Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

Zame = Vrzel med izdihom in ponovnim vdihom Realnost izpraznjene glave od.../pa NE otopele!!! Takrat enostavno Sem.

 

Mnenje, katero velja izključno zame. Potrjeno v mojem life - u.

 

Kaj bo, ko bomo....

 

To pa vidi vsak sam, kaj bo, ko pride čas...

 

_________

 

Religioznost/Nereligioznost = zasebna stvar posameznika.

 

LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zasebna?

 

kako je lahko religija zasebna, če si pa izpostavljen morali še huje, kot reklamam?

 

Tantra, potem je tvoje bistvo ujeto med točkama a in b, kjer je a vdih in b izdih.

?

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ps:prebral in občutil problem pri stavku, ki se loti s prisilnim novačenjem ljudi v klub.

Odrežem si jajca, če bo kdo komentiral samo ta stavek in začel, da nej bom tiho, k lahko zbiram.

Mater ste agresivni do mene.

Haha Unis,.......

 

Lepo povedano, mi leži kar pišeš,..to je resnično samo zato, ker ti tako misliš.Vsak od nas ima možnost da si ustvari svoj svet po tem kot mu najbolj leži.Agresija drug do drugega pomeni le zavračanje različnosti, nesprejemanje nekoga, ki drugače razmišlja kot ti, jaz,....Kaj potem, če nekdo ko umira si zamišlja, da so to hormoni, Bog, Jezus,...to je izbira vsakega posameznika kako bo sanjal, kaj si bo zamišljal,...resnica je to kar si vsak zase zastavi.Mislim, da ne obstaja neka splošna resnica, na katero bi se morali vsi naravnati, da smo pretočni, božji, brez greha,...karkoli rečeš je vseeno. Problem nastane ko nekdo ne sprejema drugega, to je pomojem resen problem. Pa kaj,... Mici govori o Jezusu, MGD o Krishni,...ti o hormonih,....super,,....vse to je celota..vsak od nas je delček celote in celota smo že, brez da to razumemo ali sprejmemo ali pa odrivamo.Iluzija obstaja, ker smo si jo sami zadali, v svoji glavi.Vse kar izhaja od nas je resnično, ker smo si sami to ustvarili in v to verjamemo da je resnično, ker je naše.

 

V bistvu sem si zdaj sama sebi odgovorila na vprašanja, ki sem jih prej zastavila Mici:) x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prabha; na kratko.

Vse, kar si lahko zamislim je resnično.

 

Tudi tantra govori o tem, da je izbira ideje izbira posameznika.

Potem je tudi ideja, da ne bom sprejel idejo nekoga drugega, moja izbira;)

Svet je tak kot je, zaradi mojega vmešavanja ni nič bolj resničen.

Moje razumevanje mi prikazuje svet v moji perspektivi.

Če te pa bolje spoznam, se tkoj uklopva in te pol pobožam.. ti bo fajn.

Pa brez kakršnikoli ideje o tem, al ti ne more bit al pa je to tvoja izbira.

Tko kot dihanje. Upirej se in boš "rdeča" : )

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moraliziranje, vmešavanje okolja v posameznikovo življenje...

 

Z rastjo posameznika. Z rastjo njegove zdrave samozavesti (NE arogance) so ti vplivi vedno bolj šibki...

 

Na moraliziranje, poskuse vmešavanja... gledam kot nevtralni opazovalec...

 

Se ne "lepim" oz. NE obremenjujem z njimi.

 

Po potrebi "ustrezno ukrepam". Intenzivno samo toliko, kolikor = nujno potrebno za lasten mir.

 

LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

je kdo gledal national geografic? tam oni (morda na, dolocenim ljudem, neustrezen nacin) razlagajo o svetopisemskih temah.

mene, osebno, vera ne zanima. veliko prevec sem se s tem ubadala v preteklosti, pa mi ni prineslo nic. sprejemam vsakogar, ki sprejema mene in ne vsiljuje svojih prepricanj itd.. nekaj bi rada vprasala,ce mi bo kdo znal odgovoriti. preden je clovek zacel verjeti v najrazlicnejse bogove- kaj je bilo pred tem? kaj je pocel? (imam svojo lastno teorijo) zelim le se mnenja ostalih.

l.p.

Take it easy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem Mici, še vedno nisi odgovorila kdo si, kaj si, kaj delaš,..nekaj konkretnega, da te lahko uvrstim med normalne ljudi.Al hudo trpiš, al živiš popolnoma namišljeno, druge poti ni,...Človek, ki živi za svojo senco ni resničen.

Tudi jaz ne vem ,zakaj bi želela podatke o meni,sem resnična mati 3 otrok,imamo hišo ,dohodke,avtomobil,motor,in veliko duhovne hrane,ter zvestega moža.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pred tem-?

bal se je vsega, kar ni mogel razumeti.

Vremena; neurje, poplave, strele.

Ogenj, slaba letina.Zakaj?Lahkota.

Od česa je odvisno?

O moj..hm..

Pa naj bo.

ti, ki si nad mano in se tako jeziš.Oprosti.Tle ti dam mojo sestro.Dej mi mir.Hvala.(zob me boli pa ne vem od česa)

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi jaz ne vem ,zakaj bi želela podatke o meni,sem resnična mati 3 otrok,imamo hišo ,dohodke,avtomobil,motor,in veliko duhovne hrane,ter zvestega moža.

Ma ne Mici razumet narobe.Človek sem in toliko berem ta forum, da se potem sprašujem kako kdo živi, mislim realno,,..in to je to.Ja hotela sem te dati v nek predal, priznam.Ne iz slabega namena, ampak da poiskušam te bolje razumeti tukaj kar pišeš.Me veseli, da si srečna v tvoji družini! Družina je zelo pomembna, otroci posebno.Otroci so božji dar, tudi tisti, ki nisi naši, ane.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

je kdo gledal national geografic? tam oni (morda na, dolocenim ljudem, neustrezen nacin) razlagajo o svetopisemskih temah.

mene, osebno, vera ne zanima. veliko prevec sem se s tem ubadala v preteklosti, pa mi ni prineslo nic. sprejemam vsakogar, ki sprejema mene in ne vsiljuje svojih prepricanj itd.. nekaj bi rada vprasala,ce mi bo kdo znal odgovoriti. preden je clovek zacel verjeti v najrazlicnejse bogove- kaj je bilo pred tem? kaj je pocel? (imam svojo lastno teorijo) zelim le se mnenja ostalih.

l.p.

ko je človk pozabu na svojega Očeta, je pozabu tud nase, da je Božji sin. No, mamo to srečo, da nas Oče, iz svoje ljubezni do nas, spominja, da smo od Njega in da nas tudi Njegovi zavestni sinovi spominjajo na to, da smo od Njega. Ker brez, da si naklonjen Bogu, ne morš bit zares pomirjen in zadovoljen.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ko je človk pozabu na svojega Očeta, je pozabu tud nase, da je Božji sin. No, mamo to srečo, da nas Oče, iz svoje ljubezni do nas, spominja, da smo od Njega in da nas tudi Njegovi zavestni sinovi spominjajo na to, da smo od Njega. Ker brez, da si naklonjen Bogu, ne morš bit zares pomirjen in zadovoljen.

spoštovani,ker sva zelo sorodnih mnenj in tudi vema kje sva,ampak bi vseeno dodala sledeče,,mi nismo Božji sinovi,in on ima samo enega SINA in to je Jezus Kristus,pa še nekaj,naklonjeni smo Bogu zaradi JEZUSA Kristusa,on je namreč umrl na Gogoti za nas in nam podaril{kdor hoče in sprejme}večno življenje

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mgd sprasujem. mar ni bolj zanimivo, da smo si tako razlicni? meni bi bilo dolgcas, ce bi vsi razmisljali na enak nacin, imeli eno samo verovanje.

 

sem zadovoljna in pomirjena tudi brez boga. in nihce ne more reci, da ni res. samo zato, ker ne hodiva po isti poti, se ne pomeni, da je moja napacna.

Take it easy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mgd sprasujem. mar ni bolj zanimivo, da smo si tako razlicni? meni bi bilo dolgcas, ce bi vsi razmisljali na enak nacin, imeli eno samo verovanje.

 

sem zadovoljna in pomirjena tudi brez boga. in nihce ne more reci, da ni res. samo zato, ker ne hodiva po isti poti, se ne pomeni, da je moja napacna.

[/quot

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mici povej mi nekaj. se cutis osebno napadeno, ko nekdo drugi izrazi mnenje, ki ni enako tvojemu? te zali, ko nekdo oznani, da ne veruje?

glej nisem tebi ničesar rekla ,pač pa posplošujem zase in kdo je sedaj nestrpen,saj jaz ti nič nočem,tvoja mnenja so tvoja mnenja,pa vseeno je kaj pišeš,saj ne iztopaš,nimaš s čim

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...