Skoči na vsebino

bog je od vedno


mici59

Recommended Posts

Človek ima svobodno voljo in se mora sam odločiti,namreč Božje odrešenje lahko sprejme ali pa ga zavrže in se ne zmeni zanj.Resnično verovanje pa ne pomeni le z umom površno sprejeti nekaj dejstev o krščanstvu,to pomeni,da se popolnoma izročimo Kristusu kot svojemu Odrešeniku in Gospodu,no tule pa um marsikomu odpove.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moram reči, da sem bil v odnosu na Mici in Njen Religiozni pogled.

 

v temule topicu veliko bolj "pretkano zamaskiran" rušilec

 

Micinih tez (in še koga tez). Kot pa Mici sama v odnosu do drugih.

 

Mici se NI dala. :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

skregani smo s tem, da si freakin' fanatik in ravno na tem forumu, ko se predstavljajo različna mnenja in verovanja, se pojaviš ti in tvoja nestrpnost... problem je, da ti niti ne poskušaš razumeti stavri iz drugega kota, ampak je tvoj pogled absoluten in edin pravilen... napaka! :vragec:

 

jst se nočem kregat, je pa ta tema naslovljena: BOG je od vedno, tko da vsak lahko napiše svoj pogled in mnenje o tem kako si boga predstavlja, ne da bi bil pri tem prec obsojen in dobil kup citatov s tvoje strani.

x:)x

glej,seveda lahko napiše vsak kar hoče,bom rekla,da sem zelo zadovoljna in NARCISOIDNA{DA TI BO TADOŠČENO},ker bo tale trend naraščanja obiskov na tem naslovu,,bog je od vedno,,še lep čas naraščal,sem zadovoljna,kar pa jaz pišem je posledica učenja ,študiranja s.p. in predvsem resnic,ki nastanejo ob takšnih spoznanjih,no,sedaj si pa preberi še enkrat kar si napisal ti,,da sem fanatik,da imate s tem vi težave,sem nestrpna{kdo vendar TI ali jaz}in moji pogledi ne smejo biti pravilni,ja čigavi bodo pa pravilni,saj citat prepisat ja ni noben problem,seveda je pa problem ga razumeti,problem modrosti,ki pa jo nima vsak in zato se dopolnjujemo,ampak vsebina ni iz 1.razreda in ena plus ena je dve in ni tri kot želiš ti.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mici ti si verna, kar je ok. Ampak ti bi mogla držat svoje konje na provokacije in zgražanja, ki se dogajajo. To je tvoja naloga, ker ti vodiš to temo. Praviš, da je najuspešnejša, najbolj gledana in obljudena - kaj nebi bila, če se pa ljudje non stop prerekajo in kregajo okoli abstraktnega, kjer ni meja, meje so v posameznikih. In ti se sebi nato zdiš pomembna/samopomembna tu najdeš potrditev svoje vere v odzivu.

 

Ponos gre skupaj s pohlepom. Tvoj ponos se rani od tistega kar misliš, da imaš, da si. Tvoj ego - samopomebnost. In, ko to izgubiš, čutiš izgubo, pred okoljem čustiš ponos in ponos kriči po še, po povrnitvi prejšnega stanj po še več, da se ne bo spet ponovilo - pohlep. In ostala nižja čustva.

 

 

Čustvena substitucija ni nobena rešitev. Nekje prekriješ in nadomestiš potem ti pa skoz tisto luknjo, ki misliš, da je nimaš ven pogleda. Včasih potem repa tam zraste, če je dobr x:Dx

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moram reči, da sem bil v odnosu na Mici in Njen Religiozni pogled.

 

v temule topicu veliko bolj "pretkano zamaskiran" rušilec

 

Micinih tez (in še koga tez). Kot pa Mici sama v odnosu do drugih.

 

Mici se NI dala. :)

razumem kot kompliment in dobiš pet zvezdic,ker si odprl 100 stran,tantra te berem v odnosu s Prahbo,dobro je,pa vseeno rušiš z manjšim rušilcem,pa si nalogo hitreje opravil,lep pozdrav

 

Mici ti si verna, kar je ok. Ampak ti bi mogla držat svoje konje na provokacije in zgražanja, ki se dogajajo. To je tvoja naloga, ker ti vodiš to temo. Praviš, da je najuspešnejša, najbolj gledana in obljudena - kaj nebi bila, če se pa ljudje non stop prerekajo in kregajo okoli abstraktnega, kjer ni meja, meje so v posameznikih. In ti se sebi nato zdiš pomembna/samopomembna tu najdeš potrditev svoje vere v odzivu.

 

Ponos gre skupaj s pohlepom. Tvoj ponos se rani od tistega kar misliš, da imaš, da si. Tvoj ego - samopomebnost. In, ko to izgubiš, čutiš izgubo, pred okoljem čustiš ponos in ponos kriči po še, po povrnitvi prejšnega stanj po še več, da se ne bo spet ponovilo - pohlep. In ostala nižja čustva.

Čustvena substitucija ni nobena rešitev. Nekje prekriješ in nadomestiš potem ti pa skoz tisto luknjo, ki misliš, da je nimaš ven pogleda. Včasih potem repa tam zraste, če je dobr x:Dx

midva sva sicer opravila,ampak če me ne razumejo,Jezusa pa ne bodo žalili

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

razumem kot kompliment in dobiš pet zvezdic,ker si odprl 100 stran,tantra te berem v odnosu s Prahbo,dobro je,pa vseeno rušiš z manjšim rušilcem,pa si nalogo hitreje opravil,lep pozdrav

midva sva sicer opravila,ampak če me ne razumejo,Jezusa pa ne bodo žalili

 

Opravila. Hmm sva na pozitivni frekvenci x:)x

 

Žalili praviš. To je lahko. Reče se mu posmeh. Posmeh ni na Jezusa ( njega to ne boli niti ne rabi tvoje Jeze ) tle gre zate. Posmeh torej smo rekli. Tle maš cikel. Posmeh -> sram -> jeza

 

Posmeh = se mi posmehujejo al pa kej v tem smislu

 

sledi ? ne ni to jeza

 

sledi

 

Sram = sramujem se tega kar verjamem, sramujem se ker se posmehujemo ( kako naj se branim ) - zelo človeško in zaželjeno

 

Jeza = ne prenesem sramu, ne prenesem sramovanja - ne spoznam ga ( sramu nočem ga poznat ), ne znam ga transformirat. Grrrrrr jezna sem in ostra -> jezim se ker se posmehujejo

 

Jeza je posledica nepravilne transformacije sramu. Res pa, da včasih ne gre drugače. Res pa je tudi, da v večini primerov, ko se jezimo v resnici gre drugače ampak smo raje neumni. Tud transformacije jeze je pomemben faktor.

 

x:)x

 

Dobra transformacija jeze.

 

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Opravila. Hmm sva na pozitivni frekvenci x:)x

 

Žalili praviš. To je lahko. Reče se mu posmeh. Posmeh ni na Jezusa ( njega to ne boli niti ne rabi tvoje Jeze ) tle gre zate. Posmeh torej smo rekli. Tle maš cikel. Posmeh -> sram -> jeza

 

Posmeh = se mi posmehujejo al pa kej v tem smislu

 

sledi ? ne ni to jeza

 

sledi

 

Sram = sramujem se tega kar verjamem, sramujem se ker se posmehujemo ( kako naj se branim ) - zelo človeško in zaželjeno

 

Jeza = ne prenesem sramu, ne prenesem sramovanja - ne spoznam ga ( sramu nočem ga poznat ), ne znam ga transformirat. Grrrrrr jezna sem in ostra -> jezim se ker se posmehujejo

 

Jeza je posledica nepravilne transformacije sramu. Res pa, da včasih ne gre drugače. Res pa je tudi, da v večini primerov, ko se jezimo v resnici gre drugače ampak smo raje neumni. Tud transformacije jeze je pomemben faktor.

 

x:)x

 

Dobra transformacija jeze.

 

vidiš prijatelj moj,ko nas obmetavaš s floskulami,da se boš skril še sam med njimi,kako moreš reči,da Jezusa ne boli,kaj ne veš daje posledica greha večna človekova ločenost od Boga.Kristusov krik na križu,,Moj Bog,Moj Bog,zakaj si me zapustil,,izpričuje,kako silno je trpel zaradi naših grehov in da BOG NE ŽELI NIKOGAR IZGUBITI zaradi tega in vsakega privede nazaj in ne mi o transformacijah sedaj,pojdi rajši v kino,tam so TRANSFORMERJI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vidiš prijatelj moj,ko nas obmetavaš s floskulami,da se boš skril še sam med njimi,kako moreš reči,da Jezusa ne boli,kaj ne veš daje posledica greha večna človekova ločenost od Boga.Kristusov krik na križu,,Moj Bog,Moj Bog,zakaj si me zapustil,,izpričuje,kako silno je trpel zaradi naših grehov in da BOG NE ŽELI NIKOGAR IZGUBITI zaradi tega in vsakega privede nazaj in ne mi o transformacijah sedaj,pojdi rajši v kino,tam so TRANSFORMERJI

 

Ma dej mici vsak izgovor je priročen. Jezus tvoje Jeze ne rabi. To rabiš ti. Glih nega pa boli, če se tle na forumu 50 neznancev posmehuje tvojemu pisanju o njem. Če bi že govoril o bolečini sigurno ni primerljiva s tisto, ki jo ti pojmuješ, ki je ujeta v nesreči tvojega ega.

 

Jezus je bil kjer je bil. A misliš, da se vrača nazaj v trpljenje. A nisi ti rekla, da neki šturdiraš v zvezi s tem ? On je tam kjer je in se ne spušča na nižje plane, da bi ga bolelo kaj tle gor trobezljamo. To samo tvoja samopomembnosti ven skače.

 

Transformiraš pa ne najbolje vidim. Kaj je to - nivo osnovne ali srednje šole ?

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma dej mici vsak izgovor je priročen. Jezus tvoje Jeze ne rabi. To rabiš ti. Glih nega pa boli, če se tle na forumu 50 neznancev posmehuje tvojemu pisanju o njem. Če bi že govoril o bolečini sigurno ni primerljiva s tisto, ki jo ti pojmuješ, ki je ujeta v nesreči tvojega ega.

 

Jezus je bil kjer je bil. A misliš, da se vrača nazaj v trpljenje. A nisi ti rekla, da neki šturdiraš v zvezi s tem ? On je tam kjer je in se ne spušča na nižje plane, da bi ga bolelo kaj tle gor trobezljamo. To samo tvoja samopomembnosti ven skače.

 

Transformiraš pa ne najbolje vidim. Kaj je to - nivo osnovne ali srednje šole ?

glej,jaz ne ponižujem v tvojem stilu češ,osnovna ali srednja šola,pri meni igra srce,Jezusa imam v srcu,za kaj globljega ali Jezus ve ,ali čuje,ali kje je pa nisi na nivoju,ki pa res ni visoko postavljen,samo ne zmoreš,ti visoko leteči nivojček,res si patetika,pa sem ti povedala,da sva opravila,pa sem mislila,,,,,srečno

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mačona
glej,jaz ne ponižujem v tvojem stilu češ,osnovna ali srednja šola,pri meni igra srce,Jezusa imam v srcu,za kaj globljega ali Jezus ve ,ali čuje,ali kje je pa nisi na nivoju,ki pa res ni visoko postavljen,samo ne zmoreš,ti visoko leteči nivojček,res si patetika,pa sem ti povedala,da sva opravila,pa sem mislila,,,,,srečno

Pokowc??? oziroma Buda oz. 1Budala? :wOOt:

on/a ni znala pikic uporabljat, pač pa vejice ... pa ona je tok "tesno" pisala. :vragec:

 

mater te je jebeno brat. :vragec: God bless Jesus. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako meni deluje Mici, ok pa ti povem kaj mislim o njej.Nekako mi deluje ogrožena s tem ko navaja vse te citate in kako brani svoje stališče, neglede na to če koga prizadane.Mislim, da je Mici dobra oseba, vendar močno deluje, da se skriva za tem nickom neka druga oseba, kot Mici. Mislim, da Mici potrebuje pomoč, človeško roko.

Mogoče je v ozadju močen občutek krivde, ki ga na vso moč skriva s tem, da si ustvari novo podobo, pa če ji ne uspe v lajfu, vsaj tu na tem forumu- z nickom Mici.

 

Prahba kot človek = OK.

 

Ostalo = pogovor. Tak kakršen je. Izmenjava pogledov... LP

 

A Tantra, zdaj vem kaj govoriš za mojim hrbtom......lubčka... :2src: x;)x xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tole bi skor lahk bil tut jaz, če me ne bi vejice izdale he he he lahk pa da je namerno kdo ve kdo ve :vragec:

 

 

Kaj se čudiš Prabha, kaj dejansko resno mislite da je Mici lik ki obstaja takšen kot se kaže navzven?

ti si iz Pirana,pa najvzhodnejšega dela slo.pa Moste.Polje,kaj te naganjajo

 

ne vem od kje vam indici{mogoče Kuvrtat},da bi lahko se celo nekdo z vami zajebaval,pa dajte no,a bi bilo to sploh mogoče,ker sedaj smo prišli tako daleč,da se je za vprašat,ali se Mici zajebava,ali je v resnici takoo dobra,lepo,lepo

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne vem od kje vam indici{mogoče Kuvrtat},da bi lahko se celo nekdo z vami zajebaval,pa dajte no,a bi bilo to sploh mogoče,ker sedaj smo prišli tako daleč,da se je za vprašat,ali se Mici zajebava,ali je v resnici takoo dobra,lepo,lepo

 

Na to vprašanje smo si odgovorili že zdavnaj. Pa se, razen kakšnega naivneža še ostali zajebavamo,

je vsaj še ena sproščeno zajebantska tema na forumu x:Dx :vragec:

Sej si kul, Mici, se pač rad(a) zajebavaš, tudi lepo....najverjetneje zaradi zatrte in nesproščene spolnosti,

ampak ne bi več o tem...zeh, kot bi rekel butl.

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

,Jezusa imam v srcu,

Zdaj pa da slišimo. Kako se kaže v tvojem življenju Jezus v srcu, poleg tega da spodbuja uporabo citatov ter novo uporabo ločil. :irs:

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj je z vami in temi ločili, jebemu, vse vas bom dal požgat in to na vejicah, suhem dračju brez pomilostitve in pika x:o)x :vragec:

Izgleda, da tu zadaj tiči neko globoko mistično doživetje, tako da je možno da prav sedaj doživljaš stigmato ali pa kaj podobnega. Sicer pa nam bo morda še nocoj jasno.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...