Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

(išče citat v svetem pismu...) x:Dx

Ko bi govoril človeške in angelske jezike,ljubezni pa bi ne imel,sem postal brneč zvon ali zveneče cimbale.In ko bi imel dar preroštva in ko bi poznal vse skrivnosti in imel vse spoznanje in ko bi imel vso vero,da bi gore prestavljal,ljubezni pa bi ne imel,nisem nič.In ko bi razdal vse svoje imetje,da bi nahranil lačne,in ko bi izročil svoje telo,da bi zgorel,ljubezni pa ne bi imel,mi nič ne koristi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: :palec: :palec: točn to sm hotu napisat x:Dx x:Dx x:Dx

palec je lahko dvigovat,z glavo delat je pa težje

 

In ko bi se napiflal sv. pismo na pamet in širil besedo božjo med vse, ki so online, ljubezni pa nebi imel, nisem nič.

pa ti razloži kaj ,jaz vsaj poskušam,opozicija je lahko biti

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mogoče ti pa lahko malo pomagam,še bolj pa ti meni,če mi najdeš kje piše,da je Bog nad JEZUSOM,potem se bova pa naprej pogovarjali

 

mici, še sama seb ne moreš pomagati, kako boš potem drugim? Zakaj bi ti jaz kaj našla? Če bi brala sveto pismo, bi to morala vedeti xrolleyesx .

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

micika, sem našla, izvoli :

 

(1.Korinčanom 11:3) Hočem pa, da veste tole: vsakemu moškemu je glava Kristus, glava ženske je moški, glava Kristusa pa Bog.

 

(Janez 14:28) Slišali ste, da sem vam rekel: ›Odhajam in pridem k vam.‹ Če bi me ljubili, bi se razveselili, da grem k Očetu, saj je Oče večji od mene

 

In tega je še ogromno, le prebrati je treba. Potem pa se lahko pogovarjava dalje, ja ;)

 

 

Prosim x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Morm še tle jezik stegnt ;)

Amm .. mici, bog je nad Jezusom (tko v Bibilji piše). In on naj bi bil tisti, ki se ga časti in slavi, ne Jezus. A ne veš, da je Jezus molil k bogu - posvečuje naj se tvoje ime, zgodi naj se tvoja volja, itd. itd. Je pa tudi Jezus ljubezen, to pa ja x:)x

Tko da bogec ni zadovoljen s tem, ker pripisuješ Jezusu večji pomen kot njemu, stvarniku :)

Piše pa tud tole (Jn, 10.)

 

22 Takrat so v Jeruzalemu obhajali praznik tempeljskega posvečenja. Bilo je pozimi. 23 Jezus je hodil v templju gor in dol po Salomonovem stebrišču. 24 Tedaj so ga obstopili Judje in mu govorili: »Doklej nas boš pustil v negotovosti? Če si ti Mesija, nam odkrito povej!« 25 Jezus jim je odgovoril: »Povedal sem vam, pa ne verjamete. Dela, ki jih opravljam v imenu svojega Očeta, ta pričajo o meni. 26 Toda vi mi ne verjamete, ker niste izmed mojih ovc. 27 Moje ovce poslušajo moj glas; jaz jih poznam in hodijo za menoj. 28 Dajem jim večno življenje; nikoli se ne bodo pogubile in nihče jih ne bo iztrgal iz moje roke. 29 Moj Oče, ki mi jih je dal, je večji od vseh, in nihče jih ne more iztrgati iz Očetove roke. 30 Jaz in Oče sva eno

 

31 Judje so spet pograbili kamenje, da bi ga kamnali. 32 Jezus pa jim je odgovoril: »Veliko dobrih del, ki izhajajo iz Očeta, sem vam pokazal. Zaradi katerega od teh del me hočete kamnati?« 33 Judje so mu odgovorili: »Ne kamnamo te zaradi dobrega dela, ampak zaradi bogokletja, ker se ti, ki si človek, delaš Boga.« 34 Jezus jim je odgovoril: »Ali ni zapisano v vaši postavi: Jaz sem rekel: bogovi ste. 35 Če je imenoval bogove tiste, ki se jim je zgodila Božja beseda – in Pismo se ne more razvezati –, 36 boste mar vi tistemu, ki ga je Oče posvetil in poslal na svet, očitali bogokletje, ker sem rekel: ›Božji Sin sem.‹ 37 Če ne opravljam del svojega Očeta, mi ne verjemite; 38 če pa jih opravljam, verjemite delom, če že ne verjamete meni, da boste spoznali in spoznavali, da je Oče v meni in jaz v Očetu.« 39 Spet so ga torej hoteli zgrabiti, pa se je umaknil pred njihovo roko.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

micika, sem našla, izvoli :

 

(1.Korinčanom 11:3) Hočem pa, da veste tole: vsakemu moškemu je glava Kristus, glava ženske je moški, glava Kristusa pa Bog.

 

(Janez 14:28) Slišali ste, da sem vam rekel: ›Odhajam in pridem k vam.‹ Če bi me ljubili, bi se razveselili, da grem k Očetu, saj je Oče večji od mene

 

In tega je še ogromno, le prebrati je treba. Potem pa se lahko pogovarjava dalje, ja ;)

Prosim x:)x

ja saj je bil Jezus Božji sin,ampak imamo troedinega Boga Očeta,Boga SINA IN Boga Svetega duha,saj Jezus je samo izpolnjeval očetove želje

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

micika, sem našla, izvoli :

 

(1.Korinčanom 11:3) Hočem pa, da veste tole: vsakemu moškemu je glava Kristus, glava ženske je moški, glava Kristusa pa Bog.

 

(Janez 14:28) Slišali ste, da sem vam rekel: ›Odhajam in pridem k vam.‹ Če bi me ljubili, bi se razveselili, da grem k Očetu, saj je Oče večji od mene

 

In tega je še ogromno, le prebrati je treba. Potem pa se lahko pogovarjava dalje, ja ;)

Prosim x:)x

se mi zdi pa fino,da sploh kaj poiščeš,lepo od tebe

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne predstavljaj si ,da je Jezus samo ljubezen,je tudi avtoriteta,je zakon je vladar sveta,ljudje si preveč zamišljajo,da je JEZUS samo ljubezen in se sprašujejo kje je bil v Železnikih,kje je bil v Letušu,samo to se znamo spraševati in domnevamo ,da je Jezus samo ljubezen in posledično ne bi dovolil vsega tega,ampak vprašati se moramo kje je človek,raziščimo stvar pri Železnikih,potem bomo pa vedeli,zakaj je tolio kubikov vode zgrmelo v pol ure na uboge ljudi,potem bomo videli kje je resnica,tudi vojne ne povzroči Bog in tudi vojne niso zaradi Boga,ampak ker ničesar ne storimo,da jih ne bi bilo

 

 

ZAKON VESOLJA! Ja Mici, veš obstajajo zakoni vesolja (univerzume), ki se jih drži tudi Bog. Sveto pismo pravi:"To kar si sejal boš žel." Težko je komentirati dogodke, ki jih vidiš samo z očmi v določenem trenutku; potrebno je znati pogledati celoto vzroka in posledice. In kdo si upa trditi, da tam ni bilo Boga? Le kdo si drzne. Božja milost se kaže v različnih oblikah. Naravna nesreča je doletela kraj, zaradi vzroka in posledice; in Božja miklost se je pokazala preko SRC celotne Slovenije, ki je v trenutku stopila skupaj in pomagala prizadetim. Jaz osebno sem bila fascinirana, toplo presenečena, ganjena, itd. ko sem videla vso to ljubezen celotne Slovenije, ki je priskočila na pomoč. Nesreče pa so se in se bodo dogajala (vzrok in posledica), samo zakaj ne bi stvari pogledali tudi iz druge plati, lahko bi bilo še veliko veliko huje. Da ne bo kdo narobe razumel, meni osebno se je to zdel najbol tragičen dogodek, ki se lahko dogodi; je pa res, da je svet zunaj nas poln še veliko bolj tragičnih dogodkov in kar je še najhuje, marsikje nimajo nikogar, ki bi pomagal.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj, mici, vse si pobrkljala, čisto si zmedena, ker ne razumeš prebranega. Ne jemlji vsega dobesedno ;).

Najprej praviš, da je Jezus bil božji sin, in je izpolnjeval očetove želje (se pravi, priznavaš očeta in sina), potem pa že omenjaš troedinega boga. Koliko bogov pa imaš ti x:Dx . Bog je samo eden. Jezus je njegov sin, božji duh je pa božja dejavna sila. Trojica ni svetopismeska, tako kot božič ne.

Ker če bi bilo tako, kot trdiš ti, potem bi bil Jezus psihično motena oseba, ki je molil in častil samega sebe x:Dx

Preberi še vse tiste stavke pred tistimi, ki si jih ti povdarila. Pa lepo si vzemi čas pa preberi celo bibiljo, potem pa ti bo zagotovo vse jasno x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj, mici, vse si pobrkljala, čisto si zmedena, ker ne razumeš prebranega. Ne jemlji vsega dobesedno ;).

Najprej praviš, da je Jezus bil božji sin, in je izpolnjeval očetove želje (se pravi, priznavaš očeta in sina), potem pa že omenjaš troedinega boga. Koliko bogov pa imaš ti x:Dx . Bog je samo eden. Jezus je njegov sin, božji duh je pa božja dejavna sila. Trojica ni svetopismeska, tako kot božič ne.

Ker če bi bilo tako, kot trdiš ti, potem bi bil Jezus psihično motena oseba, ki je molil in častil samega sebe x:Dx

Preberi še vse tiste stavke pred tistimi, ki si jih ti povdarila. Pa lepo si vzemi čas pa preberi celo bibiljo, potem pa ti bo zagotovo vse jasno x:)x

Vemo,da je Božji Sin prišel innam dal razum ,da spoznavamo Resničnega.V Resničnem tudi smo,v njegovem Sinu Jezusu Kristusu.ON JE RESNIČNI BOG IN VEČNO ŽIVLJENJE.{prvo Janezovo pismo 5,20}

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe mici, odloči se že kdo je kdo x:Dx

ja ti se boš morala odločiti,Jezus je tisti,ki je odvzel naše grehe s smrtjo na Golgoti,kot si prebrala je on in samo on resnični Bog,nebeški Oče je pa naš in njegov oče,in Jezus je izpolnjeval očetove zapovedi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja ti se boš morala odločiti,Jezus je tisti,ki je odvzel naše grehe s smrtjo na Golgoti,kot si prebrala je on in samo on resnični Bog,nebeški Oče je pa naš in njegov oče,in Jezus je izpolnjeval očetove zapovedi

:vragec:

 

tole se bere tko, kokr de bi se hotla z lastno ritjo v nos ugriznt.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk.....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

tole se bere tko, kokr de bi se hotla z lastno ritjo v nos ugriznt.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk.....tralala

xsmx

 

ja ti se boš morala odločiti,Jezus je tisti,ki je odvzel naše grehe s smrtjo na Golgoti,kot si prebrala je on in samo on resnični Bog,nebeški Oče je pa naš in njegov oče,in Jezus je izpolnjeval očetove zapovedi

 

mici, ti si si očitno svojo bibiljo spisala x:Dx x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mici, ti si si očitno svojo bibiljo spisala x:Dx x:Dx x:Dx

:vragec:

 

che je vsak svoje sreche kovach....zakaj pa ne bi bil she svoje biblije spisatelj... x:o)x

 

zlomk.....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsmx

mici, ti si si očitno svojo bibiljo spisala x:Dx x:Dx x:Dx

nisem ničesar spisala,to je iz poglavja tesaloničanom,samo ti imš jehovske zadeve okrog sebe,ti si tista,ki pišeš novo biblijo,no pa tudi to razumem,to je new age,če nisi dovzetna za resnico,pač nisi,ampak ne govori meni,da si jaz zmišljujem,ti nimaš pojma o ničemer,sedaj se pa zgrnite nadme ,kako sem nestrpna,saj boš lahko imela prav

 

Srečo človeštvo zelo slabo kuje, kar se pozna tudi pri bibiliji x:Dx

če bi ljudje brali biblijo ,ne bi bilo takšnih parazitov

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mici, ti si si očitno svojo bibiljo spisala x:Dx x:Dx x:Dx

:vragec:

 

PRVO BERILO PO SV. MICI59 SPOZNAVALKI:

 

SMRDITE!!!!

PACKI NEMARNI!!!!....UMIJTE SE!!!!

 

KAJTI.....KDOR SE OVOHAVA SPODAJ, SMRDI TUDI ZGORAJ!!!

 

......

 

zlomk.....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

boljše,da se umaknem,včasih moraš otroke pustiti na miru,sicer ti obrnejo hišo narobe hahaha

:vragec:

 

tale tvoja hisha je zhe zdej hudo obrnjena.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk.....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mici, saj nisem napisala, da si zmišljuješ, samo ne veš kaj bereš. Tako zmedeno pišeš, da sama ne veš več kdo je kdo. Ej, sem pogledala okrog sebe, pa ni nič jehovskega v moji bližini. Očitno dobro vrata zaklepam x:Dx

Ajd, mici, uživaj, dokler lahko x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mici, saj nisem napisala, da si zmišljuješ, samo ne veš kaj bereš. Tako zmedeno pišeš, da sama ne veš več kdo je kdo. Ej, sem pogledala okrog sebe, pa ni nič jehovskega v moji bližini. Očitno dobro vrata zaklepam x:Dx

Ajd, mici, uživaj, dokler lahko x:o)x

ne vem zakaj mi praviš,da ne vem kaj berem,Ti ne razumeš.pa tudi preveč cinizma je v tebi,če pa še nisi slišala o troedinem BOGU je pa žalostno saj ti je emanuel našel,da sta oče in sin eno

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...