Skoči na vsebino

ljubezen do Boga


mgd

Recommended Posts

  • Komentarji 320
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Bog ima ljudi tako rad,da je dal svojega edinega sina v smrt,da je umrl za moje,tvoje grehe,Bog je vsemogočen in s smrtjo Jezusa Kristusa na Golgoti smo postali odrešeni svojih grehov,sedaj pa so na vrsti posamezniki,da se odrešijo,zato je Jezus luč,je umrl za nas in ga imamo radi,tako ,kot imaš ti rad svojo prijateljico in Jezus ni nek hobi,on ni nogomet,za katerega bi si vzeli uro časa,ampak on je svetloba in na svetlobi se tudi vidimo v obraze,v temi pa le ne,zato le na svetlobo mladi mož,če ti ni neugodno

 

V temi pa se najnedolžnejše življenje skrije pred....

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

če ljubiš Boga, si lahko večno zadovoljen.

 

torej... ce ljubis boga.. ljubis sam sebe.. ker si del tega.. torej je res.. da si vecno zadovoljen..

 

Samo lazje bos ljubil sebe.. ce odmislis boga.. ki je v tem primeru odvisnost.. Ni prevec koristno, da na boga gledas kot na 3 osebo.. ker potem pozabis kar je Jezus ucil. da ljubi.. kakor sam sebe..

 

In naprej.. ce ljubis drugegacloveka.. je isto.. kolikor si z njim globje.. toliko globje si sam s sabo.. torej z bogom po tvoje.. ker tista druga oseba je tudi del boga..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tko je ucil Jezus..

 

Jst pa nimam rad prvo sebe.. prvo mam nekoga drugega..

da se zmeniva enkrat do konca,ti si postkomunistični bluzer,iz tebe vejejo še zadnji podaljški komunističnih načel,skratka si tečnež,ki trdi svoje do onemoglosti,namesto,da se javljaš ob taki uri,stiskaj tisto drugo osebo,ki jo imaš raje kotsebe,stiskaj in stiskaj,ne razlagaj nam Ti o Bogu

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Iz tebe pa veje sama ljubezen.. To ti je dano od Boga a ne? ... da tkole skurcas nekoga.. ki samo misli malo drugace kot ti.. Tudi jaz te imam rad..

 

Ne razlagam o bogu.. ker nic ne vem o njemu.. zame niti ne obstaja kot 3 oseba.. ki maha s palco.. in tuhta.. al te bi pol zabrisu v pekel, vice, ali nebesa.. vse kar je.. je bog.. celota.. tko mislim trenutno.. sori.. :sori: Tebi pa ni treba.. nic ti nocem.. ce mislis drugace.. Kul je..

 

Ni ti potrebno biti taksna.. to je tvoja izbira.. Lahko bi prou lepo pricala tuki o tem.. Se vedno lahko.

 

 

jaz samo pišem citate

 

to je nekaj najbolj nekoristnega.. sori.. tako mislim..

 

Bolj bi me zanimali citati iz tvoje glave..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Iz tebe pa veje sama ljubezen.. To ti je dano od Boga a ne? ... da tkole skurcas nekoga.. ki samo misli malo drugace kot ti.. Tudi jaz te imam rad..

 

Ne razlagam o bogu.. ker nic ne vem o njemu.. zame niti ne obstaja kot 3 oseba.. ki maha s palco.. in tuhta.. al te bi pol zabrisu v pekel, vice, ali nebesa.. vse kar je.. je bog.. celota.. tko mislim trenutno.. sori.. :sori: Tebi pa ni treba.. nic ti nocem.. ce mislis drugace.. Kul je..

 

Ni ti potrebno biti taksna.. to je tvoja izbira.. Lahko bi prou lepo pricala tuki o tem.. Se vedno lahko.

to je nekaj najbolj nekoristnega.. sori.. tako mislim..

 

Bolj bi me zanimali citati iz tvoje glave..

Bog želi jasnost v glavah,ne želi mlačnih ljudi,pa da primaknem vic ni,samo nebesa ali pekel,kaj misliš,da so ljudje,ki niso ne za v pekel in ne za v nebesa,srednje poti ni,lepo se imej in stiskaj

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A arogantnost in obsojanje da je nekdo postkuministicni bluzer pa zeli? Sori.. ne verjamem ti da imas kej velik vez z bogom.. kvecjemu s svojim EGOm.

 

A se ti ne zdi mlacno.. skurcat nekoga.. ki pise pac tuki.. samo iz svojega pogleda?

 

To ni samo mlacno.. je se marsikaj drugega..

 

Kaj bos zdaj nardila?

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A arogantnost in obsojanje da je nekdo postkuministicni bluzer pa zeli? Sori.. ne verjamem ti da imas kej velik vez z bogom.. kvecjemu s svojim EGOm.

 

A se ti ne zdi mlacno.. skurcat nekoga.. ki pise pac tuki.. samo iz svojega pogleda?

 

To ni samo mlacno.. je se marsikaj drugega..

 

Kaj bos zdaj nardila?

malo se spremljaj,najprej zate Boga ni,potem je zate BOG vse,tega ni,ali eno ali drugo in ne bodi ritoliznik,ali si za ,ali si proti,kaj boš zdaj

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

veš kej mici, lahko da ti ni še nobeden direktno povedal, sam men je očitno, da si ti tista pizda od človeka, k se boji živet.

Totalen freak na kontrolo, potrebuje varnost.Predstavljam si, da maš stanovanje/hišo lično urejeno, ker to globoko v tebi zatre tesnobo po nerazumljenem.

Vsak korak brez opore ti je v muko, strah, tesnoba se je v tebi dolgo let nabirala.Iščeš ljudi, iščeš partnerja, najdeš.

Sigurna.Ustvariš svoj svet, svojo izbo, svojo temo, ki jo lahko nadzoruješ.Imaš že napisane citate, kar pomeni, da na tebi ne visi dvom o negotovosti in neznanju.

Bojiš se svojega življenja in uteho, oporo, si našla v globoki veri, tokrat si izbrala Jezusa.Napolnil je tvoje bolno srce in izbrisal strah iz prsi, zato tako močno zagovarjaš svoj prav, brišeš vse ljudi, ki se ne strinjajo s tabo samo zato, da ne bi v tebi okrušili ter porušili harmonije, miru, ki si ga po dolgem času spet dobila in si že dolgo..dolgo časa nazaj sploh pozabila, da si to iskala ves čas.

Držiš se črk, knjige so opora v nesigurnem življenju, vse kar je sigurno v tem življenju je ravno dejstvo, da bomo nekoč umrli.

Poskušaš biti dober človek, po značaju, srcu in dejanjih. Svoj svet razumevanja si zavrgla, vrata si zaprla zaradi straha pred izgubo varnosti.Mene napadaš in se braniš, ker misliš, da te napadam in branim z mojo izgubljeno filozofijo, nesmislom, ki si ga okušala in na lastni koži občutila grenkobo življenja lastnih odločitev.

Če te kdaj najdem na cesti in bi me mogoče spoznala, boš do mene občutila naraven odpor. Vsi ljudje začutimo že na daleč, podzavestno, kaj nekdo hoče od nas.

Jaz sem svoje želje izkusil in nimam nobenih namenov več.Praznino, ki jo ljudje občutijo v moji bližini, je njihovo lastno občutje, ki ga napolnijo z idejo, da jo jaz ustvarjam.

Na žalost ljudje neznano prvič spravi iz tira in vmes se vmeša dolgo pozabljeni strah, ki je še vsakega vrgel iz tira nekoč.. dolgo nekoč.

 

Upam, da si ga močno v sebi potlačila in skrila pod pretvezo varnosti, udobja vesele in zdrave družine.

Naj ti Jezus pomaga, da ne naletiš na osebo, ki nič noče, nič ne zahteva in nič ne rabi od tebe.

Mogoče bo spet zabolelo in se boš zopet v solzah vrgla na kolena in spraševala, zakaj se tebi to dogaja.

 

Kaj pa jaz vem.

Itak blodim v tvoji temi in tvoj namen je, da se braniš.

Daj me srce, probej nežno tokrat pa rec, da si vse domišljam.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mici...

 

Zdaj sem pisal iz tvojega stalisca.. zato sem tko napisal.. A se ni opazilo?!

 

In noces odgovorit a ne?

 

Zdej ko te je to, da cel svet ni oblikovan po tvojem kolupu, rezjezilo.. bi pa rajsi vidla da boga ni.. ker itak ,da je tole tvoje pisanje prebral.. in ugotovil, da si mlacna.. in arogantna..

Na nek nacin si ga razocarala.. in zdaj se mu bos morala opravicit..

 

Nic ti ne pomaga ce pises citate a ne?

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sam tjazy, jzt vem, da kar delam ni lepo in mi je žow da tko pišem.

 

sam pr pizdi, zakej se pa ti spravljaš na take ljudi?

jzt mam izgovor, d zto, ksm pizda.

 

kej pa tebe motivira?

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kej pa tebe motivira?

 

Mene tuki ni blo vec kot eno leto.. aktivno.. in ne poznam vseh ki ste zdaj tukaj.. Pojavla se je pisal sem.. in pisla je nazaj.. in zdaj jo je ocitno razpickalo.. Ne morm pomagat.. Nic osebno zaljivega ji nisem rekel..

 

Moj mitiv? Pisem.. in pisem.. da lazje cakam.. xrolleyesx Vseen mi je.. kje in kaj pisem.. samo da se zamotim.. xrolleyesx

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

torej... ce ljubis boga.. ljubis sam sebe.. ker si del tega.. torej je res.. da si vecno zadovoljen..

 

Samo lazje bos ljubil sebe.. ce odmislis boga.. ki je v tem primeru odvisnost.. Ni prevec koristno, da na boga gledas kot na 3 osebo.. ker potem pozabis kar je Jezus ucil. da ljubi.. kakor sam sebe..

 

In naprej.. ce ljubis drugegacloveka.. je isto.. kolikor si z njim globje.. toliko globje si sam s sabo.. torej z bogom po tvoje.. ker tista druga oseba je tudi del boga..

jz in Bog sva onkraj tvojih pričakovanj. in ti si onkraj mojih pričakovanj :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

veš kej mici, lahko da ti ni še nobeden direktno povedal, sam men je očitno, da si ti tista pizda od človeka, k se boji živet.

Totalen freak na kontrolo, potrebuje varnost.Predstavljam si, da maš stanovanje/hišo lično urejeno, ker to globoko v tebi zatre tesnobo po nerazumljenem.

Vsak korak brez opore ti je v muko, strah, tesnoba se je v tebi dolgo let nabirala.Iščeš ljudi, iščeš partnerja, najdeš.

Sigurna.Ustvariš svoj svet, svojo izbo, svojo temo, ki jo lahko nadzoruješ.Imaš že napisane citate, kar pomeni, da na tebi ne visi dvom o negotovosti in neznanju.

Bojiš se svojega življenja in uteho, oporo, si našla v globoki veri, tokrat si izbrala Jezusa.Napolnil je tvoje bolno srce in izbrisal strah iz prsi, zato tako močno zagovarjaš svoj prav, brišeš vse ljudi, ki se ne strinjajo s tabo samo zato, da ne bi v tebi okrušili ter porušili harmonije, miru, ki si ga po dolgem času spet dobila in si že dolgo..dolgo časa nazaj sploh pozabila, da si to iskala ves čas.

Držiš se črk, knjige so opora v nesigurnem življenju, vse kar je sigurno v tem življenju je ravno dejstvo, da bomo nekoč umrli.

Poskušaš biti dober človek, po značaju, srcu in dejanjih. Svoj svet razumevanja si zavrgla, vrata si zaprla zaradi straha pred izgubo varnosti.Mene napadaš in se braniš, ker misliš, da te napadam in branim z mojo izgubljeno filozofijo, nesmislom, ki si ga okušala in na lastni koži občutila grenkobo življenja lastnih odločitev.

Če te kdaj najdem na cesti in bi me mogoče spoznala, boš do mene občutila naraven odpor. Vsi ljudje začutimo že na daleč, podzavestno, kaj nekdo hoče od nas.

Jaz sem svoje želje izkusil in nimam nobenih namenov več.Praznino, ki jo ljudje občutijo v moji bližini, je njihovo lastno občutje, ki ga napolnijo z idejo, da jo jaz ustvarjam.

Na žalost ljudje neznano prvič spravi iz tira in vmes se vmeša dolgo pozabljeni strah, ki je še vsakega vrgel iz tira nekoč.. dolgo nekoč.

 

Upam, da si ga močno v sebi potlačila in skrila pod pretvezo varnosti, udobja vesele in zdrave družine.

Naj ti Jezus pomaga, da ne naletiš na osebo, ki nič noče, nič ne zahteva in nič ne rabi od tebe.

Mogoče bo spet zabolelo in se boš zopet v solzah vrgla na kolena in spraševala, zakaj se tebi to dogaja.

 

Kaj pa jaz vem.

Itak blodim v tvoji temi in tvoj namen je, da se braniš.

Daj me srce, probej nežno tokrat pa rec, da si vse domišljam.

ok unis lepo iz srca,sprejmem tvoje pisanje,namen,trpljenje,ki ga čutiš ob nekom,ki se ti zdi,da je na zeleni veji,mogoče ti nisi niti na veji,tudi ti iščeš,vsi iščemo,privošči drugemu,vsi želimo več,daj unis ne lagat,da pišeš zaradi prostega časa,pišeš tako kot jaz,da daš nekomu nekaj,da dobiš,prosim bodi realen,drugače si zame veliki mislec,ampak si tudi to do sebe kar si napisal,puzda si ja,ne bodi še do drugih lp

 

mici...

 

Zdaj sem pisal iz tvojega stalisca.. zato sem tko napisal.. A se ni opazilo?!

 

In noces odgovorit a ne?

 

Zdej ko te je to, da cel svet ni oblikovan po tvojem kolupu, rezjezilo.. bi pa rajsi vidla da boga ni.. ker itak ,da je tole tvoje pisanje prebral.. in ugotovil, da si mlacna.. in arogantna..

Na nek nacin si ga razocarala.. in zdaj se mu bos morala opravicit..

 

Nic ti ne pomaga ce pises citate a ne?

ti se opraviči samemu sebi ker ne poznaš dovolj Boga in zakaj,pa 33 let je za tabo,tudi izpadel si iz ekipe ,te ni bilo eno leto

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...