Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

Mici59, zdravo! x:)x

 

Veš kaj me res zanima? Pa ne vzemi prosim kakorkoli drugače kot je mišljeno... Kako to, da imaš potrebo, ali kako se naj izrazim, da deliš svojo vero z nami tukaj oz. kaj je tvoja želja, namen, point tega vsega... (Tud mgd ma sorodno potrebo po shareanju svoje kao ljubezni do Krishne al pač nekoga že...) Pa me zanima, če ni slučajno to tisti manjko, ki ga je treba skozi druge skompenzirat (kao najlažeje druge učiš to, kar bi se naj sam :8): oz. ker ni res al nekaj takega...)

 

(Jaz sem zmeraj nekako bolj čutila, da je vera nekaj intimnega)

 

 

Enivej, lep dan želim vsem

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ljudje smo duše, ki se utelesimo, in ne mickena nedolžna telesca, ki čist nedolžna pridejo na ta svet.

In ne verjamem, da so te duše, ki se utelešajo na ta svet,vse najprej čist nedolžne, sam svet jih pol pokvar.

Če bi bli vedno sam čist čiste duše, potem tud svet ne bi bil pokvarjen.

Tu ti moram dati prav. :palec: In dodajam, da pa so vendarle otroci komaj prišli iz onstranstva (ali kakorkoli bi že rekli tistim krajem), zato še nekaj čistosti vendarle imajo, a kmalu zaradi raznih vplivov (družbenih in karmičnih) zbledi.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mici59, zdravo! x:)x

 

Veš kaj me res zanima? Pa ne vzemi prosim kakorkoli drugače kot je mišljeno... Kako to, da imaš potrebo, ali kako se naj izrazim, da deliš svojo vero z nami tukaj oz. kaj je tvoja želja, namen, point tega vsega... (Tud mgd ma sorodno potrebo po shareanju svoje kao ljubezni do Krishne al pač nekoga že...) Pa me zanima, če ni slučajno to tisti manjko, ki ga je treba skozi druge skompenzirat (kao najlažeje druge učiš to, kar bi se naj sam :8): oz. ker ni res al nekaj takega...)

 

(Jaz sem zmeraj nekako bolj čutila, da je vera nekaj intimnega)

Enivej, lep dan želim vsem

ne čutim neke posebne potrebe,glavni point pa je ,če zdaj pošteno povem v tem,da vera postane močnejša,ker jo znekom delim,ker me nekdo spremlja ,popravlja ali pa jaz koga popravim gre za načain oz, možnost širjenjenja Božje besede,pozneje kaj več o tem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz to le že zpisal. Ampak kako se lahko pokvari nekaj kar je čisto. Če ni potem ni. Če je potem je. Nekaj kar nima zla ga ne more prevzeti, a ga lahko ?

 

Mogoče je problem v egu in v izgubi povezave ega z dušo. Ego pridobi moč, duša pa nemo v tišini opazuje.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne čutim neke posebne potrebe,glavni point pa je ,če zdaj pošteno povem v tem,da vera postane močnejša,ker jo znekom delim,ker me nekdo spremlja ,popravlja ali pa jaz koga popravim gre za načain oz, možnost širjenjenja Božje besede,pozneje kaj več o tem

da dodam tu in tam se najde kdo,ki mi pošlje tudi kaj vzpodbudnega,se pravi nisem sama,je pa res,da te stvari ne maramo preveč,so pa resne,to je lep načain in najhitrejši,da se širi beseda,ki jo konec koncev vsi potrebujemo,vsi se znajdemo enkrat v položaju,da rabimo Boga,pa še nekaj,boljše je spoštovati ljudi,ko so živi,kot jim prižigati svečke na grobu,sploh pa če niso umrli v Jezusu,upam,da zole ni preveč

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej mici tvoj problem ni, da preveč napišeš. Tvoj problem kot ga jaz vidim je recimo, da boš težko prebavila ta video.

Pa vse kar je treba naredi je sprejeti. Mislm - itak te predvidevam. Ne zamert. Sej jaz mamo vsi svoje greške.

 

x:Dx
Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

da dodam tu in tam se najde kdo,ki mi pošlje tudi kaj vzpodbudnega,se pravi nisem sama,je pa res,da te stvari ne maramo preveč,so pa resne,to je lep načain in najhitrejši,da se širi beseda,ki jo konec koncev vsi potrebujemo,vsi se znajdemo enkrat v položaju,da rabimo Boga,pa še nekaj,boljše je spoštovati ljudi,ko so živi,kot jim prižigati svečke na grobu,sploh pa če niso umrli v Jezusu,upam,da zole ni preveč

 

Jaz te vsekakor podpiram, brezdvomno, ker si pravi Jezusov bojevnik in se ne zmedeš, ne glede, kdo se postavi predte :palec:

Lohk bi sicer malo bolj bila odprta za druge poglede in načine verovanja ter same različnosti ver, vendar si neomajna in to se spoštuje, tko, da, jaz te berem in tudi kaj pokomentiram, če se mi zdi, da je potrebno, hehehe...

Ti kar nadaljuj in se ne ustavljaj, saj si pomemben dejavnik v tej temi...

 

Pa ne zameri nam, ostalim, ko te kritiziramo, niti tistim ne zameri, ki ravno tako zagovarjajo svoja stališča...tako je konstruktivno in je v redu, veš...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz te vsekakor podpiram, brezdvomno, ker si pravi Jezusov bojevnik in se ne zmedeš, ne glede, kdo se postavi predte :palec:

Lohk bi sicer malo bolj bila odprta za druge poglede in načine verovanja ter same različnosti ver, vendar si neomajna in to se spoštuje, tko, da, jaz te berem in tudi kaj pokomentiram, če se mi zdi, da je potrebno, hehehe...

Ti kar nadaljuj in se ne ustavljaj, saj si pomemben dejavnik v tej temi...

 

Pa ne zameri nam, ostalim, ko te kritiziramo, niti tistim ne zameri, ki ravno tako zagovarjajo svoja stališča...tako je konstruktivno in je v redu, veš...

lepo ardent,znaš z besedo,verjamem,da si uspešem moški

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a to misliš uspešen...kot moški...človek....ali figura sisetma x:Dx

 

Figura sistema? Nikakor, bruther :zoro:

 

No vsaj eden si je prislužil tvoje spoštovanje. Drugi smo lahko kvečjemu ljubosumni. No vsaj jaz sem x:Dx

 

Pa, da ne boš mislila. Tudi jaz sem uspešen moški. Čisto zares. Ampak se šparam. x:Dx

 

Jasno, da si uspešen, ampak šparat se pa le ne preveč... xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ljudje se pač razlikujemo po lepoti duše,po besedah,razlikujemo se predvsem po količini ljubezni,ki jo premoremo in jo razpršujemo naokrog,dobro je biti zraven notranje bogatih ljudi,ki prinesejo in odnesejo
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jezus ljubi,kar mi sovražimo,on izkazuje usmiljenje,mi se med seboj obsojamo,on spodbuja,kjer mi vidimo napake in pomanjkljivosti,on deli mir,kjer mi sejemo sovraštvo,on je al življenje v smrt,medtem ko mi obožujemo vsak svoj debeli jaz
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj pa je duša?

Ti si duša, samo, da se tega še ne zavedaš.

Človek je bitje iz telesa, duše in duha.

Telo je začasno.

Duh je od boga.

Duša pa je resnična človekova bit, njegova zavest in volja.

 

Šteje za v Jezusa verujoče.

 

NE šteje pa za milijardo Kitajcev, milijardo Indijcev, 3 milijarde preostalega prebivalstva na Zemlji.

 

NE velja za milijardo Muslimanov. Za njih velja Allah.

 

Za Budiste velja Buddha. Za Hindujce velja Brahma, Krishna... LP

Ampak,

a so že na koncu :eek:

Ne, kje pa.

Na koncu je edino Jezus.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mici:

 

Jezus ljubi,kar mi sovražimo,on izkazuje usmiljenje,mi se med seboj obsojamo,on spodbuja,kjer mi vidimo napake in pomanjkljivosti,on deli mir,kjer mi sejemo sovraštvo,on je al življenje v smrt,medtem ko mi obožujemo vsak svoj debeli jaz

 

Odmisliti svoj ego ne pomeni odmisliti sebe, temveč odmisliti tisto stran jaza, ki deluje v zo, ter spodbuditi delujoči jaz v dobro...

 

Tantra:

 

Šteje za v Jezusa verujoče.

 

NE šteje pa za milijardo Kitajcev, milijardo Indijcev, 3 milijarde preostalega prebivalstva na Zemlji.

 

NE velja za milijardo Muslimanov. Za njih velja Allah.

 

Za Budiste velja Buddha. Za Hindujce velja Brahma, Krishna...

 

 

To ni res: te besede štejejo za vse naštete verujoče, le imena so različna...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ardent:

 

"To ni res: te besede štejejo za vse naštete verujoče, le imena so različna..."

_________

_________

 

Za Muslimane konkretno je sam Jezus bil prerok, človek.

 

Za njih Jezus NI božji sin v dobesednem pomenu... Kot je to v Krščanstvu.

 

Budisti se verbalno z besedo "Bog" NE ukvarjajo...

 

Zaradi nestrinjanj in vsiljevanj... bilo že preveč klanja v človeški zgodovini.

 

Je pa Nirvana nekje analogno "mistično" izkustvo...

_________

 

NE more milijarda vsiljevat vere (imet monopol "kotrole" nad svetovnimi zalogami surovin, finančnimi tokovi...) ostalim petim milijardam prebivalstva planeta Zemlje. Z vero pa "v te cilje opletat naokoli"...

 

In z njo prikrivat politične & ekonomske interese...

 

In dajat njihova verovanja v podrejen položaj napram verovanju 1/5 manjšine svetovne populacije.

 

Dokler bo tako, se bomo klali. Koljemo se pa itak že skozi. In očitno se bomo še dolgo. LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj sem dobila ta video in vabilo na darshan Swamija Vishwanande, katerega posredujem vsem vam in hkrati posredujem vabilo na srečanje z njim.

Video posnetek:

http://www.youtube.com/watch?v =gQLI_KyjL6A

 

Vabilo na darshan:

 

SWAMI VISHWANANDA bo 6 in 7.09 v Croatian Olympic Centre Bjelolasica

(Hrvatski Olimpijski Centar Bjelolasica) Vrelo bb 47314 Jasenak, več na:http://www.bhaktimarga.org/english/tours.html

 

http://www.youtube.com/watch?v=Vh8-Q86mORA

 

Vabljeni smo vsi!

Prabha

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj sem dobila ta video in vabilo na darshan Swamija Vishwanande, katerega posredujem vsem vam in hkrati posredujem vabilo na srečanje z njim.

Video posnetek:

http://www.youtube.com/watch?v =gQLI_KyjL6A

 

Vabilo na darshan:

 

SWAMI VISHWANANDA bo 6 in 7.09 v Croatian Olympic Centre Bjelolasica

(Hrvatski Olimpijski Centar Bjelolasica) Vrelo bb 47314 Jasenak, več na:http://www.bhaktimarga.org/english/tours.html

 

http://www.youtube.com/watch?v=Vh8-Q86mORA

 

Vabljeni smo vsi!

Prabha

ne,da bi bila cinična,ampak kaj si Swamiji ne morete drugje dopisovat kot na tejle od vedno strani ,a vas ni dovolj za svojo stran Bz

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...