Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

Hahahahaha, resnično ste simpatični xDDx Tale tema daje dinamiko forumu, kr tko naprej...itaq ne bomo nikamor prišli, je pa zanimivo prebirat mnenja...edino malo več strpnosti ne bi škodilo, ampak tko so komentarji vsebinsko boljši :palec:

mislim,da se kar strmo vzpenjamo po znanju in občutkih,po prijateljstvu,po umirjenemu pisanju,pa vendar ekszagtnih odgovorih,tema je dobra,zaslužila bi si tudi boljšo oceno

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pizda, to pa res. In priznam, da mi je všeč tak način, čeprav ljudem ni, kot vidim. x:Dx

x:Dx čeprav se mi zdi, da so to bolj neke druge vrste reakcij, kot pa da sam način ne bi

bil všečen. Jaz osebno od časa do časa izgubim živce, ko moram za vsak stavek napenjati oči, da

vidim kaj praviš, čeprav so mi ti načini nekako zelo pri srcu....še posebej pa, ko me šesti čut pusti

na cedilu in ne vidim kaj praviš. In potem se vprašam ali res ne morem videt kaj je človek povedal

ali tudi njemu ni jasno kaj je povedal. No tukaj vidim da si vedel torej vse ok....so mi pač popustili

živci. Komu pa ne bi v tej temi na koncu koncev.

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar pa prihaja iz ust,pride iz srca,in to omadežuje človeka.Iz srca namreč prihajajo hudobne misli,umori prešuštva,nečistovanja,tatvine,kriva pričevanja,kletve.To je tisto,kar omadežuje človeka,jesti z neumitimi rokami pa ne omadežuje človeka{Matevžev evangelij15,18-20}
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekega dne je bil s svojimi učenci v Judeji in našel jih je, kako so zbrani sedeli ob pobožnem čaščenju. Ko se je [približal] svojim učencem, ki so zbrani sedeli in molili zahvalno molitev nad kruhom, se [je] zasmejal.

 

Učenci so [mu] rekli: "Učitelj, zakaj se smejiš [naši] zahvalni molitvi? Delam to, kar je prav."

 

Odgovoril jim je in dejal: "Ne smejim se vam. <Vi> tega ne delate zaradi lastne volje, ampak zato, da [bi] tako častili boga."

 

Dejali so: "Učitelj, ti si [...] sin našega boga."

 

Jezus jim je dejal: "Kako me poznate? Resnično pove[m] vam: noben človeški rod, ki je med vami, me ne pozna."

 

Ko so učenci to slišali, so se razjezili in razsrdili in so ga začeli preklinjati v svojih srcih.

 

Iz Evangelija po Judi

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekega dne je bil s svojimi učenci v Judeji in našel jih je, kako so zbrani sedeli ob pobožnem čaščenju. Ko se je [približal] svojim učencem, ki so zbrani sedeli in molili zahvalno molitev nad kruhom, se [je] zasmejal.

 

Učenci so [mu] rekli: "Učitelj, zakaj se smejiš [naši] zahvalni molitvi? Delam to, kar je prav."

 

Odgovoril jim je in dejal: "Ne smejim se vam. <Vi> tega ne delate zaradi lastne volje, ampak zato, da [bi] tako častili boga."

 

Dejali so: "Učitelj, ti si [...] sin našega boga."

 

Jezus jim je dejal: "Kako me poznate? Resnično pove[m] vam: noben človeški rod, ki je med vami, me ne pozna."

 

Ko so učenci to slišali, so se razjezili in razsrdili in so ga začeli preklinjati v svojih srcih.

 

Iz Evangelija po Judi

kaj klevetaš po nepotrebnem,si si nekaj zmislil in to širiš,sram te naj bo

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se sprašujem,ko prebiram forum,ko ljudje zatežijo z malenkostmi,z marginalnimi stvarmi,potem pa hočejo za svoje težave ne vem kakšne plastične kirurge,psihologe,namesto,da bi poskrbeli za razmerje z Bogom,pa da potem vidimo kaj je to življenje
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar pa prihaja iz ust,pride iz srca,in to omadežuje človeka.Iz srca namreč prihajajo hudobne misli,umori prešuštva,nečistovanja,tatvine,kriva pričevanja,kletve.To je tisto,kar omadežuje človeka,jesti z neumitimi rokami pa ne omadežuje človeka{Matevžev evangelij15,18-20}

xrolleyesx Ajoj. ajoj,.......ma to je pa tu mač, uhh..... :eek:

Jih pa res sekaš Mici!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx Ajoj. ajoj,.......ma to je pa tu mač, uhh..... :eek:

Jih pa res sekaš Mici!

ja to je to ,pišeš o Bogu kot osebi ,kar to ni,potem pa napišem,oziroma citiram s.p.,pa praviš,da je tu mač,pa seveda je zate tu mač,ampak ni za vse,ko boš pa vedela ,da Bog ni oseba,potem se pa javi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar pa prihaja iz ust,pride iz srca,in to omadežuje človeka.Iz srca namreč prihajajo hudobne misli,umori prešuštva,nečistovanja,tatvine,kriva pričevanja,kletve.To je tisto,kar omadežuje človeka,jesti z neumitimi rokami pa ne omadežuje človeka{Matevžev evangelij15,18-20}

 

Men se pa to ne zdi čudno sploh. V drugih besedah bi lahko rekel - človeška srca / um se hitro pokvari. People are easily corrupted.

Med tem, ko se mi ubadamo z odvečno higijeno, potrošnjo, brezveznimi vsakdanjimi malenkostmi, ki nam kao izboljšujejo in lepšajo življenje pa nimamo poštimano v glavah še manj pa v srcih.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men se pa to ne zdi čudno sploh. V drugih besedah bi lahko rekel - človeška srca / um se hitro pokvari. People are easily corrupted.

Med tem, ko se mi ubadamo z odvečno higijeno, potrošnjo, brezveznimi vsakdanjimi malenkostmi, ki nam kao izboljšujejo in lepšajo življenje pa nimamo poštimano v glavah še manj pa v srcih.

moral bi razbrati ta citat pravilno,no kaj želi Bog tu povedati in od tebe sem pričakovala,da veš kaj je Bog,pa ti tega nne pišem,da boš sedaj popisal celo stran z Bivanji in podobno

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar pa prihaja iz ust,pride iz srca,in to omadežuje človeka.Iz srca namreč prihajajo hudobne misli,umori prešuštva,nečistovanja,tatvine,kriva pričevanja,kletve.To je tisto,kar omadežuje človeka,jesti z neumitimi rokami pa ne omadežuje človeka{Matevžev evangelij15,18-20}

me pa prav zanima kter zagranjen tip je tole spisal... zame iz srca prihaja ljubezen, spoštovanje, sprejemanje... itak da ne spadam na ta svet, ampak nimam se za umazano, pokvarjeno.. za menoj je sicer nekaj izkušenj na katere nisem ravno ponosna, ampak prav to me dela to kar sem. in mogoče prav mogoče bolj čutim Boga ali Jezusa ali Marijo ob posebnih trenutkih, kot če bi mrzlično prelistavala zapisane besede... zame je čudež utrinek v naravi, trenutki, ne pa takšni stavki

AMEN

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

me pa prav zanima kter zagranjen tip je tole spisal... zame iz srca prihaja ljubezen, spoštovanje, sprejemanje... itak da ne spadam na ta svet, ampak nimam se za umazano, pokvarjeno.. za menoj je sicer nekaj izkušenj na katere nisem ravno ponosna, ampak prav to me dela to kar sem. in mogoče prav mogoče bolj čutim Boga ali Jezusa ali Marijo ob posebnih trenutkih, kot če bi mrzlično prelistavala zapisane besede... zame je čudež utrinek v naravi, trenutki, ne pa takšni stavki

AMEN

pozdravljena ,če grem po vrsti so to besede iz Svetega Pisma,ki vemo kdo ga je pisal,tudi zame so najbolj čarobni trenutki v naravi z mojimi otroci in možem,s katerimi se imam odlično in jih ljubim vse po vrsti,prelistavanje je že zdavnaj mimo,s.p. znam bolj kot ne na pamet,ker je to edini vodnik v življenju,ki zagozavlja,da ostanemo v srcu čisti ,pogumni,prijazni,predvsem pa ljubeči,beseda Jezus je topla in nas vodi že vrsto let,no če pa povem po resnici Marijo pa ne povzdigujemo več kot toliko,da je bilaJezusova mati amen

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men ni treba brat Svetega pisma, da lahko uživam v trenutkih, men ni potrebno hvaliti njegovo ime na ves glas... ko sem imela prometno nesrečo in se znašla v črnem predoru in občutila prisotnost, čez leta se zazrla v nebo in zagledala oblake v podobi angelskih kril (nekdo jih ima mogoče spravljene tule na forumu, men je računalnik crknil), ko opazujem okolico, se zavedam minljivost življenja, ko spremljam odhajanje stare mame, ko se spomnim borbe z boleznijo moje mami ali sebe, potem ni potrebno besed in dokazovanj, potem preprosto veš... torej jst nisem v srcu čista, naš malček star mesec dni, ki komaj spoznava svet ni v srcu čist? Hudo, nekje sem prebrala da smo pokvarjeni? Kdo od nas je pokvarjen?

no jaz ne vem kdo je pisal besede v S. knjigi, niti kdo jih je spreminjal...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men ni treba brat Svetega pisma, da lahko uživam v trenutkih, men ni potrebno hvaliti njegovo ime na ves glas... ko sem imela prometno nesrečo in se znašla v črnem predoru in občutila prisotnost, čez leta se zazrla v nebo in zagledala oblake v podobi angelskih kril (nekdo jih ima mogoče spravljene tule na forumu, men je računalnik crknil), ko opazujem okolico, se zavedam minljivost življenja, ko spremljam odhajanje stare mame, ko se spomnim borbe z boleznijo moje mami ali sebe, potem ni potrebno besed in dokazovanj, potem preprosto veš... torej jst nisem v srcu čista, naš malček star mesec dni, ki komaj spoznava svet ni v srcu čist? Hudo, nekje sem prebrala da smo pokvarjeni? Kdo od nas je pokvarjen?

no jaz ne vem kdo je pisal besede v S. knjigi, niti kdo jih je spreminjal...

lepo pišeš,ampak si po duši naivna,seveda pa ni potrebno,da te vznemirjajo stvari ,ki jih pišem z veseljem,tudi meni ni bilo postlano,ampak če ne bi imela Boga bi že zdavnaj odšla,pa nisem,ker Bog jača tudi karakter

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

že drugič praviš da sem naivna in drugič te bom vprašala zakaj tako misliš?

ne ne pišem lepo, tako mislim in tako živim... tisti ki me poznajo vedo.

ne se čuditi,te čutim,ups tole je pa preveč,rada bi pa pisala lepo

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

moral bi razbrati ta citat pravilno,no kaj želi Bog tu povedati in od tebe sem pričakovala,da veš kaj je Bog,pa ti tega nne pišem,da boš sedaj popisal celo stran z Bivanji in podobno

 

Torej sem zgrešil point ?

A misliš, da sem se sploh lotil natančne razlage napisanega?

A ti je bolj všeč, če rečem, da človek počne to kar čuti ?

 

Popisal celo stran, a sem jo že kdaj ?

 

P.S: jaz ne vem kaj je Bog. Priznam. Si ničesar ne umišljam.

P.S2: me pa zanima tvoja razlaga. Od mene pa strokovnosti ne moreš pričakovat na tem področju.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...