Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

probaj kaj razumeti,pa kljub tvoje ortodoksnem ateizmu,saj bi se kakšne besede tudi zate našle ali so se že

Eh, jaz te že probam razumeti, ti mene nikakor....... tvoj prav je edini prav, si kot bog. x:o)x Pa kaj je to ortodoksen ateizem? :eek: Mal mi razloži kaki sn :inocent: S pravimi besedami zame.... x:o)x

 

:vragec:

 

brat je res bl pametn od mene.... x^x x^x

sam....vrag k ga nimam..... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

 

Štekam.....kriza to.....če si najpametnejši med brati, ki jih nimaš x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja takšno civilizacijo je pustil za sabo komunistični orkan,ki je divjal desetletja,nobenih vrednost,materialistično ljubosumnost,nesterpne ljudi,vse to je pustil za sabo ta orkan,pa še bi lahko naštevli

:vragec:

 

ameriki se blizha nou....pete stopnje.... x:Dx x:Dx x:Dx

banda komunajzarska.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ravno ,ko sem včera hotela dejansko argumentirati neke stvari je pa server ven vrglo do danes,a vam tudi

 

smo si pa lahko tudi odahnili eden od druggega,kot ,da bi administratorji vedeli,da nas morajo malo izključiti,pa dober dan vsem

 

tudi Prahba je dojela,da je vse odvisno od Boga

Dobro nam je del oddih. x:)x Na Njemu svet visi.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja takšno civilizacijo je pustil za sabo komunistični orkan,ki je divjal desetletja,nobenih vrednost,materialistično ljubosumnost,nesterpne ljudi,vse to je pustil za sabo ta orkan,pa še bi lahko naštevli

xcivx

 

Zanimivo. Kar se naštetega tiče so v času, ko sem živel v komunističnem sistemu, v mojem okolju veljale vrednote kot so poštenost, pridnost, solidarnost, enakost pa še bi lahko naštevli x:o)x , o materialistični ljubosumnosti skor ne duha ne sluha, tudi nestrpnosti ni bilo nič več kot danes.......Tko da.....zate so za vse bog pa komunisti krivi...... x:o)x Da bi se človek vase zazrl, pa malo morgen......bog, sistem, politika, drugi ljudje itd.... so razlog njegovega nezadovoljstva. Pih.... xrolleyesx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xcivx

 

Zanimivo. Kar se naštetega tiče so v času, ko sem živel v komunističnem sistemu, v mojem okolju veljale vrednote kot so poštenost, pridnost, solidarnost, enakost pa še bi lahko naštevli x:o)x , o materialistični ljubosumnosti skor ne duha ne sluha, tudi nestrpnosti ni bilo nič več kot danes.......Tko da.....zate so za vse bog pa komunisti krivi...... x:o)x Da bi se človek vase zazrl, pa malo morgen......bog, sistem, politika, drugi ljudje itd.... so razlog njegovega nezadovoljstva. Pih.... xrolleyesx

ne vem zakaj me po moško nasllavljaš,pa saj je vseeno,tepa vprašam eno vprašanje,če kdo zna odgovoriti in sicer zakaj so slovenske plače dvakrat manjše kot avstrijske

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xcivx

 

Zanimivo. Kar se naštetega tiče so v času, ko sem živel v komunističnem sistemu, v mojem okolju veljale vrednote kot so poštenost, pridnost, solidarnost, enakost pa še bi lahko naštevli x:o)x , o materialistični ljubosumnosti skor ne duha ne sluha, tudi nestrpnosti ni bilo nič več kot danes.......Tko da.....zate so za vse bog pa komunisti krivi...... x:o)x Da bi se človek vase zazrl, pa malo morgen......bog, sistem, politika, drugi ljudje itd.... so razlog njegovega nezadovoljstva. Pih.... xrolleyesx

:vragec:

 

aha!!!!!

vish....vish....vish.....pochas mi postajash ushech.... :palec:

torej....po napisanem lahko mirne dushe sklepam, da si ti nezadovoljen sam s sabo izkljuchno zaradi sebe.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

aha!!!!!

vish....vish....vish.....pochas mi postajash ushech.... :palec:

torej....po napisanem lahko mirne dushe sklepam, da si ti nezadovoljen sam s sabo izkljuchno zaradi sebe.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

glej o tem nebi govorila,ker se to dotika že intime,sploh pa nebi odgovarjala ljudem,ki ne zmorejo pravilne slovenščine,odgovori na vprašanje,da vidim kakšen frajer si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

glej o tem nebi govorila,ker se to dotika že intime,sploh pa nebi odgovarjala ljudem,ki ne zmorejo pravilne slovenščine,odgovori na vprašanje,da vidim kakšen frajer si

:vragec:

 

ne pa nam!!!!!

zanalashch!!!!

k ne znam paravilne slovenshTine..... x:Dx x:Dx x:Dx

ja sam tuki zhe trideset leta....naush ti meni da nem pojma o slovenshtina

 

tojfl....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xcivx

 

Zanimivo. Kar se naštetega tiče so v času, ko sem živel v komunističnem sistemu, v mojem okolju veljale vrednote kot so poštenost, pridnost, solidarnost, enakost pa še bi lahko naštevli x:o)x , o materialistični ljubosumnosti skor ne duha ne sluha, tudi nestrpnosti ni bilo nič več kot danes.......Tko da.....zate so za vse bog pa komunisti krivi...... x:o)x Da bi se človek vase zazrl, pa malo morgen......bog, sistem, politika, drugi ljudje itd.... so razlog njegovega nezadovoljstva. Pih.... xrolleyesx

kakšna poštenos,ljudje so si nakradli vse živo,celo hiše nimajo gradbenih dovoljenj,firme so pokradli do zadnjega,saj tudi solidarnost ,samoupravljanje,to nas je privedlo tako daleč,da ne bi o ljubosumnosti ljudi po materialnih dobrinah,potem pa Rop zlaže za konec svinjarijo stoletja,ko so pa ldsovci hodili že pred 15 leti nergat na hrvaško in hujskat balkan z evropo

 

:vragec:

 

ne pa nam!!!!!

zanalashch!!!!

k ne znam paravilne slovenshTine..... x:Dx x:Dx x:Dx

ja sam tuki zhe trideset leta....naush ti meni da nem pojma o slovenshtina

 

tojfl....tralala

na ono vprašanje odgovori,če imaš kaj v glavi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kakšna poštenos,ljudje so si nakradli vse živo,celo hiše nimajo gradbenih dovoljenj,firme so pokradli do zadnjega,saj tudi solidarnost ,samoupravljanje,to nas je privedlo tako daleč,da ne bi o ljubosumnosti ljudi po materialnih dobrinah,potem pa Rop zlaže za konec svinjarijo stoletja,ko so pa ldsovci hodili že pred 15 leti nergat na hrvaško in hujskat balkan z evropo

:vragec:

 

:palec: :palec: :palec:

 

zlomk.....tralala

 

na ono vprašanje odgovori,če imaš kaj v glavi

:vragec:

 

kero vprashanje?????

bemti mojo prazno glavo....ajajaj

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne vem zakaj me po moško nasllavljaš,pa saj je vseeno,tepa vprašam eno vprašanje,če kdo zna odgovoriti in sicer zakaj so slovenske plače dvakrat manjše kot avstrijske

Kak moško? Reku sn "človek"......a nisi? :inocent:

Vprašaj vlado! x;)x

 

:vragec:

 

aha!!!!!

vish....vish....vish.....pochas mi postajash ushech.... :palec:

torej....po napisanem lahko mirne dushe sklepam, da si ti nezadovoljen sam s sabo izkljuchno zaradi sebe.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

 

Lahko....tko mirne duše sklepaš :palec: Ko bom nezadovoljen sam s sabo.... x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

glej o tem nebi govorila,ker se to dotika že intime,sploh pa nebi odgovarjala ljudem,ki ne zmorejo pravilne slovenščine,odgovori na vprašanje,da vidim kakšen frajer si

xsmx ....kdo drugim o pravilni slovenščini xcivx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lahko....tko mirne duše sklepaš :palec: Ko bom nezadovoljen sam s sabo.... x;)x

:vragec:

 

aha....zdej si pa z drugimi???.... x:Dx x:Dx x:Dx

:vragec:

 

Vlado pa lih kej ve..... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...