnosti in posvetnim poželenjem ter razumno,pravično in res pobožno živimo v sedanjem veku,ko pričakujemo,da se bosta uresničila blaženo upanje in pojavitev slave velikega Boga in našega odrešenika Jezusa Kristusa.{pismo Titu2,11...}
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bog je jezus.

ali lahko to poimenujemo kot npr. energijo, svetlobo, ocean,

ne maram personifikacij.

mia

kot želiš

 

Jaz dobr vem ka ti mislš s tem. Sam v resnic posplošuješ, ker je priročno. Če bi kdo prepoznal kaj več, kot samo to kar knjiga pravi bi pa tud že vedel, da je Jezus lahko vsak. Ker v vsakem lahko beseda božja zaživi. Ni pa to mala malica.

 

Taka napisna beseda je bila in pri nekaterih še vedno je potrebna, ker ne razumejo/mo lastnih pasti. Če bi razumel te pasti ti pa tud ni potrebno sledit taki besedi. Vsa fora je v čistosti ega in razumevanju Univezalnih pojavnosti.

 

In Božje Kraljestvo na zemlji se skriva v izrazu združitev mikro in marko kozmosa znotraj človeka ali drugače, da znanje duhovnega plana začne delovati znotraj človeka tu in sedaj. Torej finta je v tem, da se človeku ne zaupa toliko, da bi mu dal tisto pravo resnico. Ker se niti noče potrudit, da bi jo v sebi prepoznal in je ne ubil ter izkoristil. To je pač varnostno stikalo.

 

No ja seveda tega v Svetem Pismu ni.

saj vem,ti mislec,ki glumi

 

Ja in kaj jaz že skoz govorim. Pismo.

preberi citat

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz dobr vem ka ti mislš s tem. Sam v resnic posplošuješ, ker je priročno. Če bi kdo prepoznal kaj več, kot samo to kar knjiga pravi bi pa tud že vedel, da je Jezus lahko vsak. Ker v vsakem lahko beseda božja zaživi. Ni pa to mala malica.

 

Taka napisna beseda je bila in pri nekaterih še vedno je potrebna, ker ne razumejo/mo lastnih pasti. Če bi razumel te pasti ti pa tud ni potrebno sledit taki besedi. Vsa fora je v čistosti ega in razumevanju Univezalnih pojavnosti.

 

In Božje Kraljestvo na zemlji se skriva v izrazu združitev mikro in marko kozmosa znotraj človeka ali drugače, da znanje duhovnega plana začne delovati znotraj človeka tu in sedaj. Torej finta je v tem, da se človeku ne zaupa toliko, da bi mu dal tisto pravo resnico. Ker se niti noče potrudit, da bi jo v sebi prepoznal in je ne ubil ter izkoristil. To je pač varnostno stikalo.

No ja seveda tega v Svetem Pismu ni.

 

se ti zdi to ironija, obsojenost na majhnost cloveka. njegovo prekletstvo?

da zaradi dreves, ne vidi gozda...je to lahko res

mia

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se ti zdi to ironija, obsojenost in majhnost cloveka. njegovo prekletstvo?

da zaradi dreves, ne vidi gozda...

mia

 

Seveda je ironija. In zato je tud Sveto Pismo ironija pa navkljub dejstvu, da čista vera vanj deluje, je še vedno ironija. Žali ga Bog.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj vem,ti mislec,ki glumi

preberi citat

 

Ja mici boš pa mogla še koga drugega spoznat ali pa začutit kot samo privžence Jezusa.

 

 

preberi citat

 

''Kdor je videl mene je videl Očeta,mar ne veruješ,da sem jaz v Očetu in Oče v meni''

 

In zato je stavek: Jezus je Bog posploševanje. In to ogromno posploševanje. S takim posloševanjem brez razumevanja ubiješ razmerje Jaz - Bog

 

res škoda

 

Niti ne. Me veseli, da nisem zaprt v škatlo. Bom vsaj imel možnost spoznat zakaj sem tu. Ti si že pri Jezusu.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja mici boš pa mogla še koga drugega spoznat ali pa začutit kot samo privžence Jezusa.

''Kdor je videl mene je videl Očeta,mar ne veruješ,da sem jaz v Očetu in Oče v meni''

 

In zato je stavek: Jezus je Bog posploševanje. In to ogromno posploševanje. S takim posloševanjem brez razumevanja ubiješ razmerje Jaz - Bog

pa saj si ti čisto v redu,sežeš do kamor pač sežeš,jaz sem z veseljem na forumu,da prebiram razne teme in jih v zadnjem čaasu tudi pokomentiram,ampak vseeno upam,da nekaj doprinesem k posploševanju na tem forumu,sem tudi konstantna,tema je dobra,rejting soliden,skratka nimam pritožb,ker v meni ni jeze in resnično spoznavam ljudi z besedo in ne z oponiranjem{prevedem}

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No ja važn, da gre po vetru. Mene nis nč scat pelala. Prej sebe. Afirmacije pa pomagajo - to se pa strinjam ja.

 

Mici ne domišljaj si - zarečenega kruha se največ poje. Nič ti ne očitem kje si - sam pazi na kruh.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No ja važn, da gre po vetru. Mene nis nč scat pelala. Prej sebe. Afirmacije pa pomagajo - to se pa strinjam ja.

 

Mici ne domišljaj si - zarečenega kruha se največ poje. Nič ti ne očitem kje si - sam pazi na kruh.

poznaš ono,,veter piha pa ne veš ne kod ne kam,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,lulaš pa res sam,no tudi to se enkrat konča,lepo se imej in pazi na posteljo

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej a je kdo kdaj pomisli, da Jezus ni trpel zato, da bi odplačal naše grehe in tudi Bog mu ni pomagal, ker je blo to del načrta. Ampak je Bog preprosto pomisli, če sedaj kaznujem vse vernike z večno sodbo - kaj potem sploh sem jaz. Sem še Bog ? Sem sploh lahko Bog, če nihče več ne veruje vame ? V čem je potem sploh smisel mojega obstoja ? Do kakšnega zaključka pridemo ?

 

In če, kdo misli, da Bog ni razmišljajoče bitje naj pomisli še enkrat. In, če kdo pomisli, da je kaj več zaradi mojega pisanja, naj se tud vpraša kaj je z njim narobe in zakaj se me boji.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej a je kdo kdaj pomisli, da Jezus ni trpel zato, da bi odplačal naše grehe in tudi Bog mu ni pomagal, ker je blo to del načrta. Ampak je Bog preprosto pomisli, če sedaj kaznujem vse vernike z večno sodbo - kaj potem sploh sem jaz. Sem še Bog ? Sem sploh lahko Bog, če nihče več ne veruje vame ? V čem je potem sploh smisel mojega obstoja ? Do kakšnega zaključka pridemo ?

 

In če, kdo misli, da Bog ni razmišljajoče bitje naj pomisli še enkrat. In, če kdo pomisli, da je kaj več zaradi mojega pisanja, naj se tud vpraša kaj je z njim narobe in zakaj se me boji.

spet imaš težave sam s seboj

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej a je kdo kdaj pomisli, da Jezus ni trpel zato, da bi odplačal naše grehe in tudi Bog mu ni pomagal, ker je blo to del načrta. Ampak je Bog preprosto pomisli, če sedaj kaznujem vse vernike z večno sodbo - kaj potem sploh sem jaz. Sem še Bog ? Sem sploh lahko Bog, če nihče več ne veruje vame ? V čem je potem sploh smisel mojega obstoja ? Do kakšnega zaključka pridemo ?

 

In če, kdo misli, da Bog ni razmišljajoče bitje naj pomisli še enkrat. In, če kdo pomisli, da je kaj več zaradi mojega pisanja, naj se tud vpraša kaj je z njim narobe in zakaj se me boji.

gre za milost,tudi med seboj si ljudje marsikaj oprostimo,oziroma spolh si ne zamerimo,ker nimamo stvari za žrtvovanje

 

On ni prizanesel lastnemu Sinu,temveč ga je dal za nas vse.Kako nam torej ne bo z njim tudi vsega podaril.Kdo bo obtoževal Božje izvoljence,Bog opravičuje{rimljanom8,32}

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mici ne domišljaj si - zarečenega kruha se največ poje. Nič ti ne očitem kje si - sam pazi na kruh.

x:o)x :vragec:

To si dobr napisu - zase x:o)x

Tuki se ti je v tvoji slepoti velik zarekl, in tega kruha se boš še zlo najedu :sori:

 

Tvoj pogled je tko bl iz žabje perspektive, iz višine pa je vsa stvar vidt tkole nekak;

 

Pisano je: "In nebeške sile se bodo tresle". Zaradi tega mnogi ljudj verjamejo, da bodo zvezde padale z neba; vendar se to ne bo zgodilo, ker ima to popolnoma drugačen namen.

 

Duše iz mnogih planetov in sončnih sistemov so sedaj utelešene na zemlji. Mnoge izmed teh duš so se potopile v najgostejši materializem, ter popolnoma izgubile vero v največje, osebnostno boženstvo, medtem, ko so dejansko prišle sem, da bi našle prav to božanstvo. Njihovi sorodniki, celo vsi prebivalci teh svetov, brez prestanka molijo za tiste, ki so odšli, da bi našli "Velikega duha" kot "Dobrega, Nežno-Ljubečega Očeta", in bi prinesli nazaj novice o Njem. Vendar, kaj bo takšna duša rekla, ko se bo vrnila? Mnogi se po njihovi fizični smrti sploh ne vrnejo, ker postanejo preveč tesno navezani na materializem. Ta bitja bodo, z Mojo Milostjo, šla na mesto, kjer bodo postopoma popolnoma očiščena in osvobojena.

 

Sedaj naj tisti, ki so prišli od zgoraj, najdejo pot k Meni, in naj jo pokažejo tistim, ki prihajajo od spodaj. Toda velikokrat so tisti, ki prihajajo od zgoraj, tisti, ki prinašajo vso zablodo in nesrečo tej zemlji. Sedaj je napočil čas, ko bom Jaz omogočil vpogled na zemljo prebivalcem večjih planetov in sonc, in jim bom opisal stališča tistih, ki so prišli na zemljo, da bi Me našli. Zaradi tega bodo ti zagotovo zelo razburjeni, in to razburjenje bo segalo od Venere do Urke*. Na ta način se bo zgodilo, da "se bodo nebeške sile tresle", in bo to mogočen klic iz vseh smeri prebivalcem te zemlje. Duh jih bo vse pobil na tla in viharji bodo razsajali od vzhoda proti zahodu, upogibajoč vse trmaste in močne duhove, in nič se ne bo moglo zoperstavititemu mogočnemu viharju. Takrat bom Jaz prišel k tistim, ki so Moji, kot njihov sveti Oče. Amen!

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz dobr vem ka ti mislš s tem. Sam v resnic posplošuješ, ker je priročno. Če bi kdo prepoznal kaj več, kot samo to kar knjiga pravi bi pa tud že vedel, da je Jezus lahko vsak. Ker v vsakem lahko beseda božja zaživi. Ni pa to mala malica.

 

Taka napisna beseda je bila in pri nekaterih še vedno je potrebna, ker ne razumejo/mo lastnih pasti. Če bi razumel te pasti ti pa tud ni potrebno sledit taki besedi. Vsa fora je v čistosti ega in razumevanju Univezalnih pojavnosti.

 

In Božje Kraljestvo na zemlji se skriva v izrazu združitev mikro in marko kozmosa znotraj človeka ali drugače, da znanje duhovnega plana začne delovati znotraj človeka tu in sedaj. Torej finta je v tem, da se človeku ne zaupa toliko, da bi mu dal tisto pravo resnico. Ker se niti noče potrudit, da bi jo v sebi prepoznal in je ne ubil ter izkoristil. To je pač varnostno stikalo.

 

No ja seveda tega v Svetem Pismu ni.

Kot navaja sveto pismo, "Kdor živi po božji besedi, postane živa božja beseda". Zato ne razlagi, česa v Svetem pismu ni. Vprašanje je samo, koliko lahko kdo sprejme. Potrebno pa je spoznati Kristusa kot temelno življensko bit v vsakem človeku.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...