Skoči na vsebino

ljubezen do Boga


mgd

Recommended Posts

tudi izpadel si iz ekipe ,te ni bilo eno leto
xrolleyesx

mici...kko si dovolis, tko obsojat/sodit...? :o|o: glede na-to, kolk trdis, da "nosis jezusa v xsrcx" pa sploh...

Raj ostan kr pri citatih x;)x

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 320
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Meni je pa tole tvoje ful lepo napisano Tjazy.

Pa od Retro-ta tudi.

 

Unis je pa itak faca na tem forumu. Kdor nima razčiščenih stvari pri sebi, ga bo Unisovo pisanje užalilo, nekomu drugemu pa odprlo oči. Tako da xokx

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest miska

mici, tale tvoj bog je pa res en cudak!? da ni vic?! skoraj ne morem verjet, da je lahko vse CB...brez kakrsnihkoli nians...ce vzamemo tebe, ki brezveze, na tako nizkoten nacin, napadas cloveka (a ni Jezus ucil strpnosti do drugace mislecih?), ki ni tebi osebno nic hudega zelel (ima pac le svoje poglede na svet, saj jih imamo vsi, ni res?!) za primer, bi te tvoj bog diretamente v inferno poslal, al kaj?!

 

mislim ljudje, ni cudno, da je toliko blatenja cez krscanstvo, ce pa na vsakem koraku srecas "krizarje"

 

tear me apart now x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mici, tale tvoj bog je pa res en cudak!? da ni vic?! skoraj ne morem verjet, da je lahko vse CB...brez kakrsnihkoli nians...ce vzamemo tebe, ki brezveze, na tako nizkoten nacin, napadas cloveka (a ni Jezus ucil strpnosti do drugace mislecih?), ki ni tebi osebno nic hudega zelel (ima pac le svoje poglede na svet, saj jih imamo vsi, ni res?!) za primer, bi te tvoj bog diretamente v inferno poslal, al kaj?!

 

mislim ljudje, ni cudno, da je toliko blatenja cez krscanstvo, ce pa na vsakem koraku srecas "krizarje"

 

tear me apart now x:Dx

3 krat si se javila,pa ravno mene si najdla in to diretamente,hvala no za opozorilo,kar napiši še kaj

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

judje so Božje ljudstvo in za njih bo poskrbljeno

 

Kaj smo pa ostali ?

 

In mici....ti si res mal .....nezanimiva...in potem na te variante vzbujaš pozornost....

 

Meni je tudi všeč unisov stil....samo tako kot je reku Namaar, Bog bi ga ljubil še bolj...če bi malo krajše poste pisal....meni se včasih ne da brat xcivx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj smo pa ostali ?

 

In mici....ti si res mal .....nezanimiva...in potem na te variante vzbujaš pozornost....

 

Meni je tudi všeč unisov stil....samo tako kot je reku Namaar, Bog bi ga ljubil še bolj...če bi malo krajše poste pisal....meni se včasih ne da brat xcivx

vidiš kako si zarukana,saj ni me treba brati beri Unisa,reci naj gre na drugo stran ,da bosta skupaj,mene bere kdor želi,ne bom pa dopustila,da mi kdo oponaša karkoli,vse je iz s. p.,pa pejte drugam,saj niste moji starši,da me boste opominjali,kaj je prav in kaj ne in če si lena ,da se ti ne da brati,evo to si ti ciaobella

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

 

Prav nasmejala sem se zdajle.

 

Zarukana si tudi ti..... v svojo smer.....

 

Pa lep večer ti želim.

 

" Povem vam pa, da bodo za vsako prazno besedo, ki jo ljudje izgovore, na sodni dan dajalai odgovor. Po svojih besedah boš namreč opravičen in po svojih besedah boš obsojen. "

 

Od kod je to , pa tak al tak veš. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

 

Prav nasmejala sem se zdajle.

 

Zarukana si tudi ti..... v svojo smer.....

 

Pa lep večer ti želim.

 

" Povem vam pa, da bodo za vsako prazno besedo, ki jo ljudje izgovore, na sodni dan dajalai odgovor. Po svojih besedah boš namreč opravičen in po svojih besedah boš obsojen. "

 

Od kod je to , pa tak al tak veš. x;)x

po veri bomo opravičeni,spremljaj že enkrat

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nimam časa imam delo,samo toliko,sigurno ne vzbujam pozornost jaz,premisli,jaz govorim resnico

:vragec:

 

s citati res ni tezhko govorit resnice.....

samo.....chigave?

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ko rečem uaz eni ,da je zarukana,se vsi spravite name,ko pa unis,ki vam je všeč,ozmerja vse z degeni ,pizdami in ne vem kaj še ,vam je pa on všeč,kakšno pretvarjanje,kot Rop,Pahor in ostale komunistične lutke,zato je avstrija za eno plačo pred nami
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ko rečem uaz eni ,da je zarukana,se vsi spravite name,ko pa unis,ki vam je všeč,ozmerja vse z degeni ,pizdami in ne vem kaj še ,vam je pa on všeč,kakšno pretvarjanje,kot Rop,Pahor in ostale komunistične lutke,zato je avstrija za eno plačo pred nami

:vragec:

 

zadn del tegale posta mi je nekam znan..... xrolleyesx

ajaaaa!!!!!

to zej sama sebe citirash.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to je drugace... ker on je vsem nam reku, da smo degeni.. to je isto kot nobenmu.. in tega sploh ne jemljem osebno..

Ti pa si tocno njej rekla.. da je zarukana.. osebno.. in tudi meni.. in se komu verjeten.. ki ima kej proti tem tvojim mrtvim citatom.. ki jih itak nihce ne bere.. Cist v prazno jih limas tuki gor.. Ce se nisi slisala je vse to na netu.. in si lahko vsak tam prebere.. ce ga zanima..

Forum je bolj za osebna mnenja.. in debate.. ne pa za kopije 1000 let starih citatov.. Ko bi bili vsaj novi.. bi bili mogoce se komu zanimivi...

Jap. Pa na zalost niti ne svojo.. ker je sposojena.. iz knjig.. citate..

glej ti si pa res čista budala,skoraj30000obiskov v 2inpol meseca,pa tole,idiot blesavi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest miska
glej ti si pa res čista budala,skoraj30000obiskov v 2inpol meseca,pa tole,idiot blesavi

 

sam ti pa res ne bos videla nebeskega kraljestva xDDx

Popravljeno -> miska
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

glej ti si pa res čista budala,skoraj30000obiskov v 2inpol meseca,pa tole,idiot blesavi

 

Pozdravljena Mici59

 

Se ti prijetno počutiš, ko te kdo pohvali, je blag do tebe, te spoštuje, te ljubi, te sprejema, ti odpušča?

 

Se a ne.

 

Se ti prijetno počutiš, ko te kdo žali, te obsoja, te prezira?

 

Ne?

 

In zakaj potem to počneš drugim?

 

:eek:

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljena Mici59

 

Se ti prijetno počutiš, ko te kdo pohvali, je blag do tebe, te spoštuje, te ljubi, te sprejema, ti odpušča?

 

Se a ne.

 

Se ti prijetno počutiš, ko te kdo žali, te obsoja, te prezira?

 

Ne?

 

In zakaj potem to počneš drugim?

 

:eek:

saj ni drugega,ampak pravi,da citati niso brani,imam pa skoraj 30000 obiskov,potem mi pa tole napiše,saj to lahko pišejo samo idioti,to sem mislila

 

nočem se ven metat,ampak tam kjer sem jaz je 300obiskov na dan,pa kaj

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja... ma to je tko ves... Nekdo ki ne ve.. klikne in pogleda... in rece.. "Ahhh.. tile citati.." in gre.. :) ampka obisk pa je... 1500 je pa itak tvojih obiskov.. ker ko jih gres pisat se obisk tud zabelezi..

 

Da vidim, ce si se sposobna salit na svoj racun.. x:Dx x:Dx x:Dx

ja ,verjetno res,čeprav imam640 objav jaz sama,si ti idiot in te ne bom več brala,ti si najbolj gnila vrsta človeka ,ki se stiska sam s seboj

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest miska
Aja... ma to je tko ves... Nekdo ki ne ve.. klikne in pogleda... in rece.. "Ahhh.. tile citati.." in gre.. :) ampka obisk pa je... 1500 je pa itak tvojih obiskov.. ker ko jih gres pisat se obisk tud zabelezi..

 

Da vidim, ce si se sposobna salit na svoj racun.. x:Dx x:Dx x:Dx

 

rofl xsmx

 

ja ,verjetno res,čeprav imam640 objav jaz sama,si ti idiot in te ne bom več brala,ti si najbolj gnila vrsta človeka ,ki se stiska sam s seboj

 

ce si pa ti zavedna kristjanka, sem pa jst fuck..g papez

 

a se sploh poslusas, kaksne ven meces?? pljuvas v lastno skledo

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj ni drugega,ampak pravi,da citati niso brani,imam pa skoraj 30000 obiskov,potem mi pa tole napiše,saj to lahko pišejo samo idioti,to sem mislila

 

nočem se ven metat,ampak tam kjer sem jaz je 300obiskov na dan,pa kaj

 

Saj te nisem tega vprašal, pač pa tole:

 

Se ti prijetno počutiš, ko te kdo žali, te obsoja, te prezira?

 

Ne?

 

In zakaj potem to počneš drugim?

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest miska
Ejj.. pa s cim sem se ti tko prikupu??? x:)x

 

A ves kaj je pa najhujs? Da se bo moja vrsta verjeten nadaljevala.. imam hcerko in sina.. Shit a ne? x:Dx

miska.. greva na hitr eno igrco.. :)

 

rast, zival, reka, drzava, mesto, predmet, poklic, pridevnik

 

ko poves crko startava.. :)

 

nee neeee rajsi neee :)))))))))) lol

 

bo mici popizdljot :)))

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...