Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

In, če res obstaja bog, je edina logična razlaga ta, da nas je vse posadil na zemljo zato, da bi mi samo ugotovili, kaj je dobro, da bi mi sami postali "Bogovi" in edino tako bi svet postal raj. Ok, človek z povprečno inteligenco lahko že dandanes vidi, da se vse nagiba h koncu in, da narava sama več, ne bo dovolila takega pritiska in začela se bo prava r/evolucija, ki bo zadnja. Tretja svetovna vojna že traja, ampak ne bi zdaj o tem..

 

se opravičujem za dvojni post, prejšnjega se več ni dalo popravljati. :)

to je new age razmišljanje{postati bog}

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe, vidiš, enoumje - smešna beseda. :D ampak vseeno imaš prav, res je, če ne bi bilo tega ne bi bilo tsitega :P .. aja pa nekje še piše da naj bi upoštevali peto dimenzijo :P

 

Hehe, vidiš, enoumje - smešna beseda. :D ampak vseeno imaš prav, res je, če ne bi bilo tega ne bi bilo tistega :P .. aja pa nekje še piše da naj bi upoštevali peto dimenzijo :P

everything
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kakšno enoumje,aakhut a si spremljal,ali ne zmoreš več,tule končam,ker do sedaj sva nekaj povedala,od tu naprej pa ignoriraš,ciao mici

:vragec:

 

mal ji je zmanjkal

dej nooooo

dej she kak citat

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bog,ki je ustvaril vesolje in vse,kar je v njem,on,ki je neba in zemlje gospodar,ne domuje v svetiščih,ki jih je zgradila človeška roka.Njemu sploh ni potrebno,da bi mu stregle človeške roke,temveč sam vsem daje življenje in dihanje in vse.Iz enega je ustvaril ves človeški rod,da bi napolnil vse obličje zemlje in ljudem odmeril čase in meje bivanja,da bi Boga iskali in se morda do njega dotipali in ga našli,saj ni dleč od nikogar od nas.{apostolska dela17,24-27}
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vztrajajte v molitvi,bedite v njej in se zahvaljujte,obenem pa molite tudi za nas,da bi nam Bog odprl vrata besede in da bi oznanjali Kristusovo skrivnost.Do tistih,ki so zunaj se vedite z modrostjo,skrbno izrabljajte čas.Vaše govorjenje naj bo zmeraj ljubeznivo,začinjeno s soljo,da boste vedeli,kako morate odgovarjato komurkoli.{1.pismo Tesaloničanom4,2-6}
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če kdo uči drugačen nauk in se ne približuje zdravim besedam našega Gospoda Jezusa Kristusa,in res pobožnemu nauku,je domišljav in ničesar ne razume.Še več,tak boleha za razpravljanji in pričkanji za besedo.Iz tega pa izvirajo nevoščljivost,prepir kletve in zlobna sumničenja,prerekanje ljudi,ki so v umu pokvarjeni in oropani resnice ter mislijo,da je pobožnost le vir dobička.Res je prava pobožnost velik dobiček,a le za tistega ,ki je zadovoljen z najnujnejšim.Ničesar namreč nismo prinesli na svet,zato,tudi ne moremo ničesar odnesti.Bodimo torej zadovoljni s tem,da imamo živež in obleko.Tisti pa ,ki hočejo obogateti,padajo v skušnjavo in zanko,to je v mnoge nespametne želje,ki ljudi pogrezajo v pogubo in uničenje.Korenina vsega zla je namreč pohlep po denarju.Po tem so nekateri hlepeli in tako zablodili proč od ver,s tem pa sami sebi zadali veliko bolečin{1Timoteju6,3-10}
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ČBodimo torej zadovoljni s tem,da imamo živež in obleko.Tisti pa ,ki hočejo obogateti,padajo v skušnjavo in zanko,to je v mnoge nespametne želje,ki ljudi pogrezajo v pogubo in uničenje.Korenina vsega zla je namreč pohlep po denarju.Po tem so nekateri hlepeli in tako zablodili proč od ver,s tem pa sami sebi zadali veliko bolečin{1Timoteju6,3-10}

:vragec:

 

bemti inflacijo.... x:Dx x:Dx x:Dx

trgovci pazite se vechnega gospodovega gneva.... x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jezus ni le stvarnik,temveč tudi vzdrževalec tega sveta.Vse ima obstoj v Njem. S vet,potem ,ko je bil ustvarjen,ni ostal prepuščen samemu sebi,ampak ga Jezus Kristus s svojo mogočno besedo nosi in vzdržuje.Torej se nam ni treba bati kakšne kozmične katastrofe zaradi trka zvezd ali pregorevanja in ohladitve sonca.Jezus bo svet vzdrževal vse dokler se ne vrne,kakor je obljubil
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mici si bila kdaj psihiatrično zdravljena.

 

Svet = obstajal pred Jezusom. In po Jezusu.

 

Ali si tega "vzdrževalca" potegnila iz Hinduizma ven.

 

V Hinduizmu je to Vishnu, aspekt Brahme (Boga). Katerega častijo nekaj tisoč let pred Jezusom.

 

Pa NE zamerit glede "psihiatričnega" vprašanja.

 

Sem bil pri znancu na obisku nekaj let nazaj v Lj - Polju "Psihiatriji". Pa = imel sostanovalca duhovnika, kateri je povsod videl in preganjal hudiča.

 

Znanec je bil notri zaradi prisluhov, prividov. LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bog je obstajal pred vsem drugim.Š e pred obstojem prostora,časa in materije je On že deloval.Č e se ustavimo le pri prvi vrstici Svetega pisma,dobimo vtis,da je Bog-Oče edini stvarnik.Da pa ni ustvarjalec izključno On sam,zaneslkivo nakaže opis stvarjenja,,Naredimo človeka...,,{1Mojzes1,26}.Pri tem je udeležen tudi Sveti duh.to POTRJUJE DRUGA VRSTICA gENEZE.....in Duh Božji je vel nad vodami,, tantra saj dobro veš,da nisem poterbna nobene pomoči.kot me žališ,sem samo trda pristašica s.p. lep popoldan ti voščim
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vse lepo in prav mici, ampak prepisovanje ni nobena umetnost in nikoli ne bo! Mislim, da bi morala malo zapreti vse knjige in napisati en post iz svoje glave. Če si izkušena, boš vedela, da kakršnokoli vsiljevanje vere ali kaj podobnega ni pravi način kako "razsvetliti" človeka. Forumi so že od nekdaj znani po tem, da na njih "delujejo" ljudje, ki iščejo svoj prav, prosim ne postani ena izmed njih, ker to ni pravi način.

 

Kaj ti bo še ostalo ko boš zaprla knjigo?

Popravljeno -> retro
everything
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vse lepo in prav mici, ampak prepisovanje ni nobena umetnost in nikoli ne bo! Mislim, da bi morala malo zapreti vse knjige in napisati en post iz svoje glave. Če si izkušena, boš vedela, da kakršnokoli vsiljevanje vere ali kaj podobnega ni pravi način kako "razsvetliti" človeka. Forumi so že od nekdaj znani po tem, da na njih "delujejo" ljudje, ki iščejo svoj prav, prosim ne postani ena izmed njih, ker to ni pravi način.

 

Kaj ti bo še ostalo ko boš zaprla knjigo?

ti si pa ja iz evangelizirane republike,tam ste pa ja sami evangeličani,bi se pa lahko strinjal z manao,pa nič ne de.lepo se imej in zase skrbi,boš imel veliko dela hecam se

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

bemti mici

zej je zachela prou chakat, kdajk se zlogiram iz LNF-ja....de spet kej objau.... :xx!: :xx!: :xx!:

baba brez jajc... :xx!: :xx!: :xx!:

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nikoli nisem hodil v cerkev, res je, da je prinas mnogo takih, ki se tam kažejo, ampak nevem če je so ljudje, ki dostikrat prosijo za odpuščanje glih najboljši. Če sklepaš logično imaš pred sabo že v prvi sekundi jasen odgovor. :)

 

Seveda da bom imel veliko dela, vsak mora nekaj skoz dat s tem se strinjam. Nisem rekel, da se ne strinjam s tabo, SE, delno ampak jaz se zavedam, da razpravljanjen na forumu ni glih najbolj "božansko" delo, ki bi ga lahko ta trenutek opravljali, a misliš, da je res dosti ljudi ki jih bodo tvoje besede potegnile... Še sama si rekla da imam "new age" razmišljanje. Kaj je narobe s tem? Je pa še ena stvar, sam mislim, da niso vsi ljudje sposobni odkriti bistvo sveta oz. narediti ti. prehod v višjo stanje.. nekatere stvari morajo bit prirojene....

 

npr. jaz nikoli nisem verjel v smrt(nekaj je bilo..... potem se je rodilo.....in umrlo... ampak vedno je še bilo :D )... ampak to je že druga debata.. :)

 

Mici kako bi mi pa na to odgovorila? Je internet orožje satana ali ni? Zakaj si tu? ;)

 

 

aakhut ja kje si pa bil! ŽIVJO :D

Popravljeno -> retro
everything
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nikoli nisem hodil v cerkev, res je, da je prinas mnogo takih, ki se tam kažejo, ampak nevem če je so ljudje, ki dostikrat prosijo za odpuščanje glih najboljši. Če sklepaš logično imaš pred sabo že v prvi sekundi jasen odgovor. :)

 

Seveda da bom imel veliko dela, vsak mora nekaj skoz dat s tem se strinjam. Nisem rekel, da se ne strinjam s tabo, SE, delno ampak jaz se zavedam, da razpravljanjen na forumu ni glih najbolj "božansko" delo, ki bi ga lahko ta trenutek opravljali, a misliš, da je res dosti ljudi ki jih bodo tvoje besede potegnile... Še sama si rekla da imam "new age" razmišljanje. Kaj je narobe s tem? Je pa še ena stvar, sam mislim, da niso vsi ljudje sposobni odkriti bistvo sveta oz. narediti ti. prehod v višjo stanje.. nekatere stvari morajo bit prirojene....

 

npr. jaz nikoli nisem verjel v smrt(nekaj je bilo..... potem se je rodilo.....in umrlo... ampak vedno je še bilo :D )... ampak to je že druga debata.. :)

 

Mici kako bi mi pa na to odgovorila? Je internet orožje satana ali ni? Zakaj si tu? ;)

aakhut ja kje si pa bil! ŽIVJO :D

glej na tej zemlji vlada satan,mislim,da to ni preveč zate,da ima kaj zraven pri računalnikih ne vem,vem pa ,da je to najmodernejša zasvojenost,ki prav tako huda,kot vse zasvojenosti,starši so namreč srečni,ker imajo otroke doma,pa tudi ,če cel dan igrajo računalnik,dejstvo pa je ,da se starši ne znajo pogovarjat s svojimi otroci,tu sem pa zato kot ti

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja s tem se pa strinjam... totalno... ampak internet je eno največjih satanovih orožij, da boš vedela. Najbolj nevarne stvari so prav tiste najbolj NEnaravne..;) Satanova največja zvijača je pa itak tako, da je svet prepričal v to, da on pravzaprav ne obstaja. Naj še samo omenim, da preveč ljudi Satana in Boga pooseblja..

 

Mici, jaz sem ti samo hotel povedati to, da je nesmisel razpravljati take reči na forumih. No edino, če te ne moti to, da bodo vedno nastala velika trenja, ampak dokler ima človek v glavi pobožne misli, ga to ne bo zelo motilo. V bistvu sem ti hotel pomagati...

 

Vedno sem govoril, da dandanes ni treba bit nevem kakšen ekspert, da vidiš, da je nekaj narobe in da se nekaj že dolgooo pripravlja... ampak več o tem si boš lahko prebrala v knjigi ki jo pripravljava s kolegom, res me bo zanimalo tvoje mnenje... ampak to bo še trajalo en čas..

Popravljeno -> retro
everything
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...