Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

bi bilo boljše,če začneš kje drugje,te sicer ne podcenjujem,ampak že začetek je bil schwarz in ne blanš

 

beseda blanš izhaja iz mojga imena blanka :P...blanš je pač moj vzdevek, k ga ljudje uporabljajo...drgač pa je naše osončje nastalo zaradi poka, tako, da je rojstvo našega planeta ustvarila eksplozija ( svetloba)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

beseda blanš izhaja iz mojga imena blanka :P...blanš je pač moj vzdevek, k ga ljudje uporabljajo...drgač pa je naše osončje nastalo zaradi poka, tako, da je rojstvo našega planeta ustvarila eksplozija ( svetloba)

:vragec:

 

che bi bila neumnost eksplozivna....bi ti bil nevaren za okolico.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

da je na zemlji začel živet homo sapiens, je za to opravila narava...da so na zemlji nesrečo, je to zopet narava naredila...da ljudje umrejo v teh nesrečah, je narava naredila...bog ničesar ne naredi, da ljudje ne bi žalovali, narava pošilja bolezni na zemljo, bog ne more ničesar narediti..........in še ena stvar je.......narava je resničnost...bog-a pa še noben ni videl

 

krščanska vera uči, da živali nimajo duše...če se npr. ukvarjaš s prizadetimi živalmi, ki so žrtve agresivnih lastnikov, vidiš, kako močno dušo imajo....poznam primer, da ko je pes videl svojga lastnika, se je začel trest od strahu...

 

ko bo bog ustavil vse naravne katastrofe, takrat bom verjela vanj

punca ,saj je prav ,da si pogumna,a si prebrala naslov teme,mislim a ne

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

da je na zemlji začel živet homo sapiens, je za to opravila narava...da so na zemlji nesrečo, je to zopet narava naredila...da ljudje umrejo v teh nesrečah, je narava naredila...bog ničesar ne naredi, da ljudje ne bi žalovali, narava pošilja bolezni na zemljo, bog ne more ničesar narediti..........in še ena stvar je.......narava je resničnost...bog-a pa še noben ni videl

 

krščanska vera uči, da živali nimajo duše...če se npr. ukvarjaš s prizadetimi živalmi, ki so žrtve agresivnih lastnikov, vidiš, kako močno dušo imajo....poznam primer, da ko je pes videl svojga lastnika, se je začel trest od strahu...

 

ko bo bog ustavil vse naravne katastrofe, takrat bom verjela vanj

kaj je pa človek naredil,da katastrof ne bi bilo

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

narava je močnejša od človeka, on ji ne more klubovati....ti pa pravš, da ji bog lahko, pa nč ne naredi ( kje je bil bog zdaj v železnikih)

 

punca ,saj je prav ,da si pogumna,a si prebrala naslov teme,mislim a ne

 

sem....samo boga ni :P

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

narava je močnejša od človeka, on ji ne more klubovati....ti pa pravš, da ji bog lahko, pa nč ne naredi ( kje je bil bog zdaj v železnikih)

sem....samo boga ni :P

:vragec:

 

kaj se je pa tvoji naravi bledlo v zheleznikih?

zih je slabo spala pa je bla slabe volje

 

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

kaj se je pa tvoji naravi bledlo v zheleznikih?

zih je slabo spala pa je bla slabe volje

zlomk....tralala

 

sj jaz nisem rekla, da je narava vedno pozitivna, samo kadar postane negativna ji vaš bog ne more klubovati..in kdo je potem močnejši?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

narava je močnejša od človeka, on ji ne more klubovati....ti pa pravš, da ji bog lahko, pa nč ne naredi ( kje je bil bog zdaj v železnikih)

sem....samo boga ni :P

saj te nesprašujem,ali je Bog{piši to besedo z veliko},sprašujem te,kaj je človek naredil,da prepreči ta poraz za SLOVENIJO,kaj je naredil,razen tega,da bomo z načinom življenja uničili to naravo,ki jo je med drugim ustvaril Bog

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sj jaz nisem rekla, da je narava vedno pozitivna, samo kadar postane negativna ji vaš bog ne more klubovati..in kdo je potem močnejši?

:vragec:

 

che bi se zhe vmeshal....bi se verjetno najprej v tvojo neumnost

pa se morda zaradi slabe karme noche.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sj jaz nisem rekla, da je narava vedno pozitivna, samo kadar postane negativna ji vaš bog ne more klubovati..in kdo je potem močnejši?

tudi tebi pusti{Bog},da kvasiš neumnosti,dokler se ne boš umirila in začela misliti s čimerkoli že

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nebraska State Senator Takes God To Court Over Terrorism xrolleyesx

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tudi tebi pusti{Bog},da kvasiš neumnosti,dokler se ne boš umirila in začela misliti s čimerkoli že

 

men to pusti narava, bog jo pa hoče ustaviti, pa je ne more, ker je močnejša od njega :P

 

ha-ha :P

 

drgač pa nisem edina, ki tako razmišlja.........drugače mi pa lahko prosim dajte kaki razlog, da se motim?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj te nesprašujem,ali je Bog{piši to besedo z veliko},sprašujem te,kaj je človek naredil,da prepreči ta poraz za SLOVENIJO,kaj je naredil,razen tega,da bomo z načinom življenja uničili to naravo,ki jo je med drugim ustvaril Bog

 

ne..narava se je sama ustvarila.... narava je ustvarila naša telesa, bog pa je iz človeka naredil tudi zlo-dal mu je um in dušo...

 

narava nad nami pošilja kazni, ker smo taki do nje..mi ji ne moremo kljubovati, vaš bog, bi ji pa po vaše lahko...pa noče

 

spoštuj naravo in ona bo tebe

 

če pa moliš boga, ti to ne bo nič pomagalo, če te bo narava potopila

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men to pusti narava, bog jo pa hoče ustaviti, pa je ne more, ker je močnejša od njega :P

 

ha-ha :P

 

drgač pa nisem edina, ki tako razmišlja.........drugače mi pa lahko prosim dajte kaki razlog, da se motim?

 

Kako veš, da jo bog hoče ustaviti? Dana nam je svobodna volja - če bo pa tvoje početje ogrožalo svobodno voljo drugega (v nasprotju s kozmičnimi zakoni) bo pa tvoja "narava" prav gotovo ustavljena...tako ali drugače.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

moj dedek je verjel v boga....v vojni je izgubil ženo in vso družino, ..sedaj ne verjame več vanj

 

drugače pa imate vi svojega boga ( pomoje takega, kakršnega uči krščanska vera), moj bog je pa ubistvu narava

 

drugače pa hočem povedati, da vaš bog za moje pojme ni vsemogočen

Popravljeno -> blanš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ampak sej pravim, ljudje moramo v nekaj verjeti, to je že od pračasov, tako, da nisem hotela nobenega spreobrniti, samo zame bo moj bog narava :)

 

Sem se spovnila na eno pesem od Cesare Cremonini, Vieni da me,.....pravi, da je škoda ne iskati več ljubezni samo zato, ker jo do sedaj še nisi imel...............

 

agree...samo če ti nekdo umre, ki je bil res tvoja sorodna duša, je težko iskati naprej

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja - stara dilema - ali je bog najhujši množičmni morilec vseh časov, ali pa je nemočen...naš razum nam pač ne da druge opcije. Zakaj se slabe stvari dogajajo dobrim ljudem? Verjamem, da tisti oguljeni "skrivnostni poti" božjega delovanje ne odgovorijo na vsa vprašanja. Po moje je v tem našem svetu nemogoče se izogniti trpljenju. Najbrž na tak način tudi spoznavamo kozmične zakone (ali karkoli že), da potem svet vidimo takšen, kakršen je.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja - stara dilema - ali je bog najhujši množičmni morilec vseh časov, ali pa je nemočen...naš razum nam pač ne da druge opcije. Zakaj se slabe stvari dogajajo dobrim ljudem? Verjamem, da tisti oguljeni "skrivnostni poti" božjega delovanje ne odgovorijo na vsa vprašanja. Po moje je v tem našem svetu nemogoče se izogniti trpljenju. Najbrž na tak način tudi spoznavamo kozmične zakone (ali karkoli že), da potem svet vidimo takšen, kakršen je.

:palec:

 

V kakega boga pa tu verjamemo? Če pogledaš malo nazaj, vsak v svojega. xDDx

 

Najbolj moderno pa je verjeti v:

 

tistega boga,

ki v banki

svoj oltar ima xcivx

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v kakega boga pa vi verjamete, kaj je za vas sploh bog?

Bog je ustvaril svet,vesolje,ptice in ljudi,tudi tvoje misli,vendar so lepe tako dolgo,dokler ne podležeš zemeljskemu poglavarju in sitnariš z nekimi neumnostmi,ki jih ta stran ne sprejme,ker je tu beseda o Bogu našemu Stvarniku .

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem vcasih tok jezna na to temo!

 

ce neki je, je neumno dvomit, ce ni, se je neumno prerekat. :ermm:

 

najbolj neumno vprasanje se mi zdi kaj je bog, ker je to osebno dozivljanje posameznika,na različnih nivojih, odvisno od posameznikove širitve zavesti.

 

BOG ali narava ali etc je notranje dozivljanje vsakega posameznika in je treba dojeti ali pa vsaj dopustiti, vsako posamezno resnicnost.. od nas in nase stopnje duhovnega prebujenja pa je odvisno kako bomo to dozivljali, verjetno na različnih stopnjah samozavedanja.mogoče bi morali bolj razmisljati o poti doseganja višje zavesti, kot da ostajamo pri pro et contra variacijah in permutacijah... :vragec:

evo,

sem mogla tole povedat. w:Iw

mia

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

BOG ali narava ali etc je notranje dozivljanje vsakega posameznika in je treba dojeti ali pa vsaj dopustiti, vsako posamezno resnicnost.. od nas in nase stopnje duhovnega prebujenja pa je odvisno kako bomo to dozivljali, verjetno na različnih stopnjah samozavedanja.mogoče bi morali bolj razmisljati o poti doseganja višje zavesti, kot da ostajamo pri pro et contra variacijah in permutacijah...

evo,

sem mogla tole povedat.

mia

Hvala mia, da si to delila z nami.

Notranje doživljanje vsakega posameznika, vsak ima svojo resničnost. Torej govoriš o tem, da človek ima svoj zemljevid po katerem doživlja in vidi in gleda in razume tisto, čemur vsi pravimo resničnost, a vsak doživlja, vidi, razmišlja in občuti drugače.

Torej(potemtakem, iz tega sledi, po mojem mnenju, se pravi, resnično, mogoče, predvidevam, zagotovo, verjemi mi na besedo, da.. je resničnost drugačna od tega, kar čutimo vidimo in slišimo a, da naredimo ta duhovni preskok prebujenja, kjer ne bomo več čutili resničnosti in bili resničnost...kakorkoli vam paša, pustmo to stat, sm mislu neki druzga..

 

Nekdo občuti vidi in notranje čuti=> doživlja boga kot pekel.(1)

Je to res?Ali bomo temu rekli, da je njegova stopnja duhovnega zavedanja po rihterjevi lestvici komaj nezadostno 1 in ne razume lastnih procesov, ki nimajo nobene veze z bogom.

Razumevanje (1)./Tukaj je namigovanje na zunanjo, vsemogočno richterjevo lestvico, ki ironično okarektirizira osebno izkušnjo notranjega doživljanja s primerjavo nečesa.Nečesa, ki nima veze z blodnjami človeka, recimo temu resničnost.

Kaj je dobro, slabo?Harmonija je nekje vmes.

Se je kdo vprašal, ali se bog skriva v ravnovesju in je težnja k svetlobi pravzaprav ekstrem?(1.5)

 

Nekdo občti vidi in notranje čuti =>doživlja vse okoli sebe, boga kot nebesa. (2)

No, s tem ni nič narobe.Kar tako naprej :palec:

 

Razumevanje (2)

Človek se izogiba bolečini in stremi k veselju, radosti in vsemu, kar mu lahko čuti sporočajo, kot prijetno, udobno. (1.5)

Stanje popolne sreče, brez bolečine je ekstrem. Harmonija negativnih in pozitivnih dogodkov je lahko nekomu še vedno harmonija, če ni čustveno navezan na dogodke.(1-resničnost)

 

Nekateri še vedno slepo mislijo in se sploh ne zavedajo, da stanje popolne objektivnosti je BREZČUTNA. To ni veselje, to ni radost. Je prostor brez miselne navezanosti.

 

Je kar je.

 

 

 

Vaši mojstri vam govorijo, da TO JE TO.

 

 

Jaz pa se ob tem le namrdnem, ker mi tista dva češka mojstra A JE TO prow mimo delata..

1,1.5-2 /vsak doživlja vse po svoje in nato se najde mojster, pizda, ki vse to združi in reče JAA, TO JE ABSOLUTNO, NE GLEDE NA TO KAJ MISLIŠ. TKO JE IN PIKA.

BODITE VESELI IN SE RADUJTE, ČENE JIH BOSTE DOBILI PO PIČKI.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...