Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

vem, da ne izstopam. ampak tudi drugi so samo izrazili mnenje nic vec. ne poznam te, zato te ne sodim. nimam te pravice. pa tudi iz spostovanja ne pocnem tega. mar ne bi bilo bolje, ko bi vsi tako mislili? cudi me, da se lahko besede popolnega tujca tako dotaknejo cloveka, da je npr.:zalosten, prizadet, jezen...

le preprosto vprasanje sem postavila, nic vec.

Take it easy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vem, da ne izstopam. ampak tudi drugi so samo izrazili mnenje nic vec. ne poznam te, zato te ne sodim. nimam te pravice. pa tudi iz spostovanja ne pocnem tega. mar ne bi bilo bolje, ko bi vsi tako mislili? cudi me, da se lahko besede popolnega tujca tako dotaknejo cloveka, da je npr.:zalosten, prizadet, jezen...

le preprosto vprasanje sem postavila, nic vec.

poglej ženska 14 dni si na temle forumu,pa najdeš mene,da se s tabo kompromitiram,odkod ti sploh misel,da če bi me poznala,bi me mogoče sodila,niti nisem jezna ,niti žalostna,me pa skrbi kaj bo z rekami,če ne preneha dež,tako torej,bodi še naprej takšna kot si in boš daleč prišla {jaz te pa morebiti e sodim}pa lep pozdrav in kar vprašaj ,če kaj ne veš

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

spoštovani,ker sva zelo sorodnih mnenj in tudi vema kje sva,ampak bi vseeno dodala sledeče,,mi nismo Božji sinovi,in on ima samo enega SINA in to je Jezus Kristus,pa še nekaj,naklonjeni smo Bogu zaradi JEZUSA Kristusa,on je namreč umrl na Gogoti za nas in nam podaril{kdor hoče in sprejme}večno življenje

kokr sm do zdej dojel, sem tud jz sin Boga, tako kot tudi vsa ostala živa bitja, je pa res da se tega še ne zavedam tolk kot npr. Jezus.

 

je, Jezus je naklonjen Bogu in tudi vzpodbuja ostale naj Mu bojo. in tud s tem se strinjam, da če si naklonjen Bogu, lahko spoznaš, da si večen.

 

čeprav se jz naklonjenosti do Boga učim bolj direktno od enega drugega svetnika, katerega zgled in nauki se ujemajo z Jezusovimi, nimam občutka, da je Jezus zarad tega nezadovoljen z mano.

 

 

 

 

mgd sprasujem. mar ni bolj zanimivo, da smo si tako razlicni? meni bi bilo dolgcas, ce bi vsi razmisljali na enak nacin, imeli eno samo verovanje.

ja, različni smo si in vsi smo sinovi enega in istega Boga, s katerim ima vsak izmed nas individualni odnos in Bog ima z vsakim izmed nas individualni odnos. mamo pa vsi tud neke skupne točke, okoli katerih se lohk združimo za zadovoljstvo Boga.

 

sem zadovoljna in pomirjena tudi brez boga. in nihce ne more reci, da ni res. samo zato, ker ne hodiva po isti poti, se ne pomeni, da je moja napacna.

ja, opažam tvojo pomirjenost.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in nihce ne more reci, da ni res. samo zato, ker ne hodiva po isti poti, se ne pomeni, da je moja napacna.

Če lahko rečeš tudi obratno, se ti ne bo potrebno udeleževati križarskih pohodov. xDDx

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kokr sm do zdej dojel, sem tud jz sin Boga, tako kot tudi vsa ostala živa bitja, je pa res da se tega še ne zavedam tolk kot npr. Jezus.

 

je, Jezus je naklonjen Bogu in tudi vzpodbuja ostale naj Mu bojo. in tud s tem se strinjam, da če si naklonjen Bogu, lahko spoznaš, da si večen.

 

čeprav se jz naklonjenosti do Boga učim bolj direktno od enega drugega svetnika, katerega zgled in nauki se ujemajo z Jezusovimi, nimam občutka, da je Jezus zarad tega nezadovoljen z mano.

ja, različni smo si in vsi smo sinovi enega in istega Boga, s katerim ima vsak izmed nas individualni odnos in Bog ima z vsakim izmed nas individualni odnos. mamo pa vsi tud neke skupne točke, okoli katerih se lohk združimo za zadovoljstvo Boga.

ja, opažam tvojo pomirjenost.

ne da bi ti hotela karkoli dopovedovati,ampak Bog je imel samo enega Sina in sicer Jezusa,ta je bil tudi edini in pravi Bog,vsi ostali so njegove izpeljanke in potvorbe,najbrž mi nasprotno ne moreš dokazati,tudi mi ne rabiš dokazovat,edini ,ki nam je zagotovil večno življenje je gospod Jezus,ostali,če obstajajo nimajo referenc in pečata lep dan

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

eno vprašanje me muči, pa si ne znam odgovorit... če je bog od vedno in če smo mi njegovi otroci, se pravi del njega, potem smo tud sami nekako od vedno? torej bi se tema lahko imenovala tudi: mici je od vedno :inocent:

dober si ,sem se nasmejala,bi pa rekla,da sem jaz Za vedno,lepo se imej

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OOOOOOOOO BOG... Kaj se tu dogaja in koliko se dogaja v njegovem imenu vsepovsod okrog nas, pa še kar ne odnehate. Kaj ima Bog s tem debatam? Samo ime, mislim. Mislim, da je vse skupaj mal hecno, a naj bo, a mal je želostno, da vse kar ni razjasneno, krivimo Boga, obsojamo to ime, ki ga je nekdo, nekje, nekoč pač izgovoril. To je vse. Moje mišlenje o tem pač ne dela veliko vloge, a verjemite meni, vse to je le še ena ekonomija zaslužkarstva na račun ubogih in revnih ljudi, ki jim je ostalo le še eno upanje, eno samcato verovanje v nevidno roko, ki jim bo nudila pomoč pri padcu navzdol. To so moje besede, meni hvala. In sedaj...? Kaj pa, če smo sami na tem svetu? Hočem reči, kaj če je vse odvisno le od nas samih? Od te naše, neprecenljive energije, ki se meša z energijo tega sveta in našega časa in proizvaja skriti recept za lepo in dolgo življenje in kaj če je to raj, ki nam pripada in ga zaman iščemo drugje v upanju v nekaj neprecenljivo lepega in lahkotnega? Filozofija življenje ni filozofija živih, ampak mrtvih, a oni žal ne pridejo nazaj povedat, kako je na drugem svetu, kajne? TorejBog je res nekaj velikega, res mora biti nekaj, kar človeštvo potrebuje, da ima razloge za napake, kajne in velike katastrofe, ki so narejene v imenu Boga z človeškimi rokami. Torej? Zavedanje samega sebe in svoje energije veliko šteje...Pojdite v Božjem imenu, a v svojem imenu grešite.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OOOOOOOOO BOG... Kaj se tu dogaja in koliko se dogaja v njegovem imenu vsepovsod okrog nas, pa še kar ne odnehate. Kaj ima Bog s tem debatam? Samo ime, mislim. Mislim, da je vse skupaj mal hecno, a naj bo, a mal je želostno, da vse kar ni razjasneno, krivimo Boga, obsojamo to ime, ki ga je nekdo, nekje, nekoč pač izgovoril. To je vse. Moje mišlenje o tem pač ne dela veliko vloge, a verjemite meni, vse to je le še ena ekonomija zaslužkarstva na račun ubogih in revnih ljudi, ki jim je ostalo le še eno upanje, eno samcato verovanje v nevidno roko, ki jim bo nudila pomoč pri padcu navzdol. To so moje besede, meni hvala. In sedaj...? Kaj pa, če smo sami na tem svetu? Hočem reči, kaj če je vse odvisno le od nas samih? Od te naše, neprecenljive energije, ki se meša z energijo tega sveta in našega časa in proizvaja skriti recept za lepo in dolgo življenje in kaj če je to raj, ki nam pripada in ga zaman iščemo drugje v upanju v nekaj neprecenljivo lepega in lahkotnega? Filozofija življenje ni filozofija živih, ampak mrtvih, a oni žal ne pridejo nazaj povedat, kako je na drugem svetu, kajne? TorejBog je res nekaj velikega, res mora biti nekaj, kar človeštvo potrebuje, da ima razloge za napake, kajne in velike katastrofe, ki so narejene v imenu Boga z človeškimi rokami. Torej? Zavedanje samega sebe in svoje energije veliko šteje...Pojdite v Božjem imenu, a v svojem imenu grešite.

ma od kje si se pa ti vzela,ti slovenska samotarka,blah,blah

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne da bi ti hotela karkoli dopovedovati,ampak Bog je imel samo enega Sina in sicer Jezusa,ta je bil tudi edini in pravi Bog,vsi ostali so njegove izpeljanke in potvorbe,najbrž mi nasprotno ne moreš dokazati,tudi mi ne rabiš dokazovat,edini ,ki nam je zagotovil večno življenje je gospod Jezus,ostali,če obstajajo nimajo referenc in pečata lep dan

no, pol pa naj bo tko. naj te Jezus in Bog še naprej blagoslavljata. Vsa slava Jima.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma od kje si se pa ti vzela,ti slovenska samotarka,blah,blah

Sram te je lahko, res :xx!: :sick:

Samo vase zaverovana, egositično narcistična, motena osebnost lahko kaj takega napiše :xx!: in pri tem izrablja Njeno/Njegovo ime za blatenje in edino resnično Razlago.

Fuj in fej x!x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sram te je lahko, res :xx!: :sick:

Samo vase zaverovana, egositično narcistična, motena osebnost lahko kaj takega napiše :xx!: in pri tem izrablja Njeno/Njegovo ime za blatenje in edino resnično Razlago.

Fuj in fej x!x

tema s katero nastopa Katty je bila kasneje ustvarjena,sem mislola,da je še ena več ki udriha po gospodu,pa vendar Bog nobenega ne skuša več kot zmore in tu je glavna misel preživiš ali ne,veliko je na nas samih

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mislim,da je čas v katerem se nahajamo neprizanesljiv,med ljudmi ni spoštovanja,otroci ne spoštujejo svojih staršev,vsi dirkamo za denarjem in še enkrat samo denarjem,pri tem pa pozabljamo na medčloveške odnose,zbolevamo in nimamo urejeno na smrtni postelji niti z Bogom
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsi mi? :vio: Kako to veš? :inocent:

 

Se pa deloma strinjam s teboj, sam ne bi posploševal na vse ljudi.......Materializem, presoja kvalitete svojega in življenj drugih po tem kar kdo ima je prav smešna že.....če neb bla žalostna, plitka. Tud sebe kdaj ujamem v kakem takem filingu, na srečo kratkotrajnem......in vedno manj jih bo, teh filingov, se mi zdi in upam. Čeprav sem tud kdaj (bil) nespoštljiv, starše spoštujem in menim, da si to zaslužita. Do ljudi, se mi zdi, da sn kljub temu, da si marsikdo to ne zasluži, spoštljiv......rečmo uvideven. Večinoma. Zbolel pa sem že kdaj, ja.....Z Bogom pa ne vem kak sn, men se zdi, da sva čist v dobrih odnosih. x:)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsekakor Bog ni ustvarjal na evolucijski način,ker potem ne bi bilo prvega človeškega para,ne bi bilo greha in bi bila odrešitev po Jezusu Kristusu neutemeljena.Ti argumenti dokazujejo ,da tako imenovana teistična evolucija S VETO PISMO V NJEGOVIH OSNOVAH RAZVELJAVLJA IN GA S TEM ZAVRAČA.prav zato to lažno idejo odklanjam.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

toliko se trudite obiskovati razno razne zdravilce ,poganske bogove brez začezka,razne matere Marije in zemlje,plačujete za obiske tega ali onga,poskusite raje Jezusa,ki ponuja jamstvo,ima zgodovino,je potrjen in nenazadnje je Zastonj,,,,,Namaar ti daj sliko,jaz sem stara mama,haha,pozdrav vsem na dan žalovanja
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Davno nekoč je Jezus naredil čudež.Nahranil je 5000 mož,na razpolago pa je imel 5 hlebčkov kruha in dve ribici.Hrano je namreč namnožil in učenci so ga spremljali,isti večer je hodil po vodi in je napravil še en čudež,ki sose v resnici ponavljali vsak dan.Učenci so bili na njegovi strani,če čudeža ni bilo so takoj podvomili v njegovo Božansko vlogo,ki mu jo je naročil njegov in naš nebeški Oče.No tudi danes je podobno,če so in dokler so čudeži smo nahranjeni,ampak nismo lačni čudežev ,temveč duhovne hrane.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Davno nekoč je Jezus naredil čudež.Nahranil je 5000 mož,na razpolago pa je imel 5 hlebčkov kruha in dve ribici.Hrano je namreč namnožil in učenci so ga spremljali,isti večer je hodil po vodi in je napravil še en čudež,ki sose v resnici ponavljali vsak dan.Učenci so bili na njegovi strani,če čudeža ni bilo so takoj podvomili v njegovo Božansko vlogo,ki mu jo je naročil njegov in naš nebeški Oče.No tudi danes je podobno,če so in dokler so čudeži smo nahranjeni,ampak nismo lačni čudežev ,temveč duhovne hrane.

:vragec:

 

nekaj zelo podobnega se je dogajalo tudi v bivshem rezhimu (ki ga mick-eni in she nekateri tako zelo pogreshajo)

za jesti so nam dajali malo kruha in ribic....glavo pa so nam filali z raznimi neumnostmi

 

sicer pa....mici:

zakaj tisto kar naredi jezus imenujemo chudezh, kar pa bog pa stvarjenje?

saj sta vendar ENO .....(po tvoje)

(verjetno zato, kker ubogi oche stalno gara....sin je pa lenuh in vse kar naredi je itaq chudezh..... x:Dx x:Dx x:Dx )

 

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

narava je močnejša od boga

bi bilo boljše,če začneš kje drugje,te sicer ne podcenjujem,ampak že začetek je bil schwarz in ne blanš

 

:vragec:

 

che bi imela par desetletij manj....bi se celo she potrudil v to smer.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

ne bi o tem pa še mlajša sem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

che bi se narava zavedala sama sebe.....bi padla na kolena pred bogom

zlomk.....tralala

 

da je na zemlji začel živet homo sapiens, je za to opravila narava...da so na zemlji nesrečo, je to zopet narava naredila...da ljudje umrejo v teh nesrečah, je narava naredila...bog ničesar ne naredi, da ljudje ne bi žalovali, narava pošilja bolezni na zemljo, bog ne more ničesar narediti..........in še ena stvar je.......narava je resničnost...bog-a pa še noben ni videl

 

krščanska vera uči, da živali nimajo duše...če se npr. ukvarjaš s prizadetimi živalmi, ki so žrtve agresivnih lastnikov, vidiš, kako močno dušo imajo....poznam primer, da ko je pes videl svojga lastnika, se je začel trest od strahu...

 

ko bo bog ustavil vse naravne katastrofe, takrat bom verjela vanj

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...