Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

Marsa rada bi vprašala,kaj pomenijo zvezdice zgoraj,tam kjer so 2 in na moji osebni strani ,kjer so bile 4,sedaj pa je 1 manj,pa će bi napisala v pravilni slovenščini,prosi,da odgovoriš

 

Hails, Mici, a ti lohk odgovorim, brez, da bi me vprašala, da ne bo Marsa časa izgubljala z brezvezno stvarjo?

Zvezdice si si pridobila, ker si cenjena, veš in si bila zelo cenjena, pa so ti dali virtualni prijatelji oceno skupnih štirih zvezdic, sedaj si pa še vedno zelo cenjena, vendar skupna ocena ni tko velika, to pa ne pomeni, da je kaj narobe, le tko je, da ljudje rajši napišejo post, ko jim čas dopušča, kakor, da bi ocene v obliki zvezdic delili...

Pa saj itak poznaš svojo vrednost, ane, če ne bi bila cenjena, se ne bi s teboj pogovarjali, veš...si zadovoljna z odgovorom?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če mene vprašaš so to blodnje.

Potem tudi ti blodiš, ko recimo trdiš, da ti v družbi pijanca ali kakega črnogledega človeka ni všeč. Zakaj potem izbiraš ljudi, ki so ti bolj blizu in z nekaterimi nočeš biti, če so to le blodnje?

 

In mimogrede, kakšne veze ima to s temo o bogu? x:)x

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Potem tudi ti blodiš, ko recimo trdiš, da ti v družbi pijanca ali kakega črnogledega človeka ni všeč. Zakaj potem izbiraš ljudi, ki so ti bolj blizu in z nekaterimi nočeš biti, če so to le blodnje?

 

In mimogrede, kakšne veze ima to s temo o bogu? x:)x

no tole pa imaš prav,čeravno ljudje tako ali tako pišejo za svoj denar in lahko pišejo kjer hočejo in kar hočejo,tako sem se tudi jaz odločila,da počasi zaključim s temlem forumom,ker sploh nisem vedela,da ljudje,ki pišejo o svojih otrocih,kako jih vzgajajo in seveda spravijo vse na forum,da ljudem mine čas,ampak,te istočasno tudi ocenjujejo pa še v popačeni slovenščini in za denar,ki je od nas naročnikov interneta.hvala lepa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

enkrat je šel en človk v brivnico in česalnico in med tem ko ga je brivec bril in mu urejal lase sta se pogovarjala o raznoraznih temah. pršla sta tud na temo o Bogu, nakar človk zatrdi brivcu, da Bog ne obstaja! zakaj, ga vpraša brivec? poglej malo ven na ulico. tolk bolanih, revnih in drugače nezadovoljnih ljudi je tam. če bi Bog res bil teh stvari ne bi dopustil, mu odgovori človk. brivec se ni hotu spuščat v argumentiranje, zato je ostal tiho.

 

ko je človk zapustil salon je na ulici zagledal človeka z dolgimi umazanimi lasmi in brado. hitro se je vrnil nazaj v brivnico in brivcu zatrdil, da brivci ne obstajajo! kako to, saj jaz sem brivec!? videl sem človeka na ulici, ki je imel umazane lase in dolgo brado! brivec mu pravi, kaj pa naj naredim, če pa ne pridejo k meni?

 

na podobn način, tist, ki služi Boga ne pozna trpljenja. a Bog nobenega ne sili naj Ga služi, le predlaga, za naše dobro. dal nam je relativno svobodno voljo, brez katere ljubezen z Njim ne bi bila mogoča. Bog se v tem svetu razodeva ljudem na raznorazne načine, a če Ga kdo noče sprejet in služit, v čemu ima smisel krivit Boga in ostale ljudi za svoje lastno ali trpljenje drugih, dokler napačno delujemo?

 

Bog je večen, zato ga naša začasna materialna groba (ušesa, nos...) in subtilna (um, intelekt, lažni ego) čutila ne morjo zaznat. Zaznamo Ga lahko s svojimi duhovnimi čutili, ko se nam po svoji volji razodene.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men pa se zdi ta vaš stvarnik, bog, čist mimo. Hudoben, pravzaprav. Ustvaril je svet v katerem živa bitja, da bi preživela, morajo pobijati in jesti druga živa bitja.......Svet v katerem življenje ubije življenje. Pih :xx!:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men pa se zdi ta vaš stvarnik, bog, čist mimo. Hudoben, pravzaprav. Ustvaril je svet v katerem živa bitja, da bi preživela, morajo pobijati in jesti druga živa bitja.......Svet v katerem življenje ubije življenje. Pih :xx!:

:vragec:

 

ja....mash prou

verjetno je v VASHEM svetu chist drgach..... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kakšna posrečena tema. x:o)x

Še vedno dokazuje, da je večnih in edinih resnic več kot volilinih obljub pred volitvami.

Pro patria est dum ludere videmur....

Pa dajmo še malo: Sri Ram Jai Ram Jai Jai Ram.

xDDx

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni. Sam v mojem svetu tud ni utvare stvarnika, boga...... x;)x Vsemogočnega, dobrega, ljubeznivega, pravičnega itd. itd. x:o)x

:vragec:

 

dzhizs krajst..... xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

sami odvetniki...... xrolleyesx :xx!:

in to predvidevam de ful poshteni in nepogoltni na dnar.... :vio:

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vse druga ljudi zanima,samo to ne ,če so spravljeni z Bogom ,ker z Bogom moraš biti spravljen,{pa sem spet problematična}
jaaaa mici.....x:Dx res si toooolk problematicna, da je to ze samoumevno ratalo... x:Dx

ej ne splaca s tem obremenjevat... x;)x vsak je sam "kriv" za svoje domneve

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaaaa mici.....x:Dx res si toooolk problematicna, da je to ze samoumevno ratalo... x:Dx

ej ne splaca s tem obremenjevat... x;)x vsak je sam "kriv" za svoje domneve

mogoče sem problematična,ker so moje ustnice ene barve

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V svetem pismu najdeš vse odgovore x;)x :vragec: x:Dx

ja pa res najdeš v Svetem pismu prav vse,hvala Bogu

 

Hej, kdo odhaja?

MICI, NE ODHAJAJ?

Hmmm, od kje pa veš, da odhaja? Je pa ja čisto v redu, da je tu...

sem našla ,in sem tudi tam,bomo videli,kako bo,me pa zanima ,ko praviš,,MOJ......,,PA VSEENO ,HVALA ZA TRUD

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mogoče sem problematična,ker so moje ustnice ene barve
je tvoj pogled na "svet" tud enobarvn?

xsrcx

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ljudje začnemo razmišljati,ko smo v stiski,dokler nam gre vse fino,je vse v redu,ampak tudi vse dobrine,ki si jih lahko kupimo z denarjem slej koprej ničesar več ne pomenijo,oziroma za notranji mir to ni dovolj,no potem se pa začne,,,,,,,
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...