Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

Ja s tem se pa strinjam... totalno... ampak internet je eno največjih satanovih orožij, da boš vedela. Najbolj nevarne stvari so prav tiste najbolj NEnaravne..;) Satanova največja zvijača je pa itak tako, da je svet prepričal v to, da on pravzaprav ne obstaja. Naj še samo omenim, da preveč ljudi Satana in Boga pooseblja..

 

Mici, jaz sem ti samo hotel povedati to, da je nesmisel razpravljati take reči na forumih. No edino, če te ne moti to, da bodo vedno nastala velika trenja, ampak dokler ima človek v glavi pobožne misli, ga to ne bo zelo motilo. V bistvu sem ti hotel pomagati...

 

Vedno sem govoril, da dandanes ni treba bit nevem kakšen ekspert, da vidiš, da je nekaj narobe in da se nekaj že dolgooo pripravlja... ampak več o tem si boš lahko prebrala v knjigi ki jo pripravljava s kolegom, res me bo zanimalo tvoje mnenje... ampak to bo še trajalo en čas..

:vragec:

 

dej no

MICI JE SATANIST-ka

kako ljudi spraut do vechje averzije do boga kot na njen nachin???

she tisti ki bi, oziroma so bili na poti spoznavanja....zdaj bezhijo

torej

komu sluzhi mici???

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja s tem se pa strinjam... totalno... ampak internet je eno največjih satanovih orožij, da boš vedela. Najbolj nevarne stvari so prav tiste najbolj NEnaravne..;) Satanova največja zvijača je pa itak tako, da je svet prepričal v to, da on pravzaprav ne obstaja. Naj še samo omenim, da preveč ljudi Satana in Boga pooseblja..

 

Mici, jaz sem ti samo hotel povedati to, da je nesmisel razpravljati take reči na forumih. No edino, če te ne moti to, da bodo vedno nastala velika trenja, ampak dokler ima človek v glavi pobožne misli, ga to ne bo zelo motilo. V bistvu sem ti hotel pomagati...

 

Vedno sem govoril, da dandanes ni treba bit nevem kakšen ekspert, da vidiš, da je nekaj narobe in da se nekaj že dolgooo pripravlja... ampak več o tem si boš lahko prebrala v knjigi ki jo pripravljava s kolegom, res me bo zanimalo tvoje mnenje... ampak to bo še trajalo en čas..

ne vem,kdo si ti,da bi mi svetoval,kdo te je pooblastil,da bi mi narekoval o čem naj pišem,piše,ker pač pišem in nisem expert in vem zakaj pišem,ker imam Boga rada,saj komu je to odveč,pa ni treba brati,tvojo knjigo bom pa z veseljem prebrala ,lepo se imej

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mici to ni bil ukaz. Joj, zakaj vse tako "na hard" vzameš? Nisi razumela, jaz te nočem omejevat, to bi bil zločin. :D

 

Aakhut bravo, ti pa vedno znaš vse v smeh spreobrnit :D :D Ma nevem, glavno da se mamo radi ne? :P

Popravljeno -> retro
everything
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Shit... ma ta mici nas hoče prisilit, da preberemo celo sveto pismo, čeprav imamo drugačno mišljenje :xx!:

 

počasi, počasi, citat za citatom... in potem je tu celo sveto pismo http://www.smileygarden.de/smilie/Sport/19.gif

 

tej krščanci si pa lih vse možne načine izberejo da bi nas potujčili in oprali možgane! :xx!: :!!: http://www.smileygarden.de/smilie/Verkleidung/82.gif

 

Celo na forumu bi radi vsilili Cerkev. Merda!

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja ,vem človek postane moteč takoj ko kaj napišeš o Jezusu,kot m,da je ta forum od ateistov,od poganov,ki ne bodo šli v nebesa,pravijo,da jih posiljujem,kot da so stari 10let s Svetim Pismom,največkrat prebrano in prevedeno knjigo,kakšen paradoks živi v sloveniji,pa bi še kar KUČANA volili,mizerija pa taka,lepo s e imejte in me berite do30000 v dobrih 2,5 mesecih
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja ,vem človek postane moteč takoj ko kaj napišeš o Jezusu,kot m,da je ta forum od ateistov,od poganov,ki ne bodo šli v nebesa,pravijo,da jih posiljujem,kot da so stari 10let s Svetim Pismom,največkrat prebrano in prevedeno knjigo,kakšen paradoks živi v sloveniji,pa bi še kar KUČANA volili,mizerija pa taka,lepo s e imejte in me berite do30000 v dobrih 2,5 mesecih

:vragec:

 

pismenost de te kap... :wOOt: :wOOt: :wOOt:

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mici, sam kaj maš ti s tem komunizmom?

Maš en zlo zanimiv vzorec in to je, da zmeraj, ko nekdo kaj reče in ti ni po godu obnreš, da zaničuje, maltretira, tepta in trga človeška bitjeca tako kot je komunizem delal in kot kaže še vedno dela.

Naslednja zelo zanimiva ugotovitev, ki je seveda plod mojih komunističnih bedarij je ta, da sploh ne vem, kaj je komunizem predstavljal, ker sem se rodil v času, ko so nekateri krali kose betona Berlinskega zida.

Smešno kajne?

Živiš v nekem svetu, ki ne več obstaja, saj ne v mojem dojemanju.

 

Logično. Pred stoletjem so sovražniku rekli Satan, sedaj se je skril v črkah Komunizma.

In če mene prašaš, v mojih očeh se kliče tudi Mici pa čeprav se zdi, da vse dela iz drugih razlogov.

To je prevara!!

 

Pazite se in molite, kajti po nevarnih poteh hodite!

Ljudje bodo preoblečeni v Satana brali sveto pismo in na ves glas trdili, da so prišli z dobimi nameni!

 

Ah, vsakdo obrne tako, da njemu paša.

 

problem pa je, če temu pol rečeš za ljudi, d je sam ..paša.

Meee?

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mici, sam kaj maš ti s tem komunizmom?

Maš en zlo zanimiv vzorec in to je, da zmeraj, ko nekdo kaj reče in ti ni po godu obnreš, da zaničuje, maltretira, tepta in trga človeška bitjeca tako kot je komunizem delal in kot kaže še vedno dela.

Naslednja zelo zanimiva ugotovitev, ki je seveda plod mojih komunističnih bedarij je ta, da sploh ne vem, kaj je komunizem predstavljal, ker sem se rodil v času, ko so nekateri krali kose betona Berlinskega zida.

Smešno kajne?

Živiš v nekem svetu, ki ne več obstaja, saj ne v mojem dojemanju.

 

Logično. Pred stoletjem so sovražniku rekli Satan, sedaj se je skril v črkah Komunizma.

In če mene prašaš, v mojih očeh se kliče tudi Mici pa čeprav se zdi, da vse dela iz drugih razlogov.

To je prevara!!

 

Pazite se in molite, kajti po nevarnih poteh hodite!

Ljudje bodo preoblečeni v Satana brali sveto pismo in na ves glas trdili, da so prišli z dobimi nameni!

 

Ah, vsakdo obrne tako, da njemu paša.

 

problem pa je, če temu pol rečeš za ljudi, d je sam ..paša.

Meee?

če že hočeš,komunizem je pokvaril v 50letih vso ljudkost in življenjskost naših ljudi ,ni stpnosti,ni pozornosti,vse je en goli materializem,greš na sodišče in poveš,da ti partner ne odgovarja in da ne moreš z njim živet,pa te ločijo,otroci teh zakonov pa trpijo in to se ponavlja in ponavlja,zato pa je pomembno imeti vero v Boga,ampak sedaj me boš itak sesul,pa sem ti že enkrat povedala,da si prehud zalogaj zame,da si mislec,jaz pa samo o Bogu pišem,pa je vse narobe in še ti takšne streljaš,da je groza,no ja ,bom preživela

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mici59, Ne se jezit. Ljudje smo si različni. Kot so barve v Naravi. LP :)

saj se ne jezim,ampak ne vem zakaj me ljudje,ki bi jim lahko bila mama,opozarjajo in zatrjujejo,da stvari,ki jih pišem,nimajo nobenega pomena,sedaj šele vem kako pomembne so,tudi tebi lep pozdrav

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj se ne jezim,ampak ne vem zakaj me ljudje,ki bi jim lahko bila mama,opozarjajo in zatrjujejo,da stvari,ki jih pišem,nimajo nobenega pomena,sedaj šele vem kako pomembne so,tudi tebi lep pozdrav

Stvari, ki jih pišeš, imajo velik pomen zate očitno. Morda pa je kje še kdo, ki stvari dojema nekoliko drugače ali pa z drugega zornega kota. Navsezadnje je na ta planet nabasanih 6 milijard ljudi, tako da bi skoraj lahko obstajala neka minimalna možnost, da kje najdeš nekoga, ki ima malce drugačen pogled na kakšno zadevo...

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mah saj veš tisto.. bog bo stopil na zemljo in vse rešil s svojimi superpower orožji. :D Ta debata nima konca, ne začetka.. kaj pomeni aakhut? :D Če bi že Bog bil tako močen, povejte mi... zakaj bi sploh vse to naredil in potem čakal, da bo šlo vse proti koncu in se spet pojavil? Še najbolj zanimivo razlago ima Nietzsche s svojo izjavo "Bog je mrtev". :)

Po moje je pa Nietzsche mrtev, in ne Bog :vragec:

Kako bi lahko bil Bog, ki je pravir vsega življenja, in ni življenja razen v Bogu, mrtev :eek:

 

Ima pa v stvarstvu vse svoj čas.

Poznaš tisto priliko, ko hlapci rečejo gospodarju, da bodo šli na pšenično polje in populil plevel, pa jim gospodar reče, naj tega ne delajo, da s plevelom ne poteptajo tudi pšenice. Da ko bo čas žetve, bodo ločil pšenico od plevela, pa plevel vrgl na njivo na kup in ga zažgal, in s tem še mal pognojil!

No, vidiš x:o)x

 

to je new age razmišljanje{postati bog}

Hm, ne vem no :eek:

Že stara zaveza navaja "Jaz sem rekel, bogovi ste".

Kar v Novi zavezi Jezus pomoli farizejem pod nos, ko mu očitajo Bogokletje.

 

Poleg tega pa, kdo so tisti, ki jim je Bog resnični oče?

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poleg tega pa, kdo so tisti, ki jim je Bog resnični oče?

Če je Bog naš oče smo torej mi njegovi otroci, torej smo družina.To , da smo ena družina učijo vse vere na tem svetu, nekaj pa mora bit na tem, da je temu tako.Jaz verjamem v to! x;)x

 

 

:vragec:

oche je vedno neznan.... x:Dx x:Dx x:Dx

no....zadne chase se da z DNK.... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk....tralala

Hahaha, ja mati je vedno znana, se pravi je verovanje v Mater Božjo bolj sigurno:)) xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hahaha, ja mati je vedno znana, se pravi je verovanje v Mater Božjo bolj sigurno:)) xsrcx

:vragec:

 

za vas ki niste judje in niste izvoljeno ljudstvo....zhe.... x:Dx x:Dx x:Dx

.......v prah se povrnete..... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk.....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po moje je pa Nietzsche mrtev, in ne Bog :vragec:

Kako bi lahko bil Bog, ki je pravir vsega življenja, in ni življenja razen v Bogu, mrtev :eek:

 

Ima pa v stvarstvu vse svoj čas.

Poznaš tisto priliko, ko hlapci rečejo gospodarju, da bodo šli na pšenično polje in populil plevel, pa jim gospodar reče, naj tega ne delajo, da s plevelom ne poteptajo tudi pšenice. Da ko bo čas žetve, bodo ločil pšenico od plevela, pa plevel vrgl na njivo na kup in ga zažgal, in s tem še mal pognojil!

No, vidiš x:o)x

Hm, ne vem no :eek:

Že stara zaveza navaja "Jaz sem rekel, bogovi ste".

Kar v Novi zavezi Jezus pomoli farizejem pod nos, ko mu očitajo Bogokletje.

 

Poleg tega pa, kdo so tisti, ki jim je Bog resnični oče?

se ne strinjam s tabo ,upam ,da smem,kontekst,ki ga navajaš ti ,je grugačen od današnjega razumevanja postati Bog

 

:vragec:

 

che zhe chesa....potem strahU

 

zlomk.....tralala

no ,vidiš pa imaš delo

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Človek ni loterijski dobitek,ljudje smo bili ustvarjeni s točno določenim ciljem in namenom-za Jezusa Kristusa.Brez tega cilja smo svoje življenje zapravili

Če ti tako rečeš pol pa zgleda da res. Kaču al kaj se reče.

Če ma kdo denarja odveč vzamem.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko se je zvečerilo,so šli njegovi učenci dol k jezeru.{Jezusovi}Vkrcali so se v čoln in se peljali na drugo stran jezera,v Kafarnaum.Bila je že tema ,vendar še Jezus ni prišel k njim.Jezero pa je bilo razburkano,ker je pihal močan veter.Ko so imeli za seboj kakih petindvajset do trideset stadijev vožnje,so videli Jezusa,kako hodi po jezeru in se bliža čolnu.Ustrašili so se,on pa jim je rekel,,Jaz sem.Ne bojte se.,,Hoteli so ga vzeti v čoln,a se je čoln takoj znašel pri obrežju,kamor so pluli.{Janezev evangelij6,16-21}
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko se je zvečerilo,so šli njegovi učenci dol k jezeru.{Jezusovi}Vkrcali so se v čoln in se peljali na drugo stran jezera,v Kafarnaum.Bila je že tema ,vendar še Jezus ni prišel k njim.Jezero pa je bilo razburkano,ker je pihal močan veter.Ko so imeli za seboj kakih petindvajset do trideset stadijev vožnje,so videli Jezusa,kako hodi po jezeru in se bliža čolnu.Ustrašili so se,on pa jim je rekel,,Jaz sem.Ne bojte se.,,Hoteli so ga vzeti v čoln,a se je čoln takoj znašel pri obrežju,kamor so pluli.{Janezev evangelij6,16-21}

tako kot tale citat opisuje ljudi ,ki so se v vetrovnem vremenu in temi in brez Jezusa znašli sredi razburkanega jezera,tako se znajdemo tudi mi v realnem življenju,tudi ustrašimo se takrat vsakega človeka,ki nam ni po meri,kadar smo panični in brez izhoda,zato je za naše življenje pomembno,da je vanj vključen tudi Jezus,da nas varno vodi skozi življenje,kot je pripeljal ribiče na kopno lep pozdrav vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...