Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

kok si nesramen.............veš nisem ženska, ki bi hotela vsak dan :P.......ko pa hočem je pa romantično divje :P

:vragec:

 

kakshen dolgcajt

un tvoj ti bo pobegnu

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ljubimo se med seboj,ker je ljubezen od Boga in ker je vsak,ki ljubi,iz Boga rojen in Boga pozna.Kdor ne ljubi,Boga ni spoznal ,kajti Bog je ljubezen.Božja ljubezen do nas,pa se je razodelav tem,da je Bog poslal v svet svojega edinorojenega SINA,da bi živeli po njemLjubezen je v tem-ne v tem,da bi bili mi vzljubili Boga,on nas je vzljubil in posla svojega Sina v spravno daritev za naše grehe.Če nas je Bog tako ljubil,smo se tidi mi dolžni ljubiti med seboj.{prvo Janezovo pismo4,7-11}
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ljubimo se med seboj,ker je ljubezen od Boga in ker je vsak,ki ljubi,iz Boga rojen in Boga pozna.Kdor ne ljubi,Boga ni spoznal ,kajti Bog je ljubezen.Božja ljubezen do nas,pa se je razodelav tem,da je Bog poslal v svet svojega edinorojenega SINA,da bi živeli po njemLjubezen je v tem-ne v tem,da bi bili mi vzljubili Boga,on nas je vzljubil in posla svojega Sina v spravno daritev za naše grehe.Če nas je Bog tako ljubil,smo se tidi mi dolžni ljubiti med seboj.{prvo Janezovo pismo4,7-11}

 

a, si ga le našla, pridna Mici.....in kaj praviš, Bog je ljubezen, ki nas je ustvarila, šele potem pa vzljubila?

Zanimivo. Aja, saj res tole je samo citat, po možnosti potvorjen..... :vragec:

Čeprav tale, da smo se dolžni ljubiti med seboj zna biti koristna v določenih situacijah, morda

ji še katera nasede :vragec: x:Dx

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

stari...ampak che tkole mal pomislish

je mici zarad neprenehne (24/7) uporabe krizha od vseh telih dolgochasnih gospodinj klele she najblizhje BDSM sceni.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk.....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

stari...ampak che tkole mal pomislish

je mici zarad neprenehne (24/7) uporabe krizha od vseh telih dolgochasnih gospodinj klele she najblizhje BDSM sceni.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk.....tralala

 

Kaj ji pa drugega preostane......zraven pa fantazira o golem Jezusu z bičem v roki :vragec: x:Dx

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj ji pa drugega preostane......zraven pa fantazira o golem Jezusu z bičem v roki :vragec: x:Dx

:vragec:

 

in trnovo krono na glavi.... x:Dx x:Dx x:Dx

da o VIA DOLOROSA sploh ne govorimo.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

če takole pomisliš, je bilo tisto križanje en velik korak k razvoju BDSM scene.... :vragec: :vragec: :vragec:

:vragec:

 

prouzaprou cela krshchanska zgodovina tezhi k tem dejanjem.... x:Dx x:Dx x:Dx

samo spomni se inkvizicije in vse chudovitih orodij.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

http://www.crucified-women.com/index2.html

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sta navadna smrkavca,ne se zezat

niti najmanj se ne zezam, a ne vidiš da sem se poglobil v tole temo? :vragec:

glede na to da očitno premalo zadovoljuješ skrite fantazije, bolj težko kateremokoli od naju rečeš smrkavec....

Sej loh se naročiš na seanso pri aakhutu, pa še sam se bom pridružil, da ti vidiš......

takoj boš manj nestrpna za kak mesec....nč več ti ne bo Jezus po glavi hodu....

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

niti najmanj se ne zezam, a ne vidiš da sem se poglobil v tole temo? :vragec:

glede na to da očitno premalo zadovoljuješ skrite fantazije, bolj težko kateremokoli od naju rečeš smrkavec....

Sej loh se naročiš na seanso pri aakhutu, pa še sam se bom pridružil, da ti vidiš......

takoj boš manj nestrpna za kak mesec....nč več ti ne bo Jezus po glavi hodu....

:vragec:

 

dej....pust ji jezusa

sej je virtualn..... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne čudite se požaru,ki prihaja nad vas,da vas preizkusi,kakor ,da bi se vam dogajalo kaj nenavadnega.Nasprotno,kolikor ste udeleženi pri Kristusovem trpljenju,bodite veseli,da se boste veselili in radovali tudi,ko se bo razodelo njegovo veličastvo.Blagor vam,če vas zaradi Kristusovega imena sramotijo,saj nad vami počiva Duh slave,Božji Duh.{prvo petrovo pismo4,12-14}
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne čudite se požaru,ki prihaja nad vas,da vas preizkusi,kakor ,da bi se vam dogajalo kaj nenavadnega.Nasprotno,kolikor ste udeleženi pri Kristusovem trpljenju,bodite veseli,da se boste veselili in radovali tudi,ko se bo razodelo njegovo veličastvo.Blagor vam,če vas zaradi Kristusovega imena sramotijo,saj nad vami počiva Duh slave,Božji Duh.{prvo petrovo pismo4,12-14}

 

A tako. Pa si ga spet našla. Ko bi le vedela, kako bi se veselila in radovala ko bi se ti razodelo njegovo

veličanstvo namesto da fantaziraš o njemu.

Jezus s trdim kurcem.Z bičem v roki. Ti na križu....predstavljaj si to....

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A tako. Pa si ga spet našla. Ko bi le vedela, kako bi se veselila in radovala ko bi se ti razodelo njegovo

veličanstvo namesto da fantaziraš o njemu.

Jezus s trdim kurcem.Z bičem v roki. Ti na križu....predstavljaj si to....

ti si zagrenjen fant,tako da si že bolan in res te pomilujem,ubožec,je res jaz imam odnos do Boga,ampak poglej kaj ti pišeš,kdo je tebe rodil,vprašaj se in zjokaj

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ti si zagrenjen fant,tako da si že bolan in res te pomilujem,ubožec,je res jaz imam odnos do Boga,ampak poglej kaj ti pišeš,kdo je tebe rodil,vprašaj se in zjokaj

 

Hvala, za te spodbudne besede. Se vprašam in po možnosti zjokam.

Ti mi pa ne o odnosu do Boga, če je pa vse kar si sposobna fantaziranje o Jezusu s tridim kurcem, madona! :vragec:

Raje se ozri malo okoli dokler imaš še čas, ker ne verjamem da bo Jezus kr od nekje prletu pa te nategnu kot si

želiš že ves čas, pa če ga še tako malikuješ. Sej ni neumen.

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala, za te spodbudne besede. Se vprašam in po možnosti zjokam.

Ti mi pa ne o odnosu do Boga, če je pa vse kar si sposobna fantaziranje o Jezusu s tridim kurcem, madona! :vragec:

Raje se ozri malo okoli dokler imaš še čas, ker ne verjamem da bo Jezus kr od nekje prletu pa te nategnu kot si

želiš že ves čas, pa če ga še tako malikuješ. Sej ni neumen.

povem ti zadnjič,ampak pusti me na miru,ker ti nisem ničesar storila,kako si razlagaš stvari je tvoj problem,jaz tvojim postom ne sufliram,če pa si psikično tako na nizki ravni,da izpadaš bolan,se vprašaj od kod,morda nisi božji otrok,morda si produkt socializma ali pa si navaden odrasel pankrt s sex fantazijami,ki niso bile nikoli zadoščene,da si pa Michael Douglas pa dvomim

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

povem ti zadnjič,ampak pusti me na miru,ker ti nisem ničesar storila,kako si razlagaš stvari je tvoj problem,jaz tvojim postom ne sufliram,če pa si psikično tako na nizki ravni,da izpadaš bolan,se vprašaj od kod,morda nisi božji otrok,morda si produkt socializma ali pa si navaden odrasel pankrt s sex fantazijami,ki niso bile nikoli zadoščene,da si pa Michael Douglas pa dvomim

 

Tudi jaz tebi nisem nič storil, pa me teroriziraš s temi citati, zraven pa pjuvaš po vseh drugače mislečih

in jih obkladaš z raznoraznimi vzdevki.

Če smo pa že pri sex fantazijah bi ti pa še kako prav prišla kakšna moja že zadoščena, ti povem.

Razen Jezusa s trdo curo pa še nisem videl, evo, priznam. Samo to mi ni lih fantazija, jebiga :vragec: , to je bolj

tvoj štos......

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi jaz tebi nisem nič storil, pa me teroriziraš s temi citati, zraven pa pjuvaš po vseh drugače mislečih

in jih obkladaš z raznoraznimi vzdevki.

Če smo pa že pri sex fantazijah bi ti pa še kako prav prišla kakšna moja že zadoščena, ti povem.

Razen Jezusa s trdo curo pa še nisem videl, evo, priznam. Samo to mi ni lih fantazija, jebiga :vragec: , to je bolj

tvoj štos......

pa saj ni tvoj forum,pojdi spat,skrij se pred bombami

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa saj ni tvoj forum,pojdi spat,skrij se pred bombami

 

Evo, ko smo že pri tem, vsake toliko srečam Marso v sanjah in vedno se dava dol. :vragec:

Zakaj pa misliš da pisarim tako navdušeno po tem forumu, x:Dx, da prebiram take kot si ti?

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz nisem Marsa,jaz sem Mici

Ja, zato pa ti kr lepo čaki na Jezusa, pa onaniraj na njegov lik in delo, morda ti pa uspe. nikoli ne veš.

Lahko da se te še kdaj usmili pa končno vzame bič v roke......

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, zato pa ti kr lepo čaki na Jezusa, pa onaniraj na njegov lik in delo, morda ti pa uspe. nikoli ne veš.

Lahko da se te še kdaj usmili pa končno vzame bič v roke......

OK,ti se pa v resnici zabriši z Marso dol,pa imaš rešene težave,si rešen ti in forum

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...