Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

OK,ti se pa v resnici zabriši z Marso dol,pa imaš rešene težave,si rešen ti in forum

 

Zakaj že?

Vsekakor raje z Marso kot z Jezusom, če mene vprašaš....pa še z marsikatero s tega foruma tudi...

Pač nisem toliko v BDSM-ju kot ti in Aakhut, okusi so različni. :vragec: :vragec: :vragec:

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakaj že?

Vsekakor raje z Marso kot z Jezusom, če mene vprašaš....pa še z marsikatero s tega foruma tudi...

Pač nisem toliko v BDSM-ju kot ti in Aakhut, okusi so različni. :vragec: :vragec: :vragec:

pa si prišel okrog riti v lastni žep,oziroma spoštuj moj okus,ciao prijatelj finih navad

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa si prišel okrog riti v lastni žep,oziroma spoštuj moj okus,ciao prijatelj finih navad

 

Saj ga spoštujem, ne vem sicer če je tvoj okus všeč Jezusu, ampak to je njegov problem, hvalabogu....

No ja, glede na vso to zadevo okoli križanja je možno, da mu je BDSM všeč...še je upanje zate! :vragec:

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

v konchni fazi tut tole vstajenje od mrtvih ni nevem kolk izvirn shtos

se je zhe enkrat prej zgodil

in sicer je OZIRISOU sin predrl povoje od mumije s falusom... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Stari možje morajo biti trezni,dostojanstveni,razumni,zdravi v veri,ljubezni in stanovitnosti.Podobno naj se stare ženske vedejo spodobno,kakor zahteva svetost.Naj ne bodo obrekljive,naj ne bodo sužnje obilnega vina.Naj druge učijo ,kaj je dobro.Tako bodo mogle vzgajati mlade žene,da bodo ljubile svoje može,svoje otroke,da bodo razumne,spodobne,dobre hišne gospodinje,da bodo ubogale svoje može.Tako Božje besede ne bodo preklinjali.Prav tako opominjajte mladeniče,naj se obvladujejo.Sami bodite vzgled za dobra dela.{pismo TITU2,1-7}
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Stari možje morajo biti trezni,dostojanstveni,razumni,zdravi v veri,ljubezni in stanovitnosti.Podobno naj se stare ženske vedejo spodobno,kakor zahteva svetost.Naj ne bodo obrekljive,naj ne bodo sužnje obilnega vina.Naj druge učijo ,kaj je dobro.Tako bodo mogle vzgajati mlade žene,da bodo ljubile svoje može,svoje otroke,da bodo razumne,spodobne,dobre hišne gospodinje,da bodo ubogale svoje može.Tako Božje besede ne bodo preklinjali.Prav tako opominjajte mladeniče,naj se obvladujejo.Sami bodite vzgled za dobra dela.{pismo TITU2,1-7}

 

:eek:

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025.gif http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k020.gif

Ma daj... xsmx xsmx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

res zanimivo,ljudje bi spraševali tudi mize,da bi prišli do boljšega psiho stanja,Jezus se pa ponuja sam in je garant za večno življenje

:vragec:

 

mrbit se pa prevech ponuja... x:o)x

jst vem, de k sm nehu za babam letat....so vse zachele za mano... x:px x:px x:px

mora fant mal strategijo zamenjat....al pa TI

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

mrbit se pa prevech ponuja... x:o)x

jst vem, de k sm nehu za babam letat....so vse zachele za mano... x:px x:px x:px

mora fant mal strategijo zamenjat....al pa TI

 

zlomk....tralala

ja saj moja strategija ni napačna,saj če ni ljudi na tem postu se nimam s komu pogovarjat,kaj se naj z mizami in materami,sanjami,no,z Jezusom se pa vedno lahko lep dan ti voščim

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja saj moja strategija ni napačna,saj če ni ljudi na tem postu se nimam s komu pogovarjat,kaj se naj z mizami in materami,sanjami,no,z Jezusom se pa vedno lahko lep dan ti voščim

:vragec:

 

a vesh kaj bo blo fajn?

deb ti enkrat napisala kaj je jezus reku

ne kaj so napisal de je reku

 

zlomk.....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

resnično me zanima,zakaj jaz z svojim Jezusom ne pridem do človeških src,dočim se pa z raznimi materami,mizami nezemljani,sanjami in še ne vem kakšnimi kvazi zdravilci pride do ljudi,je manj boleče,je lažje sprejemljivo,je neobvezujoče
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

resnično me zanima,zakaj jaz z svojim Jezusom ne pridem do človeških src,dočim se pa z raznimi materami,mizami nezemljani,sanjami in še ne vem kakšnimi kvazi zdravilci pride do ljudi,je manj boleče,je lažje sprejemljivo,je neobvezujoče

 

1. Ker Jezus ni tvoj.

2. Ker se srca ne ravznamejo ob nekogaršnjih seksualnih fantazijah. So zanimive do določene mere,

potem pa nič več.

3. Ker še pri tem nisi kdovekako resnična.

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

1. Ker Jezus ni tvoj.

2. Ker se srca ne ravznamejo ob nekogaršnjih seksualnih fantazijah. So zanimive do določene mere,

potem pa nič več.

3. Ker še pri tem nisi kdovekako resnična.

no saj od tebe ne more priti kaj pametnega,jaz sem pa resno vprašala,si pač eden od tistih slonvenčkov ,ki se ni sposoben pogovarjati drugače kot se

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

resnično me zanima,zakaj jaz z svojim Jezusom ne pridem do človeških src,dočim se pa z raznimi materami,mizami nezemljani,sanjami in še ne vem kakšnimi kvazi zdravilci pride do ljudi,je manj boleče,je lažje sprejemljivo,je neobvezujoče

 

Ker ga nimaš v srcu.

Jezus je ljubezen.

 

V tvojem srcu je pa strah, zavist, prezir, sovraštvo, bolečine, rane, zamere, zidovi, sodbe, trpljenje.

Ko boš vse to pozdravila, odpustila, napravila prostor zanj v svojem srcu, sprejela z ljubeznijo sebe in druge, takrat boš sprejela Jezusa v svoje srce in takrat boš dosegla tudi naša srca Mici.

 

Vse dobro tebi.

 

butl xsrcx

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ker ga nimaš v srcu.

Jezus je ljubezen.

 

V tvojem srcu je pa strah, zavist, prezir, sovraštvo, bolečine, rane, zamere, zidovi, sodbe, trpljenje.

Ko boš vse to pozdravila, odpustila, napravila prostor zanj v svojem srcu, sprejela z ljubeznijo sebe in druge, takrat boš sprejela Jezusa v svoje srce in takrat boš dosegla tudi naša srca Mici.

 

Vse dobro tebi.

 

butl xsrcx

ne predstavljaj si ,da je Jezus samo ljubezen,je tudi avtoriteta,je zakon je vladar sveta,ljudje si preveč zamišljajo,da je JEZUS samo ljubezen in se sprašujejo kje je bil v Železnikih,kje je bil v Letušu,samo to se znamo spraševati in domnevamo ,da je Jezus samo ljubezen in posledično ne bi dovolil vsega tega,ampak vprašati se moramo kje je človek,raziščimo stvar pri Železnikih,potem bomo pa vedeli,zakaj je tolio kubikov vode zgrmelo v pol ure na uboge ljudi,potem bomo videli kje je resnica,tudi vojne ne povzroči Bog in tudi vojne niso zaradi Boga,ampak ker ničesar ne storimo,da jih ne bi bilo

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

je vladar sveta

 

Morm še tle jezik stegnt ;)

Amm .. mici, bog je nad Jezusom (tko v Bibilji piše). In on naj bi bil tisti, ki se ga časti in slavi, ne Jezus. A ne veš, da je Jezus molil k bogu - posvečuje naj se tvoje ime, zgodi naj se tvoja volja, itd. itd. Je pa tudi Jezus ljubezen, to pa ja x:)x

Tko da bogec ni zadovoljen s tem, ker pripisuješ Jezusu večji pomen kot njemu, stvarniku :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne predstavljaj si ,da je Jezus samo ljubezen,je tudi avtoriteta,je zakon je vladar sveta,ljudje si preveč zamišljajo,da je JEZUS samo ljubezen in se sprašujejo kje je bil v Železnikih,kje je bil v Letušu,samo to se znamo spraševati in domnevamo ,da je Jezus samo ljubezen in posledično ne bi dovolil vsega tega,ampak vprašati se moramo kje je človek,raziščimo stvar pri Železnikih,potem bomo pa vedeli,zakaj je tolio kubikov vode zgrmelo v pol ure na uboge ljudi,potem bomo videli kje je resnica,tudi vojne ne povzroči Bog in tudi vojne niso zaradi Boga,ampak ker ničesar ne storimo,da jih ne bi bilo

 

Pozdravljena Mici

 

Kaj je zate ljubezen?

 

xsrcx

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Morm še tle jezik stegnt ;)

Amm .. mici, bog je nad Jezusom (tko v Bibilji piše). In on naj bi bil tisti, ki se ga časti in slavi, ne Jezus. A ne veš, da je Jezus molil k bogu - posvečuje naj se tvoje ime, zgodi naj se tvoja volja, itd. itd. Je pa tudi Jezus ljubezen, to pa ja x:)x

Tko da bogec ni zadovoljen s tem, ker pripisuješ Jezusu večji pomen kot njemu, stvarniku :)

mogoče ti pa lahko malo pomagam,še bolj pa ti meni,če mi najdeš kje piše,da je Bog nad JEZUSOM,potem se bova pa naprej pogovarjali

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...